Νέα

μασαζ λιζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα glove
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 236
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
glove

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
εκανε κανενασ επισκεψη?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
Μπράβο σου φίλε Glove που μοιράστηκες την εμπειρία σου μαζί μας, μην απογοητεύεσαι από αυτούς που πιστεύουν ότι σωστή άποψη υπάρχει μόνο μία, και αυτή είναι πάντα η δική τους.  :idiot:
+1
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
μονο για τους λατρεις των ρωσικων milf προς gilf.....οποιος καταλαβε καταλαβε...45+ με λιγα κιλα παραπανω αλλα πολυ καυλιαρα...
1 ωρα μασαζ που σε λιωνει ποδια πλατη χερια μεχρι κ κεφαλι!!και μετα ρωσικη milf περιποιηση... :pipa2: :tits: :fuck2:
και ολα αυτα στα 35ευρω!
αυτες ειναι τιμες στην ελλαδα του 2012!
μπραβο λιζα! :rockon: :rockon: :rockon:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
οταν φτασαμε στις επιμαχεσ περιοχες εννοω ψηλα στα ποδια μου ακουμπαγε και λιγο τα αρχ...δια επιτηδες η καταλαθος  δεν καταλαβα παντως  με εκανε τουρμπο και ανασηκονομουν για να πιασει και λιγο παραπανω πραγμα βεβαια που εκανε και αφου ημουν ετοιμοσ να παραδωσω  εγινε μια τελεια φραπεδια. το κοστος αυτων 50 ευρο. απο οτι καταλαβα βεβαια σιγουρα παιζει και κατι παραπανω γιατι στο τελος μου ειπε αν ξαναπαω θα κανουμε και αλλα.

1 ωρα μασαζ που σε λιωνει ποδια πλατη χερια μεχρι κ κεφαλι!!και μετα ρωσικη milf περιποιηση... :pipa2: :tits: :fuck2:
και ολα αυτα στα 35ευρω!
αυτες ειναι τιμες στην ελλαδα του 2012!
μπραβο λιζα! :rockon: :rockon: :rockon:

Μα, τόση μείωση τιμών πιά........? :think:
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
536
Πόντοι
96
Πρόσφατη επίσκεψη. Δεν έχω κάτι να προσθέσω σε οτι έχει ειπωθεί. Επιβεβαιώνω το 35 Ευρώ και την προσύλωση της Λίζας στο να περάσει καλά ο πελάτης. Επιπεδο μασάζ ΟΚ. Περιποίηση δευτέρου γύρου καλή.
Κάπως hardcοre η φάση λόγο παλαιότητας κτηρίου/διαμερίσματος. Όση έιναι συνηθισμένοι σε πιο lux καταστάσεις ας μην δοκιμάσουν ή ας πάνε προετοιμασμένοι.
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Πρόσφατη επίσκεψη. Δεν έχω κάτι να προσθέσω σε οτι έχει ειπωθεί. Επιβεβαιώνω το 35 Ευρώ και την προσύλωση της Λίζας στο να περάσει καλά ο πελάτης. Επιπεδο μασάζ ΟΚ. Περιποίηση δευτέρου γύρου καλή.
Κάπως hardcοre η φάση λόγο παλαιότητας κτηρίου/διαμερίσματος. Όση έιναι συνηθισμένοι σε πιο lux καταστάσεις ας μην δοκιμάσουν ή ας πάνε προετοιμασμένοι.
Σoy εστειλα pm μπορεισς να βοηθεισεις;
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Πρόσφατη επίσκεψη. Δεν έχω κάτι να προσθέσω σε οτι έχει ειπωθεί. Επιβεβαιώνω το 35 Ευρώ και την προσύλωση της Λίζας στο να περάσει καλά ο πελάτης. Επιπεδο μασάζ ΟΚ. Περιποίηση δευτέρου γύρου καλή.
Κάπως hardcοre η φάση λόγο παλαιότητας κτηρίου/διαμερίσματος. Όση έιναι συνηθισμένοι σε πιο lux καταστάσεις ας μην δοκιμάσουν ή ας πάνε προετοιμασμένοι.

Μια ερωτηση.....Μπανιο υπαρχει στο παλιο....απ οτι καταλαβα...κτιριο?
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Το θεμα ειναι αν παμε εκει, θα γαμησουμε ή θα τη βγαλουμε με μαλακια;
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Το θεμα ειναι αν παμε εκει, θα γαμησουμε ή θα τη βγαλουμε με μαλακια;
Μαλλον σημερα θα κανω κασκαντεριλικι.Οι πληροφοριες που εχω ειναι ΑΡΙΣΤΕΣ.Θα υπαρξει ενημερωση εφοσον παω.
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Όπως έγραψα και πιο πάνω ετοιμάστηκα σήμερα το πρωί για κασκαντεριλίκι. Αφού κλείστηκε το ραντεβού για τις 3 το μεσημέρι (όπως μου είπε τα ραντεβού τα κλείνει απο 8 εώς 11 το πρωί) περίμενα να περάσει η ώρα γιατί είμαι σε άδεια και κάθομαι.
Φτάνοντας η ώρα της αναχώρησης ξεκίνησα πραγματικά με μεγάλη περιέργεια για να δώ τι θα συναντήσω. Το βρήκα αρκετά εύκολα και αφού πάρκαρα πήρα τηλέφωνο, όπως είχαμε συμφωνήσει. Μου άνοιξε την εξώπορτα και κατευθύνθηκα πρός το διαμέρισμα.
Ανοίγοντας η πόρτα αντίκρισα ένα MILF πρός GILF σε αρκετά καλή κατάσταση. Είναι όπως μου είπε 47 χρονών (τόσο πρέπει να ‘ναι) πολύ γλυκομίλητη και πρόσχαρη. Με κέρασε μία COCA COLA και μιλήσαμε για περίπου 10 λεπτά για να σπάσει ο πάγος. Την είδα κι αυτή κάπως αμήχανη γιατί όπως μου είπε κάνει αυτή τη δουλειά για 1,5 μήνα, όσο δηλαδή είναι και η αγγελία της.
Με δική της προτροπή περάσαμε στη κρεβατοκάμαρα. Κρεβάτι για μασάζ δεν έχει. Γδύθηκα και ξάπλωσα στο καθαρό σεντόνι που είχε στρώσει και ξεκίνησε ο αγώνας. Το μασάζ το κατέχει σε πολύ καλό επίπεδο. Μου έκανε μασάζ σε όλο το κορμί μέχρι και το κεφάλι για περίπου 45 με 50 λεπτά. Όταν τελείωσε, άρχισε ένα χαΐδεμα απο πάνω μέχρι κάτω πολύ καυλιάρικο και ερωτικό. Δέν ήθελα και πολύ, έγινα τούμπανο και μόλις έφτασε στην επίμαχη περιοχή, ξεκινά ένα ακα μπούκι όλο τρέλα. Έγλυφε αρκετή ώρα και ταυτόχρονα τον έπαιζε. Αφού έγινα τούρμμπο της λέω να μου δώσει προφυλακτικό και μου λέει οτι δεν έχει. Όχι ρε πούστη μου λέω, θα μείνω με το πουλί στο χέρι και τότε της λέω δεν πειράζει έχω εγώ. Βάλτο μου λέει και έλα γιατί είμαι καυλομένη μωρό μου. Ανοίγω το πορτοφόλι, βγάζω φοράω και επιτίθεμαι με μανία. Αντέχει πολύ στο σφυροκόπημα και έχει πολύ καλή συμμετοχή. Το τελείωμα ήρθε μετά απο λίγο και εναπόθεσα τη ψυχή μου στα στήθια της.
Αναφορικά με το παρουσιαστικό της είναι γύρο στο 1,65 με μεγαλούτσικη περιφέρεια χωρίς ξύγκια, καλό στήθος και αρκετά καλή ρώγα. Η επιδερμίδα της είναι μεταξένια χωρίς υπερβολή. Αυτό που με τρέλανε στο τέλος πήγαμε και με έκανε μπάνιο ρε μάγκες. Απο τη κορυφή μέχρι τα νύχια. Γνώμη μου είναι οτι η τύπισσα είμαι ερασιτέχνης θύμα του κομμουνισμού και της κρίσης της δικής μας.
Εγώ θα ξαναπάω. Άν κι εσείς είστε λάτρεις των MILF-O-GILF συνίσταται. Οι άλλοι απλός ψάξτε σε άλλη γή κι άλλα μέρη. Ευχαριστώ που με ανεχτήκατε.
Υ.Γ.:
α) η αγγελία της θα ξανα δημοσιευθεί όπως μου είπε
β) να πάρετε μαζί σας πεοσακούλες
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Μπράβο μάγκα, ωραία κριτική!

κόστος 35;

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom