Νέα

μασαζ λιζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα glove
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 236
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
Μπλιαχχχχ.... :S
 

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
183
Like
0
Πόντοι
1
Μακρια. Μια 5οαρα ρωσιδα κακοδιατηρημενη, με μετρια βυζια που μυριζει λαχανο και κρεμυδι βρασμενο.
Μετριοτητα μεγαλη, και απο μασαζ χειροτερα.


Σωστός  :thumbsup: Θα πρόσθετα πως δεν είναι κ ποτέ εντάξει στα ραντεβού της, 3 φορές πήγα και τις 2 δεν μου άνοιξε.
μέτριο μασάζ, πεσμένα βυζιά, γεμάτη και σπασμένη, κανονικά θα πρέπει να διαπραγματευτείς μαζί της πόσα θα σου δώσει για να μείνεις..
Μακριά!
 

moras123

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
399
Κριτικές
9
Like
9
Πόντοι
1
:pipa3:

μαγκιτες  οταν  ηδη υπαρχουν μισθοι για 8ωρο  300 ευρω το μηνα
και  οταν ολοι εχουμε  χασει μαζι με φορολογια  το 80 με 90% τα εκατο

στην ελλαδα επρεπε να  παιζει ετσι  μπουρδελα 10 ευρω
                                    στουντιο  25 ευρω
call  girl  μια ωρα απο 25 εως 40  ευρω

ΤΙ  ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΔΙΝΕΤΕ 80 ΑΡΙΑ ΚΑΙ 100ΡΙΑ?
ΣΑΣ  ΠΕΡΙΣΕΥΟΥΝ???????
Η ΓΑΜΑΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ?

ΑΛΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ  ΣΕ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΞΕΡΟΥΜΕ????????
ΚΑΙ  ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ 40+ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥΝΑΡΑ
ΑΠΛΑ ΝΑ ΓΑΜΑΜΕ ΦΤΗΝΑ

ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΥΝΗΜΑ                         
 

lizadardana

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
:pipa3:

μαγκιτες  οταν  ηδη υπαρχουν μισθοι για 8ωρο  300 ευρω το μηνα
και  οταν ολοι εχουμε  χασει μαζι με φορολογια  το 80 με 90% τα εκατο

στην ελλαδα επρεπε να  παιζει ετσι  μπουρδελα 10 ευρω
                                    στουντιο  25 ευρω
call  girl  μια ωρα απο 25 εως 40  ευρω

ΤΙ  ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΔΙΝΕΤΕ 80 ΑΡΙΑ ΚΑΙ 100ΡΙΑ?
ΣΑΣ  ΠΕΡΙΣΕΥΟΥΝ???????
Η ΓΑΜΑΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ?

ΑΛΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ  ΣΕ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΞΕΡΟΥΜΕ????????
ΚΑΙ  ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ 40+ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥΝΑΡΑ
ΑΠΛΑ ΝΑ ΓΑΜΑΜΕ ΦΤΗΝΑ

ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΥΝΗΜΑ                         
Σας ευχουμαι καλη ημερα.Ζητω συγνωμη αν εχω προςβαλει καποιον απροσεκτα γραπτο λογο μου. Απο την παιδικη ηλικια μου θυμαμαι την παροιμια" μη φτυνεις στο πηγαδι απο που πινες". Και παντα λεω αυτη την παροιμια σε αλλοδαπους που δεν μιλουν καλα για την χωρα που ζουν. Ναι ειμαι ενας ξενος οπως και πολλους που εχουν αναγκαστει να εγκαταλειψουν τη χωρα τους. Ελλαδα με πηρε στην αγκαλια του, οι ελληνες με βοηθανε παντα στην δυσκολη στιγμη. Καταλαβαινω οτι ειμαι ενας ξενος, αλλα αγαπω Ελλαδα και θεωρο δευτερο πατριδα μου. Ειμαι μια τυπικη γιναικα- ουτι ειμαι χονδρη, ουτι ειμαι αδυνατη, ουτι ειμαι ασχυμη, ουτι ειμαι ομορφη, αλλα.........
Σε αυτη τη δυσκολη στιγμη νομιζω οτι καθε αντροπος καποια στιγμη επρεπι θα χαλαροσει,μπορω να βοηθησω τους ανθρωπους με το μασαζ. γνωριζω οτι στην Αθηνα εχει πολυ λιγοι που κανουν πολυ καλο μασαζ, και ειμαι ενας απο αυτους. Επισης γνωριζω οτι στην Αθηνα ειπαρχει πολες ομορφες, λεπτες και................. που ειναι πολυ καλυ στο σεξ, που δεν μπορω να πω για τον εαυτο μου. κανω επρισης ποντικιουρ και αποτριχοσι. Δεν εχει σημασια που΄- εδω η εκει, πιστευω για  καλο μασαζ εχω παντα πολοι πελατες.
Ευχαριστω ολους, που αφιερωνουν τον πολυτιμο χρονο σας για μετρια προσωπικοτητα μου. Τις καλυτερες ευχες σε σας- Λισαβετ
 

lizadardana

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Σας ευχουμαι καλη ημερα.Ζητω συγνωμη αν εχω προςβαλει καποιον απροσεκτα γραπτο λογο μου. Απο την παιδικη ηλικια μου θυμαμαι την παροιμια" μη φτυνεις στο πηγαδι απο που πινες". Και παντα λεω αυτη την παροιμια σε αλλοδαπους που δεν μιλουν καλα για την χωρα που ζουν. Ναι ειμαι ενας ξενος οπως και πολλους που εχουν αναγκαστει να εγκαταλειψουν τη χωρα τους. Ελλαδα με πηρε στην αγκαλια του, οι ελληνες με βοηθανε παντα στην δυσκολη στιγμη. Καταλαβαινω οτι ειμαι ενας ξενος, αλλα αγαπω Ελλαδα και θεωρο δευτερο πατριδα μου. Ειμαι μια τυπικη γιναικα- ουτι ειμαι χονδρη, ουτι ειμαι αδυνατη, ουτι ειμαι ασχυμη, ουτι ειμαι ομορφη, αλλα.........
Σε αυτη τη δυσκολη στιγμη νομιζω οτι καθε αντροπος καποια στιγμη επρεπι θα χαλαροσει,μπορω να βοηθησω τους ανθρωπους με το μασαζ. γνωριζω οτι στην Αθηνα εχει πολυ λιγοι που κανουν πολυ καλο μασαζ, και ειμαι ενας απο αυτους. Επισης γνωριζω οτι στην Αθηνα ειπαρχει πολες ομορφες, λεπτες και................. που ειναι πολυ καλυ στο σεξ, που δεν μπορω να πω για τον εαυτο μου. κανω επρισης ποντικιουρ και αποτριχοσι. Δεν εχει σημασια που΄- εδω η εκει, πιστευω για  καλο μασαζ εχω παντα πολοι πελατες.
Ευχαριστω ολους, που αφιερωνουν τον πολυτιμο χρονο σας για μετρια προσωπικοτητα μου. Τις καλυτερες ευχες σε σας- Λισαβετ
Ειμαι εδω,και σας εθχουμαι καλη ημερα. Φευγω περιπου σε 10 ημερες μπορει για 8- 9 μηνες, η ισως για παντα, ομος ακομα εχετε το χρονο να δοκιμασετε ενα καλο μασαζ. Σας ευχαριστο ολους για την καλοσυνη σας.....................
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
Ειμαι εδω,και σας εθχουμαι καλη ημερα. Φευγω περιπου σε 10 ημερες μπορει για 8- 9 μηνες, η ισως για παντα, ομος ακομα εχετε το χρονο να δοκιμασετε ενα καλο μασαζ. Σας ευχαριστο ολους για την καλοσυνη σας.....................
τι εγινε στερεψαν οι θαυμαστες...?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.549
Κριτικές
190
Like
48.034
Πόντοι
41.443
στο καλο και ΜΗΝ μας γραφεις
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
στο καλο και ΜΗΝ μας γραφεις
Γιατι βγαζετε τον κακο σας εαυτο ? η κυρια δεν εκλεβε ουτε επαιρνε πελατες με το ζορι , οσοι πηγαν και δυστυχως δεν ειμαι αναμεσα σε αυτους , πηγαν με την θεληση τους , την ειδαν και αποφασισαν να μεινουν για μασαζ και οτι αλλο...Δυστυχως ο χωρος της μου ειναι παρα πολυ μακρυα και ετσι δεν μπορεσα .Ελπιζω οταν και αν ξαναελθει να την επισκευτω.
 
OP
OP
glove

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
ρε παιδια ετσι ειναι τουλαχιστον ηταν τιμια και αυτο που εκανε το γουσταρε και ποτε δεν εκανε αγγαρια.παντα τιμουσε τα λεφτα που επερνε. ενταξι ο χωρος ηταν καπως αλλα δεν μπορουμε να τα εχουμε και ολα!!!!! καλο ταξιδι λιζαρου.
 

alex444

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
65
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
καλημεραααα πηγε κανεις αυτες τις μερες η εκλεισε ηδη το "καταστημα"????
 

mutsodringo

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
225
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
1
Η Λιζα θα εφευγε σημερα Κυριακη για την πατριδα της,με προοπτικη να καταφερει να ξαναγυρισει στην Ελλαδα οταν λυσει καποια θεματα της εκει.
την επισκεφτηκα μεσοβδομαδα για πρωτη φορα.για μενα η Λιζα ειναι μια γοητευτικη ωριμη γυναικα,πολυ απλη και δημιουργει μια οικειοτητα με το χαμογελο της και την ευγενεια της.δεν βιαζεται καθολου και προσπαθει να ικανοποιησει τον πελατη της.πολυ περιποιητικη σε ολα της,πεντακαθαρη και την τεχνη του μασαζ την κατεχει αψογα.
ελπιζω να ξαναγυρισει συντομα και ολα να της πανε καλα.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
536
Πόντοι
96
ρε παιδια ετσι ειναι τουλαχιστον ηταν τιμια και αυτο που εκανε το γουσταρε και ποτε δεν εκανε αγγαρια.παντα τιμουσε τα λεφτα που επερνε. ενταξι ο χωρος ηταν καπως αλλα δεν μπορουμε να τα εχουμε και ολα!!!!! καλο ταξιδι λιζαρου.

Έτσι ακριβώς. Και εγώ πήγα μια φορά και δεν ξαναπήγα γιατί δεν ήταν για μένα το σκηνικό αλλά δεν έχω κάτι αρνητικό να πώ για την κυρία. Το αντίθετο μάλιστα.
 

inno60

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
284
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Η Λιζα θα εφευγε σημερα Κυριακη για την πατριδα της,με προοπτικη να καταφερει να ξαναγυρισει στην Ελλαδα οταν λυσει καποια θεματα της εκει.
την επισκεφτηκα μεσοβδομαδα για πρωτη φορα.για μενα η Λιζα ειναι μια γοητευτικη ωριμη γυναικα,πολυ απλη και δημιουργει μια οικειοτητα με το χαμογελο της και την ευγενεια της.δεν βιαζεται καθολου και προσπαθει να ικανοποιησει τον πελατη της.πολυ περιποιητικη σε ολα της,πεντακαθαρη και την τεχνη του μασαζ την κατεχει αψογα.
ελπιζω να ξαναγυρισει συντομα και ολα να της πανε καλα.
καλησπερα!! κανενα νεο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom