Νέα

μασαζ λιζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα glove
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 236
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Mikros

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2006
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
όπως τα περιγράφει ο φίλος είναι, αλλά δυστυχώς εμφανισιακά υστερεί αρκετά... αν δεν ξενερώνετε με αυτό είναι πολύ καλή περίπτωση

 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Ρώτησες για δεύτερη φορά και πόσο πάει το μαλλί;
Δεν ξερω αδερφε αν κανει δυο φορες αλλα δε νομιζω λογω χρονου.Εκει μπαινει ο ενας και βγαινει ο αλλος.Πιστευω λογω κοστους [35 ευρω]γινεται ο χαμος.Αυτα να βλεπουν μερικες τελειωμενες που ζητανε 60 και 80.Το λεω αυτο γιατι ειμαι χρονια στο κουρμπετι με τις μασαζερι και εχω πληρωσει ουκ ολιγα.Τονιζω και παλι η Λιζα ειναι μια ωριμη δεν τη λες ασχημη αλλα ουτε ειναι και καμια μουν@@@ρα.Αυτα επειδη ειμαι καινουριος στο σαιτ και μπορει καποιοσς να με κατηγορισει για προμοτορα.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
16
Μπορώ να έχω από κάποιον συναγωνιστή το τηλ της; Ευχαριστώ!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Απλα respect στους συναγωνιστες....αυτες ειναι ενημερωσεις....οποιος θελει ας μου στειλει το τηλεφωνο και την περιοχη που βρισκεται η τυπισα!!!!
 

skotadi

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
21
Like
6
Πόντοι
0
Και εγω παιδες θα ηθελα περιοχη και τηλ.  :tits2: :tits2:
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
το γραφει πισω τρεις σελιδεσ ειναι ολο κ ολο δεν ειναι κοπος,
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
το γραφει πισω τρεις σελιδεσ ειναι ολο κ ολο δεν ειναι κοπος,
Καλημέρα σας κύριοι, να πω σε όσους ζητάνε το τηλ., πως όταν θα θέλει η ίδια θα  ανεβάσει εκ νέου αγγελία με το τηλ. της.
Η αλήθεια είναι πως γίνεται παρέλαση κι έχει ψιλοφρικάρει από την κούραση.

Να πω κι εγώ πως ναι παίρνει μόνο 35€, αλλά εντάξει, η όλη κατάσταση είναι μίζερη,
από την πρώτη κιόλας στιγμή που θα κατέβεις στο σπίτι της, το οποίο βρίσκεται στο υπόγειο παλιάς πολυκατοικίας το οποίο έχει αυτή τη χαρακτηριστική μυρωδιά των υπογείων από τις απολυμάνσεις και το πετρέλαιο.

Η Λίζα είναι κατά δήλωσή της 47 ετών, η αλήθεια είναι πως δείχνει μικρότερη, με πρόσωπο για μένα αδιάφορο προς άσχημο, την θεωρώ χειρότερη από την Αναστασία Ρου.
Από σώμα, χωρίς να είναι ιδιαίτερα χοντρή, είναι αυτό που λένε οι διαιτολόγοι λιπόσαρκη, το οποίο συνεπάγεται κυτταρίτιδα παντού, το θετικό είναι η απαλή επιδερμίδα και το ωραίο στήθος της, με πολύ όμορφες ρόγες.

Από μασάζ μέτριο, προσπαθεί αλλά είναι μέτριο, παίρνω σαν μέτρο σύγκρισης το μασάζ που κάνει η Μάγια από το Μοσχάτο.

Για το σεξ δεν έχει νόημα να πω κάτι γιατί απ'ότι κατάλαβα, ανάλογα με την καύλα που της βγάζει ο καθένας, έχει και τις ανάλογες επιδόσεις, η αλήθεια πάντως είναι πως αν την καυλώσεις καλά, το κρεβάτι γίνεται ροντέο,
φιλάει στο στόμα χωρίς γλώσσα και απ'ότι λέει, δεν της αρέσει να το κάνει από πίσω.

Στα μείον και το θέμα με τα προφυλακτικά, που δεν έχει εννοώ, με ότι αυτό συνεπάγεται ενώ ξέρει πως θα κάνει σεξ, αλλά εντάξει, μεγάλοι άνθρωποι είμαστε, ο καθένας μας ας λάβει τα μέτρα του, όπως σε κάθε ερωτική συνεύρεση άλλωστε, όχι μόνο με τη Λίζα.
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Καλημέρα σας κύριοι, να πω σε όσους ζητάνε το τηλ., πως όταν θα θέλει η ίδια θα  ανεβάσει εκ νέου αγγελία με το τηλ. της.
Η αλήθεια είναι πως γίνεται παρέλαση κι έχει ψιλοφρικάρει από την κούραση.

Να πω κι εγώ πως ναι παίρνει μόνο 35€, αλλά εντάξει, η όλη κατάσταση είναι μίζερη,
από την πρώτη κιόλας στιγμή που θα κατέβεις στο σπίτι της, το οποίο βρίσκεται στο υπόγειο παλιάς πολυκατοικίας το οποίο έχει αυτή τη χαρακτηριστική μυρωδιά των υπογείων από τις απολυμάνσεις και το πετρέλαιο.

Η Λίζα είναι κατά δήλωσή της 47 ετών, η αλήθεια είναι πως δείχνει μικρότερη, με πρόσωπο για μένα αδιάφορο προς άσχημο, την θεωρώ χειρότερη από την Αναστασία Ρου.
Από σώμα, χωρίς να είναι ιδιαίτερα χοντρή, είναι αυτό που λένε οι διαιτολόγοι λιπόσαρκη, το οποίο συνεπάγεται κυτταρίτιδα παντού, το θετικό είναι η απαλή επιδερμίδα και το ωραίο στήθος της, με πολύ όμορφες ρόγες.

Από μασάζ μέτριο, προσπαθεί αλλά είναι μέτριο, παίρνω σαν μέτρο σύγκρισης το μασάζ που κάνει η Μάγια από το Μοσχάτο.

Για το σεξ δεν έχει νόημα να πω κάτι γιατί απ'ότι κατάλαβα, ανάλογα με την καύλα που της βγάζει ο καθένας, έχει και τις ανάλογες επιδόσεις, η αλήθεια πάντως είναι πως αν την καυλώσεις καλά, το κρεβάτι γίνεται ροντέο,
φιλάει στο στόμα χωρίς γλώσσα και απ'ότι λέει, δεν της αρέσει να το κάνει από πίσω.

Στα μείον και το θέμα με τα προφυλακτικά, που δεν έχει εννοώ, με ότι αυτό συνεπάγεται ενώ ξέρει πως θα κάνει σεξ, αλλά εντάξει, μεγάλοι άνθρωποι είμαστε, ο καθένας μας ας λάβει τα μέτρα του, όπως σε κάθε ερωτική συνεύρεση άλλωστε, όχι μόνο με τη Λίζα.
Σε ποια περιοχη βρισκεται?
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Καλημέρα σας κύριοι, να πω σε όσους ζητάνε το τηλ., πως όταν θα θέλει η ίδια θα  ανεβάσει εκ νέου αγγελία με το τηλ. της.
Η αλήθεια είναι πως γίνεται παρέλαση κι έχει ψιλοφρικάρει από την κούραση.

Να πω κι εγώ πως ναι παίρνει μόνο 35€, αλλά εντάξει, η όλη κατάσταση είναι μίζερη,
από την πρώτη κιόλας στιγμή που θα κατέβεις στο σπίτι της, το οποίο βρίσκεται στο υπόγειο παλιάς πολυκατοικίας το οποίο έχει αυτή τη χαρακτηριστική μυρωδιά των υπογείων από τις απολυμάνσεις και το πετρέλαιο.

Η Λίζα είναι κατά δήλωσή της 47 ετών, η αλήθεια είναι πως δείχνει μικρότερη, με πρόσωπο για μένα αδιάφορο προς άσχημο, την θεωρώ χειρότερη από την Αναστασία Ρου.
Από σώμα, χωρίς να είναι ιδιαίτερα χοντρή, είναι αυτό που λένε οι διαιτολόγοι λιπόσαρκη, το οποίο συνεπάγεται κυτταρίτιδα παντού, το θετικό είναι η απαλή επιδερμίδα και το ωραίο στήθος της, με πολύ όμορφες ρόγες.

Από μασάζ μέτριο, προσπαθεί αλλά είναι μέτριο, παίρνω σαν μέτρο σύγκρισης το μασάζ που κάνει η Μάγια από το Μοσχάτο.

Για το σεξ δεν έχει νόημα να πω κάτι γιατί απ'ότι κατάλαβα, ανάλογα με την καύλα που της βγάζει ο καθένας, έχει και τις ανάλογες επιδόσεις, η αλήθεια πάντως είναι πως αν την καυλώσεις καλά, το κρεβάτι γίνεται ροντέο,
φιλάει στο στόμα χωρίς γλώσσα και απ'ότι λέει, δεν της αρέσει να το κάνει από πίσω.

Στα μείον και το θέμα με τα προφυλακτικά, που δεν έχει εννοώ, με ότι αυτό συνεπάγεται ενώ ξέρει πως θα κάνει σεξ, αλλά εντάξει, μεγάλοι άνθρωποι είμαστε, ο καθένας μας ας λάβει τα μέτρα του, όπως σε κάθε ερωτική συνεύρεση άλλωστε, όχι μόνο με τη Λίζα.
Πηγες τελικα? Δεν χρειαζεται να εισαι διανοια για να καταλαβεις οτι η κυρια πηδιεται ακαποτα και οτι πολλοι πανω στην καυλα τους την πηδηξανε  :uglystupid: :headbang:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Ωχ!!! Λεs ??
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Οταν τελειωσει το μασαζ και ερθει η στιγμη να πηδηξεις,αυτη ξαφνικα σου λεει οτι δεν εχει προφυλακτικο.Εσυ ποσοι νομιζεις πηραν την στυση τους και εφυγαν :bigdick:  :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Οταν σου τελειωσει το μασαζ και ερθει η στιγμη να πηδηξεις,αυτη ξαφνικα σου λεει οτι δεν εχει προφυλακτικο.Εσυ ποσοι νομιζεις πηραν την στυση τους και εφυγαν :bigdick:  :grin:

Σιγουρα κανεναs...........Εκεινη την στιγμη , με το "αντισκηνο" μπροστα σου  :grin:,  δεν εχειs επιλογεs ...Και ηταν καλα για μονο 35
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Πηγες τελικα? Δεν χρειαζεται να εισαι διανοια για να καταλαβεις οτι η κυρια πηδιεται ακαποτα και οτι πολλοι πανω στην καυλα τους την πηδηξανε  :uglystupid: :headbang:
Πήγα, τι δεν θα πήγαινα, αφού σου έχω πει, δεν μπορώ να ακούσω για "μπαζάκι" και να μην τρέξω, κοντά σε τέτοια τιμή εννοείται, 30-40€ (βλέπε και Αννα από Καμίνια αν θυμάμαι καλά, η οποία μάλλον έχει μετακομίσει Καλλιθέα και την Μαρίνα την νοσοκόμα την κοντή, μαυριδερή, με την αφάνα, που έπερνε 50€ το τρίωρο, αλήθεια τι να έγινε αυτή, ξαφνικά χάθηκε), για την εμπειρία ρε αδελφέ και να δω τα όριά μου, μέχρι που μπορώ να φτάσω, αλλά πολύ φοβάμαι πως δεν υπάρχει σωτηρία, μουνί νά'ναι κι ότι νά'ναι........!!!
Άσε, με έχω απογοητεύσει πολύ........τέλος πάντων.

Για τα ακάποτα τώρα τι να πω, θέλω να πιστεύω πως όποιος πάει και δεν έχει προφυλακτικό μαζί του, δεν την πηδάει ακάποτα, αλλά κάθεται και τον τελειώνει με στοματικό,
έχοντας μάλιστα αυτό στο μυαλό μου, δεν με ενοχλεί καθόλου το ότι με φιλούσε χωρίς γλώσσα, εμένα, γιατί με άλλους δεν ξέρω τι κάνει.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Να πω κι εγώ πως ναι παίρνει μόνο 35€, αλλά εντάξει, η όλη κατάσταση είναι μίζερη,
από την πρώτη κιόλας στιγμή που θα κατέβεις στο σπίτι της, το οποίο βρίσκεται στο υπόγειο παλιάς πολυκατοικίας το οποίο έχει αυτή τη χαρακτηριστική μυρωδιά των υπογείων από τις απολυμάνσεις και το πετρέλαιο.

Ε, οχι ρε παιχτες. Υποτιθεται οτι παμε στις πουτανες για να ξεσκασουμε και να περασουμε καλα. Και να παω σε υπογειο για να γαμησω; Οχι, ακομα και τζαμπα να ναι. Συγγνωμη δεν θα παρω
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
......την Μαρίνα την νοσοκόμα την κοντή, μαυριδερή, με την αφάνα, που έπερνε 50€ το τρίωρο, αλήθεια τι να έγινε αυτή, ξαφνικά χάθηκε

Το τριωρο???........Θα γινοτανε  λαικο προσκυνημα για δαυτη
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Ε, οχι ρε παιχτες. Υποτιθεται οτι παμε στις πουτανες για να ξεσκασουμε και να περασουμε καλα. Και να παω σε υπογειο για να γαμησω; Οχι, ακομα και τζαμπα να ναι. Συγγνωμη δεν θα παρω

Μην εισαι αδερφη
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Καλημέρα σας και καλή βδομάδα.
Προς όσους ζητάν το τηλ. και όχι μόνο
Η αγγελία της Λίζας, ενεργοποιήθηκε εκ νέου,
www.xe.gr/jobs/evresi,aisthitikoi-kommotes%7Cad-16171909.html]http://www.xe.gr/jobs/evresi,aisthitikoi-kommotes%7Cad-16171909.html[/url]
οπότε ορμάτε........... :pipa1: :kissass: :fuck1:
και ο Θεός........μαζί σας....... 
:priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:

ΥΓ. πέρα από την πλάκα, ποια πλάκα δηλαδή, black χιούμορ κάνω,
ΠΑΡΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΑ, ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΩΝ ΜΑΣ
 

collateral

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
339
Κριτικές
93
Like
442
Πόντοι
3.280
Επισκέφτηκα σήμερα την εν λόγω κυρία, και ομολογώ ότι εξεπλάγην με την καλήν έννοια.
Ας πάρουμε τα πράγματα από την αρχή.
Μετά από μιά γρήγορη τηλεφωνική επικοινωνία, έκλεισα μαζί της ραντεβού με μεγάλη ευκολία.
Στο ραντεβού είταν τυπικότατη.
Με υποδέχθηκε με ένα λάγνο και γεμάτο καύλα χαμόγελο, προτείνοντάς μου, πορτοκαλάδα, χυμό, coca cola.
To σπίτι, είναι ένα άθλιο υπόγειο που μυρίζει πετρέλαιο και υγρασία, το χαμόγελό της όμως είναι όλα τα λεφτά.
Μετά από δεκάλεπτη συζήτηση για να σπάσει ο πάγος περνάμε στ ενδότερα, όπου μου κάνει μπάνιο, δίνοντας ιδιαίτερη προσοχή στο καυλί μου και στην κωλοτρυπίδα μου.
Με σκουπίζει με προσοχή με ξαπλώνει και στην συνέχεια ακολουθεί ένα πραγματικά υπέροχο μασάζ που σε χαλαρώνει και σε στέλνει στον παράδεισο.
Η Λίζα όπως συστήθηκε είναι Ρωσίδα milf 45+ με υπέροχη επιδερμίδα, τριάρια βυζιά με καταπληκτικές ρόγες.
Ξυρισμένο μουνί πολύ καθαρό, σφικτή και μάλλον αχρησιμοποίητη κωλοτρυπίδα, χείλη ενδιαφέροντα χωρίς να είναισαρκόδη.
Το τσιμπούκι της είναι προσεγμένο χωρίς χέρι και χωρίς δόντι, γλείφει κωλοτρυπίδα, σαλιώνει αρχίδια και γύρω περιοχή, και γενικότερα το γαμήσι μαζί της είναι επιπέδου (κοπέλας μας - γυναίκας μας).
Είναι πολύ φιλική κει δεκτική και μάλλον είναι η χημεία που την κάνει να χαμογελάει συνέχεια, και να θέλει κι΄άλλο.
Μετά το μασάζ επιδωθήκαμε σε ένα ατέλειωτο 69 όπου το μουνί της έχυνε σαν βρύση της πυροσβεστικής.
Καπότες δεν έχει γι΄αυτό να είσαστε έτοιμοι για προσωπικό προφυλακτικό.
Στην συνέχεια την γάμησα ιεραποστολικά για λίγο, όπου στην συνέχεια έβγαλα την καπότα τον έπαιξα και την έχυσα στην κοιλία.
Θεωρώ πολύ καλή την επίσκεξή μου όπου πολύ σύντομα θα την επαναλάβω, και στην συνιστή ανεπιφύλατα.
Στην κατηγορία των 35 € η γκόμενα δεν παίζεται, και γιά όσους γουστάρουν milf, θα πάνε στον παράδεισο της καύλας.
 

akanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
2
Like
315
Πόντοι
36
προσοχη γιατι υπαρχει και η κολαση
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom