Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (7 μέλη και 33 επισκέπτες)

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
412
Πόντοι
21
χαχαχα αν μεγαλώνεις εσύ Εγώ τι να πω ο παλιόγερος
Απλά είχα την εντύπωσή πως ήξερες ποιος είμαι φιλε te....
Λοιπόν. ΚΙΤΡΙΝΗ κάρτα προς το παρόν !!!!!! Δε θέλω να μου κλέβει κανείς τον τίτλο, ούτε βεβαια εσύ.
παλιόγερος είμαι μόνο εγώ. Αλλά δε μου αρέσει έτσι, προτιμώ μόνο γέρος.
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
412
Πόντοι
21
Ιουλία παλιά γνωστή σταθερή κάτι κομήτες πάνε έρχονται κ είχε έρθει μέσα στις γιορτές η δέσποινά κάποιοι θα την θυμούνται η κρητικιά πιο αδύνατη από πάλια


θείο η Δέσποινα έφυγε? πολύ μου έλειψε αυτό το κορίτσι!
Μπράβο λεβέντη μου. Τον stallion θα τον λέτε θείο (έτσι θείο, χωριάτικο, όχι θείε). Εμένα παππού.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.141
Like
8.111
Πόντοι
2.356
Μπράβο λεβέντη μου. Τον stallion θα τον λέτε θείο (έτσι θείο, χωριάτικο, όχι θείε). Εμένα παππού.
Χαχαχα πού είσαι ρε γατοπαρδε έρχεσαι ανάβεις φωτιές κ εξαφανίζεσαι

Άστα αυτά τώρα κάνα καλό μωρό βρήκες γιατί όλο ανασκαφές είσαι

Θείος προς γερο γάτο με λαμβάνεις οβερ
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
412
Πόντοι
21
Χαχαχα πού είσαι ρε γατοπαρδε έρχεσαι ανάβεις φωτιές κ εξαφανίζεσαι

Άστα αυτά τώρα κάνα καλό μωρό βρήκες γιατί όλο ανασκαφές είσαι

Θείος προς γερο γάτο με λαμβάνεις οβερ
Γερο-γάτος προς θείο-στάλλιον.....σε λαμβάνω.
Ναι ανασκαφές είμαι, αλλά πόσο γρήγορα να σκάψει ένας γέρος; σιγά - σιγά και όταν έρθει η ώρα θα μαθετε.
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
412
Πόντοι
21
Α..... ναι μεγάλε Stallion, τώρα θυμήθηκα βρήκα δυο κομμάτια Super, περιμένω ερωτήσεις από ενδιαφερόμενους να αποκαλύψω ονόματα και που τα βρήκα. Π.Μ. όχι.
 

Συνημμένα

  • Super.PNG
    Super.PNG
    887,6 KB · Εμφανίσεις: 37

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.141
Like
8.111
Πόντοι
2.356
Α..... ναι μεγάλε Stallion, τώρα θυμήθηκα βρήκα δυο κομμάτια Super, περιμένω ερωτήσεις από ενδιαφερόμενους να αποκαλύψω ονόματα και που τα βρήκα. Π.Μ. όχι.
χαχαχα όλο μαργαριτάρια μου είσαι

Πηξε τώρα στα πμ γατουλι
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.080
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Nαι καλά τα λες φίλε. Και αν εσύ έστειλες π.μ. και πήρες πληροφορίες μήπως ο Barbara δε μπορούσε να το κάνει; Η δε με γνωρίζει; Έχουμε μλήσει στο παρελθόν. Τέλος πάντων. Ίσως, βέβαια, πλανάται το ερώτημα: Και γιατί ρε γάτο δεν το είπες ανοιχτά; να ξέρουμε όλοι;
Λοιπόν, μαλακίες δε θέλω. Όταν εγώ πάω μέσα και ρωτάω την κοπελιά ότι μου θυμίζεις την ντίβα του Σειρηνάκη Μαρία, έφαγα εκ μέρους της επίθεση άνευ προηγουμένου. Κάνω το μαλάκα , συνεχίζω και στο τέλος λέω πάλι ότι είμαι σίγουρος ότι είσαι αυτή. Απάντηση: Είσαι καλά ρε μαλάκα; τι είναι αυτά που λες; έκαψες εγκέφαλο;. Έπαθα πλάκα με τη βίαια αντίδραση, η οποία βεβαια μου επιβεβαίωνε ότι αυτό που έλεγα ήταν αλήθεια.
Για να τελειώνουμε. Ερασιτεχνισμούς δε θέλω. Ειδικά από παλιούς εδώ μέσα. Όταν βρίσκεις κάτι και το μαγαζί δε θέλει να το κοινοποιήσεις, γιατί την προωθούν διαφορετικά (το ξαναείπα), τότε πρέπει να το σεβαστείς.
Αν δεν το κάνεις και τα βγάλεις όλα φόρα παρτίδα δεν ωφελείς κανέναν, και κυρίως οι χαμένοι είμαστε όλοι εμείς.Κατανοητό αυτό νομίζω. Όταν κάποιος είπε εδώ ότι η.... παίρνει πίπα στη Βάνα τί έκανε; Πείτε ποιά ήταν η συνέχεια;
Από την άλλη όμως εγώ, επειδή έχω ανεπτυγμένο το αίσθημα της "συναδελφικότητας" έκανα αυτή τη δημοσίευση έστω ανώνυμα αλλά με έντονα χαρακτηριστικά ότι πρόκειται για κάτι μεγάλο του χώρου. Όσοι θέλησαν ρώτησαν, έμαθαν, έφαγαν. Οι άλλοι που είπανε "τι παπαριές λέει ο γάτος" πήραν τα παπάρια τους ή την Ροζίτα.
Τέλος πάντων να περνάμε όλοι καλά παιδιά. Η ζωή περνάει γρήγορα , πιστέψτε με. Δεν ωφελούν οι αντιδικίες.

Γατε ξεχναω ρε. Σταυρωστε με!
 

debatelaw1

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2011
Μηνύματα
45
Like
8
Πόντοι
0
Α..... ναι μεγάλε Stallion, τώρα θυμήθηκα βρήκα δυο κομμάτια Super, περιμένω ερωτήσεις από ενδιαφερόμενους να αποκαλύψω ονόματα και που τα βρήκα. Π.Μ. όχι.
Τζούλια Νόβα ?
 

piatsa

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
248
Like
4
Πόντοι
1
Καλησπέρα συνάδελφοι,Σήμερα διασχίζοντας
Την Καραμανλή είδα δύο Γκομενάκια το ένα Μελαχροινο γύρω στα 25-30 και ένα Milf 45+
Κάτι μου μύρισε ότι πήγαιναν προς το μασατζιδικο του Βασίλη κοντά στη Eurobank
Γνωρίζει κάποιος κάτι περισσότερο?
Επειδή έχω χρόνια να επισκεπτω αυτό το μαγαζί δεν ξέρω τι παίζει τώρα,πάντως αυτά ήταν δυνατά γκομενάκια.Οποιος γνωρίζει ας ενημερώσει
Ευχαριστώ
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
462
Like
1.043
Πόντοι
201
Καλησπέρα συνάδελφοι,Σήμερα διασχίζοντας
Την Καραμανλή είδα δύο Γκομενάκια το ένα Μελαχροινο γύρω στα 25-30 και ένα Milf 45+
Κάτι μου μύρισε ότι πήγαιναν προς το μασατζιδικο του Βασίλη κοντά στη Eurobank
Γνωρίζει κάποιος κάτι περισσότερο?
Επειδή έχω χρόνια να επισκεπτω αυτό το μαγαζί δεν ξέρω τι παίζει τώρα,πάντως αυτά ήταν δυνατά γκομενάκια.Οποιος γνωρίζει ας ενημερώσει
Ευχαριστώ
Το έχω πάθει κι εγώ....Μην ξεχνάμε ότι είναι και το dames προς τα εκεί....Μια φορά είδα μια γκόμενα που μου θύμιζε κι εμένα μασάζ να κατευθύνεται από το ίδιο σημείο που αναφέρεις προς τα ανατολικά....Αμέσως κάνω μεταβολή και προσπαθώ να δω από μακρυά πού θα πάει....Τελικά καμία σχέση, όλα ήταν στη φαντασία μου, αλλού πήγαινε.... Δεν είναι τίποτα.....συμβαίνει συχνά.....Όλοι οι μασαζομανείς βλέπουμε πολλές φορές "φαντάσματα"...... :2funny:  False alarm λοιπόν για την κοπελιά που είδα και κατά πάσα πιθανότητα για τις κοπελιές που είδες.......
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.141
Like
8.111
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα συνάδελφοι,Σήμερα διασχίζοντας
Την Καραμανλή είδα δύο Γκομενάκια το ένα Μελαχροινο γύρω στα 25-30 και ένα Milf 45+
Κάτι μου μύρισε ότι πήγαιναν προς το μασατζιδικο του Βασίλη κοντά στη Eurobank
Γνωρίζει κάποιος κάτι περισσότερο?
Επειδή έχω χρόνια να επισκεπτω αυτό το μαγαζί δεν ξέρω τι παίζει τώρα,πάντως αυτά ήταν δυνατά γκομενάκια.Οποιος γνωρίζει ας ενημερώσει
Ευχαριστώ
Βασίλης κοντά στην eurobank δεν υπάρχει

Υπάρχει Μακης η Στέλιος αντιστρες κοντά στην eurobank

Κ Βασίλης smile ανάμεσα Μαρτίου με συνδικά
 
  • Like
Αντιδράσεις: Adius

ThanosXXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2018
Μηνύματα
10
Κριτικές
13
Like
360
Πόντοι
290
Παίδες καλησπέρα. Πέρασμα από body free πριν από καμία εβδομάδα για να δώσω καμία πιπουλα . 3 παρουσίες 1 ξανθιά με καρέ μαλλί και 2 μελαχρινές η μια προς το υπέρβαρο. Να με συγχωρείτε ονόματα δεν θυμάμαι με την φόλα που έφαγα έχασα την μνήμη μου. Μεταβολή και όπως πήγα έτσι έφυγα. Το μαγαζί έχει πέσει παρα πολύ. Πάνε οι παλιές καλές μέρες με μιλφαρα στεφάνια που σε έκανε άλλον άνθρωπο στο κρεβάτι.
 

piatsa

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
248
Like
4
Πόντοι
1
Βασίλης κοντά στην eurobank δεν υπάρχει

Υπάρχει Μακης η Στέλιος αντιστρες κοντά στην eurobank

Κ Βασίλης smile ανάμεσα Μαρτίου με συνδικά
Σωστά Φίλε Μάκης!Είπαμε έχω χρόνια που έχω να επισκεφτώ μασατζιδικο...
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Και ο Βασίλης δεν είναι Μαρτίου με Συνδίκα (πια...)  :)
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.141
Like
8.111
Πόντοι
2.356
Και ο Βασίλης δεν είναι Μαρτίου με Συνδίκα (πια...)  :)
έχω να πάω πολλά χρόνια γιατί ο τύπος ήταν αρπαχτρα
Σαν την χοντρή ένα πράγμα
Τι κάνει φέρνει τίποτε καλό

Μία φορά τον πήρα τηλ τον Βασίλη
-είμαι Καραμανλή με ένα φίλο να περάσουμε να δούμε τις κοπέλες
-τι θα πει να δείτε αν ρθειτε πρέπει να μπείτε
-αεί παράτα μας ρε Βασίλη κ τέλος από τότε
 

versus21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2012
Μηνύματα
21
Κριτικές
18
Like
547
Πόντοι
990
Παιζει κανενα μασατζιδικο που γαμασ η μονο πιπεσ κανουν???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom