Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
641
Like
982
Πόντοι
86
Ενημερωση ερχονται 2 καινουρια τουφεκια στο Dames μολις με πηραν τηλεφωνο.Τι και πως δεν ξερω ακομα δεν τις βαφτισανε μου ειπε.Σπαρταριστο νεο μολις το μαθα!
Πρέπει να δούμε και την ποιότητα στην εμφάνιση το ότι θα είναι καινούργιες δεν λέει κατι
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Μετά την Έλενα, είχα την τύχη να δοκιμάσω την Αλεξία στο Crystal. Εμφανισιακά, σαφώς και δεν υπάρχει σύγκριση ανάμεσα στις δύο. Η μία έχει πιασίματα η άλλη είναι γεματούλα, για να το θέσω κομψά. Όμως...
Η Αλεξία κάνει μασάζ με μεγαλύτερη ένταση κάτι που μου αρέσει περισσότερο καθότι 1.87 και 92 κιλά το σκαρί βγάζει...προβλήματα σιγά σιγά. Προσοχή, δεν λέω πως είναι κακό το χαλαρωτικό της Έλενας, απλά της Αλεξίας είναι πιο...μασάζ.
Στα του αγώνα, η Αλεξία εμεινε σχεδόν τσιτσιδη και μου έκανε ο,τι πιο κοντινό μου έχουν κάνει σε nuru. Ανάλογη εμπειρία δεν είχα στο παρελθόν επομένως μέτρο σύγκρισης δεν έχω. Αλλά η αίσθηση της επαφής των γυμνών κορμιών είναι υπέροχη. Με περιποιήθηκε ιδιαίτερα, έκανε και χαβαλέ (πριν βγάλει τα ρούχα) και το happy ending ήταν όντως happy για μένα.
Θα συνεχίσω τις δοκιμές στο μαγαζί και, προφανώς, θα παρέχω τη σχετική ενημέρωση για ενδιαφερόμενους ή μη.
 

Nickg@v

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2020
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Γειά σας παιδιά είμαι νέος στο site αλλά σχετικά παλιός στ άθλημα... Πραγματικά τ  μ θυμησε ο φίλος με τ Μαρία στ Μάγκι... Οπως και τ Θεοδώρα... Δυστυχώς όμως μας έκλεισε... Θελω να κάνω μια ερώτηση επειδη θελω να πάω στ crystal. Πρέπει να προσέξω κάτι για να μην φαω πετσέτα??
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
885
Κριτικές
20
Like
1.255
Πόντοι
1.076
Μετά την Έλενα, είχα την τύχη να δοκιμάσω την Αλεξία στο Crystal. Εμφανισιακά, σαφώς και δεν υπάρχει σύγκριση ανάμεσα στις δύο. Η μία έχει πιασίματα η άλλη είναι γεματούλα, για να το θέσω κομψά. Όμως...
Η Αλεξία κάνει μασάζ με μεγαλύτερη ένταση κάτι που μου αρέσει περισσότερο καθότι 1.87 και 92 κιλά το σκαρί βγάζει...προβλήματα σιγά σιγά. Προσοχή, δεν λέω πως είναι κακό το χαλαρωτικό της Έλενας, απλά της Αλεξίας είναι πιο...μασάζ.
Στα του αγώνα, η Αλεξία εμεινε σχεδόν τσιτσιδη και μου έκανε ο,τι πιο κοντινό μου έχουν κάνει σε nuru. Ανάλογη εμπειρία δεν είχα στο παρελθόν επομένως μέτρο σύγκρισης δεν έχω. Αλλά η αίσθηση της επαφής των γυμνών κορμιών είναι υπέροχη. Με περιποιήθηκε ιδιαίτερα, έκανε και χαβαλέ (πριν βγάλει τα ρούχα) και το happy ending ήταν όντως happy για μένα.
Θα συνεχίσω τις δοκιμές στο μαγαζί και, προφανώς, θα παρέχω τη σχετική ενημέρωση για ενδιαφερόμενους ή μη.   
            έτσι ακριβώς είναι η Αλεξία είναι δυνατό κομμάτι με την πρώτη ευκαιρία θα ξαναπάω.
 

ChitGK

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
64
Like
6
Πόντοι
0
με την μαρια στης μαγκις την μικρη που ηταν το2014 εκει ξερει κανεις συναγωνιστης τι εγινε που βρησκετε
Τι μου θυμιζεις... Ωραιες βυζαρες  :tits: ειχε το πιτσιρικι. Τωρα αφαντες ολες (Θεοδωρα, Μαρια, Κατια).
 

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Άφαντες (Θεοδώρα, Κάτια, Μαρια);; Δεν κόβουν τη συνήθεια αυτές....αντέχουν 100 ηλικιωμένους ...κάπου αλλού θα είναι να μαδάνε κανενα ηλικιωμένο..κόβει η πουτ..τη συνήθεια;
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Άφαντες (Θεοδώρα, Κάτια, Μαρια);; Δεν κόβουν τη συνήθεια αυτές....αντέχουν 100 ηλικιωμένους ...κάπου αλλού θα είναι να μαδάνε κανενα ηλικιωμένο..κόβει η πουτ..τη συνήθεια;
Για την Κατια ξέρω σίγουρα οτι παντρεύτηκε και το σταματησε τελείως.Για τις αλλες δεν γνωριζω.
 

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Παντρεύτηκε η Κάτια.....ωραίο ανέκδοτο..σαν την άλλη εννοείς τη Μαρία από Σταυρούπολη που λέει..."έλα πριν τις 4 να στον παίξω που λείπει ο σύζυγος μου";
Βρε κόβει η πουτ..τη συνήθεια;
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
249
Like
312
Πόντοι
21
Πέρασμα από ζεσι σπα παρούσες Έλενα και Βλάνταν πέρασμα με Βλάνταν πολύ δεκτηκη σε όλα με γκαβλωσε παρά πολύ ωραία η κοπέλα μπράβο
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
301
Καλησπερα στην παρεα. Θελω να δοκιμασω να παω σε μασατζιδικο. Αλλα δεν έχω ξαναπάει και θελω την συμβουλη σας. Γουσταρω να κανει καλο μασαζ και στο τελος θελω φραπέ και στοματικο :pipa1:. Που θα μου προτεινατε να παω?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.157
Like
8.217
Πόντοι
2.356
Καλησπερα στην παρεα. Θελω να δοκιμασω να παω σε μασατζιδικο. Αλλα δεν έχω ξαναπάει και θελω την συμβουλη σας. Γουσταρω να κανει καλο μασαζ και στο τελος θελω φραπέ και στοματικο :pipa1:. Που θα μου προτεινατε να παω?
λίγο δύσκολα μας ζητάς

Μέχρι φραπέ πας σε βάνα η σε Venus
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.428
Κριτικές
165
Like
25.144
Πόντοι
34.168
Πέρασμα από ζεσι σπα παρούσες Έλενα και Βλάνταν πέρασμα με Βλάνταν πολύ δεκτηκη σε όλα με γκαβλωσε παρά πολύ ωραία η κοπέλα μπράβο
Με τον ΜΙΛΟΓΙΕΒΙΤΣ πηγες η με τον ΙΒΙΤΣ?
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
301

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.157
Like
8.217
Πόντοι
2.356
Ok. Τι θα μου προτεινες μετα σαν επιλογες αμα θελω και κατι παραπανω?
Αλλα να βλεπονται οι κοπελες ομως...
το αν βλέπονται θα μας το πεις όταν πας

Body free και dames πήγαινέ μια βόλτα κ ενημέρωσε
 

madness_85

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
82
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Έχουμε κανένα νέο για τα κορίτσια στο dames? Αν έπαψαν να είναι Ξεπέτεςς?
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
414
Πόντοι
21
εξακολουθείς να λες παπαριες γιατί δεν είσαι νέος στη πιάτσαντία
Οταν σε είχα στείλει στην Ελένη στο πανόραμα πάνε πολλά χρόνια ήρθες πμ κ μου το ζήτησες
Τώρα δε μπορούσες να ρθεις από τότε έχω βοηθήσει ένα σωρό άτομα πολύ πιο νέους από σένα
Nαι καλά τα λες φίλε. Και αν εσύ έστειλες π.μ. και πήρες πληροφορίες μήπως ο Barbara δε μπορούσε να το κάνει; Η δε με γνωρίζει; Έχουμε μλήσει στο παρελθόν. Τέλος πάντων. Ίσως, βέβαια, πλανάται το ερώτημα: Και γιατί ρε γάτο δεν το είπες ανοιχτά; να ξέρουμε όλοι;
Λοιπόν, μαλακίες δε θέλω. Όταν εγώ πάω μέσα και ρωτάω την κοπελιά ότι μου θυμίζεις την ντίβα του Σειρηνάκη Μαρία, έφαγα εκ μέρους της επίθεση άνευ προηγουμένου. Κάνω το μαλάκα , συνεχίζω και στο τέλος λέω πάλι ότι είμαι σίγουρος ότι είσαι αυτή. Απάντηση: Είσαι καλά ρε μαλάκα; τι είναι αυτά που λες; έκαψες εγκέφαλο;. Έπαθα πλάκα με τη βίαια αντίδραση, η οποία βεβαια μου επιβεβαίωνε ότι αυτό που έλεγα ήταν αλήθεια.
Για να τελειώνουμε. Ερασιτεχνισμούς δε θέλω. Ειδικά από παλιούς εδώ μέσα. Όταν βρίσκεις κάτι και το μαγαζί δε θέλει να το κοινοποιήσεις, γιατί την προωθούν διαφορετικά (το ξαναείπα), τότε πρέπει να το σεβαστείς.
Αν δεν το κάνεις και τα βγάλεις όλα φόρα παρτίδα δεν ωφελείς κανέναν, και κυρίως οι χαμένοι είμαστε όλοι εμείς.Κατανοητό αυτό νομίζω. Όταν κάποιος είπε εδώ ότι η.... παίρνει πίπα στη Βάνα τί έκανε; Πείτε ποιά ήταν η συνέχεια;
Από την άλλη όμως εγώ, επειδή έχω ανεπτυγμένο το αίσθημα της "συναδελφικότητας" έκανα αυτή τη δημοσίευση έστω ανώνυμα αλλά με έντονα χαρακτηριστικά ότι πρόκειται για κάτι μεγάλο του χώρου. Όσοι θέλησαν ρώτησαν, έμαθαν, έφαγαν. Οι άλλοι που είπανε "τι παπαριές λέει ο γάτος" πήραν τα παπάρια τους ή την Ροζίτα.
Τέλος πάντων να περνάμε όλοι καλά παιδιά. Η ζωή περνάει γρήγορα , πιστέψτε με. Δεν ωφελούν οι αντιδικίες.
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
414
Πόντοι
21
χαχαχα αν μεγαλώνεις εσύ Εγώ τι να πω ο παλιόγερος
Απλά είχα την εντύπωσή πως ήξερες ποιος είμαι φιλε te....
Λοιπόν. ΚΙΤΡΙΝΗ κάρτα προς το παρόν !!!!!! Δε θέλω να μου κλέβει κανείς τον τίτλο, ούτε βεβαια εσύ.
παλιόγερος είμαι μόνο εγώ. Αλλά δε μου αρέσει έτσι, προτιμώ μόνο γέρος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom