Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (7 μέλη και 30 επισκέπτες)

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.202
Πόντοι
216
Επίσκεψη Τριτη κατα τις μια η ωρα στο Ζεσι σπα.Παρουσα μονο η Μαρια Ελληνιδα 23 ετών  γεματουλα πρόσφατη  μεταγραφή απο Νταμες.Περασα με το φουλ το μασαζ πιο πολύ χαδια στο σεξ καλη συμμετοχή.Πολυ καθαρη κοπέλα εκανε ντουζ και πριν και μετα παρολο που μολις ειχε έρθει απο το σπίτι.Μοσχομυριζε περασα πολυ καλα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.202
Πόντοι
216
Οταν εφευγα ειδα οτι ειχε έρθει και η Πασχαλινα Λινα.
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
414
Πόντοι
21
εχεις να μοιραστεις κατι μαζι μας ?
Θυμίζω τι είχα γράψει στο post μου:
"...τώρα θυμήθηκα βρήκα δυο κομμάτια Super, περιμένω ερωτήσεις από ενδιαφερόμενους να αποκαλύψω ονόματα και που τα βρήκα. Π.Μ. όχι."
Ε.. λοιπόν και όνομα μάθατε και που τις βρήκα σας το είπα. Σχετικό link παραπάνω.
Δεν ξέρω να παίζει τίποτα, δεν έχω να μοιραστώ τίποτα άλλο. Πανέμορφη και σοβαρή κοπέλα (νομίζω).
 

Scania87

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2016
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Χαιρετώ τη παρέα!πρωτη φορά σχολιάζω παρότι γράφτηκα από καιρό.Ειχα κάνει μια απόπειρα σ ένα ημιπριβε που σύστησε κάποιος αλλά δεν τα έπεισα τα κορίτσια και δεν έμεινα καθόλου.Μετα από πολύ καιρό λέω να κάνω μια βόλτα σήμερα να δω τι παίζει κ βλέπουμε.θα ενημερώσω το βραδάκι...
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.124
Κριτικές
9
Like
3.541
Πόντοι
736
ημιπριβέ;
αδόκιμος όροςαντε να δουμε σε ποιο αναφέρεσαι...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.160
Like
8.237
Πόντοι
2.356
Χαιρετώ τη παρέα!πρωτη φορά σχολιάζω παρότι γράφτηκα από καιρό.Ειχα κάνει μια απόπειρα σ ένα ημιπριβε που σύστησε κάποιος αλλά δεν τα έπεισα τα κορίτσια και δεν έμεινα καθόλου.Μετα από πολύ καιρό λέω να κάνω μια βόλτα σήμερα να δω τι παίζει κ βλέπουμε.θα ενημερώσω το βραδάκι...
δοκίμασε dames ζεσι σπα κ body free
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Πιπα με προφυλακτικο κανουν στα ρδελα με 30-40 ε, οχι με 80 οπως θελει αυτη.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.952
Κριτικές
50
Like
5.682
Πόντοι
7.636
είδες κανείς τα καινούργια μωρά στο Ζέσι που ανάφερε ο Μηλιάδης?
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Χαιρετώ τη παρέα!πρωτη φορά σχολιάζω παρότι γράφτηκα από καιρό.Ειχα κάνει μια απόπειρα σ ένα ημιπριβε που σύστησε κάποιος αλλά δεν τα έπεισα τα κορίτσια και δεν έμεινα καθόλου.Μετα από πολύ καιρό λέω να κάνω μια βόλτα σήμερα να δω τι παίζει κ βλέπουμε.θα ενημερώσω το βραδάκι...
Μην ξεχασεις να βγαλεις παλι το καπελο σου πριν μπεις στον χωρο...  :hi: :police:
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Καλημέρα στην παρέα. Η τρίτη δοκιμή στο Crystal ήταν με Νεφέλη.
Όπως έχουν γράψει και συνάδελφοι αγωνιστές, η κοπέλα δεν υπάρχει. Σωματικά είναι πιθανότατα ό,τι καλύτερο κυκλοφορεί στην πόλη μας σε μασατζίδικο και όχι μόνο. Όχι πως πάει πίσω στο πρόσωπο. Είναι από τις κοπέλες που λες "γιατί να μην είναι call girl" να την πάρω ξανά και ξανά.
Για το μασάζ, ΟΚ, όχι κάτι τρομερό αλλά ικανοποιητικό. Χωρίς πολλά περάσματα από την ευαίσθητη περιοχή αλλά αφού σε γυρίσει, ανασταίνει και νεκρούς.
Προσωπικά, κόλλησα με την ατάκα της "θέλω το βράδυ να τον παίξεις για πάρτη μου".
Από ό,τι μου είπε, θα απουσιάσει στο τέλος της επόμενης εβδομάδας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
962
Πόντοι
86
Εγώ αυτά είδα κι έζησα. Από εκεί και πέρα...
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
642
Like
982
Πόντοι
86
Η ναντια δουλεύει ακόμα στο Crystal?
Και ξέρει κάποιος φίλος το ροστερ από βάνα και βενους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom