Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.160
Like
8.237
Πόντοι
2.356
Antistress έχει τίποτα καλό παίδες? ξέρεις κανείς?
Ιουλία παλιά γνωστή σταθερή κάτι κομήτες πάνε έρχονται κ είχε έρθει μέσα στις γιορτές η δέσποινά κάποιοι θα την θυμούνται η κρητικιά πιο αδύνατη από πάλια


zesi spa, aqua, dames, vana spa for free
μακριά από crystal μη πετύχεις καμία Μαρία κ άντε να σε μαζέψουμε μετά
 

xouanito32

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
39
Like
6
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολη την παρεα και καλη χρονια σκεφτομαι να ανεβω θεσαλονικη εντος της εβδομαδας, ξερει καποιος να μου πει εαν υπαρχει η μαρριανα στην π"ναστασιου? εχω να παω απο τον οκτωβρη που την τελευταια φορα δεν ηταν εκεινη αλλα ενας τυπος που μου διαφευγει το ονομα του. ευχαριστω εκ των προτερων
 

ThanosXXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2018
Μηνύματα
10
Κριτικές
13
Like
363
Πόντοι
290
παιδιά καλησπέρα. καμία πληροφορία για ρια που δούλευε Βάνα έχουμε? μπορούμε να μάθουμε που δουλεύει ???
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
silver alert
Μήπως έχει δει κάνεις την άρια η την ρια πού δούλευαν στην βάνα Σταυρούπολη

Dames μεταξά τελευταία πήγε κάνεις να μας πει τι έχει

Dames ειναι η Μαρια χοντρουλα και η Ριτα,Ρενια που την εδιωξε απο οτι εμαθα και ηρθε μια Νανα που ακομα δεν πηγα
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.952
Κριτικές
50
Like
5.682
Πόντοι
7.636
Ιουλία παλιά γνωστή σταθερή κάτι κομήτες πάνε έρχονται κ είχε έρθει μέσα στις γιορτές η δέσποινά κάποιοι θα την θυμούνται η κρητικιά πιο αδύνατη από πάλια

μακριά από crystal μη πετύχεις καμία Μαρία κ άντε να σε μαζέψουμε μετά

Δέσποινα: έχω πάει με καλές εντυπώσεις και πολύ καλό μασάζ από μέρους της κοπέλας.
Με μερικούς κομήτες έχω πάει επίσης, και κάποιοι είναι πολύ καλοί μπορώ να πω.(κάνα 2 αδύνατα στεγνά που είχε).
Πρέπει να πάμε από εκεί να δούμε περί τι κομήτων προκείται.
Να σαι καλά αρχηγέ!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.160
Like
8.237
Πόντοι
2.356
Δέσποινα: έχω πάει με καλές εντυπώσεις και πολύ καλό μασάζ από μέρους της κοπέλας.
Με μερικούς κομήτες έχω πάει επίσης, και κάποιοι είναι πολύ καλοί μπορώ να πω.(κάνα 2 αδύνατα στεγνά που είχε).
Πρέπει να πάμε από εκεί να δούμε περί τι κομήτων προκείται.
Να σαι καλά αρχηγέ!!
αν πας κ εχει κατι που να αξιζει ενημερωσε
στα στεγνα ηθελα να παω κ εγω αλλα επεσα πανω στην δεσποινα οποτε την προτιμησα

 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361

qwerty84

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Προς ενημέρωση σας αδερφοί συναγωνιστές. Επισκέφτηκα το νουρου μασάζ . Ας ξεκινήσω λοιπόν.. ο χώρος απλός φοιτητοσπιτο, ο χώρος που γίνεται το μασάζ είναι σαλόνι με ένα μεγάλο φουσκωτό στρώμα. Όσον αφορά την κορασίδα , πολύ ευγενικό και χαμογελαστό κορίτσι , με απίστευτη ενέργεια. Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω πως δεν κουράζεται τόση ώρα. Χωρίς ρούχα και οι δύο , ξεκίνησε από πλάτη απλώνοντας το ζεστό τζελ και με το σώμα της εντριβές από λαιμό μέχρι ακροδαχτυλα. Από μόνη της με γύρισε και συνέχισε την περιποίηση από μπροστά , αποφεύγοντας τα μεγάλα αγγίγματα παρά μόνο στα μουλωχτα. Για μερακλήδες έχει μασάζ προστάτη επίσης. Δεν υπάρχει άλλη επαφή πάρα μόνο του γυμνού κορμιού και τίποτα άλλο. Ούτε εκτόνωση ούτε κάτι άλλο. Βεβαια μπορεί να εκτονωθεί κάποιος μόνος του. Όσων αφορά το κόστος είναι στα 100€ , και η περιγραφή της κοπέλας είναι η εξής : λεπτή 55κιλα το πολύ , ύψος στα 170 μικρό στήθος με πεταχτες ρώγες , όμορφο πίσω σύστημα το οποίο μπορείς να χαϊδεύεις φυσικά πάντα με ευγενικό τρόπο.ρωσσικα χαρακτηριστικά προσώπου , όμορφο κορίτσι. Αυτά από εμένα.. ευχαριστώ όσους με βοήθησαν με το τηλέφωνο
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.160
Like
8.237
Πόντοι
2.356
Προς ενημέρωση σας αδερφοί συναγωνιστές. Επισκέφτηκα το νουρου μασάζ . Ας ξεκινήσω λοιπόν.. ο χώρος απλός φοιτητοσπιτο, ο χώρος που γίνεται το μασάζ είναι σαλόνι με ένα μεγάλο φουσκωτό στρώμα. Όσον αφορά την κορασίδα , πολύ ευγενικό και χαμογελαστό κορίτσι , με απίστευτη ενέργεια. Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω πως δεν κουράζεται τόση ώρα. Χωρίς ρούχα και οι δύο , ξεκίνησε από πλάτη απλώνοντας το ζεστό τζελ και με το σώμα της εντριβές από λαιμό μέχρι ακροδαχτυλα. Από μόνη της με γύρισε και συνέχισε την περιποίηση από μπροστά , αποφεύγοντας τα μεγάλα αγγίγματα παρά μόνο στα μουλωχτα. Για μερακλήδες έχει μασάζ προστάτη επίσης. Δεν υπάρχει άλλη επαφή πάρα μόνο του γυμνού κορμιού και τίποτα άλλο. Ούτε εκτόνωση ούτε κάτι άλλο. Βεβαια μπορεί να εκτονωθεί κάποιος μόνος του. Όσων αφορά το κόστος είναι στα 100€ , και η περιγραφή της κοπέλας είναι η εξής : λεπτή 55κιλα το πολύ , ύψος στα 170 μικρό στήθος με πεταχτες ρώγες , όμορφο πίσω σύστημα το οποίο μπορείς να χαϊδεύεις φυσικά πάντα με ευγενικό τρόπο.ρωσσικα χαρακτηριστικά προσώπου , όμορφο κορίτσι. Αυτά από εμένα.. ευχαριστώ όσους με βοήθησαν με το τηλέφωνο
σωστός ο παίχτης ;)
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Προς ενημέρωση σας αδερφοί συναγωνιστές. Επισκέφτηκα το νουρου μασάζ . Ας ξεκινήσω λοιπόν.. ο χώρος απλός φοιτητοσπιτο, ο χώρος που γίνεται το μασάζ είναι σαλόνι με ένα μεγάλο φουσκωτό στρώμα. Όσον αφορά την κορασίδα , πολύ ευγενικό και χαμογελαστό κορίτσι , με απίστευτη ενέργεια. Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω πως δεν κουράζεται τόση ώρα. Χωρίς ρούχα και οι δύο , ξεκίνησε από πλάτη απλώνοντας το ζεστό τζελ και με το σώμα της εντριβές από λαιμό μέχρι ακροδαχτυλα. Από μόνη της με γύρισε και συνέχισε την περιποίηση από μπροστά , αποφεύγοντας τα μεγάλα αγγίγματα παρά μόνο στα μουλωχτα. Για μερακλήδες έχει μασάζ προστάτη επίσης. Δεν υπάρχει άλλη επαφή πάρα μόνο του γυμνού κορμιού και τίποτα άλλο. Ούτε εκτόνωση ούτε κάτι άλλο. Βεβαια μπορεί να εκτονωθεί κάποιος μόνος του. Όσων αφορά το κόστος είναι στα 100€ , και η περιγραφή της κοπέλας είναι η εξής : λεπτή 55κιλα το πολύ , ύψος στα 170 μικρό στήθος με πεταχτες ρώγες , όμορφο πίσω σύστημα το οποίο μπορείς να χαϊδεύεις φυσικά πάντα με ευγενικό τρόπο.ρωσσικα χαρακτηριστικά προσώπου , όμορφο κορίτσι. Αυτά από εμένα.. ευχαριστώ όσους με βοήθησαν με το τηλέφωνο

Δηλαδη μας λες οτι Ρωσιδα ομορφη τριβεται γυμνη πανω σου και δεν εχει εκτονωση, αλλα μπορεις να εκτονωθεις μονο σου... παλι καλα που γινεται και αυτο γιατι προς στιγμην νομιζα οτι μας περιγραφεις τα Γκουλαγκ.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.182
Κριτικές
35
Like
4.515
Πόντοι
2.046
Προς ενημέρωση σας αδερφοί συναγωνιστές. Επισκέφτηκα το νουρου μασάζ . Ας ξεκινήσω λοιπόν.. ο χώρος απλός φοιτητοσπιτο, ο χώρος που γίνεται το μασάζ είναι σαλόνι με ένα μεγάλο φουσκωτό στρώμα. Όσον αφορά την κορασίδα , πολύ ευγενικό και χαμογελαστό κορίτσι , με απίστευτη ενέργεια. Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω πως δεν κουράζεται τόση ώρα. Χωρίς ρούχα και οι δύο , ξεκίνησε από πλάτη απλώνοντας το ζεστό τζελ και με το σώμα της εντριβές από λαιμό μέχρι ακροδαχτυλα. Από μόνη της με γύρισε και συνέχισε την περιποίηση από μπροστά , αποφεύγοντας τα μεγάλα αγγίγματα παρά μόνο στα μουλωχτα. Για μερακλήδες έχει μασάζ προστάτη επίσης. Δεν υπάρχει άλλη επαφή πάρα μόνο του γυμνού κορμιού και τίποτα άλλο. Ούτε εκτόνωση ούτε κάτι άλλο. Βεβαια μπορεί να εκτονωθεί κάποιος μόνος του. Όσων αφορά το κόστος είναι στα 100€ , και η περιγραφή της κοπέλας είναι η εξής : λεπτή 55κιλα το πολύ , ύψος στα 170 μικρό στήθος με πεταχτες ρώγες , όμορφο πίσω σύστημα το οποίο μπορείς να χαϊδεύεις φυσικά πάντα με ευγενικό τρόπο.ρωσσικα χαρακτηριστικά προσώπου , όμορφο κορίτσι. Αυτά από εμένα.. ευχαριστώ όσους με βοήθησαν με το τηλέφωνο
Eδωσες 100 ευρω δηλαδη γι αυτη τη μαλακια πω ρε φιλε με αυτα που διαβαζω μερικοι που ειναι αρκετοι κιολας δε πατε καλα πραγματικα εχετε προβλημα και πρεπει να πατε σε κανα γιατρο να το κοιταξετε δεν εξηγητε διαφορετικα μ αρεσει που μετα απορουμε με τη σαπιλα της πολης με τοσους στοκους και χαπατα που υπαρχουν δυστυχως δεν υπαρχει σωτηρια
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Και σαν συνεχεια του προηγουμενου post σκεφτομαι εαν παω στο crystal και πετυχω την Αλεξανδρου να την βαλω να μου τραγουδησει :


"Μια απο αυτες τις αμαρτιες ειναι να με τριψεις και να μην τελειωσω..."
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Eδωσες 100 ευρω δηλαδη γι αυτη τη μαλακια πω ρε φιλε με αυτα που διαβαζω μερικοι που ειναι αρκετοι κιολας δε πατε καλα πραγματικα εχετε προβλημα και πρεπει να πατε σε κανα γιατρο να το κοιταξετε δεν εξηγητε διαφορετικα μ αρεσει που μετα απορουμε με τη σαπιλα της πολης με τοσους στοκους και χαπατα που υπαρχουν δυστυχως δεν υπαρχει σωτηρια
υπερβολες..υπερβολεσ..
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
3
Like
1.202
Πόντοι
216
Η Βλαντα παιζει φουλ σιγουρα αλλα εκει που δουλευει τωρα δεν ξερω..
Η Βλαντα συνεχιζει να δουλεύει στο Ζεσι σπα.Πηγα εχθες το μεσημέρι και ρωτησα τον Μιχαλη και μου ειπε οτι δουλεύει τρεις μερες την εβδομάδα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom