Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 432K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ρε vasos καταλαβαινω απολυτως την αγωνια σου αλλα τι να σου κανω που κυκλοφορω σε πιο νοτια κωλομπαρα αλλιως θα σου ειχα πει και τι νουμερο παπουτσια φοραει η Εβελυν ;).Παντως εαν παω ποτε στα μερη σου θα σε ξετιναξω με τις πληροφοριες μου ........ ;) ;)
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ρε vasos καταλαβαινω απολυτως την αγωνια σου αλλα τι να σου κανω που κυκλοφορω σε πιο νοτια κωλομπαρα αλλιως θα σου ειχα πει και τι νουμερο παπουτσια φοραει η Εβελυν ;).Παντως εαν παω ποτε στα μερη σου θα σε ξετιναξω με τις πληροφοριες μου ........ ;) ;)

ευχαριστουμε κε υπουργε......αλλα μου θυμιζεις πραγματικο υπουργο.....!!!!!!!!!οταν...........θα..........θαθα!!!!!!!!παντως εγω σε οποιο και να εισαι θα σε ψηφισω!
 

Επισκέπτης
η εβελιν δν κανει φραπε...ουτε ταζει κατι τετοιο,τουλαχιστον εμενα δν προσφερθηκε για να της αρνηθω!!!:):):):):)...στο πριβε κανει απλο χορο κ χωρις ιδιαιτερη βιασυνη ομως δν ειναι απ τις κοπελες που μενει αξεχαστη...Απλα στον τριβει/παιζει λιγακι πανω απ το παντελονι...για ποτα δν την δοκιμασα για να μαθω περισσοτερα...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Να σε καλα vaso μου:).Τωρα που ερχονται και οι Δημοτικες εκλογες να στηριξεις το κομμα μου(Ν.Δ.)Ωχ θα πλακωσει ο αντισθενης γιατι πιασαμε πολιτικες κουβεντες :grin: :grin:.Anyway οποτε παω Lido, Baby Gold και στα περιξ μερη ΘΑ σου στειλω newsletter.
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
πρεπει να ειστε αρρωστοι που πληρωνετε 50 ευρω για μια μαλακια απο στριπτιζου.αν εχω λαθοσ πειτε μου.με 50 ευρω πασ με την γκομενα στο ξενοδοχειο και περνασ 4 ωρεσ υπεροχα.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
πρεπει να ειστε αρρωστοι που πληρωνετε 50 ευρω για μια μαλακια απο στριπτιζου.αν εχω λαθοσ πειτε μου.με 50 ευρω πασ με την γκομενα στο ξενοδοχειο και περνασ 4 ωρεσ υπεροχα.


σωστοοοοοοος
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

κοιταχτε παλικαρια.....το αν ειναι μαλακια ή οχι το κρινει ο καθενας μονος του!καμια πληροφορια αν εχετε περι του θεματος πειτε το ,αλλιως μην προσπαθειτε να γεμισετε με post το φορουμ!
 

noname101

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
παιδια μια εβελυν στο lido την ξερει κανεις?

η εβελιν δν κανει φραπε...ουτε ταζει κατι τετοιο,τουλαχιστον εμενα δν προσφερθηκε για να της αρνηθω!!!:):):):):)...στο πριβε κανει απλο χορο κ χωρις ιδιαιτερη βιασυνη ομως δν ειναι απ τις κοπελες που μενει αξεχαστη...Απλα στον τριβει/παιζει λιγακι πανω απ το παντελονι...για ποτα δν την δοκιμασα για να μαθω περισσοτερα...

Πριν κανα μηνα ειχα πάρει για χορό την Εβελιν! Πολυ καλη κοπέλα, οχι κατι το τρελό αλλα συζητήσιμη και ιδιαίτερα κεφάτη χωρίς να βιάζεται. Στον απλό χορό με κράτησε 12' μετρημένα με το ρολόι.

Τωρα που τελειώνει η εξεταστική θα πεταχτω μια βολτα και θα κρατησω σημειώσεις να μεταφέρω εδω! Για να μην παραπονιέται ο vasos ;)
 

Επισκέπτης
Πατρισια και Νταιανα ειναι ακομα lido ?
 

Επισκέπτης
Vaso, η Νταιανα (η' Ντιανα - δεν ειμαι σιγουρος ) δουλευε με Πατριτσια πριν στο baby o Nικαιας και πριν στο gold.
Ειναι 1,70μ καστανο μαλλι μεχρι τους ωμους και συνηθως το κανει κοτσο.

Υ.Γ. Μια απο αυτες τις μερες, μπορει και σημερα να κτυπησω ενα Lido. Θα σε καταλαβω γιατι θα'χεις ολα τα πρωτοκλασσατα μουνια γυρω σου....ανα χαθεις...ερωτιλε..!
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Vaso, η Νταιανα (η' Ντιανα - δεν ειμαι σιγουρος ) δουλευε με Πατριτσια πριν στο baby o Nικαιας και πριν στο gold.
Ειναι 1,70μ καστανο μαλλι μεχρι τους ωμους και συνηθως το κανει κοτσο.

Υ.Γ. Μια απο αυτες τις μερες, μπορει και σημερα να κτυπησω ενα Lido. Θα σε καταλαβω γιατι θα'χεις ολα τα πρωτοκλασσατα μουνια γυρω σου....ανα χαθεις...ερωτιλε..!

ερωτιλε,χτυπησες κανα Lido??????α,να χαθεις!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Kαι το ονομα αυτης Ρενατα.. και μουναρα και 2μετρη και φραπα...Καθισε διπλα μου και μολις ρωτησα τι χορο κανει μου βαζει το χερι στον πουτσο και στοργικα μου λεει "κανω καλο φραπε.." ( vasso γραφε στην λιστα..)  Την κερασα 2 ποτακια και σε ολη την διαρκεια των ποτων μου τον χαιδευε απ'εξω.. Δεν ανεβηκα στο πριβε για λογους που θα αναλυσω αλλη φορα.
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Kαι το ονομα αυτης Ρενατα.. και μουναρα και 2μετρη και φραπα...Καθισε διπλα μου και μολις ρωτησα τι χορο κανει μου βαζει το χερι στον πουτσο και στοργικα μου λεει "κανω καλο φραπε.." ( vasso γραφε στην λιστα..)  Την κερασα 2 ποτακια και σε ολη την διαρκεια των ποτων μου τον χαιδευε απ'εξω.. Δεν ανεβηκα στο πριβε για λογους που θα αναλυσω αλλη φορα.

πως να γραψω?αφου οι admins δεν μας λενε εναν τροπο για να κανουμε τροποποιησεις στα ηδη δημοσιευμενα post!!!!!ποτε πηγες λιντο?για στειλε πμ για την ρενατα......γιατι δεν πηγες πριβε?
 

Επισκέπτης
πως να γραψω?αφου οι admins δεν μας λενε εναν τροπο για να κανουμε τροποποιησεις στα ηδη δημοσιευμενα post!!!!!ποτε πηγες λιντο?για στειλε πμ για την ρενατα......γιατι δεν πηγες πριβε?

Πηγα εχθες μετα απο ενα περασμα απο το παρακμιακο πλεον baby gold.

Δεν πηγα prive γιατι εδω και καποιο διαστημα τα εχω παρει με την μαλακια που βαραει αμεσα εμενα και εμεσα ολους τους Ελληνες.

Εχθες αρχικα το μαγαζι ηταν τιγκα στον κοσμο απο ενα group απο γραβατωμενους Εγγλεζους. Ομως ακομα και τα Εγγλεζακια καταλαβαν γρηγορα οτι στην "πολιτισμενη" Ελλαδα δεν γαμας στα στριπτηζαδικα οπως στην υπολοιπη "βαρβαρη" Ευρωπη και την εκαναν στα γρηγορα.

Και μειναμε οι "γνωστοι αγνωστοι" για να συνησφερουμε στον πλουτισμο των "ex USSR" γυναικων που αμφιβαλλω αν ξερουν να βαζουν εστω και την υπογραφη τους.

Οπως ανεφερα σε αλλο thread, τον τελευταιο καιρο εχω γινει πολυ απαιτητικος απο τις γκομενες κατα το "με τον παρα μου γαμω και την κυρα μου". Δεν γινεται ολες αυτες να μενουν σε 2αρια η' 3αρια μονες τους με τα SMART / RAV αυτοκινητα που τους τα πηραν ανθρωποι που λογω οικονομικης αδυναμιας μενουν ακομα με τους γονεις τους. Και απο πανω να στο παιζουν και queens.

Και σε ολες λεω " αν θελετε να σας κανω 200/300 ευρω λογαριασμο θα πρεπει να σας γαμησω".... Φυσικα ολες οι "παρθενες" παρεξηγιουνται αλλα τις γραφω στα αρχιδια μου. Ας πανε πισω πισω στην χωρα τους να τις γαμανε πιπα/κολο με μονο 50 ευρω.."

Θελω να δωσω αξια στα λεφτα μου και θα το κανω. Παρεες απο "φιλες" τις νυκτας κομμενες. Εχθες περασαν 5/6 γκομενες "φιλες και τις εστειλα ευγενικα στον διαολο. Ας ερθουν να τις πληρωσουν οι γκομενοι η/και οι αντρες τους. Εγω τερμα ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ.

Την δικη μου γνωμη πρεπει να τις ακολουθουν και αλλοι.       Τα μαγαζια περνανε πλεον μεγαλες πεινες.                              ΑΣ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΦΙΛΟΙ/ΜΕΛΗ. ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ ΑΣ ΤΑ     ΔΙΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΓΑΜΑΜΕ.

Υ.Γ. Προσωρινα ψιλοηρεμησα.Αλλα εχω να πω και αλλα για τις καριολες/φιλες μας αλλα και για τα κοπροσκυλα αφεντικα τους που ολη μερα ειναι στις λεσχες παιζοντας και πινοντας στην υγεια των "εξυπνων Ελληνων."
 

smiler

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2006
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Mήπως αντί να δίνουμε όοολα αυτά τα χρήματα και τον χρόνο μας εκεί,  θά ήταν καλύτερα να γνωρίζαμε και να νταραβεριζόμαστε με κανονικές (μή επαγγελματίες) γυναίκες ; Και μή μου πεί κανείς ότι  " που να βρείς τέτοιες γκομενάρες στο έξω κόσμο". Αν τις δείτε όλες αυτές την ημέρα άβαφτες, δεν είναι ούτε για την λαϊκή.
Λέω τώρα εγώ..
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
7
Πόντοι
5.765
Παίδες μήπως ξέρει κανείς που βρίσκονται η Σινυ και η Εύα ? Ήταν στο Λιντο πριν κανα 3αρι χρόνια ...
Thanx in any case.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Συμφωνώ απολύτως και επαυξάνω με όσα είπε ο σύντροφος Παπάζογλου παραπάνω. Αν οι περισσότεροι ακολουθούσαμε αυτή την τακτική να δείτε πόσο θα έπεφταν οι τιμές ή/και πόσο θα καλυτέρευαν οι υπηρεσίες. Όταν υπάρχει μεγάλη καψουροζήτηση και οι τιμές ανεβαίνουν και οι υπηρεσίες πέφτουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom