Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 433K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Συμφωνώ απολύτως και επαυξάνω με όσα είπε ο σύντροφος Παπάζογλου παραπάνω. Αν οι περισσότεροι ακολουθούσαμε αυτή την τακτική να δείτε πόσο θα έπεφταν οι τιμές ή/και πόσο θα καλυτέρευαν οι υπηρεσίες. Όταν υπάρχει μεγάλη καψουροζήτηση και οι τιμές ανεβαίνουν και οι υπηρεσίες πέφτουν.

+3 μεχρι την πορτα. αν μπω μεσα στο μαγαζι, οι αντιστασεις μου αλλες φορες μειωνονται και καποιες φορες-δυστυχως-εξαφανιζονται!!
 

Επισκέπτης
Vasso, πιθανως και να την ειδες. Η κοπελλα ειναι μουναρα, 2μετρη με ατελειωτα ποδια.Το κυριωτερο ειναι και προσγειωμενη.Ξερει οτι ειναι ομορφη, ξερει τι προσφερει ξερει ποσα ζηταει.Ουτε υποσχεσεις για καφεδακια ουτε ανταλλαγη τηλεφωνων και τις γνωστες μαλακιουλες.
Μου εκανε "κλικ" και εαν δεν ημουνα στην φαση που ανεφερα πιο πανω θα της το πεταγα το παλαμαρι στο χερι.
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αρα,φθανουμε στο μαθημα της επαναληψης σημερα και με την ευκαιρια της διακοπης της απεργιας των εκπαιδευτικων υπο την μεχρι τωρα μορφη......θα πρεπει να υπενθυμισουμε στα παιδια τί μαθημα θα πουνε αυριο και κυριως απο δευτερα.....ετσι για να μην πανε απροετοιμαστοι.......Ξεκιναμε.....................

ΝΕSCAFFE FRAPE προσφερεται(συμφωνα και με δικα μου βιωματα αλλα και αλλωνωνε) οι κατωθι κοριτσαροι:

1)Valeria    2)Luisa  3)Renata   4)Latoya   5)Evelin  6)Gabriella(αληθεια αυτη ποια ειναι?) 7)Lina 8)Victoria   9)Sandra  10)Isabella και μετα περιμενω απο εσας μαθητες μου.........

ΝESCAFFE ZESTO δεν προσφερουν τα κατωθεν κοριτσοπουλα:

1)Depia 2)Laura 3)Mia 4)Xristina 5)Olga 6)Alina 7)Καrina 8)Iouliana 9)Ericca.Oι 2 τελευταιες σε αφηνουν να την παιξεις κλπ....... Ειδα και μια νεα μουναρα μελαχροινη την ΑΝΝΑ!!!!!αν ξερεις κανεις κατι επειγοντως να αναφερει ευπειθως....
 

dytikos

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2005
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Αχ smiler αγορι μου δυστυχώς τις έχουμε δει και την ημέρα... όπως τα λες είναι. Το βράδυ νομίζεις ότι έχεις κάνει την "αγορά του αιώνα" και στο φως της ημέρας τσιμπιέσαι και προσεύχεσαι να μην είναι αλήθεια.. Η τραγικότερη περίπτωση που μου έχει τύχει είναι στην Θεσ/νίκη, πριν χρόνια με μια Αλεξάνδρα.. Το βράδυ κάτι το βάψιμο, κάτι το σκοτάδι κάτι τα πετρέλαια ήμασταν έτοιμοι να παντρευτούμε ..Την άλλη μέρα μόλις την είδα -στο πρόσωπο- φρίκαρα.. σαν το πεδίο βολής αρμάτων στην Ξάνθη..

Και μιας και γράφω να σας ενημερώσω ότι πριν μια εβδομάδα πήγα Athens Queen. Ωραία κορμια, αλλά από συμπεριφορά -τουλάχιστον αυτές που μας έκατσαν - ήταν απαράδεκτες. Μόνη πιθανή "δικαιολογία" ότι ήταν Παρασκευή (και όχι 13)
 

Jimbo

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Ώπα, ωραίο θεματάκι άνοιξε εδώ... Τώρα το είδα όμως οπότε ζητάω την κατανόησή σας γιατί σας πάω ένα κλίκ πίσω.

Λοιπόν συμφωνώ σχεδόν σε όλα με τον papazoglou - το σόκ που έπαθα πρώτη φορά σε strip Bratislava (και αλλού μετά) όταν πήρα πρέφα ότι μπορούσες να πάρεις τα πλεόν εξωγήινα μώρα στο πίσω δωμάτιο για 15', 30', 60' με full service ακόμα να το ξεπεράσω  :cheesy: ...

ΔΕΝ συμφωνώ όμως με αυτό:

Δεν γινεται ολες αυτες να μενουν σε 2αρια η' 3αρια μονες τους με τα SMART / RAV αυτοκινητα που τους τα πηραν ανθρωποι που λογω οικονομικης αδυναμιας μενουν ακομα με τους γονεις τους. Και απο πανω να στο παιζουν και queens.

Κοίταξε να δεις φίλε papazoglou, υπάρχει και το θέμα της προσωπικής ευθύνης. Αν ο άλλος δεν μπορεί να ιεραρχήσει τις ανάγκες του είναι άξιος της μοίρας του. Στη συγκεκριμένη περίπτωση πιστεύω ότι καλά κάνουν τα κορίτσια.

Προσωπικά δεν νιώθω καμμία συμπάθεια για τον σύγχρονο 30αρη μαλάκα νεοέλληνα ο οποίος μένει με τους γονείς του, καθαρίζει βία ένα χιλιάρικο το μήνα, δεν μπορεί να πλύνει ένα σώβρακο μόνος του χωρίς τη βοήθεια της μαμάς του και θέλει να το παίζει και σπόνσορας στα στριπ, ενώ δεν μπορεί να γεμίσει 3η φορά το μήνα το ντεπόζιτο του Yaris γιατί ακόμα πληρώνει δόσεις.

Πρέπει όλοι να καταλάβουν ότι το σπορ του να δίνεις 50-150 ευρώ για ένα handjob (έστω από μουνάρα) ή ακόμα περισσότερα για ένα κινητο ή καφέ με προοπτική να γαμήσεις (είπαμε, έστω και μουνάρα) στο απώτερο μέλλον ΔΕΝ είναι για όλους. Υπάρχει μεγάλο κόστος και όχι μόνο οικονομικό...
 

Επισκέπτης
το σόκ που έπαθα πρώτη φορά σε strip Bratislava (και αλλού μετά) όταν πήρα πρέφα ότι μπορούσες να πάρεις τα πλεόν εξωγήινα μώρα στο πίσω δωμάτιο για 15', 30', 60' με full service ακόμα να το ξεπεράσω  :cheesy: ...

ΔΕΝ συμφωνώ όμως με αυτό:
Πρέπει όλοι να καταλάβουν ότι το σπορ του να δίνεις 50-150 ευρώ για ένα handjob (έστω από μουνάρα) ή ακόμα περισσότερα για ένα κινητο ή καφέ με προοπτική να γαμήσεις (είπαμε, έστω και μουνάρα) στο απώτερο μέλλον ΔΕΝ είναι για όλους. Υπάρχει μεγάλο κόστος και όχι μόνο οικονομικό...

Το προβλημα δεν ειναι οικονομικο...Το προβλημα ειναι οτι δεν παιρνουμε αναλογο service για τα λεφτα που μας χρεωνουνε...

Γιατι στην Μπρατισλαβα ειναι πιο πλουσιοι απο εμας ?

Και εμενα αυτη ειναι η ζογαδα μου η μεγαλη.
 

donsanto

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0

καλα τα λες Jimbo και δυστυχως υπαρχουν πολλα αγορακια (γιατι για μια τετοια συμπεριφορα μιλαμε, μικρου παιδιου...)που τρεχουν και ακουμπουν το μικρο τους μισθο μαζι με το χαρτζικακι (ναι ακομα παιρνουν χαρτζιλιι απο την μαμα)στα γυαλιστερα κοριτσακια.... και δε λεω οτι ειναι κακο να εχεις μικρο μισθο αλλα οχι να τα ξοδευεις ετσι ....

 

Jimbo

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Το προβλημα δεν ειναι οικονομικο...Το προβλημα ειναι οτι δεν παιρνουμε αναλογο service για τα λεφτα που μας χρεωνουνε...

Συμφωνούμε απόλυτα σε αυτό φίλε papazoglou - αυτό που λέω στο πόστ μου το έπιασε ο φίλος donsanto πιο πάνω.

Κατά τη γνώμη μου δεν είναι οικονομικό το θέμα, είναι κυρίως θέμα "καταναλωτικής συμπεριφοράς", δλδ. αφου η συντριπτική πλειοψηφία των πελατών αγοράζει το κάκιστο service που αναφέρεις γιατι αυτό να αλλάξει? ... Κατα δεύτερο λόγο όμως έχει να κάνει και με το νομικό καθεστώς των μαγαζιών αυτών (κοίτα τι γίνεται επαρχία όπου τα πράγματα είναι πιο χαλαρά/ "οικογενειακά" από πλευρας αστυνόμευσης) αλλά κυρίως έχει να κάνει και με τον πουριτανισμό/ συντηρητισμό και υποκρισία της νεο-ελληνικής κοινωνίας (μια απλή σύγκριση με π.χ. Σλοβακία αρκεί για να προξενήσει κατάθλιψη).
Αλλά αυτό είναι μια άλλη πικρη και μεγάλη ιστορία...
 

Tulip

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
145
Like
0
Πόντοι
1
Μ α ς    έ σ κ ι σ ε ς    τ α    μ ά τ ι α....... 
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Μόνο που σκέφτομαι οτι θα πρέπει να το ξαναγράψεις ελληνικά το Post για να μην το φάει η μαρμάγκα, κουράζομαι  :cheesy:
 

noname101

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Τα παλικάρια που μίλησαν παραπάνω (papazoglou & jimbo) αναφέρονται στις 2 οψεις της ίδιας κατάστασης. Απο την μια ο τρόμπας ο έλληνας που με δανεικά ταϊζει τις μόρτισες και απο την άλλη οι υπηρεσίες του κώλου(μακαρι ναταν κυριολεκτικά ;) ).

Δεν θέλω να σας κουράσω αλλα έχετε σκεφτεί πως είναι δυνατόν σε ενα κράτος με χαμηλούς μισθούς, οπου κανείς δεν εχει να αγοράσει τα βασικά και κλαιγόμαστε, έχουμε πληθωρισμό  ΖΗΤΗΣΗΣ??? Το 30% που αυξήθηκαν οι τιμές απο το 2001 μεχρι σήμερα δεν δικαιολογείται σε καμία περίπτωση. Δεν μας φταίει ούτε το πετρέλαιο, ούτε η αυξηση της κυκλοφορείας χρήματος, ούτε οι φόροι ούτε τίποτα αλλο. Πως είναι δυνατον οι "φτωχοί" να ανεβάζουν τις τιμές λόγω υψηλης ζήτησης? Σε κανονικές συνθηκες με τετοια ανοδο των τιμων θα ακολουθούσε πτωση της ζητησης βραχυχρόνια και επαναφορα στο αρχικό επίπεδο μακροχρόνια.

Επειδή όμως εμείς είμαστε μάγκες και όλοι οι ξένοι βλάκες βάζουμε την τράπεζα για πεθερά για να μας τον παίζουνε. Εδω νομίζω πως ταιριάζει το ΕΛΕΟC.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Τι να εννοεί; Ότι ξέρει ακόμα και πότε πάνε σινεμά και με ποιόν!!! :dancing:
 

Επισκέπτης
... kai ειδα καποιες καινουριες.......1)ρενατα(δουλευει 2 βδομαδες μου ειπε,πριν ηταν σε ενα μπαρ στην ελευσινα,κανονικο μπαρ,ειναι ψηλη ξανθια,μετριο προσωπο και γαλανα ματια δεν την πηρα γιατι σιγουρα δεν επαιζε φραπε με αυτην)

Τζαμπα τα γραφω ? Κοιτα κατω...
 

Επισκέπτης
Kαι το ονομα αυτης Ρενατα.. και μουναρα και 2μετρη και φραπα...Καθισε διπλα μου και μολις ρωτησα τι χορο κανει μου βαζει το χερι στον πουτσο και στοργικα μου λεει "κανω καλο φραπε.." ( vasso γραφε στην λιστα..)  Την κερασα 2 ποτακια και σε ολη την διαρκεια των ποτων μου τον χαιδευε απ'εξω.. Δεν ανεβηκα στο πριβε για λογους που θα αναλυσω αλλη φορα.
 

Επισκέπτης
Δες και το Νο 3 απο την τελευταια λιστα σου..

Αρα,φθανουμε στο μαθημα της επαναληψης σημερα και με την ευκαιρια της διακοπης της απεργιας των εκπαιδευτικων υπο την μεχρι τωρα μορφη......θα πρεπει να υπενθυμισουμε στα παιδια τί μαθημα θα πουνε αυριο και κυριως απο δευτερα.....ετσι για να μην πανε απροετοιμαστοι.......Ξεκιναμε.....................

ΝΕSCAFFE FRAPE προσφερεται(συμφωνα και με δικα μου βιωματα αλλα και αλλωνωνε) οι κατωθι κοριτσαροι:

1)Valeria    2)Luisa  3)Renata   4)Latoya   5)Evelin  6)Gabriella(αληθεια αυτη ποια ειναι?) 7)Lina 8)Victoria   9)Sandra  10)Isabella και μετα περιμενω απο εσας μαθητες μου.........

ΝESCAFFE ZESTO δεν προσφερουν τα κατωθεν κοριτσοπουλα:

1)Depia 2)Laura 3)Mia 4)Xristina 5)Olga 6)Alina 7)Καrina 8)Iouliana 9)Ericca.Oι 2 τελευταιες σε αφηνουν να την παιξεις κλπ....... Ειδα και μια νεα μουναρα μελαχροινη την ΑΝΝΑ!!!!!αν ξερεις κανεις κατι επειγοντως να αναφερει ευπειθως....
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

ρε συ,δικιο εχεις......αλλα δεν ειναι μουναρα.....αν δεις την φατσα της καλυτερα στο φως θα ψιλοξενερωσεις!!!!!!!!!!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
οχι απλα ειχα παει και εγω σινεμα χθες στο starcity και ειδα την λινα με καποιον τυπο και πηγαν στο bar που εχει στο ισογειο για καφε!!!!!!!!!!!!παντως μετα δεν την ειδα στο λιντο.....αρα ειχε ρεπο!!!!!!!!!!!!!

Προβλέπω η επόμενη λίστα να έχει ταινίες αντί για φραπέδες (ποιά είδε τι)!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom