Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 431K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.540
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Ναι.οκ.Σίγουρα.
Τη τελευταία φορά που είχα περάσει από το string ο χορός ο απλός ήταν στα 5€ και το πριβέ που μου πρότινε μία "μπαλότσα" από 35€.Όπως λες όμως στα 35€ το πριβέ δε κάνει σχεδόν τίποτα παραπάνω από τον απλό χορό.Μόνο η διάρκεια λογικά αλλάζει...
πριν κάτι χρόνια πιπα μου χε πάρει μια τύπισσα στα πριβε νομίζω με 50 η 100 δε θυμάμαι. Θυμάμαι πάντως ότι μου χε πει 100 να τη γαμησω μέσα στα πριβε. Εχυσα στη καποτα από τη πιπα ήμουν καυλωμενος τέρμαααα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
48
Like
34
Πόντοι
0
μισό λεπτάκι, για να ξέρουμε τί λέμε..ποιό μαγαζί στο γκάζι έχει 35 ευρώ πριβέ χορό με σεξ ή πίπα?
το Λίντο μπορεί κατά περιόδους να έχει μέτριο ρόστερ , αλλά οι υπηρεσίες των κοριτσιών είναι ξεκάθαρες.
Εγώ είπα για πριβέ στα 35 . Δεν μίλησα ότι με 35 γαμάς . Πάντως με τα 35 κ χωρίς παραπάνω έχω πάρει πίπα κ γω κ φίλοι μου σε ένα απ τα δύο που είναι στην πειραιώς ,δεν θυμάμαι να σου πω την αλήθεια, σε ποιο απ τα δύο είχα πάει . Επίσης εκείνη τη μέρα ,συγκεκριμένη είχε πει ότι γαμιέται στο πριβέ με 35 ,αλλά μιας κ δεν δοκίμασε κανείς δεν μπορώ να πω πόσο θα στοίχιζε αυτό .
 

Redmad

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2019
Μηνύματα
109
Κριτικές
6
Like
216
Πόντοι
1
Κλειστό σήμερα που πέρασα, ο κυριος απ έξω σε παραπέμπει απέναντι..στο Dream
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Κλειστό σήμερα που πέρασα, ο κυριος απ έξω σε παραπέμπει απέναντι..στο Dream
Κατάντια, περασμένα μεγαλεία  :embarrased: :-( :thubsdown: Μόλις πριν 2,5 χρόνια κιόλας θυμάμαι που δούλευε μια Νατάσα Ρουμάνα - φουλ κλασσάτη όμως όχι τυπική γυφτορουμάνα - η οποία εφερνε σε σώμα (ακόμα και σε πρόσωπο κιόλας) σε Emily Ratajkowski, με την διαφορά ότι την έβρισκα λίγο ακόμα...καλύτερη και πιο καυλα  :wanker: :wanker: Επίσης η Χριστίνα η ξανθιά Ρωσίδα ΕΠΙΚΗ ΜΟΥΝΑΡΑ γυναίκα του Paco η οποία ήταν και μάνα κιόλας παναθεμα την  :kneel: :kneel: :erection: καθώς επίσης και εκεί πρωτοεμφανιστηκε η Ντιάνα το ουκρανικο άλογο με την επική σωματαρα με τις φυσικές βυζαρες που γαμιοταν απλά με ένα πράσινο εισιτήριο στο πριβε και αργότερα και σε μασατζίδικο  :takethis: :takethis:
Δυστυχώς δεν ξαναγυρναει σε τουτες τις εποχές με την καμία  :thubsdown: :thubsdown: :thubsdown:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Perdika

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2019
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλε Ντιάνα κ πολλές άλλες από Lido δουλεύουν στο Toys τώρα κ πάρα πολύ καιρό πάω μέρα παράμερα εκεί για αυτές :takethis: :kneel: περνάω τέλια :kissass:
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
100
Like
7.442
Πόντοι
17.586
Καλησπέρα παιδιά. Έχεις επισκεφτεί κάποιος πρόσφατα το μαγαζί ?? Είναι στη Μιχαλακοπούλου πλέον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom