Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 431K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ΚΑKOFONIX

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
ότι θυμάται ο καθένας το γράφει.Εκτός και αν θέλεις ιδιαίτερο χώρο για να μεταδίδεις τη γνώση σου στο σάιτ, ξεχώριστα από τα πόστ των κοινών θνητών αυτού του σάιτ...
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
ότι θυμάται ο καθένας το γράφει.Εκτός και αν θέλεις ιδιαίτερο χώρο για να μεταδίδεις τη γνώση σου στο σάιτ, ξεχώριστα από τα πόστ των κοινών θνητών αυτού του σάιτ...

κακοφονιξ ωραιο σχολιο,εγραψες! ;) ;) ;) ;) ;)
 

Tiefight

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Όλες οι μαύρες/βραζιλιάνες του Λίντο κάνουν φραπέ σε πριβέ. Από τις άλλες ξέρω για Ντανιέλα (25-26, κοντούλα, μελαχροινή, το παίζει Ιταλίδα αλλά είναι Αλβανίδα),  Αλίνα (20άρα, Ρουμάνα, μελαχροινή με φοβερό βυζάκι που σε αφήνει να παίζεις παντού) και Βερόνικα (20-22, ξανθιά, πολύ λεπτή, Λευκορωσίδα).  Αυτά από μένα.
 

spy_67

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ενας φιλος που πηγε την περασμενη εβδομαδα μου ειπε οτι η λουιζα του χορεψε τελειως γυμνη (δν τον αφησε για δαχτυλακι(α)...) κ του εκανε handjob αλλα εκνευριστ ηκε που δν τελειωσε κ τον εβρισε στο τελος!!!
To μαγαζι ειχε 9 πελατες συνολο... καθημεριν η...γυρω στις 3;30....

πες στον φιλο σου πως αν γινεται τοσο λιωμα που εκτος οτι δεν μπορει να τελειωσει, δεν καταφερνει να θυμαται με ποια πηγε στο prive, τουλαχιστον ας μη βγαινει να λεει ονοματα ετσι κι οποιον παρει.
Η luisa, μου λεει οτι ξερει μεχρι και ποια κοπελα μπορει να ειναι αυτη που πηγε με το φιλο σου αν βεβαια τα υπολοιπα που διηγειται ειναι αληθεια ,(περι χορου ολογυμνη κ.τ.λ.). Η ιδια δεν εχει βρισει ποτε κανεναν στην Ελλαδα ακομα και οταν επρεπε να το εχει κανει.....
 

Επισκέπτης
φιλε μου spy ειναι αληθινο το περιστατικο κ για τους χορους κ για την κοπελα....Περιγραφη κοπελας:μετριου αναστηματος 1.65 περιπου,μελαχρινη προς το αρκετα σκουρο...σωματαρα...στηθος κανονικο...οχι ωραιο προσωπο(για το φιλο μου)!!!Του ειπε οτι την λενε Λουιζα,απο εκει και περα...
Τωρα αν ηταν λιωμα η οχι,νομιζω ειναι προβλημα του...θυμαται αρκετα καλα συνηθως!!!Επισης δν γουσταρει τετοιου ειδους πριβε (να του την παιζουν κ να χυνει) γι αυτο κ δν τελειωσε....(παλι δικαιωμα του ειναι)...
Τελος η κοπελα του ειπε οτι ειναι πολυ μαλακισμενο κ οτι την ξενερωσε ενα νιανιαρο 20 χρονων ενω την παρακαλανε 40ρηδες να την πηδηξουν....Ελεοοοοος!!!!
 

spy_67

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου spy ειναι αληθινο το περιστατικο κ για τους χορους κ για την κοπελα....Περιγραφη κοπελας:μετριου αναστηματος 1.65 περιπου,μελαχρινη προς το αρκετα σκουρο...σωματαρα...στηθος κανονικο...οχι ωραιο προσωπο(για το φιλο μου)!!!Του ειπε οτι την λενε Λουιζα,απο εκει και περα...
Τωρα αν ηταν λιωμα η οχι,νομιζω ειναι προβλημα του...θυμαται αρκετα καλα συνηθως!!!Επισης δν γουσταρει τετοιου ειδους πριβε (να του την παιζουν κ να χυνει) γι αυτο κ δν τελειωσε....(παλι δικαιωμα του ειναι)...
Τελος η κοπελα του ειπε οτι ειναι πολυ μαλακισμενο κ οτι την ξενερωσε ενα νιανιαρο 20 χρονων ενω την παρακαλανε 40ρηδες να την πηδηξουν....Ελεοοοοος!!!!
φιλε mclein εγω τωρα σου μεταφραζω απλα οτι μου λεει η ιδια η luisa η οποια ουτε ξερει να πει στα ελληνικα η στα αγγλικα τις λεξεις μαλακισμενο , με ξενερωσες κτλ., ουτε θα τις ελεγε ποτε σε κανεναν ιδιως στο χωρο που δουλευει. Η luisa  ευχαριστει το φιλο σου γιατι τωρα ξερει ποια κοπελα ηταν και μαλιστα οτι χρησιμοποιει και τοσο αθεμιτα μεσα  (το ονομα της). Ζηταει συγνωμη απο τον φιλο σου και απο εσενα αν με οποιονδηποτε τροπο τον προσβαλε με αυτη την παραθεση αλλα σκεψου πως θα αντιδρουσες και εσυ αν σου ελεγαν και μαλιστα δημοσια οτι εκανες κατι που ειναι εντελως εξω απο την κουλτουρα και το επιπεδο σου.
 

Fylisixos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Μέχρι τέλος Ιουλίου που κάναμε ένα bachelor σε κολλητό στο Lido και η παρέα πήρε ένα μεγάλο μέρος από τις κοπέλες (σίγουρα το 60% του μαγαζιού το δοκιμάσαμε στο prive σαν σύνολο παρέας). Όλες όσες πήγαν prive έπαιξαν φράπα (μερικές μαυρούλες included).
 

Επισκέπτης
δν υπαρχει προβλημα...δν προσβληθηκαμε,απλα το θεμα ειναι οτι δν υπαρχει λογος να γραψουμε μια μαλακια ετσι για να περνα η ωρα...γραψαμε ενα περιστατικο!!!!Γι'αυτο μετα το ξεκαθαρισμα αν μπορεις spy_67 πες το ονομα της κοπελας που πηρε ο φιλος μου που τλκ οπως λες δν ηταν η λουιζα!!!Αν αυτο δν ειναι δυνατον,οκ!!!
(ζηταμε κ οι 2 συγνωμη για την αναφορα του ονοματος της Λουιζας παντως η κοπελα ετσι του ειπε οτι την ελεγαν!!!)...
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
μια λαουρα ξανθια σκουρα λιγο στο δερμα πολυ εμφανισιμη κανει φραπα?την εχει δοκιμασει κανεις?
 

Επισκέπτης
δν το ηξερα καλα το συγκεκριμενο μαγαζι (ειχα παει μεχρι χτες 2 φορες)....
Τι μεγιστη εξυπναδα-μ@λ@κι@ ειναι αυτη με τις Παρασκευες-Σαββατα 15 ευρω η εισοδος?????? Σιγα το μαγαζι ρε μαγκες....Λιγος σεβασμος...
(δν ειχα εγω το προβλημα αλλα οι φιλοι που ηταν μαζι μου που δν εχουν τοσο μεγαλη οικονομικη ανεση...θελαν να παρουν 5-10 χορους κ τελικα βαση της εισοδου πηραν 2 λιγοτερους...)
 

Επισκέπτης
Vassos, μηπως η Ιουλιανα ειναι ρωσσιδα καστανοξανθη γυρω στο 1,75μ, που γυρω στα Χριστουγεννα δουλευε στο baby gold ? Ειχα ρωτησει σχετικα με αυτη την κοπελλα στο thread "φραπαδουρα στο baby gold" αλλα δεν μου απαντησε κανεις.Thanx.
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Ναι αυτή, μικρό στήθος, μεγάλα καπούλια, ματάρες. Παλιότερα Ανατολή ΙΙ και Baby Πειραιώς. Χορεύει συχνά μόνη της αν ακούγεται τέκνο μουσική. Πολύ καλό χορευτικό γύρω απο τον στύλο. Γυναικάρα above the rest. A league.
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Vassos, μηπως η Ιουλιανα ειναι ρωσσιδα καστανοξανθη γυρω στο 1,75μ, που γυρω στα Χριστουγεννα δουλευε στο baby gold ? Ειχα ρωτησει σχετικα με αυτη την κοπελλα στο thread "φραπαδουρα στο baby gold" αλλα δεν μου απαντησε κανεις.Thanx.

δεν νομιζω να ειναι αυτη γιατι μου ειπε οτι ειναι 2 χρονια εκει!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
1200 Euro όλη νύχτα κάνει η Brigita Bulgari επίσημα. Γαμώ την τρέλλα! Εμείς δεν είμαστε λαός, είμαστε σπόνσορες! 500 Euro / h την Λίνα! Έλεεεοοοοςσσ! ???
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Ά ρε Brigitta, τι και άν είσαι celebrity τι και άν έισαι calendar girl, τι και άν είσαι model, τι και άν τον παίρνεις σκληρά και θεωρείσαι η δυνατότερη Ευρωπαία πορνοστάρ... 1200Ε όλη νύχτα ζητάς, γιατί τι να κλάσεις εσύ μπροστά στην Λίνα! Ξέρουμε εμείς εδώ στην Ελλάδα! Κορόϊδα είμαστε? Λίνα 500/h και ασουπί όλες! Kαι οι Baltic CT και όλες! Τι και άν έρχονται αέρα οι CT, τι και άν η πόπη προσπαθεί! Στα παπάρια μας! Λίνα! Έλληνάααααααααααααααρααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • Brigitta_Bulgari_0054.jpg
    Brigitta_Bulgari_0054.jpg
    57,7 KB · Εμφανίσεις: 36

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Πως τα θυμάσαι όλα αυτά βρε vasos  :o
Μήπως έχεις κάνα PDA μαζί ρε συ????????????  :grin:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Δεν σου κάνω πλάκα, εγώ δεν υπήρχε περίπτωση να τα θυμάμαι όλα αυτα.
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Δεν σου κάνω πλάκα, εγώ δεν υπήρχε περίπτωση να τα θυμάμαι όλα αυτα.

κοιτα,πηγαινω γυρω στα 10 χρονια και η μνημη θελοντας και μη εχει ισχυροποιηθει διοτι πολλες φορες αναγκαζομαι να θυμηθω που εχει παει η ταδε,που δουλευε παλια κ.ο.κ. οποτε μου ειναι σχετικα ευκολο το να θυμαμαι πολλα ονοματα και προσωπα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom