Νέα

Κύπρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laertiosgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 416K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

argilis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
yparxoun kai oi pub tou roxy pou legetai nomizo roxy kai toy trocadero pou legetai santos ..kai ta dio einai dipla apo to roxy ,mporei ekeis na kanoniseis na pareis mia kopela gia 12ores einai 160 euros , alla yparxoun kai filipinezes pou doyleuan sto trocadero kai tora douleuoun mones opos Ruby kai Lorna
 

argilis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Girl: Ruby    or Lorna
Age: late-20s
Nationality: Pina
Actions: GFE, BBBJ, FJ, DFK, AR (but refuses on Cyp guys), CIM two shots
Time: 2:30 - 7:00
Cost: 160 euros
Overall Rating: 7/10
WIR: Yes
 

giakumis_krikkos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
8
Like
12
Πόντοι
0
Απο Κυπρο ειμαι. ΑΝ καπιοσ μπορει να μου στειλει πμ με ελληνιδεσ η του ανατολικου μπλοκ. τηλεφωνα και λιγη περιγραφη με τιμη περιπου
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Πάφος

Απέναντι από τους τάφους των Βασιλέων δίπλα από το ξενοδοχείο ΑΥΛΙΔΑ είναι ένα καμπαρέ.

Έχει 3 κοπέλες μόνο (2 ξανθιές και μία μελαχρινή ντραντάνα)

Το μαγαζί θέλει 80 Ευρό + 60 η κοπέλα .

Αν δεν έχετε δικό σας μέρος η όλη φάση γίνεται στο ξενοδοχείο ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ (35 ευρό)

Από τις 2 το πρωϊ μέχρι τις 11 την επόμενη
 

varkoume

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
εχει να μου προτινει καποιος τιποτα καλο για την Παφο?..αν θελει ας μου στειλει PM με τηλεφωνα και αλλες πληροφοριες.
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Πάφος

Απέναντι από τους τάφους των Βασιλέων δίπλα από το ξενοδοχείο ΑΥΛΙΔΑ είναι ένα καμπαρέ.

Έχει 3 κοπέλες μόνο (2 ξανθιές και μία μελαχρινή ντραντάνα)

Το μαγαζί θέλει 80 Ευρό + 60 η κοπέλα .

Αν δεν έχετε δικό σας μέρος η όλη φάση γίνεται στο ξενοδοχείο ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ (35 ευρό)

Από τις 2 το πρωϊ μέχρι τις 11 την επόμενη

Αυτο το σχημα δεν συνισταται.  Την εχω πατησει.  Οι κοπελες ερχονται συνηθως ξενυχτισμενες και χωρις διαθεση και μετρανε τα λεπτα ποτε μπαφιασμενος θα τις διαλοστειλεις.  Καλυτερη λυση οταν καποια τα αξιζει πραγματικα εναι να κλεισει κανεις το απογευμα της επομενης μερας μεχρι τις 08.00-9.00 το βραδυ που ξανανοιγει το κλαμπ.
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
Αυτο το σχημα δεν συνισταται.  Την εχω πατησει.  Οι κοπελες ερχονται συνηθως ξενυχτισμενες και χωρις διαθεση και μετρανε τα λεπτα ποτε μπαφιασμενος θα τις διαλοστειλεις.  Καλυτερη λυση οταν καποια τα αξιζει πραγματικα εναι να κλεισει κανεις το απογευμα της επομενης μερας μεχρι τις 08.00-9.00 το βραδυ που ξανανοιγει το κλαμπ.
τις βάζεις να κοιμηθούνε απ'τις 2 μεχρι τις 7. με 5 ωρες υπνο θα ξυπνήσουνε όλο νάζια hihihihihi
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
τις βάζεις να κοιμηθούνε απ'τις 2 μεχρι τις 7. με 5 ωρες υπνο θα ξυπνήσουνε όλο νάζια hihihihihi

Μα δεν ερχονται στις 2 ρε φιλε. Ερχονται 3 και 03.30 καμια φορα δηλ. πρεπει να το ξενυχτας και συ.  Βαλε και που συνηθως στις 09.00 εχεις συσκεψη η πτηση επιστροφης και φτιαχτηκες.
Παντως θα παραδεχθω οτι αυτα ειναι και προσωπικα γουστα...
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
τις βάζεις να κοιμηθούνε απ'τις 2 μεχρι τις 7. με 5 ωρες υπνο θα ξυπνήσουνε όλο νάζια hihihihihi

Να προσθεσω και ενα επιπλεον ενδεχομενως προσωπικο θεμα: "τις βάζεις να κοιμηθούνε" Που τις βαζεις δηλ.? διπλα σου?  Και μπορεις να κλεισεις ματι ρε φιλε?  Εγω παντως οχι!
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
Μα δεν ερχονται στις 2 ρε φιλε. Ερχονται 3 και 03.30 καμια φορα δηλ. πρεπει να το ξενυχτας και συ.  Βαλε και που συνηθως στις 09.00 εχεις συσκεψη η πτηση επιστροφης και φτιαχτηκες.
τότε τσιμπάς γκόμενα που είναι κι αεροσυνοδός.
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
χμμμμ παιδιά επειδη απείχα για αρκετό καιρό απ' τα μασατζιδικα της Κύπρου, τι τιμες παίζουν τωρα στη Λευκωσία;
και γενικώς παιζει τιποτα κατω απο €50;
Ημουνα στην Ελλάδα και τριγυρνουσα τοσο καιρό.
 

kostas725

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Να προσθεσω και ενα επιπλεον ενδεχομενως προσωπικο θεμα: "τις βάζεις να κοιμηθούνε" Που τις βαζεις δηλ.? διπλα σου?  Και μπορεις να κλεισεις ματι ρε φιλε?  Εγω παντως οχι!
αυτο μου θυμισε τα λεγομενα των παιδιων στην ταυλανδη και κυριως του φαντομα για περιπτωσεις κλοπης απο κολ γκερλς εως ακραιες περιπτωσεις θανατου απο υπνωτικο με σκοπο την κλεψια.ωραιες εποχες ζουμε!!!
 

kostasdoboj

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
144
Like
2
Πόντοι
1
γεια σας παιδες...πρωτο μου post στο site...

Ειχα παει στη Λευκωσια για μια εβδομάδα το 2005...δεν ξερω τι εχετε συναντήσει,εγω πηγα σε 2 στριπτιτζάδικα,στο Crazy Horse και σε ενα αλλο που δεν το θυμάμαι...

Και στα δύο,μόλις μπηκα με την παρέα μου άρχισαν να έρχονται κοπέλες και να ζητανε sex και οχι οπως γινεται εδω χορο,ποτα κτλ...Το σκεφτομουνα στην αρχη αλλα μολις ηρθε ενας μουναρος δεν αντισταθηκα...την πηρα στο μαγαζι σε ενα χωρο καλυμενο με κουρτινες με 30 λιρες...ειχα παθει πλακα με την γκομενα,την επισκεφτομουνα καθε βραδυ...30 λιρες τη φορα,συνενοηση μονο με την κοπελα,τα λεφτα στο μαγαζι...

Ιδιο σκηνικο και στο αλλο μαγαζι,με το που πηγαμε αρχισαν να ερχονται και να ρωτανε αν θες να τις πηδηξεις σε κατι δωματιακια που ειχανε...τιμη 35 λιρες,αν ησουν φανταρος 25!ψωνισα και απο εκει αλλα δεν ξαναπηγα ειχα κολλησει με την αλλη στο Crazy Horse...
 

rdp

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,

πολλή ισυχία τον τελευταιο καιρο στα θέματα κύπρου

αντε κινηθειτε λιγο να δούμε τι θα κάνουμε

αν έχει κάποιος κάτι στείλτε μου PM

ευχαριστώ συνάδελφοι
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
κυπρος ολε
 

Συνημμένα

  • cyprus.jpg
    cyprus.jpg
    16,4 KB · Εμφανίσεις: 22

ozzy7

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
στη κυπρο πολυ δυσκολα τα πραγματα, ειχα κανει φανταρος το 98 και μονο κατι κολλαδικα υπηρχαν :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom