Νέα

Κύπρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laertiosgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 418K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ilias77

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
τίποτα καλό;

έχω ψάξει 2-3 φορές αρχίδια κινεζες βρήκα. Σε λάθος Πιλακούτα πρέπει να κοίταξα...

έχει και ένα σκασμό αντιπροσωπείες ο τσόγλανος...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
κινεζες, φιλιππινεζες κ λοιπες παρομοιες φυλες εχει συνηθως στο αγαλμα κ στο ΟΧΙ, που ειναι τα λεωφορεια
τις περισσοτερες τις βρισκεις, στην ευρυτερη περιοχη, τις κυριακες διοτι εχουν τα ρεπο τους κ κανουν βολτες :)
με τα ποδηλατακια τους μερικες, χαριτωμενες μεν, κινδυνευουν να τις πατησουν δε

γενικα την παρακμη *P στη παλια λευκωσια θα την βρεις (δλδ εντος των τοιχων, αντε κ ελαχιστα πιο εξω)

βεβαια δεν καταλαβαινω γιατι ψαχνεστε στη λευκωσια για τετοιου ειδους απολαυσεις :P (κ οχι ας πουμε στη λιμασολ κ στη σαντα ναπα αυτη την εποχη).. αλλα περι ορεξεως :2funny:
 

varkoume

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
επειδη θα βρισκομαι αυριο ση Λευκωσια εχει κανενας να μου προτεινει κανενα καλο τοπο να επσκεφτω για να γαμησω ή ακομα καλυτερα αν εχει να μου δωσει το τηλεφων καμιας καλης κοπελας. οι τιμες σε λογικα πλαισια.απαντηστε μου λιγο γρηγορα παρακαλω και αν θελετε στειλτε μου pm
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλημερα σας συντροφοι!!!Επειδη θα βρισκομαι στην κυπρο την επομενη εβδομαδα και συγκεκριμενα στην λεμεσσο,εχουμε τιποτα καλο??
Εχω διαβασει ολο το θρεντ της κυπρου,αλλα δεν υπαρχουν πολυ προσφατα ποστ,οπότε οποιος μπορει ας βοηθησει και με πμ.
Βασικα θελω να μαθω τις τιμες που παιζουν αυτη την εποχη στα κωλομπαρα για σεξ,καθως και ραντεβου με κοπέλα για αρκετες ωρες!!
Σε μασαζ παιζει τιποτα??και σε αλλη πολη αν ειναι κατι καλο,θα παω....
Ακόμα αν υπαρχει κανα τηλεφωνάκι κοπέλας,θα ημουν ευγνώμων.

Εννοειται οτι μετα το γυρισμο,θα ενημερωσω για το τι παιζει και εγω!!!!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
δεν πας φιλε να μας πεις και μας γιατι δεν μας βλεπω ζωηρους.........
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
δεν πας φιλε να μας πεις και μας γιατι δεν μας βλεπω ζωηρους.........
Στην Ελλάδα μια χαρά ειναι,αλλά μονο στην Αθηνα.Στην επαρχια το χειμωνα ειναι απελπισια!!!!
Ελπιζω να περασω καλα και θα εχουμε εκτενη ενημερωση  :rockon:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ευχαριστω πολυ τον συναγωνιστη αξερ για τις πολυτιμες πληροφοριες του για λευκωσια!!!!θα στειλω ανταποκριση απο το πεδιο μαχης!!!

Παιδια ξερει κανεις να μου πει κατι για λεμεσσο????πιατσα με κινεζες κτλ υπαρχει?ποια ειν τα καλα στριπ αυτη την εποχη(σε ροστερ) και οτι αλλο μπορει κανεις να πει(κανα τηλεφωνακι ισως)....μετα το γυρισμο θα ανταποδωσω και εγω τηλεφωνακια και πληροφοριες εννοειται....
 

icecube

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Μετά από Ουκρανία (έγραψα ήδη review) έρχομαι Κύπρο (Λευκωσία). Αντε να δούμε πως θα πάει εκεί :-)
 

icecube

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
axel> κανένα από τα τηλέφωνα που μου έδωσες δεν δούλεψε. Πρέπει να είμαι ΠΟΛΥ γκαντέμης. Τέλος πάντων. Κάτι θα ανακαλύψω μόνος μου
 

analover

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδί μου τι νεκρική σιγή πλάκωσε.Καλά χάθηκαν τα μουνιά από το νησί?
 

mdanton

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν, κατ'αρχήν το όνομα της πόλης είναι Λεμεσός (ένα σίγμα). Και στα Αγγλικά (πλέον) Lemesos είναι. Ούτε "Λεμεσσός", ούτε "Λίμασσολ" ούτε τίποτε άλλο.


Ένα καλό στριπτιζάδικο είναι το ΜΟΝΤΕ ΚΑΡΛΟ. Ειναι απέναντι από το ξενοδοχείο Holiday Inn στον παραλιακό δρόμο. Κατά τη γνώμη μου το καλύτερο στην πόλη.

Άλλο καλό είναι το WHITE HORSE στο κέντρο της πόλης - Λεωφόρος Αρχιεπισκόπου Μακαρίου ΙΙΙ, κοντά στην διασταύρωση με Οδό Νίκου Παττίχη. Απέναντι είναι ακόμη ένα, ξεχνάω το όνομα (Αρχόντισα ή κάτι τέτοιο). Επίσης πολύ καλό.

Όταν λέμε πολύ καλό εννοούμε μεγάλη ποικιλία και καμοία πίεση.

Εκεί το σύστημα είναι πολύ απλό: Αφού αποφασίσεις ποιάν θες, μιλάς με το γκαρσόνι. Θα βάλεις κάποια ποτά και θα φύγεις με την κοπέλα στις 3 η ώρα (την ώρα που κλείνει το μαγαζί). Πόσα θα δώσεις στην κοπέλα αυτό θα το συμφωνήστε μαζί και θα μείνει μαζί σου ως τις 8-9 το πρωί.

Η ταρίφα των ποών είναι για ένα ραντεβού, είτε το ίδιο βράδυ είτε κάποιο απόγευμα.

Μην βάλεις ποτό σε κοπέλα αν δεν την θες, διότι τα "ποτά" δεν είναι ανά πελάτη, αλλά ανα κοπέλα, δηλαδή αν η ταρίφα είναι π.χ. πέντε ποτά, δεν μπορείς να πεις έχω βάλει πέντε ποτά σε πέντε κοπέλες, επομένως θέλω την τάδε. Πρέπει να βάλεις την ταρίφα των ποτών σε αυτή που θες.

Έτσι δουλεύει το σύστημα στη Λεμεσό.

Κάποτε σε αρκετά στριπτιζάδικα μπορούσες να γαμήσεις κιόλας, αλλά μετά που η αστυνομία τους έτριξε τα δόντια στο μόνο που πλέον κάτι μπορείς να κάνεις είναι στο LE MIRAGE, στην παραλιακή λεωφόρο. Αρκετά καλό μέρος κι'αυτό.

Οι τιμές για τους τουρίστες στην πόλη (Έλλαδίτες, Ελληνοκύπριους ή ξένους) είναι μεγαλύτερες. Επομένως καλύτερα αν σας ρωτήσει κάποιος από πού είστε να του πείτε ότι ήρθατε πρόσφατα στην πόλη για μόνιμη εγκατάσταση. Αυτοί θέλουν πελάτες και όσοι από αυτούς είναι καλοί επαγγελματίες θα θέλουν να σας ξαναδούν.

Ελπίζω να βοήθησα.  Νάστε καλά.
 

argilis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς πως μπορώ να βρώ δουλειά στην Κύπρο?
 

taraxias

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
218
Κριτικές
8
Like
19
Πόντοι
1
αυριο το απογευμα θα ειμαι Λαρνακα διανυκτερευση με τη δουλεια.Θελει κανας συναγωνιστης απο κει να "κυκλοφορησουμε" παρεα?στο golden bay θα μενω..εχει κ 2-3 μπαρακια εκει απεναντι...
 

taraxias

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
218
Κριτικές
8
Like
19
Πόντοι
1
Για οτι να ναι δουλεια..μπορει και να βρεις.Αν παλι σου δωθει προταση απο κει μπορεις να πας επισης.Αλλα εχε στο νου σου οτι ενω η Ελλαδα δεχεται σε δημοσιους και κρατικους οργανισμους Κυπριους, η Κυπρος δεν το κανει αυτο για Ελληνες.Παραδειγμα η Cyprus Airways.
 

aandreou

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
41
Like
10
Πόντοι
0
η κυπριακες αερογραμμες ειναι ημικρατικος οργανισμος διεπεται εν μερι απο κανονες του δημοσιου αλλα περισοτερο λειτουργει σας ιδιωτικος τομεας.

για ελλαδιτες υπαρχουν ευκαιριες αρκετες στο δημοσιο και ιδιος για καθηγητες που ο μισθος ειναι αρκετα αξιοπρεπης
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.704
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
χτες βράδυ παιδευόμουνα μέσα στους δρόμους της Λευκωσίας για 3.5 ώρες μέχρι να βρω κάτι απο αγγελίες.
Είχα αφήσει το άθλημα για κανα χρόνο κι απ' οτι φαίνεται κατι δεν παει καλά.
Ξεκίνησα με εκεινες που έγραφαν 35 ευρω. τελικά ειναι κατι άθλιες σπυριασμενες κινεζες οι οποίες προσφερουν μονο μασαζ και relax. τίποτα περισσότερο μου είπανε. εκείνες ουτε στο χέρι μου δεν θα τις άφηνα να με ακουμπίσουνε, ασε που τα σπίτια ητανε μεσα στη μπόχα και τη βρωμια.
πήρα ένα σωρό άλλα και όταν πήγαινα μου ζητούσαν 60 ευρώ για μασαζ και χαλάρωση. όταν ζητούσα κατι παραπάνω μου έλεγαν όχι κι έφευγα.
Ξέρει κανείς τι παίζει γιατί τα πήρα άσχημα χθες; 3.5 ώρες μεσα στο αμάξι και τελικά δεν βγήκε τίποτα. μήπως ειναι κανενα νεο σύστημα και φοβούνται απο αστυνομια και απλα δεν λένε κουβέντα περι σεξ οταν πηγαίνεις αλλά το κανουν οταν περάσεις;
Επίσης τσαντίστηκα με μια που μου είπε να πάω στη διευθυνση της και να ξανατηλεφωνήσω οταν φτάσω για να μου πει που ακριβώς είναι. πήγα κι όταν πηρα τηλ δεν απάντησε και εκλεισε το κινητό της. περίμενα κανα μισάωρο καπου εκεί μηπως είχε κάποιον άλλο μεσα αλλα τίποτα.
Τι παίζει ρε παιδες;;;
 

kiprios

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλημέρα
ξέρει κανείς κανένα καλό μασατζίδικο λευκωσία
ευχαρηστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom