Νέα

Κύπρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laertiosgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 414K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

giorgosnic

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
433
Like
570
Πόντοι
81

εχει στα αγγλικα και ρωσικα κατι λεει αυτο απο μονο του. δεν ξερω δεν τα πολυπιστευω αυτα. λεει κιολας οτι πανε και κοριτσια να δοκιμασουν gangbang. νομιζω οτι αυτα ειναι λιγο εκτος πραγματικοτητας.πιο πιθανον απλα να φαιρνουν πουτανες. αλλα προφανως δεν εχω παει και ειμαι περιεργος. αλλωσε τι πιο φυσιολογικο να πας με τη συζυγο σου και να να την πηδηξουν μπροστα σου 10 αλλοι. νορμαλ πραγματα
Λέει ότι έχει και για independent άνδρες ή γυναίκες με εγγραφή 120 ευρώ. Φυσικά (το επικρατέστερο σενάριο) μπορεί να είναι απάτη....
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.202
Πόντοι
3.846
Λέει ότι έχει και για independent άνδρες ή γυναίκες με εγγραφή 120 ευρώ. Φυσικά (το επικρατέστερο σενάριο) μπορεί να είναι απάτη....
Τέτοια ακούγονται χρόνια.
Δε βρήκα ποτέ κάποιον να έχει πάει όμως.
Αυτό κάτι δείχνει.
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
265
Like
456
Πόντοι
21
Λέει ότι έχει και για independent άνδρες ή γυναίκες με εγγραφή 120 ευρώ. Φυσικά (το επικρατέστερο σενάριο) μπορεί να είναι απάτη....
Το ειδα και σκεφτηκα δηλαδη θα δωσω τοσα και θα παω και θα πηδηξω τις γυναικες αλλων μπροστα τους?μονο σε τσοντα τετοια σεναρια...
Δες αν ημασταν καμια αμερικη θα τα πιστευα.
 

grthebig

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
712
Like
5.534
Πόντοι
1.046
:)
 

Συνημμένα

  • ff.jpg
    ff.jpg
    277,3 KB · Εμφανίσεις: 89

grthebig

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
712
Like
5.534
Πόντοι
1.046
:)
 

Συνημμένα

  • nny.mp4
    6,7 MB · Εμφανίσεις: 0
  • Like
Αντιδράσεις: Eros82

mounnodoulos

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2006
Μηνύματα
259
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
21
Πολλά εν εσιει πρόβλημα, για την άλλη και για σένα λέω το εν ανήλικη διαγραψε το π δαμε
Μα για ποια μιλατε να διαγραψει; Τζινη που τα εχει στο ινσταγκραμ με ανοιχτο προφιλ; Πρωτοι πρωτοι φταιν οι γονεις της αν ειναι ανηλικη και δευτερο το ινσταγκραμ που την αφηνει να τα ποσταρει
 

Saroulis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2022
Μηνύματα
185
Like
188
Πόντοι
1
Μα για ποια μιλατε να διαγραψει; Τζινη που τα εχει στο ινσταγκραμ με ανοιχτο προφιλ; Πρωτοι πρωτοι φταιν οι γονεις της αν ειναι ανηλικη και δευτερο το ινσταγκραμ που την αφηνει να τα ποσταρει
Είναι ανήλικη, είναι κοντά σε μένα ηλικιακά ( 21 εγω) τζ έχουν ακουστεί ακραια πράματα για εκείνη και τους γονιούς της. Εγώ απλά διω την συμβουλή και λέω τι θεωρώ σωστό..
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.202
Πόντοι
3.846
Είναι ανήλικη, είναι κοντά σε μένα ηλικιακά ( 21 εγω) τζ έχουν ακουστεί ακραια πράματα για εκείνη και τους γονιούς της. Εγώ απλά διω την συμβουλή και λέω τι θεωρώ σωστό..
Ανήλικος στα 21 δε γίνεται, τι γράφεις τώρα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom