Νέα

Κωλόμπαρο Σέρρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 273
  • Εμφανίσεις 66K
  • Ετικέτες
    σέρρες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
ακου αντρα
μαλακιες για μενα δε θα λες
1. δεν προωθω καμια, αν ηθελα να προωθησω ξερεις πολυ καλα ποια θα προωθουσα. Την ξερεις καλα και δε χρειαζονται flyers
2. δεν ειμαι απο Σερρες
3. να πηγαινεις φυσικα σε μαγαζια που γουσταρεις. αν και εσυ δε νομιζω να το χρειαζεσαι
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.076
Like
442
Πόντοι
36
ακου αντρα
μαλακιες για μενα δε θα λες
1. δεν προωθω καμια, αν ηθελα να προωθησω ξερεις πολυ καλα ποια θα προωθουσα. Την ξερεις καλα και δε χρειαζονται flyers
2. δεν ειμαι απο Σερρες
3. να πηγαινεις φυσικα σε μαγαζια που γουσταρεις. αν και εσυ δε νομιζω να το χρειαζεσαι
1.ποια θα προωθουσες δηλαδη? παντως το παρταλι μας κανεις διαφημιση ως τωρα.
2.στα αρχιδια μου απο οπου και να εισαι.
3.στα σκατα και στους υπονομους δεν παω παντως.

του μαγαζιου εισαι ρε και μας πουλας θεωρια εδω μεσα?
αντε κλασε μας τα αρχιδια ρε βλακα.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Χαχαχα χωσιμο κανονικο!

Λες να ειναι ο μετρ εκει; Πως τον λεγαν ρε γμτ. Χρησταρα;;
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
μην ασχολειστε ποια βαρβαρα γελα ο κοσμος, χυνεται στους καναπεδες  σαν κοπρια αισχος ξαπλωνει απο δω,πεφτει σαν τουβαλι πανω σου, ελεως
συν οτι ειναι κουρσουμι κοντοχοντρη
απο το queen μπραβο ενας φιλος το ειπε παραπανω η τελευταια που αξιζε ηταν αυτη η αννα τρελο μωρο ολες οι αλλες ηταν για τα τοπικα πανηγυρια
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.076
Like
442
Πόντοι
36
μην ασχολειστε ποια βαρβαρα γελα ο κοσμος, χυνεται στους καναπεδες  σαν κοπρια αισχος ξαπλωνει απο δω,πεφτει σαν τουβαλι πανω σου, ελεως
συν οτι ειναι κουρσουμι κοντοχοντρη
απο το queen μπραβο ενας φιλος το ειπε παραπανω η τελευταια που αξιζε ηταν αυτη η αννα τρελο μωρο ολες οι αλλες ηταν για τα τοπικα πανηγυρια
τα τοπικα πανηγυρια ειναι σκοτουσσα-ηρακλεια-σιδηροκαστρο διαλεγεις και περνεις κολλητε.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
1.ποια θα προωθουσες δηλαδη? παντως το παρταλι μας κανεις διαφημιση ως τωρα.
2.στα αρχιδια μου απο οπου και να εισαι.
3.στα σκατα και στους υπονομους δεν παω παντως.

του μαγαζιου εισαι ρε και μας πουλας θεωρια εδω μεσα?
αντε κλασε μας τα αρχιδια ρε βλακα.


ρε οργιο ποιου μαγαζιου ειμαι ????

οσοι χρονια με ξερουν εδω μεσα ξρουν με τι ασχολουμαι και ειναι ασχετο με αγοραιο ερωτα κλπ
στο queen πηγα 3 φορες οταν ταξιδεψα σερρες για δουλεια . και εχω δει και χειροτερα μαγαζια πχ στο ηρακλειο στην κρητη
ο Αλεφαντος  πριν μηνες αν θυμαμαι καλα με ειχε ρωτησει σε πμ αν ειμαι κι εγω απο σερρες και του ειχα απαντησει
με τα αρχιδια σου δε θα ασχοληθω αλλα ευχαριστως μπορω να προωθησω καποιο ατομο που ξερεις παρα παρα πολυ καλα. για πολλα χρονια
μην το χοντρυνουμε φιλε
διαφωνουμε για μια γυναικα αλλα το να με κατηγορεις για βλακειες ειναι λιγο καπως.
καλη συνεχεια
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.076
Like
442
Πόντοι
36
ρε οργιο ποιου μαγαζιου ειμαι ????

οσοι χρονια με ξερουν εδω μεσα ξρουν με τι ασχολουμαι και ειναι ασχετο με αγοραιο ερωτα κλπ
στο queen πηγα 3 φορες οταν ταξιδεψα σερρες για δουλεια . και εχω δει και χειροτερα μαγαζια πχ στο ηρακλειο στην κρητη
ο Αλεφαντος  πριν μηνες αν θυμαμαι καλα με ειχε ρωτησει σε πμ αν ειμαι κι εγω απο σερρες και του ειχα απαντησει
με τα αρχιδια σου δε θα ασχοληθω αλλα ευχαριστως μπορω να προωθησω καποιο ατομο που ξερεις παρα παρα πολυ καλα. για πολλα χρονια
μην το χοντρυνουμε φιλε
διαφωνουμε για μια γυναικα αλλα το να με κατηγορεις για βλακειες ειναι λιγο καπως.
καλη συνεχεια
αυτο με το ατομο που θα προωθησεις δεν το καταλαβα. τι εννοεις? :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
αστο φιλε
καλη καρδια και μη βλεπετε παντου προμοτορες σαν αλλοι δον Κιχωτες
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
Επίσκεψη προχτές το βράδυ σ'ένα απ'τα κωλόμπαρα της πλάκας για κατανάλωση ουισκιού,στο Famous.Το μαγαζί σε σχέση με τον χειμώνα έχει πέσει πολύ ποιοτικά.Κατά πρώτον η barwoman ήταν ένας μπόγος 200 κιλά και οι κοπέλες είναι δυό 30 βάλε η μιά Ρουμάνα,η μιά ξανθιά με άσχημη φάτσα και μύτη λίγο μεγαλύτερη απ'τον Γιασεμάκη του ΠΑΟΚ και μιά τρίτη που την είχε καπαρωμένη ένας γεροπαραλής.Τα καλά τα μουνάκια είναι στο Moulin Rouge που ανήκουν στον ίδιο ιδιοκτήτη.Δεν αναφέρομαι στ'άλλα κωλόμπαρα όπου τα πράγματα θα είναι τα ίδια και χειρότερα
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.076
Like
442
Πόντοι
36
Επίσκεψη προχτές το βράδυ σ'ένα απ'τα κωλόμπαρα της πλάκας για κατανάλωση ουισκιού,στο Famous.Το μαγαζί σε σχέση με τον χειμώνα έχει πέσει πολύ ποιοτικά.Κατά πρώτον η barwoman ήταν ένας μπόγος 200 κιλά και οι κοπέλες είναι δυό 30 βάλε η μιά Ρουμάνα,η μιά ξανθιά με άσχημη φάτσα και μύτη λίγο μεγαλύτερη απ'τον Γιασεμάκη του ΠΑΟΚ και μιά τρίτη που την είχε καπαρωμένη ένας γεροπαραλής.Τα καλά τα μουνάκια είναι στο Moulin Rouge που ανήκουν στον ίδιο ιδιοκτήτη.Δεν αναφέρομαι στ'άλλα κωλόμπαρα όπου τα πράγματα θα είναι τα ίδια και χειρότερα
τυπε το famous το εχει η barwoman η χοντρη πλεον,ο τυπος που το ειχε το αφησε. εχει το κουιν και το moulin.στο famous πηγα πριν 10 μερες περιπου κατα τις 4 το πρωι μετα απο βραδυνη εξοδο με ενα φιλαρακι. αισχος εντελως, μπηκαμε μεσα αδειο το μαγαζι, 2 πατσαβουρες να κοιμουντε πανω στα σκαμπο,και η χοντρη να μας παρακαλαει να κατσουμε για ποτο.φυγαμε κατευθειαν.
στο καπακι πηγαμε παραδιπλα στο moulin και εκει τα ιδια σκατα. 2 τυποι ειχαν αγκαλια μια ουκρανιδα με κοντα μαλλια,τυφλα μεθυσμενοι.καθησαμε ηπιαμε ποτο και μας την επεσε μια κοντη με μεγαλα βιζια,την στειλαμε με την μια. μετα ηρθε μια με ψιλοκαλο σωμα αλλα εντελος αβυζι η γκομενα.την κερασαμε ενα ποτο αυτην αλλα δεν ηταν για παραπανω,μας ζαλισε τα αρχιδια για σαμπανια και παπαριες.αλλα τυποι γκομενα χωρις βυζια σπιτι χωρις παραθυρα.ηπιαμε τα ποτα και την καναμε. επομενη εμφανιση θα γινει κατα τον σεπτεμβριο-οκτωμβριο παλι.πιο μπροστα δεν υπαρχει λογος.οσο για την βαβατση λογο αναδουλειας πρεπει να την κοπανησε απο εκει. 
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
Arcans εν ολίγοις η κατάσταση στα κωλόμπαρα τα Σερραικά είναι τραγική.Γι'αυτό καλύτερα να κάνεις/κάνω σε άλλα μαγαζιά και δή της Κοιλάδας παιχνίδι με πρόθυμα κοριτσάκια που γουστάρουν πήδημα.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Arcans εν ολίγοις η κατάσταση στα κωλόμπαρα τα Σερραικά είναι τραγική.Γι'αυτό καλύτερα να κάνεις/κάνω σε άλλα μαγαζιά και δή της Κοιλάδας παιχνίδι με πρόθυμα κοριτσάκια που γουστάρουν πήδημα.
:thumbsup: :cool2: :rockon: :rockon: :rockon:

πηγα και στο Μπαναλ δεν λει λεφτα να χεις να πετας μεχρι να χουφτωσεις κωλο θα δωσεις κανα 100 αρι δεν γαμιεται θα ταιζουμε τα κωλομπαρα  :grin:
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
:thumbsup: :cool2: :rockon: :rockon: :rockon:

πηγα και στο Μπαναλ δεν λει λεφτα να χεις να πετας μεχρι να χουφτωσεις κωλο θα δωσεις κανα 100 αρι δεν γαμιεται θα ταιζουμε τα κωλομπαρα  :grin:
Kαλά με το αφεντικό του Μπανάλ για να γαμήσεις εκεί πρέπει να γίνεις αόρατος.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Kαλά με το αφεντικό του Μπανάλ για να γαμήσεις εκεί πρέπει να γίνεις αόρατος.
ναι με λεγε(το αφεντικο)  πρωια 5 η ωρα να την παω στο Χ ξενοδοχειο αλλα να με μην με δουνε και τετοια μεχρι τοτε επρεπε να κερασω και να πιο του αλεγορα να γινω Ντιρλα και μετα σιγα μην την γαμουσα  :zfuck:  :grin:
Θα με γαμουσε αυτη σιγουρα  :2funny:
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
ναι με λεγε(το αφεντικο)  πρωια 5 η ωρα να την παω στο Χ ξενοδοχειο αλλα να με μην με δουνε και τετοια μεχρι τοτε επρεπε να κερασω και να πιο του αλεγορα να γινω Ντιρλα και μετα σιγα μην την γαμουσα  :zfuck:  :grin:
Θα με γαμουσε αυτη σιγουρα  :2funny:
Χοχοχο το αφεντικό,οι κοπέλες που σου τάζουν ραντεβού για βίζιτα αλλά είναι άφαντες.Άσε μωρέ επειδή υπάρχουν χωριάταροι που αφήνουν λεφτά,νομίζουν πώς μπορούν να κοροιδεύουν τον κόσμο?
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Χοχοχο το αφεντικό,οι κοπέλες που σου τάζουν ραντεβού για βίζιτα αλλά είναι άφαντες.Άσε μωρέ επειδή υπάρχουν χωριάταροι που αφήνουν λεφτά,νομίζουν πώς μπορούν να κοροιδεύουν τον κόσμο?
ετσι φαινετε γι αυτο με ενα 20 αρι εγινα αφαντος εγω πριν με  :zfuck: χαχαχχααχα  :2funny: :2funny:
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.076
Like
442
Πόντοι
36
Arcans εν ολίγοις η κατάσταση στα κωλόμπαρα τα Σερραικά είναι τραγική.Γι'αυτό καλύτερα να κάνεις/κάνω σε άλλα μαγαζιά και δή της Κοιλάδας παιχνίδι με πρόθυμα κοριτσάκια που γουστάρουν πήδημα.
τυπε καλη η κοιλαδα αλλα πλακωσαν πολλα πιτσιρικια.
με γκομενες 17-20 χρονων δεν μπορω εγω να συνεννοηθω.
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.076
Like
442
Πόντοι
36
δε νομιζω!
την πηδαει αυτος που εχει το μαγαζι και τη στελνει εξω βιζιτα ...
τιποτα το ιδιαιτερο
για να μας πεις αυτη τη μαλακια επρεπε να κανεις κλωνο?
αντε βρε κολοτρυπιδα μπες στο καβουκι σου και μην λες μαλακιες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom