Νέα

Κωλόμπαρο Σέρρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 273
  • Εμφανίσεις 66K
  • Ετικέτες
    σέρρες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MaximTsigalko13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
Ξερει κανεις? εχει επισκευτει το fameous στην μετα κορονοιου εποχη? ειναι ανοιχτο? τι παιζει?
Aνοιχτό είναι και μαζεύει κόσμο και νομίζω δουλεύει εκεί πλέον και η Βαβάτση.
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
Παιδια στο famous ποσο παει το κερασμενο το ποτο;;Σμπρωχνεις γενικα τι παιζει;;Με εχει πρηξει ενας φιλος μου να παμε
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
856
Κριτικές
17
Like
2.872
Πόντοι
1.436
ειναι ανοιχτο το famous
εχει κανεις εμπειρια απο εκει?αξιζει?
γενικως η εμπειρiα μου απο κολομπαρα ειναι οτι σκας ενα σωρο λεφτα και το πολυ πολυ να χουφτωσεις καμια ρωσιδα..καλυτερα να τα ξοδευες σε κανα studio ή σε cg
ειναι ανοιχτο και το banal νομιζω παντως το queens παραμενει κλειστο
 
Τελευταία τροποποίηση:

MaximTsigalko13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
ειναι ανοιχτο το famous
εχει κανεις εμπειρια απο εκει?αξιζει?
γενικως η εμπειρiα μου απο κολομπαρα ειναι οτι σκας ενα σωρο λεφτα και το πολυ πολυ να χουφτωσεις καμια ρωσιδα..καλυτερα να τα ξοδευες σε κανα studio ή σε cg
ειναι ανοιχτο και το banal νομιζω παντως το queens παραμενει κλειστο
Κλειστά είναι όλα ακόμα.Γνώμη μου είναι πώς μέχρι το φθινόπωρο βάζω δεν θα ανοίξουν όλα τα κωλόμπαρα γενικά τουλάχιστον όπως ήταν πρίν τις καραντίνες.
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
856
Κριτικές
17
Like
2.872
Πόντοι
1.436
Κλειστά είναι όλα ακόμα.Γνώμη μου είναι πώς μέχρι το φθινόπωρο βάζω δεν θα ανοίξουν όλα τα κωλόμπαρα γενικά τουλάχιστον όπως ήταν πρίν τις καραντίνες.
πριν απο λιγο ειχα περασει εξω απο το famous ειχε φωτα και κοσμο που εμπαινε...και το banal ειχε φωτα αλλα δε μπορω να ειμαι σιγουρος οτι ηταν ανοιχτα...
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
856
Κριτικές
17
Like
2.872
Πόντοι
1.436
ξαναπερασα σημερα απο το famous και ηταν ανοιχτο με γυναικες που καθονταν εξω...
 

Freebeers

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Εχουμε καμια πληροφορία τιποτα αν ανοιξαν? Famous και banal γιατι θα ερθω σερρε σε 10 μερες και ελεγα να περασω μια βολτα
 

Sebulion

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
17
Like
6
Πόντοι
0
παιδια που ειναι το famous και το banal?
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
348
Like
205
Πόντοι
21
ρε αλανια παιζει καποιο μαγαζι εξω απο Ηρακλεια με ονομα ΄΄ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ΄΄ ? για δωστε τα φωτα σας ....
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.007
Κριτικές
11
Like
17.049
Πόντοι
3.796
ρε αλανια παιζει καποιο μαγαζι εξω απο Ηρακλεια με ονομα ΄΄ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ΄΄ ? για δωστε τα φωτα σας ....
υπαρχει φιλε .το θυμαμαι ακριβως πριν μπεις Ηρακλεια .αλλα μιλαμε για τουλαχιστον 10 ,15 χρονια πριν.αν υπαρχει ακομα ας ενημερωσει καποιος απο την περιοχη
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
Έχει πάει κανείς στις νταλίκες έξω απ' τα Κερδύλλια? Παίζει κάτι καλό?
 

tolis12

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
9
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά.
Γενικά η κατάσταση στις σερρες ειναι τραγική , παρόλο που είμαστε δίπλα στην Θεσσαλονίκη.
Στο μπανάλ ειναι μαζεμένες οι gilf, δεν αξίζει εκτός αν είσαι άνω των 50.
Στο lady Leon οι Σλοβάκες έχουν γίνει μπογοι. Είχα κάνει κατάσταση πριν χρόνια με μια απο αυτές πριν χρόνια, τα είχαμε "πει" και εκτός μαγαζιού , αλλα μόλις ξαναπήγα μετα απο λίγες μέρες και άρχισαν οι υπόλοιπες τα "γεια σου γαμπρουλη μας", κλπ, την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια γιατί κατάλαβα οτι θα μου φορτωθούν όλες !
Η μια πριν 2 χρόνια γέννησε κιόλας. Αν κάποιος θέλει να τις πετύχει εκτός για να γλυτώσει τα κεράσματα, το καλοκαίρι συχνάζουν στην πισίνα του ξενοδοχείου ελπίδα, ενώ τον χειμώνα στο 1800.
Στο Αφροδίτη αξίζει μια Σερβα μόνο, κατα τα αλλα δεν έχει κάτι καλό. Βέβαια ο Τάκης έγινε μέτοχος στο ραντεβού, οποτε αν κάποιος κάνει τα Κονε μαζί του, ίσως μπορέσει να κάνει κατάσταση με καμία τραγουδίστρια .
Πιστεύω οτι ίσως πρέπει να αρχίσουμε εξορμήσεις σε μεγάλα χωριά -πόλεις όπως η ηρακλεια, το Σιδηρόκαστρο, το νέο σουλι, το χαρωπο όπου υπάρχουν κάποια πονηρά κλαμπάκια. Θα επανέλθω όταν τα επισκεφτώ !
Για το welcome που λέει ο Φιλος παραπάνω, δεν μου λέει κάτι το όνομα, ίσως είχε άλλη ονομασία παλαιότερα. Εδω στις σερρες κάθε μέρα ανοίγουν και κλείνουν μπαράκια και σουβλατζίδικα :)
πλέον τι εχει ανοιχτο προς σιδηροκαστρο?
 

tolis12

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
9
Κριτικές
3
Like
73
Πόντοι
0
ξέρει κανένας καποιο κωλόμπαρο στα χωρια Σερρων?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom