Νέα

Κωλόμπαρο Σέρρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 273
  • Εμφανίσεις 66K
  • Ετικέτες
    σέρρες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MaximTsigalko13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
Γενικά ομοιδεάτη ποδοσφαιρικά παίζουν ωραίες κοπέλες στο famous.Μιά περίοδο έφερνε κάτι απαράδεκτες Βουλγάρες...Τα 3 καλύτερα είναι το Famous,το Mπανάλ και το Lady Leon.Αλλά κι εγώ δεν πολυπηγαίνω γιατί παίζουν αφραγκίες...
 

paoki198818

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
κανενα νεο απο το famous kai queen εχουμε???αξιζουν η μπα???
 

loukas1982

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2012
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ti na to kaneis to kwlomparo stis serres? vgaineis ena promaxwna kai se liga klm eisai santansky :fuck1: :fuck1:
 

MaximTsigalko13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
ti na to kaneis to kwlomparo stis serres? vgaineis ena promaxwna kai se liga klm eisai santansky :fuck1: :fuck1:
Ναι ρε φίλε αλλά όσοι πήγαν πήγαν Βουλγαρία γύρισαν με Aids.Γι'αυτό ο Ν.Σερρών είναι πρώτος σε κρούσματα ΗΙV.Η εύκολη λύση είναι να πάς σε κωλόμπαρο και σε τάνες.Το δύσκολο είναι να κάνεις καμάκι και να σμπρώξεις κι αλλού.
 

MaximTsigalko13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
κανενα νεο απο το famous kai queen εχουμε???αξιζουν η μπα???
Στο queen δεν έτυχε να πάω.Στο famous(ο ίδιος τύπος που έχει το queen,έχει και το famous όπως μετέχει και σε άλλα παρόμοια μαγαζιά στις Σέρρες και το Wabi).Πήγα χθές στο famous.Έχει καλά κορίτσια.Η Δήμητρα από Θεσσαλονίκη,μιά Λατινοαμερικάνα,ένα Ρωσιδάκι η Όλγα(27 χρονών),μιά ξανθιά Ρωσίδα με  :tits: και μιά μαύρη.Με καμιά 10άρα ποτά(20ευρω κερασμένο) παίζει μπούκι ενώ στο queen με 100,σμπρώχνεις.Χθές μάλιστα ήρθε ένας χωριάταρος από Βέργη και ήθελε να  :fuck2: αλλά τελικά έμεινε με τη ψωλή στο χέρι.Δεν δούλευαν η Σβέτλα και μιά ελληνίδα συνδυασμός bbw και milf.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Στο queen δεν έτυχε να πάω.Στο famous(ο ίδιος τύπος που έχει το queen,έχει και το famous όπως μετέχει και σε άλλα παρόμοια μαγαζιά στις Σέρρες και το Wabi).Πήγα χθές στο famous.Έχει καλά κορίτσια.Η Δήμητρα από Θεσσαλονίκη,μιά Λατινοαμερικάνα,ένα Ρωσιδάκι η Όλγα(27 χρονών),μιά ξανθιά Ρωσίδα με  :tits: και μιά μαύρη.Με καμιά 10άρα ποτά(20ευρω κερασμένο) παίζει μπούκι ενώ στο queen με 100,σμπρώχνεις.Χθές μάλιστα ήρθε ένας χωριάταρος από Βέργη και ήθελε να  :fuck2: αλλά τελικά έμεινε με τη ψωλή στο χέρι.Δεν δούλευαν η Σβέτλα και μιά ελληνίδα συνδυασμός bbw και milf.
ΒΕΡΓΗ φιλε ειναι διπλανο χωριο απο το δικο μου απο κει που καταγωμε εχουν απιστευτει ομιλια αν δεν εισαι τοπικος απο κει θελεις εγκυκλοπαιδεια για να καταλαβεις τι λεν :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
στο δε queen υπηρχε ενα μαυρομαλικο ρωσακι πριν κανα 6μηνο που ειχα παει απιστευει φατσα και τρομερο κορμι το επαιζε βεβαια λιγο δυσκολη δεν κανω εκεινο δεν κανω το αλλο
 

MaximTsigalko13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
Aλέφα στο queen δεν πήγα άρα δεν έχω άποψη.Από κωλόμπαρα στη πόλη αξίζουν μόνο το famous και το Σλοβακάδικο στη Δ.Θράκης.Πάντως και αυτό που λείπει απ'τα πολλά στας Σέρρας είναι ένα κωλόμπαρο-στριπ μέσα στην πόλη.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Στο Queen υπαρχει η Barbie που ειναι ολα τα λεφτα...
40+ , στηθος 5+ και φοβερη στη δουλεια της...

εχει και 2 3 μαυρες αλλα αποψη δεν εχω

απο την Παρασκευη ξεκινησε και μια κοπελα Ελληνιδα με πολυ ωραιο προσωπο και σωμα . Ητραν Ολλανδια 2 χρονια και μαλλον ασχολουνταν και ματι πιο hardcore...  role playing , δονητες, strap-on κλπ

και ειναι και η Βανεσα που ειπε ο Αλεφαντος αλλα πινει πολυ μεθαει και μαλωνει...
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Στο Queen υπαρχει η Barbie που ειναι ολα τα λεφτα...
40+ , στηθος 5+ και φοβερη στη δουλεια της...

εχει και 2 3 μαυρες αλλα αποψη δεν εχω

απο την Παρασκευη ξεκινησε και μια κοπελα Ελληνιδα με πολυ ωραιο προσωπο και σωμα . Ητραν Ολλανδια 2 χρονια και μαλλον ασχολουνταν και ματι πιο hardcore...  role playing , δονητες, strap-on κλπ

και ειναι και η Βανεσα που ειπε ο Αλεφαντος αλλα πινει πολυ μεθαει και μαλωνει...
ρε φιλοξενουμενε πατριωτακη εισαι δικε μου?ρε συ εκτος απο τρανς ασχολεισε και με στριπ θα με τρελανεις ρε φιλε.αυτη η βανεσα που λες ειναι μια ξανθια με αγορε μαλλι?αν λες αυτη ειναι χρονια εκει εγω λεω για ενα μαυρομαλικο πιπινακι γυρο στα 25
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Την ιδια λεμε μπορει να κανω λαθος το ονομα...

πατριωτακι δεν ειμαι αλλα εχω γυρισει ολον τον κοσμο ποσο μαλλον τη βορεια Ελλαδα και εχω εμπειριες στον αγοραιο ερωτα πασης φυσεως :)
 

yktsas

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
exei kamia bdomada pou anoikse ena MEN"S CLUB, kalo me wraia mwra...ola ta alla stis serres einai tou kwlou...2o to FAMOUS, o idios to ehei, isws ta 2 kalytera,to LADY LEON 3o, meta to GALA 4o, to BANAL 5o, ta 3 teleutaia asta na pane, pigaina sto BANAL prin to MEN"S CLUB & evlepa mia onomati iwanna-roumana, kserete kai kala xwrismeni me paidi (paramythia gia pelates, pantremenh ine h typissa... ola gia ta pota ta kanei)...makria ap'to BANAL, xalia gomenes pou sou lene gia phdhma, poto & tilefwna & kafe & ama tis deis sfyra mou...aaa! M'aganakthsan...Auta paides ta ksanaleme!!!
 

MaximTsigalko13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
exei kamia bdomada pou anoikse ena MEN"S CLUB, kalo me wraia mwra...ola ta alla stis serres einai tou kwlou...2o to FAMOUS, o idios to ehei, isws ta 2 kalytera,to LADY LEON 3o, meta to GALA 4o, to BANAL 5o, ta 3 teleutaia asta na pane, pigaina sto BANAL prin to MEN"S CLUB & evlepa mia onomati iwanna-roumana, kserete kai kala xwrismeni me paidi (paramythia gia pelates, pantremenh ine h typissa... ola gia ta pota ta kanei)...makria ap'to BANAL, xalia gomenes pou sou lene gia phdhma, poto & tilefwna & kafe & ama tis deis sfyra mou...aaa! M'aganakthsan...Auta paides ta ksanaleme!!!
Ενταξει το Leon δεν εχει ασχημες κοπελες αλλα δεν ειναι και ιδιαιτερα δεκτικες σε χουφτωματα κι ετσι.Για να κανεις κατι πρεπει να κερασεις σαμπανια.Αλλα κι εξω να τις πετυχεις(αυτες συχναζουν σε Γκαζι,Cammeo και Ραντεβου) και το παιξεις καλα εχεις πιθανοτητες να βαλεις γκολ.Το Gala ειναι μια αθλιοτητα και μιση,ενω στο Μπαναλ την επαθα απο τη Νικη μια κοπελα που δουλευει στο μπαρ που μου εταξε ποτο και πηδημα στο σπιτι της και μ'ειχε στημενο εξω απο ενα δημοτικο στη Βενιζελου.Φυσικα εκτοτε δεν ξαναπηγα σ'εκεινο το μαγαζι.Τεσπα θα μαθω που ειναι το men's club και θα το επισκεφθω!
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.076
Like
442
Πόντοι
36
ολα τα κολομπαρα και στριπτιτζιδικα στις σερρες ειναι για τον πουτσο εντελως.η καθε πεταμενη πουτανα που ξεμενει απο μεροκαμματο και δεν την περνει κανενα μαγαζι πιανει δουλεια στα παραπανω που αναφερατε μηπως και βρει κανεναν χωριατη να του φαει τα λιγα φραγκα που του εχουν μεινει.οσο για τις σλοβακες που λετε,εκει ειναι που ειναι η μεγαλυτερη απατη.οι γκομενες αυτες ειναι ολες μεταξυ τους σοι,αδερφες-ξαδερφες-παραξαδερφες,και οτι αλλο σκατα ειναι,για να γαμησι καποιος εκει μεσα δεν παιζει με τιποτα,αυτο θα γινει εκτος μαγαζιου,αφου αφησει πρωτα τα κοκκαλα του σε ποτα,και πληρωσει και εξτρα την βιζιτα,με λιγα λογια τα 400 ευρω θα τα πιασει.τωρα αν ειναι κανενας τοσο μαλακας να δωσει 300-400 ευρω για να γαμησι τους μπογους με τα μεγαλα βυζια,ας το κανει,ετσι και αλλιως τετοια θυματα ψαχνουν αυτες.οσο για τις φωτο που βαζουν στο facebook μην τσιμπατε και πολυ,γιατι στην πραγματικοτη ειναι αλλιως τα πραγματα.τωρα για τα κολοχανια τα υπολοιπα δεν αξιζει καν ο κοπος να αναφερθω σε αυτα,ειδικα η βουλγαροφωλια που ειπε καποιος,πιστευω οτι οι βουλγαρες που εχει εκει μεσα,ουτε στην βουλγαρια τις γαμανε.
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
ολα τα κολομπαρα και στριπτιτζιδικα στις σερρες ειναι για τον πουτσο εντελως.η καθε πεταμενη πουτανα που ξεμενει απο μεροκαμματο και δεν την περνει κανενα μαγαζι πιανει δουλεια στα παραπανω που αναφερατε μηπως και βρει κανεναν χωριατη να του φαει τα λιγα φραγκα που του εχουν μεινει.οσο για τις σλοβακες που λετε,εκει ειναι που ειναι η μεγαλυτερη απατη.οι γκομενες αυτες ειναι ολες μεταξυ τους σοι,αδερφες-ξαδερφες-παραξαδερφες,και οτι αλλο σκατα ειναι,για να γαμησι καποιος εκει μεσα δεν παιζει με τιποτα,αυτο θα γινει εκτος μαγαζιου,αφου αφησει πρωτα τα κοκκαλα του σε ποτα,και πληρωσει και εξτρα την βιζιτα,με λιγα λογια τα 400 ευρω θα τα πιασει.τωρα αν ειναι κανενας τοσο μαλακας να δωσει 300-400 ευρω για να γαμησι τους μπογους με τα μεγαλα βυζια,ας το κανει,ετσι και αλλιως τετοια θυματα ψαχνουν αυτες.οσο για τις φωτο που βαζουν στο facebook μην τσιμπατε και πολυ,γιατι στην πραγματικοτη ειναι αλλιως τα πραγματα.τωρα για τα κολοχανια τα υπολοιπα δεν αξιζει καν ο κοπος να αναφερθω σε αυτα,ειδικα η βουλγαροφωλια που ειπε καποιος,πιστευω οτι οι βουλγαρες που εχει εκει μεσα,ουτε στην βουλγαρια τις γαμανε.

Τύπε επειδή ξέρεις μπαλίτσα θα σ ρωτήσω το εξής.. Δεν έχω πάει στο κουίν, αλλά μου έχουν πει ότι έχει κάνα 2 καλά κομμάτια και ότι με κάνα 150 ευρώ μπορείς να πάρεις σπίτι σου και να γαμήσεις.. Να υποθέσω ότι αυτοί που τα λένε είναι μπαρμπαλήθειες αγάμητοι?
Δεν πήγα γιατί πολύ απλά είναι μαλακία να δίνεις λεφτά για μπόμπες και για να κάνεις πράγματα που τα κανες 14-16 χρονών..
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.076
Like
442
Πόντοι
36
Τύπε επειδή ξέρεις μπαλίτσα θα σ ρωτήσω το εξής.. Δεν έχω πάει στο κουίν, αλλά μου έχουν πει ότι έχει κάνα 2 καλά κομμάτια και ότι με κάνα 150 ευρώ μπορείς να πάρεις σπίτι σου και να γαμήσεις.. Να υποθέσω ότι αυτοί που τα λένε είναι μπαρμπαλήθειες αγάμητοι?
Δεν πήγα γιατί πολύ απλά είναι μαλακία να δίνεις λεφτά για μπόμπες και για να κάνεις πράγματα που τα κανες 14-16 χρονών..
εχω να παω στο κουιν 2 χρονια περιπου,διοτι δεν αξιζει να πας πλεον ουτε για χαβαλε.βιζιτες δεν νομιζω να παιζουν,αν γινοτανε κατι τετοιο να εισαι σιγουρος οτι θα το ειχα μαθει.τωρα αν μερικοι αφηνουν 150-200 ευρω σε ποτα και χωρους για να τους πιασει καμια πεταμενη το πουτσο,και αυτοι με το μυαλο τους να νομιζουν οτι γαμησαν,αυτο ειναι αλλο θεμα.αν ειναι καποιος ολη μερα στην μαλακια και μια πουτανα του πιασει το πουτσο,ισως να το θεωρει γαμησι αυτο δικαιολογημενα.τωρα μπορει να παιζει καμια πιπα εκει μεσα,αλλα μαλλον θα πρεπει να ανοιχτει και καμια σαμπανια για να γινει αυτο,στην καλυτερη 100-150 ευρω θα γινουν αερας.
 

yktsas

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
αν καποιος εχει πληροφοριες για ΒΑΝΑΛ η για ενα ξοανο που λεγεται ΑΝΝΑ - ΙΩΑΝΝΑ, ας τις μοιραστει μαζι μας....
 

grecor

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
αν καποιος εχει πληροφοριες για ΒΑΝΑΛ η για ενα ξοανο που λεγεται ΑΝΝΑ - ΙΩΑΝΝΑ, ας τις μοιραστει μαζι μας....

file megali kariola...ta ksereis... ti psaxneis na breis...oles ta idia einai, sou lene nai, m"areseis, pame na th broume...& ta ypoloipa gnwsta...Mes sto vourko ti psaxneis?
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
Την ιδια λεμε μπορει να κανω λαθος το ονομα...

πατριωτακι δεν ειμαι αλλα εχω γυρισει ολον τον κοσμο ποσο μαλλον τη βορεια Ελλαδα και εχω εμπειριες στον αγοραιο ερωτα πασης φυσεως :)

Είναι η βανεσα που ηταν στο σολ θεσνικη για οποιον ξερει... μια αλλη φατσα η ελινα ειναι ακομα στο queen ή την εκανε γι αλλού ?
 

MaximTsigalko13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
To Μoulin Rouge το στριπ-κλαμπ ειναι εκει που ηταν το Ανω-Κατω κοντα στα inspot και σ'ενα μεγαλο πρακτορειο ΠΡΟΠΟ απεναντι απο τη Γερμανικη οικοδομη.Ποτο 8 ευρω,της κοπελας 10αρι και 20 ευρω πριβε χορος.Δεν σε ενθουσιαζει και πολυ σαν χωρος αλλα σε συγκριση με Μπαναλ,Γκαλα και κατι αλλα μαγαζια με πεταμενες ειναι καλυτερο.Στο μαγαζι εκτος της Βανεσσας δουλευει και η Δημητρα που ηταν και στο Famous.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
ρε παιδια περσι τετοια εποχη στο queen δουλευει ενα ρωσσακι φοβερο δεν θυμαμε ονομα μαυρα μαλλια κοντο με προμερο κωλαρακι ηταν λιγο σφιχτο σε σχεση με τις αλλες οχι δεν κανω αυτο δεν κανω το αλλο ηταν ζορικο ξερουμε τπτ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom