Νέα

Κωλόμπαρο Σέρρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 273
  • Εμφανίσεις 66K
  • Ετικέτες
    σέρρες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Zafe_D

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλοι μου, είμαι καινούριος στο φόρουμ (και στο χώρο των κωλόμπαρων) και θα ήθελα τη βοήθειά σας. Είχα πάει με έναν φίλο μου στο Lady Leon. Μας φύγανε πολλά χρήματα στα ποτά, χωρίς να κάνουμε καλό χούφτωμα. Δεν καταλάβαμε τι παίζει εκεί μέσα (αν γαμάς, ή αν κάνουν πίπες), μιας και όλες μας ωθούσαν στο να κεράσουμε περισσότερα ποτά.
Ξέρει κανείς κάτι παραπάνω από εμάς; Δηλαδή αν θα γαμήσουμε, ποιά κάθεται, και με πόσα;
Έρχομαι ξανά στις Σέρρες σε λίγες μέρες, και δεν θέλω να φύγουμε πάλι ταπί από 'κει μέσα... Ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
Eπισκέφθηκα πρίν 2 βδομάδες το Μπανάλ.Μετάνιωσα που πήγα έστω και για να πιώ ένα ουίσκι.Με πλέυρισε η γνωστή Ιωάννα για την οποία έγινε λόγος πιό μπροστά στο νήμα και μιά άλλη ξανθιά κοντή που ήταν πανάσχημη.Στο μαγαζί δούλευε μιά άλλη με κοντό μαλλί που γλωσσοφίλιαζε και μπαλαμουτιαζόταν με έναν χωριάταρο και μιά άλλη ξανθιά που φαίνεται είναι η υπέυθυνη(?) ή κάτι τέτοιο.Άθλιο.Στο famous τα ίδια χάλια από τότε που το άφησαν αυτοί που έχουν το Moulin έπεσε πάρα πολύ.Τα άλλα κωλόμπαρα στα ίδια χάλια που διατηρούνται επειδή υπάρχουν μαλάκες χωριάταροι και απελπισμένοι Σερραίοι που αφήνουν λεφτά σε καράμπαζα που δεν τις πηδάνε ούτε οι Πακιστανοί.Μόνο καλό μαγαζί είναι το Moulin.Α κι επειδή ένας φίλος μου έστειλε για το Leon για 100άρι είπα πώς παίζει η Βαβάτση.Στο Leon για να κάνεις κάτι με τις κοπέλες του μαγαζιού που είναι όλες σόι πρέπει ν'αφήσεις τα κέρατά σου σε ποτά για να κάνεις κάτι με τους μπόγους.Αυτά.
 

Zafe_D

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε Mimnermus90 ευχαριστώ για την κατατόπιση  ;)
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.078
Like
445
Πόντοι
36
μακρια απο τα τσουβαλια στο λεονε.πεταμενα λεφτα εντελως. για να γαμησεις εκει μεσα πρεπει να αφησεις τα κοκκαλα σου σε ποτα,και την επομενη μερα να κανεις κανενα τραπαπεζομα με φαγητο στα τσουβαλια.με λιγα λογια πρεπει να εισαι μεγας μαλακας για να καψεις λεφτα για τα μοσχαρια εκει μεσα.ολες ειναι αδερφες-ξαδερφες εκει μεσα,και το εργο ειναι στημενο εντελως.τωρα οποιος τρωει παραμυθι απο υποσχεσεις και γλυκολογα για τρελα γαμησια την τρωει την φολα ασχημα.οσο για γαμησι μεσα στο μαγαζι δεν παιζει με τιποτα.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Καλησπέρα φίλοι μου, είμαι καινούριος στο φόρουμ (και στο χώρο των κωλόμπαρων) και θα ήθελα τη βοήθειά σας. Είχα πάει με έναν φίλο μου στο Lady Leon. Μας φύγανε πολλά χρήματα στα ποτά, χωρίς να κάνουμε καλό χούφτωμα. Δεν καταλάβαμε τι παίζει εκεί μέσα (αν γαμάς, ή αν κάνουν πίπες), μιας και όλες μας ωθούσαν στο να κεράσουμε περισσότερα ποτά.
Ξέρει κανείς κάτι παραπάνω από εμάς; Δηλαδή αν θα γαμήσουμε, ποιά κάθεται, και με πόσα;
Έρχομαι ξανά στις Σέρρες σε λίγες μέρες, και δεν θέλω να φύγουμε πάλι ταπί από 'κει μέσα... Ευχαριστώ προκαταβολικά!
ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΣ ΕΚΕΙ ΕΛΕΟΣ ΦΥΓΑΤΕ ΚΑΙ ΤΑΠΙ..ΠΑΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΟΙΚΟ ΝΑ ΠΗΔΗΞΗΤΕ ΤΣΑΜΠΑ ΛΕΦΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ
ΜΟΝΟ ΜΟΥΛΕΝ ΣΕΡΡΕΣ ΓΙΑ ΧΟΡΟ,ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΚΡΙΒΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΠΟΧΕΣ..ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΛΟΜΠΑΡΑ ΔΙΑΤΗΡΟΥΝΤΑΙ  ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΕΝΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΛΑΚΕΣ ΣΕΡΡΑΙΟΙ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΙ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΠΑΖΑ  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
Επίσκεψη χθές στο Moulin Rouge.Καλές καταρχήν οι τιμές 5 ευρώ ποτό(μπύρα-ουίσκι) 10 ευρώ το ποτό και 20 ο πριβέ χορός.Από κοπέλες είχε μιά μαυρούλα,την Βαβάτση,μιά Αλίνα ή κάτι τέτοιο δεν κατάλαβα και μιά Ελληνίδα η Δήμητρα.Συστήνεται χαλαρά.
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
στο moulin τι παιζει;ειναι καλα;;;
Στο moulin πλήν Βαβάτσης(αν δουλεύει) οι άλλες κοπέλες είναι με άριστα το 10 γύρω στο 7.Σ'όλα τ'άλλα τα κωλόμπαρα θα μετανοιώσεις την ώρα και τη στιγμή που πήγες.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Επίσκεψη χθές στο Moulin Rouge.Καλές καταρχήν οι τιμές 5 ευρώ ποτό(μπύρα-ουίσκι) 10 ευρώ το ποτό και 20 ο πριβέ χορός.Από κοπέλες είχε μιά μαυρούλα,την Βαβάτση,μιά Αλίνα ή κάτι τέτοιο δεν κατάλαβα και μιά Ελληνίδα η Δήμητρα.Συστήνεται χαλαρά.
που τις ειδες καλες τις τιμες ρε?ενα ποτο να κερασεις πας στα 15..πριβε 20?
+το ποτο σου πας στα 25....ενω με 30 γαμας
πανακριβο ειναι τ μαγαζι αλλα διατηρειται κυριως επειδη υπαρχει η βουλα και οι μαυρες
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
που τις ειδες καλες τις τιμες ρε?ενα ποτο να κερασεις πας στα 15..πριβε 20?
+το ποτο σου πας στα 25....ενω με 30 γαμας
πανακριβο ειναι τ μαγαζι αλλα διατηρειται κυριως επειδη υπαρχει η βουλα και οι μαυρες
Nαι τύπε αλλά με αυτά τα ποσά που αναφέρεις η γκόμενα κάθεται αρκετή ώρα και θεωρώ πώς είναι καλές οι τιμές διότι σε άλλα κωλόμπαρα στις Σέρρες σε ελάχιστα λεπτά σου φεύγουν όχι 15 αλλά 40 ευρώ και για γκόμενες πανάσχημες που μπροστά τους η Βαβάτση είναι Μπελούτσι.Και στο μπουρδέλο που λές που γαμάς με 30 δεν είναι απόλυτα βέβαιον πώς θα περάσεις καλά ειδικά με τις παρταλοβουλγάρες και τις ψιλοβαριεστημένες τάνες των οίκων ανοχής στς Σέερες
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
καλα και αν καποιος ειναι βλακας μπορει σε 10 λεπτα να του φυγουν και 100ευρω  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
συμφωνω για τους οικους μαυρα χαλια μακρια  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

yktsas

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
..ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΛΟΜΠΑΡΑ ΔΙΑΤΗΡΟΥΝΤΑΙ  ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΕΝΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΛΑΚΕΣ ΣΕΡΡΑΙΟΙ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΙ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΠΑΖΑ  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
[/quote]


ΛΟΙΠΟΝ, ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ!!! ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ & ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ!!!!
ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΧΩΡΙΑΤΕΣ ΣΕΡΡΑΙΟΥΣ
(---ΒΑΝΑΛ----) Η νικι παντρευτηκε & πουλαει πατατες
              Η τανια γαμιεται με καπιον χρηστο & κανα δυο αλλους ακομα
              Η ιωαννα γαμιοταν με εναν ρομα & απεκτησε ακομα μια κορη,συμβουλη γαμιεται
              μονο με αυτους που δεν την κερνάνε
              Η σαβινα γαμιεται εκτος
ΟΛΕΣ ΟΙ ΤΑΝΕΣ ΣΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΑΝ ΠΕΛΑΤΕΣ, ΣΑΣ ΘΕΩΡΟΥΝ ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ, ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΤΕ & ΕΙΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΧΡΗΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

ac/dc

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2009
Μηνύματα
42
Like
2
Πόντοι
0
Γειά σας συναγωνιστές!
Θέλω τα φώτα σας για milf/mature σε κωλόμπαρα των Σερρών!
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
Kαλημέρες παιδιά!Το λοιπόν επισκέφθηκα για άλλη μιά φορά το Moulin Rouge το οποίο χθές παραδόξως είχε αρκετό λαό,χωρίς όμως αλλαγές στο ρόστερ.Η μόνη αλλαγή ήταν μιά μαυρούλα απ'την Γκάνα που πήρε τη θέση μιάς κοπελίτσας που έφυγε για Βουλγαρία.Κατά τ'άλλα στα λοιπά κωλόμπαρα εν Σέρραις η κατάσταση κρίνεται όλως επιεικώς κάκιστη.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
καλημερα τυπε οπως τα λες ειναι.ο μαλακας ο φιλος μου ηθελε να παμε και με ζαλιζε εγω δν κερασα ηπια μια βοτκα μονο  :grin: :grin: :grin:
ηρθε μια ψηλη ηλεκτρα νομιζω την κερασε ενα με 20 εκατσε λιγο κ εφυγε..ε τον λεω τι καταλαβες ρε μλκ?με 20 ευρω βουλγαρια πηδας οχι να πινει η αλλη τον χυμουλη της  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εμεις παντως οταν ειχαμε παει κυριακη χαμος γινοταν κερνουσαν αβερτα διπλα ποτα....κριση σου λεει μετα...γεματη μαλακες η ελλαδα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
καλημερα τυπε οπως τα λες ειναι.ο μαλακας ο φιλος μου ηθελε να παμε και με ζαλιζε εγω δν κερασα ηπια μια βοτκα μονο  :grin: :grin: :grin:
ηρθε μια ψηλη ηλεκτρα νομιζω την κερασε ενα με 20 εκατσε λιγο κ εφυγε..ε τον λεω τι καταλαβες ρε μλκ?με 20 ευρω βουλγαρια πηδας οχι να πινει η αλλη τον χυμουλη της  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εμεις παντως οταν ειχαμε παει κυριακη χαμος γινοταν κερνουσαν αβερτα διπλα ποτα....κριση σου λεει μετα...γεματη μαλακες η ελλαδα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Χθές που πήγα δεν είχε κοπέλα Ηλέκτρα.Ήταν η Λίνα,η ξανθιά,η μαυρούλα που περιγράφω κι η Βαβάτση.Βέβαια ο τύπος που το έχει φέρνει και κοπέλες απ'το Queen.Ξέχασα να πώ επίσης πώς το Famous έκλεισε.Καιρός είναι να κλείσουν τα Μπανάλ και κάτι άλλα για γέλια κωλόμπαρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom