Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
καλά λέει ο συμπολεμιστής ο Υπουργός >:( για πές μας κύριε war?
δεν ειχα κανενα προβλημα απολυτως να τα βοηθησω  ;) ;) :2funny: :2funny:!!!και αλλωστε η κουφαλα ο πανος ξερει για ποια μιλαω που δουλευε παλιοτερα στο μουσες !!και ας κανει τον ανηξερο τωρα !!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
δεν ειχα κανενα προβλημα απολυτως να τα βοηθησω  ;) ;) :2funny: :2funny:!!!και αλλωστε η κουφαλα ο πανος ξερει για ποια μιλαω που δουλευε παλιοτερα στο μουσες !!και ας κανει τον ανηξερο τωρα !!

Πανο για ποια λεει ο φιλος σου ????? / Παντως κοιτα να δεις war αν ηθελες να την αποκαταστησεις την κοπελα εχε καλως αλλα αν ηθελες απλως να την φορμαρεις τοτε εισαι μεγαλη αλεπου  :2funny: :2funny: :2funny:

Αποχωρω για μερικες ωρες απο το forum λογω δουλειας αλλα θελω απαντησεις επι του θεματος.Οι Μουσες ειναι το Υπουργειο μου !!!!!
 

griegoathens

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Νοε 2005
Μηνύματα
91
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
συκοφαντιες!!!δεν ξερω τιποτα  :sunglasses: :sunglasses:!!!οποιος εχει αποδειξεις να τις πει!!εγω ρε ειμαι αθωο παιδι!! :grin: :grin:

Δηλώνω υπεύθυνα ότι ο warhol έίναι το πιό αθώο παιδί του site. Warhol, τα λεφτά στον αριθμό λογαριασμού που ξέρεις
 

Επισκέπτης
εγω ειμαι αγνος κομμουνιστης !!!δεν κανω τετοια πραγματα!!αφου ξερεις οτι ειμαι αθωο παιδι!!χεχεεχεχ
 

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
Αδερφια επειδη τις Μουσες τις ξερω σαν την τσεπη μου προτεινω για να περασετε καλα : - Καρλα = η ντιβα του μαγαζιου αλλα κανει ωραιο χορο / σε αφηνει λιγακι να την γλυψεις αλλα δεν νομιζω οτι επιτρεπει δαχτυλακια, φραπεδες, γλωσσιδια κ.τ.λ / παντως αν θελετε να την χορεψετε παρτε τη αμεσως γιατι μετα ειναι ρεζερβε ολο το βραδυ με τους φραγκατους που την κερνανε τονους σαμπανιας
                          - Ζανετ = μια θειτσα ξανθια με σγουρο μαλλι που ειναι πολυ καλη στο χορο / το γλυψιμο στα σιλσικονατα βυζομπαλα ειναι ολα τα λεφτα
                          - Αννα - Μαρια = επισης μια αλλη ντιβα του μαγαζιου που εχω τις καλυτερες αναμνησεις απο αυτην / επειδη ψιλογνωριζομαστε με αυτην μου εχει κανει καλους χορους / αλλους πελατες μπορει να τους ξεπεταει πιο γρηγορα / φερθειτε της κομψα στην αρχη ( οχι χουφτωματα και γλυψιματα αμεσως ) και ισως σας συμπαθησει ......  :-* :-* :-*

Παντως εχει αρκετα ωραια μουνακια οι Μουσες αλλα μερικες δεν κανουν ωραιους χορους π.χ Νικολ ( Ρουμανα, μουναρα, μελαχροινη ), Βαιλντα απο Λιθουανια κ.α.

Καλα να περασετε και δωστε μας αναφορα με λεπτομερειες ......  

Πραγματικα υπουργε ειναι οπως τα λες τα πραγματα.Εχω κανει χορους με τη Kαρλα,δεν εχω χορεψει την θειτσα γιατι στην οψη της και μονο δεν θα μου σηκωνεται και παντα ηθελα να χορεψω με την Αννα - Μαρια αλλα ολο κατι γινοταν και χορευα με αλλες.Παντως σημερα θα δοκιμασω και μια ελληνιδα καινουργια που εχω αναφερει σε προηγουμενο post σε αυτο το tread.Παντως λεμε πρωτα με τον συναθλητη-μαλακα Αρη να δουμε τι ειναι αυτο που εχει ανοιξει στην θεση του Aphrodite......αν θυμαμαι καλα λεγεται LIVE....για να δουμε....θα ενημερωσω τον λαο μετα τις....8 το πρωι...καθως συνηθιζουμε να πηγαινουμε πρωτα σε ''νορμαλ'' μαγαζια πρωτα και η εξορμιση στα strip ξεκιναει μετα τις 4.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
στο παλιό Αφροδίτη palace λέγεται νομίζω το καινούργιο Star.

περασα και εγω πιο πριν το απογευμα και επιβεβαιωνω την αλλαγη σκυταλης στριπτζομαγαζου named afrodite palace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
Παμε λοιπον με τον συναθλητη-μαλακα Αρη κατα τις 5 να δουμε τι ειναι αυτο το Star live που εχει ανοιξει στην θεση του Ahrodite.
Οπως μπηκαμε,βγηκαμε.Οπως το ξερατε,ετσι εχει παραμεινει μεσα το μαγαζι μονο που ηταν αδειο το μαγαζι απο θαμωνες οποτε δεν ασχοληθηκαμε καθολου και σηκωθηκαμε και φυγαμε και πηγαμε στην σταθερη αξια που λεγεται Μουσσες.Εκει εκανα χορο με την τυπισσα που ειχαμε πετυχει το προηγουμενο πρωινο στο εστιατοριο Ciao(περιτο να πω για οσους ξερουν οτι εκει σκανε μετα οι περισσοτερες λουλουδουδες Ελληνιδες και Ρωσιδες αλλα και διαφορα σκυλια απο τα γυρω μπουζουκσιδικα) τελος παντων η γκομενα δεν ελεγε και πολλα για αυτο και δεν θυμαμαι ονομα.Ακομα εκανα μερικους χορους με την Λιντα οπου επειδη με γνωριζει καλα με φροντιζει αναλογα.
Ο φιλος μου ο Αρης πηρε το πιπινακι Ελληνιδα Τινα οπως ακομα και μια αλλη τυπισσα απο Νεα Σμυρνη.....αλλα καλυτερα να τα γραψει αυτος για τις δικιες του.
Το καλυτερο παντως ηταν σε μια παρεα απο 3 τυπους και 2 γκομενες οπου η μια απο αυτες ηταν τραγικο μπαζο και λεσβια οπου εκανε και 2 χορους με διαφορετικες γκομενες...φοβερο γελιο...
Αυτα..παω να την πεσω γιατι 2 μερες τωρα το εχουμε.........παραξηλωσει!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Παμε λοιπον με τον συναθλητη-μαλακα Αρη κατα τις 5 να δουμε τι ειναι αυτο το Star live που εχει ανοιξει στην θεση του Ahrodite.
Οπως μπηκαμε,βγηκαμε.Οπως το ξερατε,ετσι εχει παραμεινει μεσα το μαγαζι μονο που ηταν αδειο το μαγαζι απο θαμωνες οποτε δεν ασχοληθηκαμε καθολου και σηκωθηκαμε και φυγαμε και πηγαμε στην σταθερη αξια που λεγεται Μουσσες.Εκει εκανα χορο με την τυπισσα που ειχαμε πετυχει το προηγουμενο πρωινο στο εστιατοριο Ciao(περιτο να πω για οσους ξερουν οτι εκει σκανε μετα οι περισσοτερες λουλουδουδες Ελληνιδες και Ρωσιδες αλλα και διαφορα σκυλια απο τα γυρω μπουζουκσιδικα) τελος παντων η γκομενα δεν ελεγε και πολλα για αυτο και δεν θυμαμαι ονομα.Ακομα εκανα μερικους χορους με την Λιντα οπου επειδη με γνωριζει καλα με φροντιζει αναλογα.
Ο φιλος μου ο Αρης πηρε το πιπινακι Ελληνιδα Τινα οπως ακομα και μια αλλη τυπισσα απο Νεα Σμυρνη.....αλλα καλυτερα να τα γραψει αυτος για τις δικιες του.
Το καλυτερο παντως ηταν σε μια παρεα απο 3 τυπους και 2 γκομενες οπου η μια απο αυτες ηταν τραγικο μπαζο και λεσβια οπου εκανε και 2 χορους με διαφορετικες γκομενες...φοβερο γελιο...
Αυτα..παω να την πεσω γιατι 2 μερες τωρα το εχουμε.........παραξηλωσει!!

η λιντα που πριν λιγο καιρο ηταν ανατολη?πρωην baby o πειραιως?
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Προς nikos1890 : ειδατε τιποτα καινουριες εχτες στις Μουσες ????? Εχω να παω 3 εβδομαδες και δεν ξερω τι κυκλοφορει ..... Γενικα πως περασατε ?????
 

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
Προς nikos1890 : ειδατε τιποτα καινουριες εχτες στις Μουσες ????? Εχω να παω 3 εβδομαδες και δεν ξερω τι κυκλοφορει ..... Γενικα πως περασατε ?????

Νομιζω οτι λιγοτερο απο 3 εβδομαδες δουλευει το ελληνικο πιπινακι η Τινα οπως και μια που δεν θυμαμαι ονομα απο Νεα Σμυρνη,δεν ξερω αν τις ειχες πετυχει.Σχεδον παντα στις Μοusses περναμε καλα.Κατσε να γραψει και ο Αρης για τα χθεσινα
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Νομιζω οτι λιγοτερο απο 3 εβδομαδες δουλευει το ελληνικο πιπινακι η Τινα οπως και μια που δεν θυμαμαι ονομα απο Νεα Σμυρνη,δεν ξερω αν τις ειχες πετυχει.Σχεδον παντα στις Μοusses περναμε καλα.Κατσε να γραψει και ο Αρης για τα χθεσινα

Παω για  :zzzzz: :zzzzz: :zzzzz:

Γραψτε τις εντυπωσεις σας και αυριο τα λεμε .....
 

TAGARIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον φιλοι μου καλοι μου φιλοι,δωστε βαση.
χτες λοιπον οπως προανεφερε ο ανω κυρ.μαλακας,nikos 1890,πηγαμε μετα τα πρωτα ποτακια μας σε κατι μαγαζακια στου ψυρρη,στο stars live, X aphrodite pallace.και για οσους δεν καταλαβαν το πρωην aphrodite pallace.
μιλαμε για πολυ μαπα ετσι?οπως ηταν δηλαδη ετσι και παρεμεινε.δε φτανει που ειχανε μαζεψει ολη τη σαβουρα των αθηνων εκει μεσα,θελανε να κανουν και ανανεωση...καθησα και σκεφτηκα (οπως λεει και η ωραια παπαριζου σε ενα κομματακι)????την ταμπελα δεν καταλαβα γιατι την αλλαξανε,αφου ηταν ολα τα ιδια μεσα.ο γκαρσονης ομως που ρωτησα,φευγοντας,μου ειπε οτι αλλαξε διευθυνση το μαγαζι.καλα ,αρχιδια ,ειπα μεσα μου και λακησα (μαζι με τον ανω κ.τ.λ.).
επομενη σταση λοιπον ηταν το κλασσικο οικογενειακο μαγαζι mouses.
πηγαμε εκει ,γιατι την προηγουμενη,ειχαμε πετυχει να σαβουρωνει μια pizza στο ciao,μια ωραια μουνιτσα απο εκει και ειπαμε να παμε να της κανουμε εκπληξη (μπας και καναμε καμια γνωριμα παραπανω).σκαμε λοιπον και μας βλεπει το μουνακι.
ακολουθησαν χαιρετισμοι-φιλια-γελια κ.τ.λ.
λεω λοιπον στον ανω οτι θα κανω χορο να τη δοκιμασω πωσ το κουναει το ωραιο κωλαρακι της.(παιδεια φανταστικο οντως).
πριν γινει ομως αυτο ,μου την πεφτει το Τινακι.ενα μικροκαμωμμενο κοριτσακι,που ειναι και ελληνιδα.μετα το πεταλωμα του ψυλλου που καναμε ,(γιατι αρχισε να μου λεει κατι κουφα,αλλα μετα απο λιγο την εβγαλα offside)καναμε το χορουλι μας.δεν εκανε ομως και τιποτα ιδιαιτερο και δεν καυλωσα.μου ειπε στο τελος οτι "βλεπω οτι δεν το ευχαριστηθηκες" και της ειπα "τι θες να κανω τουμπες? "και μου λεει "ναι".
απαντω λοιπον οτι οπως συμπεριφερεσαι στο φιλαρακι μου (το κατω),ετσι και αυτος,αναλογως,πραττει.εμεινε μαλακας η τυπισσα.
εν'συνεχεια τρεχω να προλαβω την τυπισσα απο το ciao,γιατι ειχε ρεντα η καριολα.δεν την προλαβαινω παλι,αλλα με βλεπει οτι την κοζαρω αρκετη ωρα και γουσταρει.
ο ανω (κυρ.μαλακας εννοειται,να μην τα ξαναλεμε παλι),κλασσικα με τη lindoula του ,του εδινε να καταλαβει.
αφου ειχα μεινει solo λοιπον,σκαει μια ρωσιδα (μελαχρινη-ψηλη-αδυνατη-με μεγαλα ματια-αλλα οχι μουναρα-απλα ωραια)και μου πιανει την κουβεντα.ωραια λεω να περασει η ωρα λιγο να κανω το χαβαλε μου.λεμε λεμε και μου πεταει οτι ειναι και απο νεα σμυρνη (οπως εγω και ο ανω).μιλαμε πιο πολυ λοιπον και την κατευθηνω ετσι με τετοιο τροπο (δυστυχως δε θα πω) ωστε να βγουμε και να τα πουμε κιολας απο κοντα.μου ειπε οκθα μου εδινε τηλεφωνο(διαφημιστικο σκεφτηκα για να το αποφυγει)για να βγουμε.την παραταω λοιπον και πιανω την γκομενα απο το ciao για χορο.
δυστυχως και αυτη (αν και δεν το περιμενα)πολυ χαλι.
για πολυ λεμε ετσι?
χορευε απο ενα μετρο αποσταση λες και ειχα καμια αρρωστια.φυσικα ουτε που μπηκε η σκεψη περι καυλας και περιμενα να τελειωσει τη μαλακια show της.
αφου κανουμε και τον κλασσικο σχολιασμο με τον ανω (οπως ολοι μας και παντα),του λεω οτι θα παρω και αυτη τη ρωσιδα απο νεα σμυρνη ,μπας και καυλωσω λιγακι.
οντως,την τσακωνω και παιδεια....μιλαμε πολυ ωραια (χαχαχαχα).
γλωσσοφιλα-πιασιμο παντου-δαχτυλακιστομουνακι-full comple.
μια χαρα λεω.τελειωνωντας (το χορουλι ετσι?)ερχεται και μου δινει και το mobile.της δινω και το δικο μου και τελειωνουμε το ολο θεμα.
φευγοντας λοιπον και απο mouses,σκαμε κλασσικα ciao για πρωινη περιδρομη.
εκει για καλη μας τυχη πετυχαινουμε κατι ζωντανα απο το baby o. (X scirocco).ριχνουμε και κατι γελια με αυτα τα χοντρουλα και κλεισαμε την εξοδο.
αυτα καναμε εχτες.
πιστευω να μη σας κουρασα οκ?
θα τα ξαναπουμε συντομα!!!

υ.γ. πριν σκασουμε stars live,περασαμε και απο τα μπουρδελα εκει στο μεταξουργειο,μιας και ημασταν διπλα.πολυ χαλι με μοναδικη εξαιρεση τη veronica(πιστευω γνωριζεται),μια πολυ ωραια ρωσιδα ξανθια και ειπαμε με των ανω να την τιμησουμε μια ημερα.
τελος ....γεια σας!!!!
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Αν οι πληροφορίες μου είναι σωστές καινούργιος ιδιοκτήτης του STAR Live είναι ο καινούργιος ιδιοκτήτης (5-6 μήνες) του STAR της Μεταμόρφωσης. Σύντομα θα το ανακαινίσει στα πρότυπα του μαγαζιού της Μεταμόρφωσης.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Αν οι πληροφορίες μου είναι σωστές καινούργιος ιδιοκτήτης του STAR Live είναι ο καινούργιος ιδιοκτήτης (5-6 μήνες) του STAR της Μεταμόρφωσης. Σύντομα θα το ανακαινίσει στα πρότυπα του μαγαζιού της Μεταμόρφωσης.

Ωχ ζήτω που καήκαμε...
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Γιατί ρε παιδιά; Τόσο χάλια είναι το καινούργιο STAR στη Μεταμόρφωση; Μια φορά πήγα για λίγο και δεν έχω πλήρη εικόνα.
 

Επισκέπτης
λοιπον φιλοι μου καλοι μου φιλοι,δωστε βαση.
χτες λοιπον οπως προανεφερε ο ανω κυρ.μαλακας,nikos 1890,πηγαμε μετα τα πρωτα ποτακια μας σε κατι μαγαζακια στου ψυρρη,στο stars live, X aphrodite pallace.και για οσους δεν καταλαβαν το πρωην aphrodite pallace.
μιλαμε για πολυ μαπα ετσι?οπως ηταν δηλαδη ετσι και παρεμεινε.δε φτανει που ειχανε μαζεψει ολη τη σαβουρα των αθηνων εκει μεσα,θελανε να κανουν και ανανεωση...καθησα και σκεφτηκα (οπως λεει και η ωραια παπαριζου σε ενα κομματακι)????την ταμπελα δεν καταλαβα γιατι την αλλαξανε,αφου ηταν ολα τα ιδια μεσα.ο γκαρσονης ομως που ρωτησα,φευγοντας,μου ειπε οτι αλλαξε διευθυνση το μαγαζι.καλα ,αρχιδια ,ειπα μεσα μου και λακησα (μαζι με τον ανω κ.τ.λ.).
επομενη σταση λοιπον ηταν το κλασσικο οικογενειακο μαγαζι mouses.
πηγαμε εκει ,γιατι την προηγουμενη,ειχαμε πετυχει να σαβουρωνει μια pizza στο ciao,μια ωραια μουνιτσα απο εκει και ειπαμε να παμε να της κανουμε εκπληξη (μπας και καναμε καμια γνωριμα παραπανω).σκαμε λοιπον και μας βλεπει το μουνακι.
ακολουθησαν χαιρετισμοι-φιλια-γελια κ.τ.λ.
λεω λοιπον στον ανω οτι θα κανω χορο να τη δοκιμασω πωσ το κουναει το ωραιο κωλαρακι της.(παιδεια φανταστικο οντως).
πριν γινει ομως αυτο ,μου την πεφτει το Τινακι.ενα μικροκαμωμμενο κοριτσακι,που ειναι και ελληνιδα.μετα το πεταλωμα του ψυλλου που καναμε ,(γιατι αρχισε να μου λεει κατι κουφα,αλλα μετα απο λιγο την εβγαλα offside)καναμε το χορουλι μας.δεν εκανε ομως και τιποτα ιδιαιτερο και δεν καυλωσα.μου ειπε στο τελος οτι "βλεπω οτι δεν το ευχαριστηθηκες" και της ειπα "τι θες να κανω τουμπες? "και μου λεει "ναι".
απαντω λοιπον οτι οπως συμπεριφερεσαι στο φιλαρακι μου (το κατω),ετσι και αυτος,αναλογως,πραττει.εμεινε μαλακας η τυπισσα.
εν'συνεχεια τρεχω να προλαβω την τυπισσα απο το ciao,γιατι ειχε ρεντα η καριολα.δεν την προλαβαινω παλι,αλλα με βλεπει οτι την κοζαρω αρκετη ωρα και γουσταρει.
ο ανω (κυρ.μαλακας εννοειται,να μην τα ξαναλεμε παλι),κλασσικα με τη lindoula του ,του εδινε να καταλαβει.
αφου ειχα μεινει solo λοιπον,σκαει μια ρωσιδα (μελαχρινη-ψηλη-αδυνατη-με μεγαλα ματια-αλλα οχι μουναρα-απλα ωραια)και μου πιανει την κουβεντα.ωραια λεω να περασει η ωρα λιγο να κανω το χαβαλε μου.λεμε λεμε και μου πεταει οτι ειναι και απο νεα σμυρνη (οπως εγω και ο ανω).μιλαμε πιο πολυ λοιπον και την κατευθηνω ετσι με τετοιο τροπο (δυστυχως δε θα πω) ωστε να βγουμε και να τα πουμε κιολας απο κοντα.μου ειπε οκθα μου εδινε τηλεφωνο(διαφημιστικο σκεφτηκα για να το αποφυγει)για να βγουμε.την παραταω λοιπον και πιανω την γκομενα απο το ciao για χορο.
δυστυχως και αυτη (αν και δεν το περιμενα)πολυ χαλι.
για πολυ λεμε ετσι?
χορευε απο ενα μετρο αποσταση λες και ειχα καμια αρρωστια.φυσικα ουτε που μπηκε η σκεψη περι καυλας και περιμενα να τελειωσει τη μαλακια show της.
αφου κανουμε και τον κλασσικο σχολιασμο με τον ανω (οπως ολοι μας και παντα),του λεω οτι θα παρω και αυτη τη ρωσιδα απο νεα σμυρνη ,μπας και καυλωσω λιγακι.
οντως,την τσακωνω και παιδεια....μιλαμε πολυ ωραια (χαχαχαχα).
γλωσσοφιλα-πιασιμο παντου-δαχτυλακιστομουνακι-full comple.
μια χαρα λεω.τελειωνωντας (το χορουλι ετσι?)ερχεται και μου δινει και το mobile.της δινω και το δικο μου και τελειωνουμε το ολο θεμα.
φευγοντας λοιπον και απο mouses,σκαμε κλασσικα ciao για πρωινη περιδρομη.
εκει για καλη μας τυχη πετυχαινουμε κατι ζωντανα απο το baby o. (X scirocco).ριχνουμε και κατι γελια με αυτα τα χοντρουλα και κλεισαμε την εξοδο.
αυτα καναμε εχτες.
πιστευω να μη σας κουρασα οκ?
θα τα ξαναπουμε συντομα!!!

υ.γ. πριν σκασουμε stars live,περασαμε και απο τα μπουρδελα εκει στο μεταξουργειο,μιας και ημασταν διπλα.πολυ χαλι με μοναδικη εξαιρεση τη veronica(πιστευω γνωριζεται),μια πολυ ωραια ρωσιδα ξανθια και ειπαμε με των ανω να την τιμησουμε μια ημερα.
τελος ....γεια σας!!!!
το καλο ειναι οτι μας ειπες ολα τα ονοματα.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom