Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
εσυ υπουργε θα μας περιμενεις ηδη εκει!! ;) ;)!!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
της τα μεταβίβασα Υπουργέ μου  ;) και φιλάκια 'καυτά'  ;) :grin: :grin:

Χαιρομαι τα μαλλα φιλε μου  :dancing: :dancing: :dancing:

Θελω να τη δω την θειτσα ( i.e ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ) αλλα αυτο το Rasputin δεν μου καθεται καλα / δεν εχω παει ποτε εκει πανω / απο οτι εχω διαβασει στο site ειναι μουφα το καρπουζι / εσυ ρα Παναη δεν σου αρεσε και πολυ απο οτι καταλαβα / αναμεσα στο Rasputin και το Princess προς τα που κλεινεις ????
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Θα μας πει ο Υπουργός :thumbsup: Αυτός ξέρει ...;) :sperm: :sperm: :crazy: :crazy: :crazy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: ;) ;) ;)

Εχω ακουσει οτι βρισκονται σε ενα δρομο που λεγεται Συγγρου  :- :- :-Που ακριβως δεν ξερω που ειναι ....... αλλα μπορω να μαθω αν θελετε :booty: :booty: :booty: :booty: :booty:

Ρε Παναη γιατι τοσο απαξιωση για το Princess :- :- :- ????To προτιμα και ο Καπτεν.Παντως το Rasputin δεν λεει ετσι δεν ειναι ???Μην παω στου διαολου τη μανα για να δω 5 - 6 μαλακισμενες ( except for ΑΝASTASIA :smitten: :smitten: :smitten: of course )

Παω για  :zzzzz: :zzzzz: :zzzzz: / εις αυριον τα νεοτερα !!!!!!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Το Princess το εκτιμώ και εγώ σαν χώρο, καθαρός χώρος, δεν σε ζαλίζουν Τέλι χουρό και τέλι χουρό κάθε τρεις και λίγο και οι τουαλέτες πάντα καθαρές. Τα ποτά παραμένουν μπόμπες αλλά...

Το Rasputin είναι καλό αλλά όχι για πολλές φορές, μια στη χάξη, μια στη φέξη είναι ωραίο μιας και έχει όλη την ώρα σόου(κοπέλα στην κολώνα) και έχει και πολλά καλά αλλά λόγω του ότι εξυπηρετεί τα ΒΠ κάθε ΠΣΚ γίνεται της πόπης...
 

TAGARIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
μπουρδελιαριδες καλημερα σας.
μολις γυρισα απο νυχτερινη στριποεξοδο.αρχικα πηγα rich & famous να δω μια γνωστη,αλλα μεγαλη ξενερα λεμε,πολυ μπαζιλα εχει πεσει στο μαγαζι.κατι χοντρες και αντικαυλωτικες γκομενες υπαρχουν με εξαιρεση την φοβερη  veronica.πολυ ωραιο μωρακι απο τσεχια μερια.πολυ σκυλαδικο-μπουζουκοκατασταση υπηρχε.τα λουλουδια και οι λουλουδουδες λυπανε.μιση ωρα να παραγγειλεις και γενικως μαπα το ολο θεμα.
επομενη σταση το rasputin μιας και ηταν και κοντα.εκει καπως καλυτερα τα πραγματαειδα και κατι παλιες γνωριμιες απο mouses kai baby gold.ολα τα λεφτα ειναι παντως μια γκομενα,ξανθια με ψιλοκαρε μαλλι και μονιμως τυφλα και χωμα απο την κοκα.τα κανει ολα η γκομενα.ηταν παλια στο baby gold(και εκει μονιμως τυφλα απο κοκα).η μονη ξενερα εδω ηταν τα γκαρσονια που σε παιρνουν ματι και αν δουν καμια τρελλη φαση ερχονται και σε κοβουν πανω στην καυλα.εγω παντως προλαβα,μαζι με τον χορουλι,κατι παλαβα να κανω(δαχτυλα,γλωσσοφυλλα και γλυφομουνι ΚΑΝΟΝΙΚΟ).
τελος αραζοντας ciao για fitness σπαγγετι μακαροναδα,ειδα και ενα μωρο απο mouses και της εδωσα rdv για αυριο,δηλαδη σημερα.
τα λεμε mouses λοιπον το βραδυ ΑΡΓΑ η' καλυτερα νωρις το πρωι.
το μωρο ηταν μελαχρινο,χαμογελαστο και διεθετε τρελο κωλι.δυστυχως ονομα δεν πηρα...δεν με ενδιεφερε κιολας τετοια ωρα.
αυτααααααα η συνεχεια σημερα η' αυριο...αναλογα τα κεφια.
γεια σας!!!

Υ.Γ. στη στριποβολτα συμμετηχε και ο κυρ.μαλακας ΝΙΚΟΣ(ο κλασσικος-στεγνος-μαλακας και πουσταρχος).
 

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
Λοπον συνεχιζω και σχολιαζω αυτα που εγραψε ο ανω μαλακας γιατι με αυτον πηγα.....
Το σπορ του στριπ το κανω περι τα δεκα χρονια αλλα πρωτη φορα πηγα σε Rich and Famous και Rasputin-δεν ξερω πως ειχε κατσει η φαση αλλα ολο το ανεβαλλα για αυτα τα μαγαζια.....τελος παντων.......
Rich and famous: H' ΜΑΠΑ ΜΑΓΑΖΙ!! Μπαινουμε μεσα και επαιζε σκυλαδικα....λεω εδω ειμαστε τη κατσαμε την βαρκα,Σκυλαδικα σε srip????,τελος παντων λεω δε γαμιεται θα το υποστουμε και αυτο.Επειτα ο σερβιτρουρας κανει 15-20 λεπτα να μας δει για να παραγειλουμε-αλλη ξενερα εκει.Στο μεταξυ να πσαχνω και να μην βρσκω μια γκομενα τις προκοπης.Τιποτα ! Ενα μαγαζι γεματο μπαζα.Ερχεται λοιπον και η κλασσικη μαυρουκα του μαγαζιου που εκτος οτι σου σπαει τα αρχιδια,βρομοκοπαει κι ολας σαν τρολλευ γεματο με αλβανους 3 η ωρα το μεσημερι.Με τα πολλα μπανισα μια καλη-επιτελους- που επινε τα ποτακια της με πελατη αλλα ειχα ξενερωσει τοσο που φηγαμε χωρις να εχουμε τελιωσει το ποτο μας!
Και ερχομαστε στο Rasputin....
Πολις κοσμος απο Afrodite που εκλεισε πριν κανα 2μηνο.
Και ερχομαστε στην γκομενα που περιγραφει ο συναθλητης -παυλα- μαλακας,πιο πανω.........παιδες τι να σας λεω...πραγματικα η γκομενα δεν ξερω τι ειχε παρει αλλα φαινοταν απο μακρια αφου συνεχως παραπατουσε......τελος παντων............ενα σας λεω εμενα στο χορο τον εχει βγαλει εξω και ξεκιναει τσιμπουκι μεχρι που την σταματαει ο ΜΑΛΑΚΑΣ ο σερβιτορος να τις πει οτι αμα ειναι ετσι πηγενετε στην γωνια για το σπεσιαλ και 50 ευρω.Τι να πω..αυτη η γυναικα ειναι μεσα στην καυλα και αμα ειναι αληθεια αυτο που λεει ο συναθλητης-μαλακας οτι και σε αλλα μαγαζια παντα λιωμα γινοταν....τοτε τι να πω ειναι σιγουρο οτι θα ξανανεβω με αρκετα λεφτα επανω μου.
Παντως σημερα εχει Mousses.
Aυτα τα ολιγα για σημερα.

Υ.Γ.

Να ευχαριστησω το Ciao για την φανταστικη του μακαροναδα.Στις 8 το πρωι ειναι οτι καλυτερο!!!

 

TAGARIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
παιδεια ο κατω μαλακας εκτος του ειναι ΠΟΛΥ μαλακας,ειναι και μεγαλος ΠΟΥΣΤΑΡΧΟΣ !!!! πως λεμε στις κατηγοριες ΜΑΛΑΚΑ κλασσικος,απτος,βρωσιμος κ.α.,εεε αυτος ειναι ο καθαρα ΣΤΕΓΝΟΣ μαλακας!!!!
 

TAGARIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ο κατω εγινε ανω τωρα ομως !!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πολις κοσμος απο Afrodite που εκλεισε πριν κανα 2μηνο.

το αφροδιτη εκλεισε?τι λετε ρε?ποια ειναι αυτη αραγε?σιγουρα εκει παιζουν η αναστασια,αννα,ολγα(ή αλλιως τριο φραπα) απο το palace.......μηπως μπανισατε και καμια βαλερια?χεχεχε
 

sexpistols

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
394
Like
1
Πόντοι
1
μπορω να πω οτι τα εν λογω μαγαζια εκαναν την μαλακια ΕΠΙΣΤΗΜΗ!!!!ελεος.... :jerking: :jerking:

υ.γ.σημειωση οτι ενταξει και εγω ξημερωματα και καπως ετσι εχω ριξει τα 60αρια μου γα μια μαλακια αλλα εαν το δεις την επομενη νυφαλιος και ξενερωτος τραβας τα μαλλια σου για την ΜΑΛΑΚΙΑ που εκανες.γνωμη μου οτι τα στριπτιζαδικα πρεπει να αλλαξουν μορφη και να γινουν μαγαζια που να φορτωνεις γκομενες για ξενοδοχεια.μονο ετσι θα αξιζουν τα λεφτα τους.να δινεις ενα 80αρι και να γαμεις...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Παντως σημερα εχει Mousses.

Αδερφια επειδη τις Μουσες τις ξερω σαν την τσεπη μου προτεινω για να περασετε καλα : - Καρλα = η ντιβα του μαγαζιου αλλα κανει ωραιο χορο / σε αφηνει λιγακι να την γλυψεις αλλα δεν νομιζω οτι επιτρεπει δαχτυλακια, φραπεδες, γλωσσιδια κ.τ.λ / παντως αν θελετε να την χορεψετε παρτε τη αμεσως γιατι μετα ειναι ρεζερβε ολο το βραδυ με τους φραγκατους που την κερνανε τονους σαμπανιας
                          - Ζανετ = μια θειτσα ξανθια με σγουρο μαλλι που ειναι πολυ καλη στο χορο / το γλυψιμο στα σιλσικονατα βυζομπαλα ειναι ολα τα λεφτα
                          - Αννα - Μαρια = επισης μια αλλη ντιβα του μαγαζιου που εχω τις καλυτερες αναμνησεις απο αυτην / επειδη ψιλογνωριζομαστε με αυτην μου εχει κανει καλους χορους / αλλους πελατες μπορει να τους ξεπεταει πιο γρηγορα / φερθειτε της κομψα στην αρχη ( οχι χουφτωματα και γλυψιματα αμεσως ) και ισως σας συμπαθησει ......  :-* :-* :-*

Παντως εχει αρκετα ωραια μουνακια οι Μουσες αλλα μερικες δεν κανουν ωραιους χορους π.χ Νικολ ( Ρουμανα, μουναρα, μελαχροινη ), Βαιλντα απο Λιθουανια κ.α.

Καλα να περασετε και δωστε μας αναφορα με λεπτομερειες ...... 
 

Επισκέπτης
και εγω ο μαλακας υπουργε πηγαινα παλιοτερα μουσες και καθομουν μονο στο μπαρ και ουτε χορο επαιρνα,ουτε καν βλεφαρο εριχνα!!στα αστα!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
και εγω ο μαλακας υπουργε πηγαινα παλιοτερα μουσες και καθομουν μονο στο μπαρ και ουτε χορο επαιρνα,ουτε καν βλεφαρο εριχνα!!στα αστα!!

Καλα τρελος εισαι / εσυ με θητεια σε Gold και δεν ξερω που αλλου πηγαινες και καθοσουνα στο μπαρ / γρηγορα να κανονισουμε εξοδο μαζι να σε παρω απο το χερακι σαν μαθητουδι την πρωτη μερα στο σχολειο και να σου δειξω πως γινεται το μαθημα ..............  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Καλα τρελος εισαι / εσυ με θητεια σε Gold και δεν ξερω που αλλου πηγαινες και καθοσουνα στο μπαρ / γρηγορα να κανονισουμε εξοδο μαζι να σε παρω απο το χερακι σαν μαθητουδι την πρωτη μερα στο σχολειο και να σου δειξω πως γινεται το μαθημα ..............  :2funny: :2funny: :2funny:
ανωτερα βια υπουργε!!!αλλα δεν το μετανιωσα!!!ειναι μεγαλη ιστορια
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
ανωτερα βια υπουργε!!!αλλα δεν το μετανιωσα!!!ειναι μεγαλη ιστορια

Νομιζω οτι ξερω / προσπαθουσες να κανεις τα γλυκα ματια στη barwoman ...... / παλιοαλητη δεν αφηνεις τα κοριτσια να δουλεψουν  :) :) :) :)
 

Επισκέπτης
δεν ηταν καποια τυχαια μπαργουμαν!!!! ;) ;)
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
πέστα υπουργέ  μου >:( είναι μια κου... αυτός ο war που όποιος δεν τον ξέρει... ;)

Ετσι ετσι / δεν τη θυμαμαι την εν λογω κυρια ....... / παντως θα μπορουσε να σε μυνησει για σεξουαλικη παρενοχληση εν ωρα δουλειας / εσυ ας πουμε σου αρεσει να ερχονται στη δουλεια σου γκομενακια και να σου λενε " αφου μου κανεις tattoo στο μουνακι μου μετα αν θελεις γλυψτο μου " / για πες σου αρεσει ?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom