Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Ναι δεν χρειάζεται να ψάχνουμε. Όλη η πληροφορία είναι εδώ.
 

Επισκέπτης
Ναι δεν χρειάζεται να ψάχνουμε. Όλη η πληροφορία είναι εδώ.
φιλε μου το ξερω κ το ξερεις πως ουσιαστικα καποια μελη εδω μεσα δν χρειαζομαστε ιδιαιτερες συστασεις / πληροφοριες για καθε κοπελα...αλλα μιας κ διαβαζουμε ενα κειμενο 50 σειρων πανω κατω (με πληρη ορθογραφια παντα...) ας λεει κ κατι σημαντικο κ οχι απλα για κατορθωματα...τεσπα...μπορει να τα βλεπω εγω σκατα....μετα απο 4 μερες συνεχομενες στον Πλουταρχο...:):):):):):)!!!!!
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
4 μέρες στον Πλούταρχο είναι overdose! Συμφωνώ μαζί σου. Το στυλ μου ήταν ειρωνικό. Ο τύπος όμως είναι καινούργιος και καταβάλει φιλότιμες προσπάθειες. Γράφει και ωραία. αλλά.... όπως λένε: πως είπαμε ότι είναι το ονοματάκι της κοπέλλας;  :) :) :)
 

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
Επειδη ειδα παραπονα ως προς την σωστη ενημερωση προς τους συναθλητες να σας ενημερωσω οτι η γκομενα απο την Ν.Σμυρνη λεγεται Νινα.Παντως το υφος το δικο μου αλλα και του συναθλητη-μαλακα Αρη ειναι πιο πολυ χιουμοριστικο και λιγοτερο ενημερωτικο και μιλαω παντα για το συγκεκριμενο thread της ημερησιας ενημερωσης που ειναι πολυ γενικο αντιθετως με τα αλλα threads που ειναι πιο ειδικα.
 

Επισκέπτης
Επειδη ειδα παραπονα ως προς την σωστη ενημερωση προς τους συναθλητες να σας ενημερωσω οτι η γκομενα απο την Ν.Σμυρνη λεγεται Νινα.Παντως το υφος το δικο μου αλλα και του συναθλητη-μαλακα Αρη ειναι πιο πολυ χιουμοριστικο και λιγοτερο ενημερωτικο και μιλαω παντα για το συγκεκριμενο thread της ημερησιας ενημερωσης που ειναι πολυ γενικο αντιθετως με τα αλλα threads που ειναι πιο ειδικα.
δν χρειαζεται αδερφε να δινεις εξηγησεις τι κανεις εδω μεσα....απλα ενα ονοματακι για καθε γκομενα''κι'' που σχολιαζεις ειναι...πως να στο πω...μια βοηθεια...για να καταλαβουμε περι τινος προκειται...να σαι καλα παντως...
 

TAGARIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας και παλι παιχτες,
επειδη ειδα οτι εκφρασατε καποιες αποριες,παρολο που διαβασατε τις 50 σειρες μου,θα προσπαθησω να σας απαντησω με αυτο το καινουριο μηνυμα και οποιος καταλαβει,καταλαβει.(κανεις δεν ειναι τελειος ετσι και αλλιως ! ).
λοιπον,ειπα οτι αφου δεν εμεινα ικανοποιημενος απο καποιες κοπελες δε ρωτησα και τα ονοματα τους.δεν με ενδιαφερει ρε παιδεια ,τι να κανουμε?τις ξενερωτες γκομενες τις σβηνω.
αν ειστε στραβοι,σαλιαρηδες και μαλακοκαυλιδες και κοιτατε μονο ποια ονοματα θα πω ,για να πατε να καυλωσετε και εσεις δεν εχω κανενα προβλημα να σας τα πω.μην κανετε ετσι ομως,υπαρχουν ενα σωρο αλλοδαπες που κανουν αυτη τη δουλεια.
δεν ειμαι partακιας.
την καλη παροχη υπηρεσειων απο καποιες κοπελες πρεπει να την απολαμβανουν ολοι.αρα λοιπον σημειωστε οτι την γκομενα την λενε nina.αντε τρεχατε!!!
μπορει σε καποιους να μην αρεσει ομως.το λεω αυτο γιατι δεν εχουμε ολοι τα ιδια γουστα και πολυ σωστα κανουμε.παραδειγμα στον κυρ.μαλακα νικο1890,αρεσουν οι καθαριστριες και οι μετριες.λεει οτι αυτο το ειδος γυναικων γουσταρουν να κανουν πιο πολλα πραγματα για να αναδειχθουν.
συγγνωμη,αλλα διαφωνω καθετως.αν δεν μου αρεσει εμενα προσωπικα καποια και δεν μου σηκωνετε,δεν μπορω να πραξω,αρα δεν την διαλεγω.αν ειναι χαλια (στην παροχη εννοω),δεν εχασα και τιποτα,γιατι οπως προανεφερα υπαρχουν ενα σωρο αλλοδαπες που κανουν αυτη τη δουλεια.
προς Θεου μην παρεξηγηθει κανεις οκ?
τελος θα ηθελα να πω οτι μπορει να ειμαι νεος στο site,αλλα δεν ειμαι καθολου νεος στην ολη φαση.το οτι δεν εγραφα πιο νωρις δε σημαινει κατι.
απλα ολα αυτα ειναι για να διασκεδαζουν λιγο την ζωη μας,που ολο και καθε μερα γινετε και πιο ξενερωτη με αυτα που συμβαινουν γυρω μας.
γι'αυτο ξεκινησα να γραφω ετσι.πιστευω να σας αρεσει το στυλ μου και να γελατε,οπως γελαω και εγω οταν τα γραφω.
τελος,θα ηθελα να πω οτι ,οτι αλλο θελετε μπορειτε να απευθυνθητε σε μενα τον ιδιο.
ευχαριστω για το χρονο σας.
γεια σας !!!!
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Όσον με αφορά αυτά που έγραψα για τα ονόματα περισσότερο με διάθεση πλάκας τα έγραψα παρά σαν παράπονο. Όπως είπα πριν και οι δύο γράφετε ωραία και διασκεδάζω τα ποστ σας. Ούτε ΄με ενδιαφέρει να τρέξω να δω τις γκόμενες. Όπως λέει και ο mclein παραπάνω το ονοματάκι μια βοήθεια να καταλάβουμε για τι μιλάς είναι. Προσωπικά μπερδευόμουνα στη διήγηση σου.
 

TAGARIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
παιχτες,κατι αλλο θελω να σας ρωτησω εσας τους ΠΑΛΙΟΥΣ!!!
ειχα πετυχει καποια πουτανα στη φυλης και την εχασα παλι.
ηταν παλια εκει πριν 4-5 χρονια.την πηρα 5-6 φορες,αλλα ξαφνικα χαθηκε (και εμεινα με το πουλι στο χερι).αστειευομαι ετσι?
δωστε βαση περιγραφη...
ηταν πολυ ψηλη-ξανθια (βαμμενα δυστυχως)-σιλικονη στα βυζια(το μονο κακο στο ολο πακετο παροχης)-κορμαρα φοβερη-ποδαρες ατελειωτες-απιστευτο γαμησι.
περιγραφη sex εν'συντομια.
πρωτα στα ορθια πιπα,μετα στα 4 ξαπλα στο κρεβατι και εσυ ορθιος να τη πηδας απο πισω,μετα ανασκελα αυτη και εσυ απο πανω με ποδια γυρω απο το λαιμο σου και αλλα κουφα που σε τσοντες βλεπεις.μερικες στασεις που θυμαμαι....
μιλαω Σ Ο Β Α Ρ Α !!!
το ονομα της ΕΛΙΝΑ.ξενη ασφαλως.μιλαγαμε στα αγγλικα και δεν μου ειπε η καριολα απο που ειναι.
την πετυχα παλι το καλοκαιρι αυτο που μας περασε 1 φορα,την ξαναπηδηξα και την εχασα παλι.
μηπως γνωριζει κανεις παλιος???

Υ.Γ. συγγνωμη που γραφω αυτη την απορια μου εδω,αλλα τωρα μου ηρθε και δεν θελω να την ξεχασω.
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
αδερφια,γυρναγα την Παρασκευη βραδυ απο clubbing και πηγαινα καυλωμενος για στριπτζαδικο,μου κολλησε να παω στο Babes πισω απο το Hilton ,αλλα δεν το βρηκα ποτε! εκλεισε για παντα? ξερει καποιος?
 

MATURELOVERR

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
321
Like
2
Πόντοι
1
λοιπον μαγκες,μια χαρη σας ζητω.επειδη διαβαζω 2 ωρες και ακρη δεν εχω βγαλει,θελω  να μου πειτε που να παω για σιγουρη φραπα.thanks
 

Επισκέπτης
λοιπον μαγκες,μια χαρη σας ζητω.επειδη διαβαζω 2 ωρες και ακρη δεν εχω βγαλει,θελω  να μου πειτε που να παω για σιγουρη φραπα.thanks

Τωρα κανεις πλακα, ετσι ? ..Δεν εξηγειται αλλιως...

Και συνεχιζω και εγω την πλακα....στου Λετζου η' σε καποιο κοντινο σου Flocafe...!
 

MATURELOVERR

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
321
Like
2
Πόντοι
1
και γιατι κανω πλακα παρακαλω?κυριε ειρωνα?
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ.

Προς όλους τους περπατημένους συναδέλφους. Κατόπιν συζήτησς με φίλο σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ που ξέρω στριπ/κωλόμπαρο με το όνομα Dollhouse.

Το θυμάται κανείς που ήταν ή είναι;
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ.

Προς όλους τους περπατημένους συναδέλφους. Κατόπιν συζήτησς με φίλο σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ που ξέρω στριπ/κωλόμπαρο με το όνομα Dollhouse.

Το θυμάται κανείς που ήταν ή είναι;

Εγω παντως πρωτη φορα το ακουω αυτο το ονομα  :- :- :-
 

anargr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες Καλημέρα.

Ωραίες οι αναφορές και ευχαριστούμε.
1. Την Παρασκευή έχουμε συμβούλιο κορυφής μιας και ένας φίλος θα βάλει "στέφανα τιμής". Διάβασα αρκετές σελίδες και κατέγραψα αρκετές πληροφορίες. Οι περισσότερες βέβαια είναι σε προσωπικό επίπεδο. Έχει κανείς εμπειρία από παρόμοια κατάσταση?
2. Στο παλαιό Star, πριν μερικά χρόνια (1-2) ήταν μία Ρουμάνα η Nicole. Συμπαθητική με καλό χορό. Ξανθούλα, κοντό μαλλί, καλό σφιχτό κόλο και μικρό-μέτριο βυζί. Αν έχει κανείς πληροφορία για το πού βρίσκεται ας το γράψει.
3. Χρωστάω μία αναφορά για Εμμανουέλλα από Πόπη, την οποία πρέπει και να κάνω.

Υ.Γ.: Υπουργέ μου και ΣΙΑ. Θα χαρώ πολύ να συνευρεθούμε σε κάποιο συμβούλιο.
 

TAGARIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
παιχτες γεια και χαρα σας,
ελπιζω ολοι να ειστε καλα και παντα καυλωμενοι.
stripoβολτα δεν εκανα αυτην την εβδομαδα που μας περασε ,γι'αυτο και δεν εχω κανενα σχολιο να κανω.αλλα απο οτι διαβασα και εσεις δεν κανατε και τιποτα σπουδαιο.
κατι αλλο τωρα θελω να πω.
τελικα βλεπω οτι με γραψατε κανονικοτατα ετσι?
εσεις που ειστε και "παλιοι" εδω μεσα επρεπε τουλαχιστον να μου ειχατε απαντησει στις αποριες μου.
τι να σας πω......ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟς στο καπακι!
τι σας ζητησα?μια απλη βοηθεια και πληροφορια συναμα.

υ.γ. ζηταω συγγνωμη εαν δεν ξερετε ομως,γιατι δεν ειμαι αχαριστος,αλλα δικαιος!!!θα τα πουμε συντομα...
 

Επισκέπτης
παιχτες γεια και χαρα σας,
ελπιζω ολοι να ειστε καλα και παντα καυλωμενοι.
stripoβολτα δεν εκανα αυτην την εβδομαδα που μας περασε ,γι'αυτο και δεν εχω κανενα σχολιο να κανω.αλλα απο οτι διαβασα και εσεις δεν κανατε και τιποτα σπουδαιο.
κατι αλλο τωρα θελω να πω.
τελικα βλεπω οτι με γραψατε κανονικοτατα ετσι?
εσεις που ειστε και "παλιοι" εδω μεσα επρεπε τουλαχιστον να μου ειχατε απαντησει στις αποριες μου.
τι να σας πω......ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟς στο καπακι!
τι σας ζητησα?μια απλη βοηθεια και πληροφορια συναμα.

υ.γ. ζηταω συγγνωμη εαν δεν ξερετε ομως,γιατι δεν ειμαι αχαριστος,αλλα δικαιος!!!θα τα πουμε συντομα...

Τι ζητησες ακριβως?μηπως και ξερω να σε βοηθησω?
 

TAGARIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
φιλε λαμπρο επειδη εδειξες ενδιαφερον,σε παρακαλω πηγαινε 2-3 σελιδες πισω να δεις τι ζηταω.
αν γνωριζεις θα με εξυπηρετησεις παρα παρα μα παρα πολυ...
ευχαριστω!
 

GrStallion

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
130
Like
117
Πόντοι
1
Τελικά δεν μας είπατε; Κόπηκαν οι χοροί αυτό το διάστημα ή μονο οι prive και οι φράπεδες; Μην τρομαζετε άδικα τους μη φραπεδιάρηδες. Δωστε details της κατάστασης που επικρατεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom