Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Τελικά δεν μας είπατε; Κόπηκαν οι χοροί αυτό το διάστημα ή μονο οι prive και οι φράπεδες; Μην τρομαζετε άδικα τους μη φραπεδιάρηδες. Δωστε details της κατάστασης που επικρατεί.

κοιτα σε μερικα μαγαζια(οπως γκολντ) κοπηκαν ακομη και οι χοροι απ'οτι ακουσα......προφανως για λιγο καιρο θα ισχυει αυτο......τωρα στο ανατολη οι χοροι καλα κρατουν και στο μικρο αφρο,μουσσες επισης!!!!!!!και πρινσεςς το ιδιο και σιροκο οι χοροι γινονται κανονικα!!!!!!!
 

GrStallion

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
130
Like
117
Πόντοι
1
κοιτα σε μερικα μαγαζια(οπως γκολντ) κοπηκαν ακομη και οι χοροι απ'οτι ακουσα......προφανως για λιγο καιρο θα ισχυει αυτο......τωρα στο ανατολη οι χοροι καλα κρατουν και στο μικρο αφρο,μουσσες επισης!!!!!!!και πρινσεςς το ιδιο και σιροκο οι χοροι γινονται κανονικα!!!!!!!

Είσαι ωραίος και γρήγορος στις απαντήσεις σου! ;)
 

Επισκέπτης
λοιπον σημερινη τσαρκα σε 2 μαγαζια:1)princess.....το μαγαζι δεν ελεγε ιδιαιτερα.....κοριτσια γυρω στα 20-25 αλλα τα περισσοτερα ψιλομπαζαρες........μονο 2-3 μου αρεσαν και συγκεκριμενα μια καινουρια μεταγραφη του μαγαζιου η ΑΝΤΑ απο πολωνια!!!!!εγω τη θυμηθηκα μολις την ειδα επειδη δουλευε στο OLA LA στο μπουρναζι πριν κανα 8μηνο...επισης δουλευε και athens number one και πριν λιγο καιρο δουλευε babylon και σημερα ηταν η πρωτη της μερα εκει!!!!τρομερο προσωπο και πολυ ομορφο κορμι....με διαφορα η πιο ομορφη του μαγαζιου απο τη στιγμη που δεν ειδα την νικολ και τη σαντρα....2)anatoli.....το μαγαζι στα γνωστα στανταρ πολλες "γνωστες" κυριες ελειπαν για διαφορους λογους....αλλα οποιος ξερει να περνα καλα μπορει και με τα "λιγα"......αυτα για αποψε....
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
lampros, μου φαίνεται είσαι από τους λίγους που προαγάγουν το σκοπό του σαιτ.. πάλι καλά που σαι κι εσύ...
 

Επισκέπτης
Παίδες φίλος μου μες τα πραγματα ειπε οτι τις γιορτές έρχεται νέο πραγμα γιατί δεν πολυελεγχουν τα μαγαζιά και από 1ης Ιανουαρίου να αναμένετε πολυ πράγμα λόγω του οτι στην ΕΟΚ μπαίνουν γνωστές ανατολικές χώρες με 1η και καλυτερη την γειτονική βουλγαρίαααααα
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Εξ εγκύρου πηγής, δεν λέω ονόματα, το Ανατολή εξελίσσεται σε  φραπεδιάρικο ολκής με την έγκριση και προτροπή του ιδιοκτήτη. Για τους φαν του είδους.

Το Γκραν Ριτόρνο είναι κωλόμπαρο με κονσομασιόν και δεν παίζει χορός. Πάλι εξ εγκύρου πηγής.

Η Βαβυλωνία όπως πάντα μετριότατη με την Λαρίσα να εξελίσσεται σε κονσοματρίς παρά στρίπερ.

Το Πρίνσες αποτελεί εγγύηση για μια καλή έξοδο τη νύχτα. Πολλές ωραίες κοπέλλες (άνω του μέσου όρου). Στα πλην του μαγαζιού η απίστευτη κάπνα από τα τσιγάρα.

Επίσης το Μούσες αποτελεί μια καλή εναλλακτική πρόταση με ωραίες κοπέλλες και καλή ατμόσφαιρα.

Αυτά για να μην λένε μερικοί - μερικοί ότι δεν είμαστε πρακτικοί.
 

in_between

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
Προτρέψαμε, δεν αποφανθήκαμε!!!

Γιατί αισθανθήκαμε την ανάγκη να προτρέψουμε; Γιατί κάλιο γαϊδουρόδενε παρά -χρονιάρες μέρες- γαϊδουρογύρευε!...
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Πέρασα από Rasputin χθες... Ένιωσα μια αποπληξία, μια φούντωση και μετά με έπιασε κατάθλιψη... Τι κάνω εγώ κει μέσα? Τι είναι αυτά τα πράματα? Αυτή η Μισέλ από ποιά φαντασίωση ξεπήδησε??? Αυτή η Νικίτα, γιατί με θυμήθηκε??? Μία Νατάσα, γιατί παίρνει χάπια για την υπέρταση και μυρίζει σκορδοκαϊλα παρότι είναι Κουκλάρα??? Τι μπάλες έχουν αυτές εκεί μέσα??? Γιατί οι μαύρες έρχονται και κάθονται στα πόδια μου? Μήπως γράφει το τζιν μου πουθενά σκαμπώ ελευθέρας και δεν το ξέρω? Ποιος μου κάνει πλάκα??? Από όλα τα τούμπανα, ήρθαν οι μάυρες, η χοντρή και ο Ταζ να με ξεκάνουν και όταν ξενέρωσα ήρθαν οι ʼγγελοι της Αποκαλύψεως??? Είναι κανείς να το αγοράσουμε το μαγαζί να το φτιάξω εγώ κομπλέ να παιρνάμε καλά όλοι, όλοι???
 

Επισκέπτης
Γιατι βρε pelo να το αγορασεις και να πληρωνεις "αερα" ?

Νοικιασε ενα αδειο μαγαζι και θα σου ερθει πιο φτηνα...

Τωρα αμα βλεπεις οτι δεν σε πανε τα Β.Π., κατεβα στα νοτια γιατι βλεπω οτι εχεις ριξει μαυρη πετρα στο κοριτσι της Ανατολης...
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Πέρασα από Rasputin χθες... Ένιωσα μια αποπληξία, μια φούντωση και μετά με έπιασε κατάθλιψη... Τι κάνω εγώ κει μέσα? Τι είναι αυτά τα πράματα? Αυτή η Μισέλ από ποιά φαντασίωση ξεπήδησε??? Αυτή η Νικίτα, γιατί με θυμήθηκε??? Μία Νατάσα, γιατί παίρνει χάπια για την υπέρταση και μυρίζει σκορδοκαϊλα παρότι είναι Κουκλάρα??? Τι μπάλες έχουν αυτές εκεί μέσα??? Γιατί οι μαύρες έρχονται και κάθονται στα πόδια μου? Μήπως γράφει το τζιν μου πουθενά σκαμπώ ελευθέρας και δεν το ξέρω? Ποιος μου κάνει πλάκα??? Από όλα τα τούμπανα, ήρθαν οι μάυρες, η χοντρή και ο Ταζ να με ξεκάνουν και όταν ξενέρωσα ήρθαν οι ʼγγελοι της Αποκαλύψεως??? Είναι κανείς να το αγοράσουμε το μαγαζί να το φτιάξω εγώ κομπλέ να παιρνάμε καλά όλοι, όλοι???

pel, ούτε για πλάκα μην αναφέρεσαι σε αγορά του συγκεκριμένου μαγαζιού. Είσαι καλό παιδί τι θέλεις να μπλέκεις;

Να υποθέσω ότι οι ʼγγελοι της Αποκαλύψεως (αν και 4) στην περίπτωση μας ήταν η Αγία Τριάδα; (Όλγα, ʼννα, Αναστασία)

Και μια φιλική κουβέντα. Ρίξε τα δίχτυα σου και θα πιάσεις τα καλά ψάρια. ʼλλωστε όλα τα ψάρια εκεί για πιάσιμο είναι, κανένα δεν θέλει να ξεφύγει. Με την πετονούλα σου (σεμνός και ταπεινός) οι σπάροι θα έρχονται μόνο.
 

Επισκέπτης
Πέρασα από Rasputin χθες... Ένιωσα μια αποπληξία, μια φούντωση και μετά με έπιασε κατάθλιψη... Τι κάνω εγώ κει μέσα? Τι είναι αυτά τα πράματα? Αυτή η Μισέλ από ποιά φαντασίωση ξεπήδησε??? Αυτή η Νικίτα, γιατί με θυμήθηκε??? Μία Νατάσα, γιατί παίρνει χάπια για την υπέρταση και μυρίζει σκορδοκαϊλα παρότι είναι Κουκλάρα??? Τι μπάλες έχουν αυτές εκεί μέσα??? Γιατί οι μαύρες έρχονται και κάθονται στα πόδια μου? Μήπως γράφει το τζιν μου πουθενά σκαμπώ ελευθέρας και δεν το ξέρω? Ποιος μου κάνει πλάκα??? Από όλα τα τούμπανα, ήρθαν οι μάυρες, η χοντρή και ο Ταζ να με ξεκάνουν και όταν ξενέρωσα ήρθαν οι ʼγγελοι της Αποκαλύψεως??? Είναι κανείς να το αγοράσουμε το μαγαζί να το φτιάξω εγώ κομπλέ να παιρνάμε καλά όλοι, όλοι???
Αν μιλαμε για την ιδια Μισελ.....μιλαμε οχι απλα για φαντασιωση...
Επισης....τα ψεμματακια της κυριας ειναι ολα τα λεφτα....
Ακομη,ολα τα λεφτα ειναι κ το υφακι ντιβας που σε σκοτωνει με μια ματια!!!
Ειχε καψει αυτη καρδιες-πορτοφολια....κ συνεχιζει πιστευω....καλο παιδι ομως...με κακες παρεες....
Δυσκολο να τη φερει κανεις στα νερα του...μονο με το πορτοφολι κ αυτο υπο συζητηση/αμφισβητηση...

Ασε δν ειναι να μπλεκουμε....Rasputin...απ το ονομα καταλαβαινεις....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
σωστα παντως ο στουντιαν ανεφερε ως (4) τους αγγελους της αποκαλυψεως......και απ'οτι φαινεται θα πλυθηνονται συνεχως.....με την μαιτρεσα που εχουν μπλεξει δυσκολα τα πραματα!και συ ρε pelo δεν ειπες οτι θα ξεκοψεις?τί πηγες παλι να παθεις τα ιδια?εισαι λιγο μαζοχα παντως.....και θες κιολας να αγορασεις το εν λογω ιδρυμα.....καλα τα λεω!ιδρυματα ανιατης στριπτηζολαγνειας εχουν γινει και δεν μας αφηνουν ησυχους με τιποτα....... :jerking: :jerking: :jerking: :boobies: :boobies: :boobies: :headbang: :headbang: :headbang: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

paulshark

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Νικιτα απο Rasputin ισως η ποιο  καβλιαρα κ προστυχη χορευτρια αυτη την στιγμη στην αττικη...Σου μιλαει και σταζει καβλα...Απιστευτο μωρο θα μπορουσε ανετα να γινοταν πορνοσταρ
 

Επισκέπτης
Χτές έκανα ένα scout σε 3 μαγαζιά στη συγγρού και κατέληξα στο παλιό σιρόκο (νυν Baby O). Πολύ καλό μουσικό πρόγραμμα με poserometalies & ηλεκτρονικά μπιτάκια και ωραίες φωτοσκιάσεις στα σόου. Πέτυχα 4 κοπέλλες που κυριολεκτικά είναι μοντέλες(Μαρία,ʼντζυ,Στέλλα την άλλη δεν την θυμάμαι) στην ομορφιά και η σταθερή Νικόλ. Αλλά εκεί που έπαθα πλάκα είναι ότι βρήκα μια που μοιάζει απίστευτα σε μια παλιά στρίπερ και σταθερή αξία σε νεανική έκδοση βέβαια. Υπόψην η είσοδος με ποτό είναι 13 ?.

Για τα αλλα 2 panos τιποτα ? Τζιφος η δουλεια ?
 

Επισκέπτης
Χτές έκανα ένα scout σε 3 μαγαζιά στη συγγρού και κατέληξα στο παλιό σιρόκο (νυν Baby O). Πολύ καλό μουσικό πρόγραμμα με poserometalies & ηλεκτρονικά μπιτάκια και ωραίες φωτοσκιάσεις στα σόου. Πέτυχα 4 κοπέλλες που κυριολεκτικά είναι μοντέλες(Μαρία,ʼντζυ,Στέλλα την άλλη δεν την θυμάμαι) στην ομορφιά και η σταθερή Νικόλ. Αλλά εκεί που έπαθα πλάκα είναι ότι βρήκα μια που μοιάζει απίστευτα σε μια παλιά στρίπερ και σταθερή αξία σε νεανική έκδοση βέβαια. Υπόψην η είσοδος με ποτό είναι 13 ?.
Ενταξει ρε πανο....οχι κ μοντελα.....μαλλον τα παραλες...γνωμη μου ετσι...?....Για μενα μονο η Αντζυ κατι λεει....αλλα οχι πολλα...
Στα συν του μαγαζιου τα απιστευα καλα ποτα (με δυνατοτητα παραγγελιας κοκτειλ...)....το οτι ειναι ευρυχωρο ειναι ενα ακομα συν...το μονο που με χαλαει ειναι η τεραστια διαδρομη μεχρι το πριβε....(που δν παιζει κατι ιδιαιτερο απ τις περισσοτερες κοπελες...)!!!
Τελος...συμφωνω για τη μουσικη καθως ειναι απ τα λιγα πλεον μαγαζια που ακουγεται πεντακαθαρα ο ηχος....
 

Επισκέπτης
Σεβαστή η γνώμη σου αλλά η Μαρία, η Στέλλα, η ʼντζυ και η άλλη  κατα την άποψή μου είναι κυριολεκτικά σε επίπεδα μοντέλου. Ξανθιές,ψηλές γυμνασμένα σώματα, μπλέ μάτια και ύψος χωρίς τακούνι 1,75. Ουκρανές και οι τέσσερις νομίζω (με επιφύλαξη για την ʼντζυ γιατί νομίζω μου είπε Λευκορωσία).
Εχεις δικιο...Μαρια-Στελλα-Αντζυ εχουν πολυ καλα σωματα....ομως η αποψη μου πως δν κατατασσονται στα μοντελα ειναι λογω προσωπου....πιστευω πως παρολο που γινονται φανερα τα ξενικα χαρακτηριστικα του προσωπου τους δν ειναι κατι ιδιαιτερο....
Η Αντζυ πρεπει να ειναι πιο κοντη...απ οσο θυμαμαι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom