Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 323 άτομα (22 μέλη και 301 επισκέπτες)

best30

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις που βρισκω την μικυ με το ομορφο πρόσωπο από κολωνου 32 α ισογειο ?
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441
Η Βίκυ χάθηκε και πάλι! Γνωρίζει κάποιος πότε θα επιστρέψει;

Την είδες σήμερα;

Διάβασα προχθές ότι αποχώρησε και πάλι λόγω ατυχήματος στο χέρι της.

Η Βίκυ δουλεύει κανονικά και σήμερα το πρωί.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Πέρασμα πριν καμία ώρα από

Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 ισογειο Όλγα ωραία Μιλφ Ρωσσιδα αλλά δυστυχώς βιαστική πολύ στο δωμάτιο έχω γράψει κριτική
Ιασωνος46 μια Ρίτα καινούργια κοπέλα συμπαθητική Μιλφ με μακριά μαύρα μαλλιά πολύ σφιγμένη στο σαλόνι τρίτη μέρα στη δουλειά όπως μου είπε η τσατσά
Αχιλλέως &Μαραθώνος ανοιχτό φως κλειστή πόρτα
Μαραθώνος 59 όροφος Μαριάννα νεαρή μελαχρινή κοπέλα κανονικό σωμα πολύ νωθρή και αμήχανη στο σαλόνι βαριοταν να περπατήσει καλά κρασιά....
Μαραθώνος 59 ισόγειο Γιάννα που δουλεύει χρόνια στο μαγαζί αυτό
Βεργας3 όροφος Βίκυ και Λάνα
Διδυμου 27 Τζούλια,Άννα με το κοντό μαλλι Αναστασία και Ιβαννα

Έκανα το τεράστιο λάθος να δοκιμάσω με την Ιβαννα η χειρότερη περίπτωση κοπέλας που έχω πάρει στο μαγαζί αυτό θα ανεβάσω κριτική αργότερα
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
812
Κριτικές
37
Like
1.542
Πόντοι
8.165
Διδυμου 27 Τζούλια,Άννα με το κοντό μαλλι Αναστασία και Ιβαννα

Έκανα το τεράστιο λάθος να δοκιμάσω με την Ιβαννα η χειρότερη περίπτωση κοπέλας που έχω πάρει στο μαγαζί αυτό θα ανεβάσω κριτική αργότερα
Κατά την γνώμη μου η Ιβάννα είναι μόνο για μία δοκιμή. Την δοκίμασα και έγραψα για αυτήν στην κριτική μου.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Κατά την γνώμη μου η Ιβάννα είναι μόνο για μία δοκιμή. Την δοκίμασα και έγραψα για αυτήν στην κριτική μου.
Ούτε για μια δεν είναι πολύ καλύτερη η Αναστασία με την Άννα πιο μεγάλες γυναίκες αλλά τιμιοτερες η μαλάκια γενικότερα όμως παρατραβηξε με το Διδυμου 27 για μένα τελείωσε δεν πρόκειται να ξανά πατήσω 20€ο για εκεί είναι υπερβολή.
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
161
Κριτικές
10
Like
430
Πόντοι
311
Δυστυχώς το χάσαμε το κορμί συναγωνιστή  :embarrased: :- :undecided: και μου φαίνεται ότι μάλλον έχασα και το άλλο στανταράκι μου, τη milf Νατάσα που δούλευε στο Κολωνού-53 πρωινή βάρδια  :- :- Έφυγε αρχές Ιουλίου, υποτίθεται θα ερχόταν τέλος Ιουλίου, και ακόμα τίποτα  :embarrased: :embarrased: :-( :-( :-(
παντως η ζακλυν πρεπει να εχει φυγει καιρο,τελευταια κριτικη ηταν πριν 2 χρονια..
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Αλιονα απο διδημου 27 ξέρουμε ποτε επιστρέφει ;;
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.270
Πόντοι
3.886
ρε παιδια μια λουιζα απο φωκαιας π μετα ειχε παει λιγο μεταξυ ξερουμε που βρισκεται?
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.726
Πόντοι
2.836
Χτες στο Μ.Α. 15 μια πολλύ καλή  :dancing: απογευματινή συνεδρία με την Βίκη.Τέλεια μαυρισμένη  :erection: έσκασε μύτη μόνο με ψηλοτάκουνα πέδιλα και δεν έχασα την ευκαιρία μια και είναι από τα στανταράκια μου.  :hi:

Τι ώρα πήγες συναγωνιστή;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
ΠΡΟΣΟΧΗ ΦΟΛΑ ΑΛΕΡΤ

ΙΑΣΩΝΟΣ 46(ΟΡΟΦΟΣ)ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΕΜΑΧΙΟ→ΠΡΟΣΟΧΗ→ΦΟΛΑ ΑΛΕΡΤ-ΦΟΛΑ ΑΛΕΡΤ.....ΡΙΤΑ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ ΤΣΙΓΓΑΝΑ ΓΙΑ ΚΛΩΤΣΙΕΣ!!!
Την είδα σήμερα και ευτυχώς δεν πέρασα. Πέρασα με Μαρία μυτρομανή από Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 που κάνει σαν λυσσασμένη για πούτσο και βγάζει κάτι περίεργους ήχους από το αναπνευστικό της σύστημα, σαν μια λαχτάρα για πούτσο ένα πράγμα. Έφαγα όμως μεγάλη φόλα από Οριάνα Λιοσίων 73 όροφο γιατί ήθελα να κάνω και ένα μπανάκι. Η κοπέλα με δικαιολογία ότι πονάνε οι αμυγδαλές της δεν τον πήρε ακά στο στόμα, 69 απλά γύρισε και δεν άφηνε γλύψιμο, γλύψιμο στα βυζιά ούτε κατά διάνοια και σε όλη την διάρκεια κρατούσε τον πούτσο μου για να μην μπαίνει όλος.
 

kokopops12

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
75
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
μυστες η μπιουτη δουλευει πρωι η απογευμα? γιατ ιειδα αναρτηση για 3η βαρδια που δεν μπορω να τιμησω..επισης ξερει κανενας για αννα ιλονα βαρδια κτλπ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Την είδα σήμερα και ευτυχώς δεν πέρασα. Έφαγα όμως μεγάλη φόλα από Οριάνα Λιοσίων 73 όροφο γιατί ήθελα να κάνω και ένα μπανάκι. Η κοπέλα με δικαιολογία ότι πονάνε οι αμυγδαλές της δεν τον πήρε ακά στο στόμα, 69 απλά γύρισε και δεν άφηνε γλύψιμο, γλύψιμο στα βυζιά ούτε κατά διάνοια και σε όλη την διάρκεια κρατούσε τον πούτσο μου για να μην μπαίνει όλος.
αν δεν μπορεί να μην δουλεύει   >:(  :s&m_2: ή να το πει πριν πληρώσεις, πάντως πολύ φόλα έχει πέσει τελευταία στην πιάτσα  :thubsdown:  :thubsdown:  :thubsdown:  :-(  :-(  :-(
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.270
Πόντοι
3.886
ΠΡΟΣΟΧΗ ΦΟΛΑ ΑΛΕΡΤ

ΙΑΣΩΝΟΣ 46(ΟΡΟΦΟΣ)ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΕΜΑΧΙΟ→ΠΡΟΣΟΧΗ→ΦΟΛΑ ΑΛΕΡΤ-ΦΟΛΑ ΑΛΕΡΤ.....ΡΙΤΑ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ ΤΣΙΓΓΑΝΑ ΓΙΑ ΚΛΩΤΣΙΕΣ!!!
  ειναι η ριτα απο κολωνου στοα?
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.882
Πόντοι
1.431
Κατάθεση πριν απο λίγο στην Χριστίνα στο Κολωνού 53.Η τσα2 μου είπε για ελέυθερο αν θέλω και χύσιμο στα βυζιά.αφού πρώτα το πει στην κοπέλα γιατί δεν μιλάει καθόλου ελληνικά.  Ετσι κακι έγινε. Πολύ θερμή, όρμισε πάνω μου και μου άρχισε μια ισπανική σούπερ.Πέρασμα σε πίπα με δύναμη και πάθος και με χωρίς χέρια.Μετά ιεραποστολικο και γύρισμα στα τέσσερα οπου ήρθε και το τέλος με κίνηση μόνο απο αυτή.φιλιά στο στόμα χωρίς γλώσσα και στην αρχή και στο τέλος.Μέχρι 16 σεπτ θα είναι εδώ μετά θα φύγει.
 

Leon33

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
99
Πόντοι
0
Την είδα σήμερα και ευτυχώς δεν πέρασα. Πέρασα με Μαρία μυτρομανή από Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 που κάνει σαν λυσσασμένη για πούτσο και βγάζει κάτι περίεργους ήχους από το αναπνευστικό της σύστημα, σαν μια λαχτάρα για πούτσο ένα πράγμα. Έφαγα όμως μεγάλη φόλα από Οριάνα Λιοσίων 73 όροφο γιατί ήθελα να κάνω και ένα μπανάκι. Η κοπέλα με δικαιολογία ότι πονάνε οι αμυγδαλές της δεν τον πήρε ακά στο στόμα, 69 απλά γύρισε και δεν άφηνε γλύψιμο, γλύψιμο στα βυζιά ούτε κατά διάνοια και σε όλη την διάρκεια κρατούσε τον πούτσο μου για να μην μπαίνει όλος.

σε ποιο απο ολα τα μ. αλεξανδρου 28 ειναι αυτη η Μαρία;;;
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Κατάθεση στην Μαρία από μεγάλου αλεξανδρου 28 κουρτίνα  :takethis: :takethis: :takethis:

Η γυναίκα είναι μητρομανης όσο δεν πάει αλλά θα αναφέρω 2 πράγματα που μου χάλασαν το γαμηση.

1)Όταν την πηδαγα, πέρα από βογγητα και φωνές έκανε σαν να είχε λοξιγκα  :vomit:. Δεν μου άρεσε καθόλου η φάση και έρχονταν σιγά σιγά η πτώση  :headbang: :headbang:
Τελικά απέκτησα τις δυνάμεις μου και συνέχισα να δίνω πόνο  :takethis:

2) Σε κάποια φάση εχυνε και είχε σπασμους  :headbaning2:. Λέω ότι της έκανα γαμησαρα ο παικταρας  :hi:, αλλά ένιωθα τα υγρά πολύ έντονα στην πουτσα μου  :think:
Της λέω να σηκωθεί και αυτή με τυλιγει τελείως με τα χέρια και τα ποδια της και τον παίρνει όλο μέσα συνεχίζοντας τους σπασμους.
Νιώθω πάλι τα υγρά, βγαίνω και τι βλέπω.... Η ΚΑΠΟΤΑ ΕΊΧΕ ΜΕΊΝΕΙ ΜΈΣΑ  :headbang: :headbang: :headbang:

-Ρε συ έμεινε η καποτα μέσα  :-(

Αυτή είχε μείνει ξαπλωμενη και επεζε την κλειτοριδα της λέγοντας μου "μωρό μου"  και διάφορα τέτοια. Δεν είχε πάρει χαμπάρι τίποτα.

-ΡΕ ΣΥΥΥΥ ΈΜΕΙΝΕ Η ΚΑΠΟΤΑ ΜΈΣΑ ΣΟΥ!!!!  :tickedoff:

Καταλαβαίνει επιτέλους τι της είπα, βγάζει την καποτα από μέσα της λέει κάτι στα ρώσικα σαν "ω γαμωτο"  και μου λέει αν έχυσα μέσα της. Ότι έπεσε ακαποτο γαμηση δεν την νοιάζει, να μην χυσω ήταν το θέμα.
Μετά απλά συνεχίσαμε σαν να μην συμβαίνει τίποτα και έχυσα με πιπα.

Εγώ ζητήσει βοήθεια από ένα μέλος του site αλλά με έγραψε στα αρχίδια του  :undecided:

Όταν τελειώσαμε ήταν μέσα στην καλή χαρά η άλλη.

Τεσπα μπορεί να γραψω περισσότερα στην κριτική... όταν ηρεμησω.

Πιο μετά μπορεί να γραψω μια μίνι ενημέρωση  :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom