Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 186 άτομα (9 μέλη και 177 επισκέπτες)

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.307
Πόντοι
9.477
Η καλύτερη πίπα για εμένα στα μπουρδέλα της Αττικής είναι της Εβελίνας στο Αχαρνών 85..χρησιμοποιεί τη γλώσσα της όπως καμία άλλη...έχουν ακουστει και για τη Τζένη διάφορα από Αγκύρας και Πιπίνου ότι είναι καλή...Βερόνικα επίσης απο Φυλής 86..κανει πολύ καλό τσιμπούκι..Αλιόνα από Διδυμου 27 οταν γυρίσει....Η Σόνια από Διδύμου 20 αν έχει όρεξη...και επίσης η Μπιούτη η Γκανέζα..από φωκαίας και φυλής κάνει ωραίο βεντουζαριστό με τις τσιμπουκοχειλάρες της.
Αδικείς την Μπάρμπορα τύπε.
Τσιμπούκι - αστροπελέκι.
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Φιλος απο Αθηνα με ενημερωσε οτι του την επεσαν αποψε στη Φυλης γκομενες του checkpoint που με καποια πιεση ηθελαν να του δωσουν δωρεαν προφυλακτικα. Οταν τους ειπε οτι δεν τα χρειαζεται του απαντησαν να τα παρει ετσι κι αλλιως γιατι ληγουν το 2020. Εγω τετοια παρεμβαση δεν εχω ξαναδει στη Φυλης.
Ευτυχώς που υπάρχουν και τα checkpoint και κάνουμε καμια δωρεάν εξέταση! Είναι άψογοι όλοι τους! Στην προηγούμενη επίσκεψη μου είχαν πάει να εξεταστούν κάτι νεαρές Ελληνίδες το πολύ 18 χρονών και η μία έλεγε στην άλλη, ότι δεν ξανά κάνει ακάποτο  :S
 

poutsoskabilos2018

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2018
Μηνύματα
168
Like
92
Πόντοι
1
Ευτυχώς που υπάρχουν και τα checkpoint και κάνουμε καμια δωρεάν εξέταση! Είναι άψογοι όλοι τους! Στην προηγούμενη επίσκεψη μου είχαν πάει να εξεταστούν κάτι νεαρές Ελληνίδες το πολύ 18 χρονών και η μία έλεγε στην άλλη, ότι δεν ξανά κάνει ακάποτο  :S

το είπε αυτό επειδή σε είδε εσένα να τριγυρνάς στα κωλοχανύα ??
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
1.245
Like
193.680
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 54α Χριστίνα καστανοξανθη μουναροπιπινα με πολύ ωραίο κορμί 2.-2.5αρι βυζι, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β Ορορα κοντουλα με γυαλάκια πιασιματακια 3αρι βυζι, σε απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 56 κλειστό.

Φυλής 66α Αλεξάνδρα μελαχρινή πολύ λεπτή με 1.5-2αρι στητο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66δ κλειστό.

Φυλής 72 κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Τινα ξανθιά ψιλοκανονικο σώμα 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε, παλιά έκανε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 74 δεξιά Ντιαννα μελαχρινή μιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι, ανακοινώθηκε φουλ πρόγραμμα.

Φυλής 59 κάτω Άννα ξανθιά με πιασίματα 2αρι βυζι με πρωκτικο.

Φυλής 59 πάνω κλειστό.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 84α Σιμονα μελαχρινή με πιασιματακια, 1.5αρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 86α κλειστό.

Φυλής 86β Λάουρα ξανθοκαστανη παχουλη με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο και Σάρα ξανθιά με πιασιματακια 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,κάνουν και παρτουζα.

Φυλής 65α Εμμανουέλα μαυριδερή λεπτή με στητο βυζι με μεγάλη ρογα, απλό πρόγραμμα ανακοινωνεται.

Φυλής 65β Μπιουτη μαυρουλα χοντρή με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 η ξανθιά υπηρεσία είπε η Ελένη στο δωμάτιο.

Φυλής 69α κλειστό.

Φυλής 69β κλειστό.

Φυλής 71 κλειστό.

Φυλής 71α Ελλη (επέστρεψε) μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826

Επισκέπτης
Ευτυχώς που υπάρχουν και τα checkpoint και κάνουμε καμια δωρεάν εξέταση! Είναι άψογοι όλοι τους! Στην προηγούμενη επίσκεψη μου είχαν πάει να εξεταστούν κάτι νεαρές Ελληνίδες το πολύ 18 χρονών και η μία έλεγε στην άλλη, ότι δεν ξανά κάνει ακάποτο  :S
μηπως ειναι εναντιων των μπουρδελιαρηδων αυτες οι μκο;
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
το είπε αυτό επειδή σε είδε εσένα να τριγυρνάς στα κωλοχανύα ??
Δεν είμασταν έξω, είμασταν στο checkpoint μέσα στη  αίθουσα αναμονής. Προφανώς τα κοριτσάκια είχαν νιώσει ρομαντικά με κάποιον και από τον φόβο τους πήγαν να δουν αν όλα είναι καλά.
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Κάνει άγαρμπη πίπα αυτή αγαπητέ..πορνοστάρικη...εγώ θέλω βελούδο.
Πίπα σαν αυτή που έκανε η Ζακλύν στο Ιάσωνος-36, εμένα δε μου έχει ξανατύχει  :pipa2: :pipa2: Βελούδινη πίπα, κατά τη διάρκεια της οποίας πετύχαινε το απόλυτο deepthroat  :pipa2: Άραγε θα επιστρέψει ποτέ ?? :-( :- :-(
 

CisseZFC

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά είμαι καινούριος στην Αθήνα και είπα να γραφτώ για να μου πείτε ποιο μπουρδέλο έχετε να μου προτείνετε. Ψάχνω κάποιο όπου θα δίνουν κ@@ο και η τσατσά να μην είναι έξω από την πόρτα :P :P :P
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Πίπα σαν αυτή που έκανε η Ζακλύν στο Ιάσωνος-36, εμένα δε μου έχει ξανατύχει  :pipa2: :pipa2: Βελούδινη πίπα, κατά τη διάρκεια της οποίας πετύχαινε το απόλυτο deepthroat  :pipa2: Άραγε θα επιστρέψει ποτέ ?? :-( :- :-(

Σωστός τύπε...Ζακλυνάρα...το απόλυτο deepthroat...είχε και piercing αυτη στη γλώσσα....απίθανο τσιμπούκι.
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
Βατερλό, μόνο έτσι μπορώ να χαρακτηρίσω την σημερινή μου συνεύρεση με στανταράκι απο φυλής. Μετά απο αποχή σχεδόν 3 εβδομάδων απο τα γαμήσια οι καύλες είχαν βαρέσει κόκκινο, άσε που μέχρι να φτάσω στον προορισμό είχα τρελλαθεί με τα πιπινοκωλοκαυλίδια  :erection:  με αυτά τα κοντά σορτς που φοράγαν και με τα μπούτια τους χύμα στο κύμα  :coolcondom:.  Αποτέλεσμα όλης αυτής της συσσωρευμένης καύλας να χύσω στο τετράλεπτο  :tickedoff:. Σκατά είπα, αυτό δεν είναι γαμήσι αυτό είναι κοκορογαμήσι και έτσι εβγάλα και άλλο 20ευρο απο το πορτοφόλι για να συνεχιστεί το μάτς. Η κοπέλα συνέχισε στους επόμενους δυο συναγωνιστές που ήδη περιμένανε, και μετά απο περίπου μισή ώρα ξανά στο δωμάτιο για να συνεχίσουμε τον αγώνα. Τωρά όμως τα δεδομένα αντιστράφηκαν και αντί να χύσω σπέρμα έχυνα κουβάδες απο ιδρώτα, σε μια υπερπροσπάθεια να τελειώσω και δεύτερη φορά. Αρχίδια τελείωσα και μετα απο 12 λεπτα και εγώ δεν μπορούσα άλλο και η κοπέλα έπρεπε να φύγει για τον επόμενο πελάτη. Καθώς ντυνόμουν να φύγω, κοιτάχτηκα στον καθρέφτη με απαξίωση και είδα τον μαλάκα που είχε δώσει μια σαραντάρα και γαμήσι δεν φχαριστήθηκε  :babycry:

δεν εισαι ο μονος τοχω παθει και γω. το κολπο ειναι να πηγαινεις σε αλλη για το 2ο γυρο και κατα προτιμηση να δινει κωλο
 

xristos2010

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.007
Like
5.104
Πόντοι
1.056
Ευτυχώς που υπάρχουν και τα checkpoint και κάνουμε καμια δωρεάν εξέταση! Είναι άψογοι όλοι τους! Στην προηγούμενη επίσκεψη μου είχαν πάει να εξεταστούν κάτι νεαρές Ελληνίδες το πολύ 18 χρονών και η μία έλεγε στην άλλη, ότι δεν ξανά κάνει ακάποτο  :S

Προχτες διαβαζα σε ενα φορουμ που εγραφαν νεαρες κοπελες για τα ακαποτα.Ολες ελεγαν οτι ειχαν κολλησει ερπη και μια εγραφε οτι εκανε σεξ φουλ μεθυσμενη με εναν, κολλησε ερπη και οτι θα ηθελε τωρα να πεθανει...Αυτη στα 19 της.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Πέρασμα από Φωκαίας 25 με την Άναμπελ. Ψηλή καλλίγραμμη γαζέλα από τη Γκάνα. Ομιλητική με χιούμορ, πολύ καλά αγγλικά. Φορούσε μαύρη ζαρτιέρα και ψηλοτάκουνα πέδιλα. Μακρύ μαλλί και όμορφο πρόσωπο. Στο δωμάτιο αρκετά καλή, δεν το κλαις το 20άρι. Κάνει και πίπα άνευ αλλά δεν το θεώρησα πρέπον. Λίγα φιλάκια στο λαιμό, στο στήθος και απαλά στα χείλια.  Ωραίο σφιχτό τσιμπούκι, μετά χωρίς χέρια και προσπάθεια για deep και μετά πήδημα ιεραποστολικά για να βλέπω το όμορφο προσωπάκι. Για να είμαι ειλικρινής δεν άκουσα όνομα στην αρχή οπότε νόμιζα ότι αυτή είναι η Στέφανι.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Φίλε συναγωνιστή πάρε μολύβι και χαρτί και γράφε:

1) Λάνα από Βέργας 3.

2) Χριστίνα,Νικόλ,Τζένη,Σούζι και Αλεξάνδρα από Πιπίνου 118 & Αγκύρας 12.

3) Καρίνα και Μαρίνα από Φυλής 109(Ισόγειο).

4) Σοφία από διδύμου 8(Όροφος → Μοντελοαλυσίδα).

5) Λίζα από Αχιλέως & Μαραθώνος.

6) Ζάνα & Άννα απο Κολωνού 53.

7) Αθηνά η πειραιότισα από Φωκαίας 27.

8) Αρίνα από Φυλής 72.

9) Ντορίνα από Κολωνού 11.

10) Άννα/Ιλόνα από Φυλής 56(Μοντελοαλυσίδα).



ΥΓ: Είναι όλες τους Φιλότιμα κορίτσια και πολύ συνεργάσιμες! :knockinb:


:respect: :heavymetalbig:

Εισαι κορυφαιος, απιστευτη λεπτομερια. Αλλα επειδη δυσκολα να προλαβω τοσα, θα ηθελα να μου πεις απο αυτες ποιες θεωρεις τις πιο δυνατες εμφανησιακα για να παω!
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Σωστός τύπε...Ζακλυνάρα...το απόλυτο deepthroat...είχε και piercing αυτη στη γλώσσα....απίθανο τσιμπούκι.
Δυστυχώς το χάσαμε το κορμί συναγωνιστή  :embarrased: :- :undecided: και μου φαίνεται ότι μάλλον έχασα και το άλλο στανταράκι μου, τη milf Νατάσα που δούλευε στο Κολωνού-53 πρωινή βάρδια  :- :- Έφυγε αρχές Ιουλίου, υποτίθεται θα ερχόταν τέλος Ιουλίου, και ακόμα τίποτα  :embarrased: :embarrased: :-( :-( :-(
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.765
Πόντοι
736
Χτες στο Μ.Α. 15 μια πολλύ καλή  :dancing: απογευματινή συνεδρία με την Βίκη.Τέλεια μαυρισμένη  :erection: έσκασε μύτη μόνο με ψηλοτάκουνα πέδιλα και δεν έχασα την ευκαιρία μια και είναι από τα στανταράκια μου.  :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom