Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 165 άτομα (11 μέλη και 154 επισκέπτες)

psikakos1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
175
Like
87
Πόντοι
1
Κάνα νέο απο Αθηνά απο φωκαίας αν επέστρεψε έχουμε?
 

The Good the Bad the Ugly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
188
Like
3.426
Πόντοι
441

Συνημμένα

  • 2.jpg
    2.jpg
    701,1 KB · Εμφανίσεις: 18
  • 5 2.jpg
    5 2.jpg
    524,9 KB · Εμφανίσεις: 51

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.184
Κριτικές
496
Like
62.428
Πόντοι
39.662
Δουλεύει πλέον στο στούντιο της Κατεχάκη 8 με το όνομα Σαμπρίνα!

Της αξιζε η προαγωγη κατα τα ψεμματα...
'Aμεσα χρειαζεται προαγωγη και το Ντορινακι στο 20ρικο οπως και η Βικυ απο Βεργας σε studio..
Η δε Βικυ αν δε θελει στο πενηνταρικο καλο θα ηταν να κοψει καμμια υπηρεσια στο 20ρικο...
ειναι ομορφη αρκετα,ενα απλο προγραμμα με 69 θα ηταν τιμιο προγραμμα για αυτην... τα γλωσσοφιλα και το τελειωμα στο
στομα πρεπει να τα κοψει.  :hi:
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Της αξιζε η προαγωγη κατα τα ψεμματα...
'Aμεσα χρειαζεται προαγωγη και το Ντορινακι στο 20ρικο οπως και η Βικυ απο Βεργας σε studio..
Η δε Βικυ αν δε θελει στο πενηνταρικο καλο θα ηταν να κοψει καμμια υπηρεσια στο 20ρικο...
ειναι ομορφη αρκετα,ενα απλο προγραμμα με 69 θα ηταν τιμιο προγραμμα για αυτην... τα γλωσσοφιλα και το τελειωμα στο
στομα πρεπει να τα κοψει.  :hi:

Ντορινα σε ποιο την βρισκουμε και τι βαρδια;
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Κυριοι, δωστε γνωμη για καλο τσιμπουκι 3η βάρδια, αποψε λεω να νυχτοπερπατησω, τι επιλογες υπάρχουν???
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Γύρισε η αλιονα απο διδημου 27;;;
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Δουλεύει πλέον στο στούντιο της Κατεχάκη 8 με το όνομα Σαμπρίνα!
φιλαράκι εςυ ολα τα ξέρεις!!είσαι ωραίος,πρώτα για την λουιζα τώρα για την Άννα..δεν το λεω ειρωνικά..
Αν μου έδινες μια κατεύθυνση η οποίος άλλος φίλος ξερει για την Ναταλί απο Ουκρανία αδύνατη μελαχρινη που ήταν στο Αχιλλέως κ μαραθωνος θα είχα υποχρέωση..
 

Επισκέπτης
Δεν θέλει να την χύσεις, αλλά δεν την χαλάει να την γαμησεις ακαποτα.
Αυτο κατάλαβα εγώ...
εγω την εχω κοψει για αλλοπροσαλη αυτην και κατι βογγητα που ακουγα εξω απ το δωματιο μου φανηκαν πολυ ψευτικα γι αυτο και δεν την εχω παρει.
 

kayliaris_antras

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
146
Like
42
Πόντοι
1
Καλησπερα μαγκες.καα γραννυ τριχωτο που μπορω να βρω τωρα σε μπουρδελο να παω.εκτος νανας
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Κατάθεση στην Μαρία από μεγάλου αλεξανδρου 28 κουρτίνα  :takethis: :takethis: :takethis:

Η γυναίκα είναι μητρομανης όσο δεν πάει αλλά θα αναφέρω 2 πράγματα που μου χάλασαν το γαμηση.

1)Όταν την πηδαγα, πέρα από βογγητα και φωνές έκανε σαν να είχε λοξιγκα  :vomit:. Δεν μου άρεσε καθόλου η φάση και έρχονταν σιγά σιγά η πτώση  :headbang: :headbang:
Τελικά απέκτησα τις δυνάμεις μου και συνέχισα να δίνω πόνο  :takethis:

2) Σε κάποια φάση εχυνε και είχε σπασμους  :headbaning2:. Λέω ότι της έκανα γαμησαρα ο παικταρας  :hi:, αλλά ένιωθα τα υγρά πολύ έντονα στην πουτσα μου  :think:
Της λέω να σηκωθεί και αυτή με τυλιγει τελείως με τα χέρια και τα ποδια της και τον παίρνει όλο μέσα συνεχίζοντας τους σπασμους.
Νιώθω πάλι τα υγρά, βγαίνω και τι βλέπω.... Η ΚΑΠΟΤΑ ΕΊΧΕ ΜΕΊΝΕΙ ΜΈΣΑ   :headbang: :headbang: :headbang:

-Ρε συ έμεινε η καποτα μέσα  :-(

Αυτή είχε μείνει ξαπλωμενη και επεζε την κλειτοριδα της λέγοντας μου "μωρό μου"  και διάφορα τέτοια. Δεν είχε πάρει χαμπάρι τίποτα.

-ΡΕ ΣΥΥΥΥ ΈΜΕΙΝΕ Η ΚΑΠΟΤΑ ΜΈΣΑ ΣΟΥ!!!!  :tickedoff:

Καταλαβαίνει επιτέλους τι της είπα, βγάζει την καποτα από μέσα της λέει κάτι στα ρώσικα σαν "ω γαμωτο"  και μου λέει αν έχυσα μέσα της. Ότι έπεσε ακαποτο γαμηση δεν την νοιάζει, να μην χυσω ήταν το θέμα.
Μετά απλά συνεχίσαμε σαν να μην συμβαίνει τίποτα και έχυσα με πιπα.

Εγώ ζητήσει βοήθεια από ένα μέλος του site αλλά με έγραψε στα αρχίδια του  :undecided:

Όταν τελειώσαμε ήταν μέσα στην καλή χαρά η άλλη.

Τεσπα μπορεί να γραψω περισσότερα στην κριτική... όταν ηρεμησω.

Πιο μετά μπορεί να γραψω μια μίνι ενημέρωση  :hi:
να μην ανησυχείς πολύ μικρή πιθανότητα υπαρχει να κολλήσεις πιο επικίνδυνο θα ήταν να έσπαγε στο προκτικο.κατ εμένα καλητερα να πας στο συγγρος στο νοςοκομειο στα τεπ η σε κάποιο αλλο νοςοκομειο που να εχει τμήμα λοιμωδων, υπαρχει αντίδοτο που ειναι πανάκριβο κ για ηπατίτιδες κ για HIV
συνήθως λόγω κόστους δεν το δίνουν αν τους πεις οτι συνέβη  με ιεροδουλη θα σου πουν οτι ελέγχονται..εκτός κ αν πεις οτι συνεβη με καποια trans απο το δρομο η με καποια πρεζου..
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
Κατάθεση στην Μαρία από μεγάλου αλεξανδρου 28 κουρτίνα  :takethis: :takethis: :takethis:

Η γυναίκα είναι μητρομανης όσο δεν πάει αλλά θα αναφέρω 2 πράγματα που μου χάλασαν το γαμηση.

1)Όταν την πηδαγα, πέρα από βογγητα και φωνές έκανε σαν να είχε λοξιγκα  :vomit:. Δεν μου άρεσε καθόλου η φάση και έρχονταν σιγά σιγά η πτώση  :headbang: :headbang:


τι βαρδυα ειναι η μητρομανα αυτη να παμε να της ριξουμε
κ εμεις ενα;
Τελικά απέκτησα τις δυνάμεις μου και συνέχισα να δίνω πόνο  :takethis:

2) Σε κάποια φάση εχυνε και είχε σπασμους  :headbaning2:. Λέω ότι της έκανα γαμησαρα ο παικταρας  :hi:, αλλά ένιωθα τα υγρά πολύ έντονα στην πουτσα μου  :think:
Της λέω να σηκωθεί και αυτή με τυλιγει τελείως με τα χέρια και τα ποδια της και τον παίρνει όλο μέσα συνεχίζοντας τους σπασμους.
Νιώθω πάλι τα υγρά, βγαίνω και τι βλέπω.... Η ΚΑΠΟΤΑ ΕΊΧΕ ΜΕΊΝΕΙ ΜΈΣΑ   :headbang: :headbang: :headbang:

-Ρε συ έμεινε η καποτα μέσα  :-(

Αυτή είχε μείνει ξαπλωμενη και επεζε την κλειτοριδα της λέγοντας μου "μωρό μου"  και διάφορα τέτοια. Δεν είχε πάρει χαμπάρι τίποτα.

-ΡΕ ΣΥΥΥΥ ΈΜΕΙΝΕ Η ΚΑΠΟΤΑ ΜΈΣΑ ΣΟΥ!!!!  :tickedoff:

Καταλαβαίνει επιτέλους τι της είπα, βγάζει την καποτα από μέσα της λέει κάτι στα ρώσικα σαν "ω γαμωτο"  και μου λέει αν έχυσα μέσα της. Ότι έπεσε ακαποτο γαμηση δεν την νοιάζει, να μην χυσω ήταν το θέμα.
Μετά απλά συνεχίσαμε σαν να μην συμβαίνει τίποτα και έχυσα με πιπα.

Εγώ ζητήσει βοήθεια από ένα μέλος του site αλλά με έγραψε στα αρχίδια του  :undecided:

Όταν τελειώσαμε ήταν μέσα στην καλή χαρά η άλλη.

Τεσπα μπορεί να γραψω περισσότερα στην κριτική... όταν ηρεμησω.

Πιο μετά μπορεί να γραψω μια μίνι ενημέρωση  :hi:

τι βαρδυα ειναι η μητρομανα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom