Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 112 άτομα (1 μέλη και 111 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.739
Πόντοι
45.465
Τελευταία τροποποίηση:

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Οι πουτανες σε δουλεύουν τόσο γλυκά αλλά και τόσο δυνατά που δεν καταλαβαίνεις τίποτα... είναι επαγγελματίας, καμία πουτανα δεν αγάπησε πελατη, μόνο από συμφέρον.
Είμουνα και είμαι χρόνια σε σχέσεις και καμιά δεν με εκμεταλευτηκε ,μην σου πω το αντίθετο..
Όχι δεν συμφωνώ !! Όταν πας στο ντελο δίνεις το αντίτιμο και η κοπέλα ξέρει το θα κάνει και ξέρεις και εσυ τι θα κάνετε για πιο λόγο , και πια θα είναι εξέλιξη των πραγμάτων αντίθετα σε μια γνωριμία εκτός οίκου που θα εξελιχθεί σε δεσμό-σχέση μπορεί να γίνουν πολλά είναι μεγάλο το ρίσκο .. Προσωπικά από γκομενα εκτός οίκων έχω χάσει πολλά χρήματα , κόντεψα να χάσω την υγεία μου ….και την ψυχική ηρεμία μου…..κάτι που δεν έγινε ποτέ με μια κοπέλα εργαζόμενη ….να ξέρεις αυτά τα κορίτσια δεν βγάζουν κακίες όταν είχα έρθει πολύ πιο κοντά με μια πορνη στο τέλος την υπόθεσης δεν μου έβγαλε κακιά απλά απομακρύνθηκε ευγενικά ( δεν θα πω ακριβός τι έγινε δεν αφορά κανέναν ) αντίθετα με γκομενα εκτός οίκων με είχε ταράξει στις αποκρύψεις μέχρι με ψεύτικα προφίλ είχε εισχώρηση στο προσωπικό μου face book για να παρακολουθη , λόγο του ότι κατάλαβα την εκμετάλλευση και έφυγα από εκείνη έβγαλε κακίες με έβγαλε άχρηστο λέγοντας μου πως τίποτα δεν έκανα καλά ότι δεν της αγόρασα ούτε κινητό ότι δεν την βοήθησα οικονομικά με τα ενοίκια του σπιτιού και πιεζόταν και αλλά πολλά ….!! Υπάρχουν και καλές κοπέλες εκεί έξω αλλά πολύ πολύ λίγες ….Στα μπουρδελα τα κορίτσια κάνουν κάποιες την δουλειά τους πολύ καλά κάποιες μέτρια και κάποιες άσχημα έως εκεί όμως και κλείνω εδώ !!
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.890
Like
5.631
Πόντοι
1.056

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Παιζει να ειναι αυτη που ειδα το πρωι και η υπηρεσια να ειπε αλλο ονομα,κι αυτη που ειδα το πρωι ασπρα εσωρουχα και ζαρτιερες φορουσε
Αν την είδες στο 73Β μαζί με την Ιωάννα την Ρουμάνα, αυτή είναι.
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Όχι δεν συμφωνώ !! Όταν πας στο ντελο δίνεις το αντίτιμο και η κοπέλα ξέρει το θα κάνει και ξέρεις και εσυ τι θα κάνετε για πιο λόγο , και πια θα είναι εξέλιξη των πραγμάτων αντίθετα σε μια γνωριμία εκτός οίκου που θα εξελιχθεί σε δεσμό-σχέση μπορεί να γίνουν πολλά είναι μεγάλο το ρίσκο .. Προσωπικά από γκομενα εκτός οίκων έχω χάσει πολλά χρήματα , κόντεψα να χάσω την υγεία μου ….και την ψυχική ηρεμία μου…..κάτι που δεν έγινε ποτέ με μια κοπέλα εργαζόμενη ….να ξέρεις αυτά τα κορίτσια δεν βγάζουν κακίες όταν είχα έρθει πολύ πιο κοντά με μια πορνη στο τέλος την υπόθεσης δεν μου έβγαλε κακιά απλά απομακρύνθηκε ευγενικά ( δεν θα πω ακριβός τι έγινε δεν αφορά κανέναν ) αντίθετα με γκομενα εκτός οίκων με είχε ταράξει στις αποκρύψεις μέχρι με ψεύτικα προφίλ είχε εισχώρηση στο προσωπικό μου face book για να παρακολουθη , λόγο του ότι κατάλαβα την εκμετάλλευση και έφυγα από εκείνη έβγαλε κακίες με έβγαλε άχρηστο λέγοντας μου πως τίποτα δεν έκανα καλά ότι δεν της αγόρασα ούτε κινητό ότι δεν την βοήθησα οικονομικά με τα ενοίκια του σπιτιού και πιεζόταν και αλλά πολλά ….!! Υπάρχουν και καλές κοπέλες εκεί έξω αλλά πολύ πολύ λίγες ….Στα μπουρδελα τα κορίτσια κάνουν κάποιες την δουλειά τους πολύ καλά κάποιες μέτρια και κάποιες άσχημα έως εκεί όμως και κλείνω εδώ !!
Ισινακο αν δεν σε αγαπησει μια γκόμενα είσαι τελειωμένος.. γενικά μιλάω.
Η κάθε πουτανα είναι πολύ επιδέξια αλλά η καρδιά της δεν είναι ποτέ εκεί. Η πόρνη ξέρει την τεχνική καλύτερα από την γκόμενα σου. Πρεπει να ξέρει, να είναι επαγγελματικά ικανή.
Δεν θα πάρεις αγάπη. Εάν την επόμενη μέρα συναντήσεις μία πόρνη στο δρόμο,δεν θα σε αναγνωρίσει καν. Ενώ έκανε σεξ μαζί σου μπορεί να σκεφτόταν τον γκόμενο της. Δεν ήταν εκεί.Δεν μπορεί να είναι.Η κάθε πόρνη πρέπει να μάθει την τεχνική του πως να μην είναι εκεί. Όλο το πράγμα για αυτήν είναι άσχημο..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.739
Πόντοι
45.465

Dimitriskalama

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2021
Μηνύματα
129
Like
194
Πόντοι
1
Το Μαράκι ρε φίλε!
Τι λες τώρα!
Απίστευτο ξανθό ωραίο μιλφογκιλφονι!

Μητρομανης & Τεκνατζου η τύπισσα!

Έβαζε στο στόμα της το μεγάλο δάκτυλο του ποδιού μου και το εγλυφε και το πιπιλαγε!
Πίπα στο πόδοδακτυλο!
Πρωτοπόρος το Μαράκι!

:gumtits::respect::rose::heavymetalbig:
Που τη βρίσκω τη Μαρία μυστη
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.739
Πόντοι
45.465
Ναι ε; Μαλακίες γράφουν πάλι στο πρόγραμμα δηλαδή.
Τη Ρούμπι την έχουνε βάλει στο Πάτση.
για χτες το πρωί μιλάω, αλλά ναι ότι να ναι όπως έχω γράψει τόσες φορές μη τα κοιτάτε τα προγράμματα σε εκείνο το σαιτ, από επί τόπου αυτοψία μου 8/10 φορές είναι λάθος, όσον αφορά τους δίπλα και αυτοί είχαν θέμα πιο παλιά με τα προγράμματα τους αλλά τώρα δε ξέρω γιατί έχει πολλούς μήνες που έχω να μπω
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
για χτες το πρωί μιλάω, αλλά ναι ότι να ναι όπως έχω γράψει τόσες φορές μη τα κοιτάτε τα προγράμματα σε εκείνο το σαιτ, από επί τόπου αυτοψία μου 8/10 φορές είναι λάθος, όσον αφορά τους δίπλα και αυτοί είχαν θέμα πιο παλιά με τα προγράμματα τους αλλά τώρα δε ξέρω γιατί έχει πολλούς μήνες που έχω να μπω
Άκυρο τότε, αν μιλας για χθες.
Κοίτα, εγώ που τσεκάρω το πρόγραμμα στο πόρταλ για Λιοσίων 73 και Πάτση (μόνο, και όχι Βέργας) και χθες που πήγα να δω τις καινούργιες και όσες φορές θέλω να περάσω με 2-3 κορίτσια που πηγαίνω που και που, δεν πέφτει έξω...
Απλά θέλει τσεκάρισμα και καμιά ώρα μετά την έναρξη της βάρδιας, γιατί μπορεί να βάλουν κάποια ακόμα τελευταία στιγμή.

Γενικώς, το ενημερώνουν και κάνουν και ανανεώσεις αν τυχόν αλλάξει κάτι.
Από την εμπειρία μου, που το έχω παρακολουθήσει αρκετές φορές και το έχω τσεκάρει, θα έλεγα πως 8/10 πέφτει μέσα.
Τελευταία φορά φαντάσου που πέτυχα λάθος στο πρόγραμμα ήταν τότε με την Μπέτυ ακόμα την Ουκρανίδα, που την είχανε βάλει διπλοβάρδια ενώ δούλευε μόνο πρωί, και δεν έχω πάει 1-2 φορές το τελευταίο 3μηνο-4μηνο...

Μιλάω για το πόρταλ έτσι, και όχι για οποιοδήποτε άλλο σάητ. :hi:
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
608
Κριτικές
21
Like
5.629
Πόντοι
1.436
Καλημερια αγορια σημερα σας περιμενω στην οδος Βεργας 7 να περασουμε ωραια.
Μάστερ στο καμουφλάζ. :tooth:

Ον τόπικ: πέρασμα εχθές με Ρίτα (Φωκαίας 19, 2η βάρδια). Η τελευταία μας συνάντηση ήταν νομίζω τον Φεβρουάριο. Παρότι την είχα πάρει και το 2020, η κοπέλα στις αρχές του '22 δεν είχε την ίδια απόδοση. Ούτε εμφάνιση. Εχθές όμως την είδα αδυνατισμένη και ανανεωμένη. Αναπάντεχο ξέσκισμα, πολύ θετική εμπειρία.

Τα σέβη μου, μύστες :hi:
 

Συνημμένα

  • g7hdtj8vj5i81.jpg
    g7hdtj8vj5i81.jpg
    72,1 KB · Εμφανίσεις: 45
Τελευταία τροποποίηση:

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
....Προσωπικά από γκομενα εκτός οίκων έχω χάσει πολλά χρήματα , κόντεψα να χάσω την υγεία μου ….και την ψυχική ηρεμία μου…..κάτι που δεν έγινε ποτέ με μια κοπέλα εργαζόμενη …. αντίθετα με γκομενα εκτός οίκων με είχε ταράξει στις αποκρύψεις μέχρι με ψεύτικα προφίλ είχε εισχώρηση στο προσωπικό μου face book για να παρακολουθη , λόγο του ότι κατάλαβα την εκμετάλλευση και έφυγα από εκείνη έβγαλε κακίες με έβγαλε άχρηστο λέγοντας μου πως τίποτα δεν έκανα καλά ότι δεν της αγόρασα ούτε κινητό ότι δεν την βοήθησα οικονομικά με τα ενοίκια του σπιτιού και πιεζόταν και αλλά πολλά ….!!
Δεν της αγόρασες κινητό ούτε της πλήρωσες ποτέ τα ενοίκια του σπιτιού! Με ποιό τρόπο σε εκμεταλλεύτηκε το κορίτσι;
Μήπως τελικά ήσουν τσιγκούνης μαζί της και προσπαθούσε να βρει πού και με ποιές γυναίκες χαλάς τα λεφτά σου; Μήπως μυρίστηκε ότι τα τρως με τις πουτάνες και έψαχνε να βρει στοιχεία για να επιβεβαιωθεί;
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Καλημερια αγορια σημερα σας περιμενω στην οδος Βεργας 7 να περασουμε ωραια.
Όταν βγαίνεις από το δωμάτιο να χαιρετάς εσύ τον κόσμο.
Εσύ πουλάς την πραμάτεια σου.
Και να μην μας την λές απο πάνω ότι δεν σου μιλάμε.
Να σεβεσαι !!!!
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300
Καλησπέρα παίδες. Γνωρίζει κάποιος σε ποια βάρδια θα βρω τη ζανα από παιανιαιων?
 
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
25
Like
116
Πόντοι
0
Δεν της αγόρασες κινητό ούτε της πλήρωσες ποτέ τα ενοίκια του σπιτιού! Με ποιό τρόπο σε εκμεταλλεύτηκε το κορίτσι;
Μήπως τελικά ήσουν τσιγκούνης μαζί της και προσπαθούσε να βρει πού και με ποιές γυναίκες χαλάς τα λεφτά σου; Μήπως μυρίστηκε ότι τα τρως με τις πουτάνες και έψαχνε να βρει στοιχεία για να επιβεβαιωθεί;
Συναγωνιστή οι περισσότεροι που γράφουν για γυναίκες και εκμετάλλευση όπως ο τύπος που του απάντησες είναι προβληματικοί στην συμπεριφορά τους και δεν μπορούν να συναναστραφούν γυναίκες εκτός μπουρδέλου χωρίς να δημιουργηθούν προβλήματα πραγματικά ή φανταστικά, για αυτό και καταφεύγουν εκεί για σεξουαλική ικανοποίηση, με δύο λόγια δεν μόνο ο γιαλός στραβός αυτοί δεν είναι καπετάνιοι για ανοιχτή θάλασσα
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Καλησπέρα παίδες. Γνωρίζει κάποιος σε ποια βάρδια θα βρω τη ζανα από παιανιαιων?
Πρωι την ειχα δει.
Αλλα νομιζω ειναι και απογευμα στην Μεταξενια γειτονια στα 10 εουρωςςς
Ηρωας παντως!
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
399
Πόντοι
21
Κανα νεαρό πετιτ παίζει τέτοια ώρα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom