Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 198 άτομα (15 μέλη και 183 επισκέπτες)

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.555
Like
7.205
Πόντοι
1.056
2120 Σκαω :blowup:πλ.Βικτωριας.

Φυλ 66 Αριστερα ανοιχτο Δεξια κλειστο.
Φωκ13Ισ.ανοιχτο Υπ.κλειστο
Φωκ17+τα 2 ανοιχτα
Φωκ19 Ριτα με φουλ εκτως κωλου.
Φωκ25Ανω κλειστο Κατω ανοιχτο.
ΦωκΜπιλιαρδαδικο κ τα 3:tn21:ανοιχτα.
Στην υπογα επεστρεψε η Ανκα με ξανθες ανταυγες.
Την οργωσα με λυσσα,ενω ελεγε οτι ποναει η μητρα της :fuck1::fuck1::fuck1:
Πως ομως να αντισταθω σε ενα σφιχτοκορμο πορνιδιο με κοιλιακους:glasses::dunno:
Ειναι βεβαιο πως θα ξαναπαω:thumbsup:
Βενζινοαλυσιδα ολα ανοιχτα.
Φιλλ+τα 2 ανοιχτα.

Αυτα τα λιγα απο μενα...

...καλα να περνατε με τις αγαπημενες μας πορνες:smiling-face-with-heart-eyes:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.889
Πόντοι
726
2120 Σκαω :blowup:πλ.Βικτωριας.

Φυλ 66 Αριστερα ανοιχτο Δεξια κλειστο.
Φωκ13Ισ.ανοιχτο Υπ.κλειστο
Φωκ17+τα 2 ανοιχτα
Φωκ19 Ριτα με φουλ εκτως κωλου.
Φωκ25Ανω κλειστο Κατω ανοιχτο.
ΦωκΜπιλιαρδαδικο κ τα 3:tn21:ανοιχτα.
Στην υπογα επεστρεψε η Ανκα με ξανθες ανταυγες.
Την οργωσα με λυσσα,ενω ελεγε οτι ποναει η μητρα της :fuck1::fuck1::fuck1:
Πως ομως να αντισταθω σε ενα σφιχτοκορμο πορνιδιο με κοιλιακους:glasses::dunno:
Ειναι βεβαιο πως θα ξαναπαω:thumbsup:
Βενζινοαλυσιδα ολα ανοιχτα.
Φιλλ+τα 2 ανοιχτα.

Αυτα τα λιγα απο μενα...

...καλα να περνατε με τις αγαπημενες μας πορνες:smiling-face-with-heart-eyes:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
Η ανκα σε ποιο μαγαζί δουλεύει; Δεν κατάλαβα με συγχωρείς που ρωταω. Μπας και πάω να την πάρω τώρα
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
για το πούτσο είσαι δώστε μαλάκες τα λεφτά σας να κάνει ζωάρα
Ασ ξεκινήσω από το όλοι εδώ μέσα δίνουμε χρήματα για ζωές κάποιον ιερόδουλων.
Με τη συγκεκριμένη όμως κάποιοι βγάζετε τόν χειρότερο εαυτό σας.
Η Σαμπίνα έχει το δικό της κοινό όπως και άλλες κοπέλες του χορού, πού ξεχωρίζουν.
Όταν διαβάζεις κριτικές με καλά σχόλια και τα δωμάτια είναι γεμάτα οπότε πάς, κάτι σημαίνει.
Δεν μπορώ εγώ η εσύ που δεν πέρασες καλά μαζί της, είτε λόγω χημείας είτε γιατί κάτι χάλασε τι φάση,να λέμε τους υπόλοιπους
κορόιδα καί χαζούς που μας τρώνε τα λεφτά.
Μήπως είναι κάτι πιο βαθύ πού σε λερώνει;
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Την έκανε η Βικτόρια από δυδυμου 27 για Τρίκαλα.

Με έβγαλε μία βδομάδα ψεύτη.
Σορυ σε αυτούς πού παραπλάνησα .
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Χθεσινή ~τριπλοκουμπουριά~ στα κεντρικά της Φυλής.

Ξεκίνησα με Ταϊλανδάκι για ζέσταμα και κυρίως ψυχαγωγία. Τη γαμούσα σαν το 10λεπτο να αποτελούσε countdown για τη καταστροφή του πλανήτη, διότι απειλούσε, κατά τη προσφιλή της συνήθεια, ότι μόλις η τσατσά φωνάξει θα τη κοπανήσει. Πολύ γέλιο ρε μλκες αν και μέσα τα ίδια και απαράλλαχτα χάλια.
Αρχικά να πω ότι της έσπασα κυριολεκτικά το γκώλο στα σκαμπήλια (~20αριά άνετα). Ξεκίνησα με λίγο γλείψιμο ενώ όσο τη γαμούσα (μπήκα κατευθείαν pedal to the metal), τη χλεύαζα. Στη προσπάθεια της να απαντήσει ζοριζόταν αρκετά με αποτέλεσμα να μου πει σε κάποια φάση «stop fucking like never before» :2funny: Nόμιζε ότι δεν θα τελείωνα και άρχισε να ψέλνει τις γνωστές μαλακίες της «i know you arent gonna finish so if you want extra time you know how it works». Eίχα να γαμήσω καιρό οπότε όντως κατάφερα να τελειώσω. Έλαβε και την απάντηση της. «i just did so GTFO»
(Φυσικά της απαγόρεψα να μου κάνει πίπα διότι είναι πανάσχετη, ενώ της κούμπωσα και 2-3 φιλιά στο μάγουλο)


Συνέχεια με Ντιάννα στο 65άρι (σκαλάκια) την οποία είχα βάλει στη διόπτρα εδώ και κάποιο διάστημα. Αρκετά ζεστή κοπέλα σε γενικές γραμμές αν και αποπνέει έναν αέρα διεκπεραίωσης στο δωμάτιο. Ωραίο -ζεστό επαναλαμβάνω- όρθιο μπαλαμούτι και συνέχεια προκατακτικών με αρκετό γλειφομούνι το οποίο καταφχαριστήθηκε και σχολίασε κιόλας. Πίπα σκουφάτη στο όρθιο, αρκετά σύντομη, γιατί ήθελα να μπω. Ωστόσο ικανοποιητική. Σε κάποια φάση της έβγαλα το χέρι, «οδηγώντας» το κεφάλι της με το χέρι μου. Δεν δυσανασχέτησε, ίσα ίσα που ακολούθησε.
Έπειτα mission all the way μέχρι το τέλος σε πολύ gfe ρυθμούς με έντονο eye contact και φιλιά σε λαιμό και μάγουλα. Προσπάθησα να πλησιάσω τα χείλη της, αλλά dodgarε τεχνηέντως. Στο τέλος κάναμε και λίγο από το αγαπημένο σας σοσιαλ στο οποίο ανταλλάξαμε και ορισμένα προσωπικά μας. Φαίνεται προσγειωμένο και καλό παιδί. Λογικά θα υπάρξει επόμενη συνεδρία μιας και θέλω να τεκμηριώσω λίγο παραπάνω το αρχικό μου θετικό συμπέρασμα.


Κλείσιμο με Ράνια στου αρλούμπα. Πήγα κατευθείαν μετά από Ντιάννα σταγμένος στον ιδρώτα και με τις μπάλες μου σχεδόν να διαμαρτύρονται:2funny:. Δεν έκανα καλά που πέρασα, όμως προσπάθησε η καημένη για να τελειώσω. Την άφησα να παίξει κλαρίνο για αρκετή ώρα, οπότε μπήκα με καλή στύση αλλά ντάξ δεν γινόταν τρίτη συνεχόμενη. Μπήκα με ντόγγυ μέχρι που βεβαιώθηκα ότι δεν θα τελείωνα με τίποτα. Το κατάλαβε κι εκείνη και επειδή είχε περάσει το 10λεπτο της είπα να φύγει. Φεύγοντας είπε «κάπου αλλού είχες πάει εσύ πριν»:2funny:. Γελάσαμε και χαιρετηθήκαμε.

fun fact: Mπήκα και στο πάνω 65άρι όπου είχε τη λατρεμένη μας Κορίνα. Τη τελευταία φορά που τη γάμησα (κάπου μέσα στη προηγούμενη εβδομάδα) ήταν αρκετά τραγική (δεν με είχε ξαναφολιάσει ως τότε), οπότε της τα έσουρα. Τσίνισε άσχημα λοιπόν και άρχισε να μου λέει κάτι μαλακίες, του τύπου «αφού δεν σ’ αρέσω να πας στις άλλες, σήκω φύγε»:jerking:. Τα είχα πάρει στο κρανίο και δεν πολυέδωσα σημασία όταν τα έλεγε. Τελικά κοιτάτε να δείτε που τα εννοούσε η ανισόρροπη. Βγαίνει που λέτε μάγκες στο σαλόνι και πάει κατευθείαν η καριόλα σε δύο συμμύστες που καθόντουσαν στο καναπέ. Τους μίλαγε (έχοντας πλάτη σε μένα καθ’ όλη τη διάρκεια) και εκείνοι δεν της πολυαπαντούσαν, ωστόσο της απαντούσα εγώ, ενώ παράλληλα της πείραζα τα κωλομέρια και όταν γύρισε να πάει στο κουζινάκι και τα βυζγιά. :2funny: Συνέχιζε να με κράζει και να με διώχνει καθώς πήγαινε προς το κουζινάκι, ενώ οι παίχτες και ο κυρ Χρήστος είχαν βάλει τα γέλια. Ρε πως μάγκεψε έτσι το πουτανάκι μας αναρωτιόμουν. Λες και της είπα κάτι καινούργιο να ούμε.

Κρίμα, σκέφτηκα, τώρα δεν θα έχει να περιμένει επόμενη κριτική και ο μπακαλιάρος...:2funny::dancing:

Αυτά μάγκες._
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Χθεσινή ~τριπλοκουμπουριά~ στα κεντρικά της Φυλής.

Ξεκίνησα με Ταϊλανδάκι για ζέσταμα και κυρίως ψυχαγωγία. Τη γαμούσα σαν το 10λεπτο να αποτελούσε countdown για τη καταστροφή του πλανήτη, διότι απειλούσε, κατά τη προσφιλή της συνήθεια, ότι μόλις η τσατσά φωνάξει θα τη κοπανήσει. Πολύ γέλιο ρε μλκες αν και μέσα τα ίδια και απαράλλαχτα χάλια.
Αρχικά να πω ότι της έσπασα κυριολεκτικά το γκώλο στα σκαμπήλια (~20αριά άνετα). Ξεκίνησα με λίγο γλείψιμο ενώ όσο τη γαμούσα (μπήκα κατευθείαν pedal to the metal), τη χλεύαζα. Στη προσπάθεια της να απαντήσει ζοριζόταν αρκετά με αποτέλεσμα να μου πει σε κάποια φάση «stop fucking like never before» :2funny: Nόμιζε ότι δεν θα τελείωνα και άρχισε να ψέλνει τις γνωστές μαλακίες της «i know you arent gonna finish so if you want extra time you know how it works». Eίχα να γαμήσω καιρό οπότε όντως κατάφερα να τελειώσω. Έλαβε και την απάντηση της. «i just did so GTFO»
(Φυσικά της απαγόρεψα να μου κάνει πίπα διότι είναι πανάσχετη, ενώ της κούμπωσα και 2-3 φιλιά στο μάγουλο)


Συνέχεια με Ντιάννα στο 65άρι (σκαλάκια) την οποία είχα βάλει στη διόπτρα εδώ και κάποιο διάστημα. Αρκετά ζεστή κοπέλα σε γενικές γραμμές αν και αποπνέει έναν αέρα διεκπεραίωσης στο δωμάτιο. Ωραίο -ζεστό επαναλαμβάνω- όρθιο μπαλαμούτι και συνέχεια προκατακτικών με αρκετό γλειφομούνι το οποίο καταφχαριστήθηκε και σχολίασε κιόλας. Πίπα σκουφάτη στο όρθιο, αρκετά σύντομη, γιατί ήθελα να μπω. Ωστόσο ικανοποιητική. Σε κάποια φάση της έβγαλα το χέρι, «οδηγώντας» το κεφάλι της με το χέρι μου. Δεν δυσανασχέτησε, ίσα ίσα που ακολούθησε.
Έπειτα mission all the way μέχρι το τέλος σε πολύ gfe ρυθμούς με έντονο eye contact και φιλιά σε λαιμό και μάγουλα. Προσπάθησα να πλησιάσω τα χείλη της, αλλά dodgarε τεχνηέντως. Στο τέλος κάναμε και λίγο από το αγαπημένο σας σοσιαλ στο οποίο ανταλλάξαμε και ορισμένα προσωπικά μας. Φαίνεται προσγειωμένο και καλό παιδί. Λογικά θα υπάρξει επόμενη συνεδρία μιας και θέλω να τεκμηριώσω λίγο παραπάνω το αρχικό μου θετικό συμπέρασμα.


Κλείσιμο με Ράνια στου αρλούμπα. Πήγα κατευθείαν μετά από Ντιάννα σταγμένος στον ιδρώτα και με τις μπάλες μου σχεδόν να διαμαρτύρονται:2funny:. Δεν έκανα καλά που πέρασα, όμως προσπάθησε η καημένη για να τελειώσω. Την άφησα να παίξει κλαρίνο για αρκετή ώρα, οπότε μπήκα με καλή στύση αλλά ντάξ δεν γινόταν τρίτη συνεχόμενη. Μπήκα με ντόγγυ μέχρι που βεβαιώθηκα ότι δεν θα τελείωνα με τίποτα. Το κατάλαβε κι εκείνη και επειδή είχε περάσει το 10λεπτο της είπα να φύγει. Φεύγοντας είπε «κάπου αλλού είχες πάει εσύ πριν»:2funny:. Γελάσαμε και χαιρετηθήκαμε.

fun fact: Mπήκα και στο πάνω 65άρι όπου είχε τη λατρεμένη μας Κορίνα. Τη τελευταία φορά που τη γάμησα (κάπου μέσα στη προηγούμενη εβδομάδα) ήταν αρκετά τραγική (δεν με είχε ξαναφολιάσει ως τότε), οπότε της τα έσουρα. Τσίνισε άσχημα λοιπόν και άρχισε να μου λέει κάτι μαλακίες, του τύπου «αφού δεν σ’ αρέσω να πας στις άλλες, σήκω φύγε»:jerking:. Τα είχα πάρει στο κρανίο και δεν πολυέδωσα σημασία όταν τα έλεγε. Τελικά κοιτάτε να δείτε που τα εννοούσε η ανισόρροπη. Βγαίνει που λέτε μάγκες στο σαλόνι και πάει κατευθείαν η καριόλα σε δύο συμμύστες που καθόντουσαν στο καναπέ. Τους μίλαγε (έχοντας πλάτη σε μένα καθ’ όλη τη διάρκεια) και εκείνοι δεν της πολυαπαντούσαν, ωστόσο της απαντούσα εγώ, ενώ παράλληλα της πείραζα τα κωλομέρια και όταν γύρισε να πάει στο κουζινάκι και τα βυζγιά. :2funny: Συνέχιζε να με κράζει και να με διώχνει καθώς πήγαινε προς το κουζινάκι, ενώ οι παίχτες και ο κυρ Χρήστος είχαν βάλει τα γέλια. Ρε πως μάγκεψε έτσι το πουτανάκι μας αναρωτιόμουν. Λες και της είπα κάτι καινούργιο να ούμε.

Κρίμα, σκέφτηκα, τώρα δεν θα έχει να περιμένει επόμενη κριτική και ο μπακαλιάρος...:2funny::dancing:

Αυτά μάγκες._
Εγκέλαδος στα κεντρικά της Φυλής.
Οι υπόλοιπες κρύφτηκαν ρε μαλάκα όταν μπήκες και 3η φορά... :wanker::wanker::wanker:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Καλο Σαβατο να εχετε αγορια και σημερα το απογευμα θα ειμαι στην Οδος Βεργας 7 απο της 6 το απογευμα μεχρι της 6 το πρωι. Το instagram μου ειναι marlinmoro392020.
Νεσκαφέ; Έτσι και με κουβαλήσεις άδικα σε ΓΑΜΗΣΑ!!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Καλησπέρα μάγκες! Πήγε φίλος μου σήμερα στη Βαλέρια, Λεωνίδου και Κολωνού γωνία αν δεν κάνω λάθος, και από 15 ευρώ που ήταν το πήγανε στα 20. Τι έγινε, έχω χάσει επεισόδια;

Black Friday τύπε!
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.900
Like
5.679
Πόντοι
1.056

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Καλησπέρα μάγκες! Πήγε φίλος μου σήμερα στη Βαλέρια, Λεωνίδου και Κολωνού γωνία αν δεν κάνω λάθος, και από 15 ευρώ που ήταν το πήγανε στα 20. Τι έγινε, έχω χάσει επεισόδια;
25 θαβπαει.λογω πουτιν.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.774
Πόντοι
1.056
Νεσκαφέ; Έτσι και με κουβαλήσεις άδικα σε ΓΑΜΗΣΑ!!
Την Καλημερα μου Φιλε Σαβας.....τι???εχω χασει επεισοδια???Σαβινα διαβαζω......λες να κρυβεται το Τρελογατο απο πισω????αστον τον Φουκαρα...αστον.....αμαν καναμε να τον ξαναφερουμε.....μην τον Μαλωνεις......
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.090
Κριτικές
27
Like
19.399
Πόντοι
5.946
Να φανταστεις μερικοι αν οχι οι περισσοτεροι εδω μεσα προσπαθουν μανιωδως και για γλωσσοφιλα! :confused:
ε βέβαια... αν δεν ρουφήξεις τα φλόκια του προηγούμενου τι πουτανιάρης θάσαι?
αλλοιώς κάτσε σπίτι σου και βάρα το χειρογλύκανο...
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.774
Πόντοι
1.056
Καλο Σαβατο να εχετε αγορια και σημερα το απογευμα θα ειμαι στην Οδος Βεργας 7 απο της 6 το απογευμα μεχρι της 6 το πρωι. Το instagram μου ειναι marlinmoro392020.
και το δικο μου ειναι Monti180192....και....?????
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Την έκανε η Βικτόρια από δυδυμου 27 για Τρίκαλα.

Με έβγαλε μία βδομάδα ψεύτη.
Σορυ σε αυτούς πού παραπλάνησα .
Χεστηκαμε για την ξινή...
Οι άλλες 2 , Μιλένα και Τάνια, παίζουν στο ρόστερ?
Ίσως και διπλό ακόμα καλύτερα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom