Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 215 άτομα (7 μέλη και 208 επισκέπτες)

apricono

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα αγορια αποψε το βραδυ θα ειμαι στην Οδος βεργας 7 απο 11 την νυχτα μεχρι της 6 το πρωι και Παρασκευει και Σαβατο θα ειμαι απο της 6 το απογευμα με της 6 το πρωι με πολυ ορεξει....οποιος θελει να μου στειλει inbox η μυνημα στο instagram.
Επειδή δεν έχω το instagram σου, μπορείς να μου το στειλεις σε μηνυμα?
 

mastrogod

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
46
Κριτικές
15
Like
592
Πόντοι
290
Τανια ξανθιά μιλφ παχουλη με 3.5αρια συν βυζια , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο. Εδώ έγινε στη Τανια η 2η κατάθεση της ημέρας, εντάξει δε χρειάζεται να γράψω κάτι, άψογη από πλευράς υπηρεσιών.
πρέπει να ήμουν εκεί δίπλα να περίμενα Μιλένα.
εσύ που είσαι δαιμόνιος ρεπόρτερ
ξέρεις μήπως γιατί δεν κάνει πλέον παρτουζα με Μιλένα?
την Μιλένα που την ρώτησα μ
" ειπε εγω δεν έχω κανένα θέμα".
πολύ "στενάχωρο"..... βρείτε τα κορίτσαρες μου!!
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.291
Κριτικές
18
Like
1.978
Πόντοι
4.375
Μήπως η Τάνια προτιμάει την Βικτώρια ? Οπως προτιμούσε και παλιότερα , προ ετών, εκεί , την ξανθιά μιλφ Μαρία ....:*
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
165
Κριτικές
4
Like
419
Πόντοι
21

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.882
Πόντοι
1.431
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του σάιτ. Μόλις γύρισα από βόλτα.
Πρώτη στάση στο Λιοσίων 73 κάτω,να δω μια καινούργια άφιξη. Λατίνα, Λουνα το όνομα της, ψηλή,νταρντανα θα έλεγα, με κωλαρα, και βυζιά 2+.
Δεύτερη στάση και κατάθεση στο Φιλιππίδου 11 κάτω, στην Ρομινα. Θα ακολουθήσει κριτική.
Καλό υπόλοιπο σε όλους.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του σάιτ. Μόλις γύρισα από βόλτα.
Πρώτη στάση στο Λιοσίων 73 κάτω,να δω μια καινούργια άφιξη. Λατίνα, Λουνα το όνομα της, ψηλή,νταρντανα θα έλεγα, με κωλαρα, και βυζιά 2+.
Δεύτερη στάση και κατάθεση στο Φιλιππίδου 11 κάτω, στην Ρομινα. Θα ακολουθήσει κριτική.
Καλό υπόλοιπο σε όλους.
Στο 73Β έχει έρθει και μία άλλη καινούργια Κέλυ.
Θα πάω να την τσεκάρω το βράδυ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: spor48

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Φίλτατε έχεις εντελώς λάθος και δεν έχεις ιδέα πως σκέφτονται οι γυναίκες. Σίγουρα έχεις βγάλει συμπέρασμα από προσωπική εμπειρία και δεν έχεις καταλάβει το λάθος που έκανες.

Οι περισσότερες εταίρες με θέλουν για άντρα τους σε αντίθεση με εμένα που δεν το βλέπω έτσι. Οπότε, μάλλον εκείνες έχουν καλύτερη άποψη για εμάς παρά εμείς για αυτές. Εκτός αυτού αύριο θα τα παρατούσανε όλα για να παντρευτούν με πελάτη τους χωρίς να τις ενδιαφέρει με πόσες έχει πάει πριν η μετά από αυτές.

Εμείς κατά πλειοψηφία είμαστε προκατειλημμένοι ως προς αυτές και για αυτό κάνουν ότι κάνουν από αντίδραση.
Ορθός
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710

harry273

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
74
Κριτικές
7
Like
129
Πόντοι
280
Καλησπέρα ,μήπως ξέρει κανείς την κάρμεν από μεγάλου αλεξάνδρου 28 υπόγειο αν δουλεύει κάπου ;
Ρωτάω γιατί είμαι Θήβα και οι καύλες ειναι στο φουλ να μην πάνε τζάμπα οι βεντζίνες,αν ξέρει καποιος ας απαντήσει, είναι μιλφ χαμηλων τόνων και κανει καλο γαμίσι
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Λιοσίων 73Β, Κέλλυ, καινούργια κοπέλα λατίνα νεαρή με κανονικό κορμί, μελαχρινή με 2άρι βυζί.
Μέτρια σαν παρουσία αλλά φορούσε λευκό σετάκι ζαρτιέρες.
Μαζί ήταν και η Έμμυ η οποία φαίνεται να έχει πάρει κιλά και η Ρούμπι όπου ξαναπέρασα δύο φορές γιατί ήθελα να ξαναδω την Κέλλυ αλλά τελικά δεν πέρασα γιατί δεν μου έκανε το κλικ, και τις δύο φορές ήταν δωμάτιο η τσουπωτή Ρούμπι λατίνα. :2funny:

Λιοσίων 73Α, Λούνα, νταρντάνα ψηλή λατίνα 30άρα την έκοψα, 2άρι βυζί, καστανομάλλα.

Έφυγα όπως ήμουν και πήγα Σπύρου Πάτση για Καρολίνα αλλά έφτιαχναν τον δρόμο μπροστά από το στουντέλο και γινόταν χαμός.
 

Bill the Dark Night

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2009
Μηνύματα
34
Κριτικές
4
Like
191
Πόντοι
0
Καλησπερα αγορια αποψε το βραδυ θα ειμαι στην Οδος βεργας 7 απο 11 την νυχτα μεχρι της 6 το πρωι και Παρασκευει και Σαβατο θα ειμαι απο της 6 το απογευμα με της 6 το πρωι με πολυ ορεξει....οποιος θελει να μου στειλει inbox η μυνημα στο instagram.

Καλησπερα αγορια αποψε το βραδυ θα ειμαι στην Οδος βεργας 7 απο 11 την νυχτα μεχρι της 6 το πρωι και Παρασκευει και Σαβατο θα ειμαι απο της 6 το απογευμα με της 6 το πρωι με πολυ ορεξει....οποιος θελει να μου στειλει inbox η μυνημα στο instagram.
Καλησπέρα! Μου στέλνεις insta... Σευχαριστώ!
 

b0urdeliarhs

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
30
Like
27
Πόντοι
0

Ποιο ειναι στην μεγαλου αλεξανδρου γωνιακο και ισογειο?
Αυτό απέναντι από το καφενείο που μαζεύονται οι Αλβανοί
Είναι το γωνιακο που ανέβει στο πρώτο οροφο και ακριβώς δίπλα ειναι άλλο μπουρδελο αλλα στο ισόγειο.εε σε αυτό στο ισόγειο είναι η Αλεξάνδρα,ειναι αυτο που εχει μικρο σαλονι . Η αλεξανδρα ειναι Μια ξανθιά Ρωσίδα μιλφ ,πήγαινε και θα περάσεις καλα
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
πρέπει να ήμουν εκεί δίπλα να περίμενα Μιλένα.
εσύ που είσαι δαιμόνιος ρεπόρτερ
ξέρεις μήπως γιατί δεν κάνει πλέον παρτουζα με Μιλένα?
την Μιλένα που την ρώτησα μ
" ειπε εγω δεν έχω κανένα θέμα".
πολύ "στενάχωρο"..... βρείτε τα κορίτσαρες μου!!
Θα είπε η μία στην άλλη..
Θα τρώω εγώ όλο το γαμησι στην δουλειά και θα μοιραζόμαστε τα λεφτά;
Τα έχει το συνεταιριλικη αυτά...
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Αυτό απέναντι από το καφενείο που μαζεύονται οι Αλβανοί
Είναι το γωνιακο που ανέβει στο πρώτο οροφο και ακριβώς δίπλα ειναι άλλο μπουρδελο αλλα στο ισόγειο.εε σε αυτό στο ισόγειο είναι η Αλεξάνδρα,ειναι αυτο που εχει μικρο σαλονι . Η αλεξανδρα ειναι Μια ξανθιά Ρωσίδα μιλφ ,πήγαινε και θα περάσεις καλα
Ευχαριστω!
Βαρδια;
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.785
Like
4.294
Πόντοι
456
θα ηταν πιο πληρης η λιστα αν σε καθε ονομα σημειωνες και την βαρδια (πρωι, βραδυ,μεταμεσονυχτια)...βεβαια νταξει μην τα θελουμε ολα στο πιατο χαχαχα
Φιλε δεν ειναι ποτε στανταρ αυτα που ζητας , σχεδον ολες και ολα αλαζουν συχνα πυκνα .
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Θα είπε η μία στην άλλη..
Θα τρώω εγώ όλο το γαμησι στην δουλειά και θα μοιραζόμαστε τα λεφτά;
Τα έχει το συνεταιριλικη αυτά...
Καλησπέρα σε όλους, από ότι κατάλαβα δεν κάνουν στο Διδυμου 27 όλες οι κοπέλες παρτούζες μεταξύ τους σε όλους τους συνδυασμούς? Παράξενο...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.002
Πόντοι
45.465
Λιοσίων 73Β, Κέλλυ, καινούργια κοπέλα λατίνα νεαρή με κανονικό κορμί, μελαχρινή με 2άρι βυζί.
Μέτρια σαν παρουσία αλλά φορούσε λευκό σετάκι ζαρτιέρες.
Παιζει να ειναι αυτη που ειδα το πρωι και η υπηρεσια να ειπε αλλο ονομα,κι αυτη που ειδα το πρωι ασπρα εσωρουχα και ζαρτιερες φορουσε
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
193.002
Πόντοι
45.465
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom