Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 138 άτομα (6 μέλη και 132 επισκέπτες)

mastrogod

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
46
Κριτικές
15
Like
592
Πόντοι
290
Καλησπέρα παίδες.Διδυμου 27 ποιες δουλεύουν πρωινή και απογευματινή βάρδια.συγνωνη αν κουράζω αλλά μένω μακριά και είναι δύσκολο να κατεβαίνω κέντρο.
πρωινή ηταν Μιλένα Τάνια Βικτώρια.
πήρα Τάνια Μιλένα όνειρο!!! ανεβαίνει κριτική ...
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
304
Like
629
Πόντοι
81
Έλεος ρε παιδιά με την Σαμπίνα....μόνο άγαλμα δεν της έχετε κάνει....και σιγά την γκόμενα...μέτριο σέρβις από ένα καλουτσκο αλβανακι...την δοκίμασα 2 φορές για να δω τελικά γιατί αυτός ο ντόρος.... υπάρχουν πολύ καλύτερες υπηρεσίες στα πέριξ....αλλά είπαμε εδώ μέσα τις ανεβάζετε στα ύψη και μετα λέτε ότι δεν βρίσκεται γκόμενα για να περάσουμε καλά.... χαλαρώστε ότι και να τους κάνετε (μέχρι και δωράκια ακριβά της κάνετε) χορηγούς ψάχνουν και όλους μα όλους έτσι μας βλέπουν...Ε Λ Ε Ο Σ....!!!!
:tooth: :tooth: Γιατί πήγες δεύτερη;
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
920
Κριτικές
48
Like
4.783
Πόντοι
2.836
φίλτατε, δεν είσαι ο μόνος άνθρωπος σε αυτόν τον μάταιο κόσμο που έχεις <ανώμαλα γούστα> …

Υπάρχουν χιλιάδες, μη πω και παρά πάνω, άλλος πάει με 12χρονα, άλλος με βρέφη, άλλος με κατσίκες, άλλος με άντρες, άλλος με αγοράκια και πάει λέγοντας …

Από που και ως που οφείλουμε να σεβόμαστε την ανωμαλία του καθενός; Προσωπικά, αν μπορούσα να απαλλάξω αυτόν τον κόσμο από την ανωμαλία θα το έκανα χωρίς τύψεις και δισταγμό, φυσικά δεν μπορώ και ακόμα ποιο φυσικά δεν σέβομαι κανένα ανώμαλο γούστο. Δεν ξέρω πως στο ανώμαλο μυαλό σου έχεις συνδέσει την ανωμαλία με τον σεβασμό …

Δεύτερων, ο καθένας μπορεί να κάνει ότι θέλει, από την στιγμή που το δημοσιεύει όμως πρέπει να είναι έτοιμος να δεχτεί την κριτική, εάν αυτό δεν σου αρέσει πολύ απλά κρατά τα γούστα για τον εαυτό σου …

Τρίτων, από την μια μας λες σέβεσαι τις εταίρες, από την άλλη μας λες ότι κάποιες δε σε δέχονται κάτι το οποίο στέκει μόνο σε ανώμαλη λογική.

Τέλος, φίλτατε ο σεβασμός κερδίζεται ανεξαρτήτως ηλικίας, οι μόνοι που έχουν κερδίσει τον δικό μου σεβασμό όλα αυτά τα χρόνια είναι τα εργαζόμενα κορίτσια, τα οποία έχουν αποδείξει μέχρις εσχάτων ποσό τίμια είναι και ποσό προσπαθούν να με κάνουν να περάσω καλά, κάτω από άθλιες συνθήκες. Όπως τις σέβομαι, όχι στα λόγια, στην πράξη, ανταποδίδουν με το παρά πάνω χωρίς να έχουν κέρδος από αυτό.

Σίγουρα, υπάρχουν εταίρες που έχουν παρόμοια γούστα με τα δικά σου, καλό είναι να πηγαίνεις μόνο με αυτές εάν θες να εκπληρώνεις τις επιθυμίες σου, με τις άλλες απλά γινε φυσιολογικός και δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Από την άλλη αν αισθάνεσαι δυνατός με το να πηδάς άγρια ένα αδύναμο κορίτσι, σου λέω ότι είσαι το ακριβώς αντίθετο, αν θες να γίνεις πραγματικά δυνατός πλάκωσε στο ξύλο έναν πρωταθλητή του μαι ται και τότε όλοι θα υποκληθούμε στην δύναμη σου
ΕΤΣΙ ΜΠΡΆΒΟ!!!
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.080
Πόντοι
1.936
Μια ερωτηση παιδια, εχτες περασα απο φωκαιας ψαχνοντας καρολινα.... ξερετε σε ποιο δουλευει και ποια βαρδια??? Εγω πηγα στις 1 το μεσημερι. Ευχαριστω
Πρωινα Φιλιππιδου 11 οροφος ή Φωκαιας 27 υπογα.
Απογευματα,παιζει και να τη βρεις στο Φωκαιας 27 το υπερυψωμενο.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.080
Πόντοι
1.936
Το Ειρηνακι οπλοπολυβολουσκα ειναι παλι στο Φωκαιας 17 οροφος.Εδινε σκληρη μαχη με εταιρο συνσγωνιστη εντος δωματιου.Ιαχες,κραυγες αυτη κοπανηματα στο ντουβαρι απο το γαμωκρεβατο.Οποιος και να ηταν ο εταιρος μαλλον ειχε το χρυσο παπαρι.Ομολογουμενως ψιλοζηλεψα τωρα στα γεραματα.....
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Έλεος ρε παιδιά με την Σαμπίνα....μόνο άγαλμα δεν της έχετε κάνει....και σιγά την γκόμενα...μέτριο σέρβις από ένα καλουτσκο αλβανακι...την δοκίμασα 2 φορές για να δω τελικά γιατί αυτός ο ντόρος.... υπάρχουν πολύ καλύτερες υπηρεσίες στα πέριξ....αλλά είπαμε εδώ μέσα τις ανεβάζετε στα ύψη και μετα λέτε ότι δεν βρίσκεται γκόμενα για να περάσουμε καλά.... χαλαρώστε ότι και να τους κάνετε (μέχρι και δωράκια ακριβά της κάνετε) χορηγούς ψάχνουν και όλους μα όλους έτσι μας βλέπουν...Ε Λ Ε Ο Σ....!!!!
Γιατί τόσο εκνευρισμό;
Θα έλεγα να χαλαρώσεις εσύ λίγο.
Κάποιοι μας αρέσει η συγκεκριμένη κοπέλα και κάποιοι μπορεί να κάνουμε και κάποια χιλιόμετρα για να βρεθούμε μαζί τής καί με κάποιες άλλες κοπέλες που ευτυχώς κάποιοι έχουν κάνει ενημέρωση.
Για την συγκεκριμένη δεν υπάρχει από κάποιον ενημερώνει και εξού και η ερωτήσεις.
Αν δουλεύει απογεύματα εμένα πού δεν είμαι κάτοικος Αθηνών με βολεύει.
Εντάξει έως εδώ;
Καί μήν τσουβαλιαζεις όλους σε ένα μήνυμα.
Βρες αυτούς πού κάνουν δώρα και μιλά μαζί τούς.
Κάνε αναφορά στης καλύτερες πού υπάρχουν και θα το εκτιμούσα.
Κάθε μέρα συναγωνιστές σε ενημέρωση γράφουν για της ίδιες κοπέλες (να είναι καλά).
Θα τούς βάλει χέρι καί σέ αυτούς;

Σορυ είναι τελευταία φορά πού θα κάνω ανάλυση παιδικού επιπέδου για μία ερώτηση πού έκανα .
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Έλεος ρε παιδιά με την Σαμπίνα....μόνο άγαλμα δεν της έχετε κάνει....και σιγά την γκόμενα...μέτριο σέρβις από ένα καλουτσκο αλβανακι...την δοκίμασα 2 φορές για να δω τελικά γιατί αυτός ο ντόρος.... υπάρχουν πολύ καλύτερες υπηρεσίες στα πέριξ....αλλά είπαμε εδώ μέσα τις ανεβάζετε στα ύψη και μετα λέτε ότι δεν βρίσκεται γκόμενα για να περάσουμε καλά.... χαλαρώστε ότι και να τους κάνετε (μέχρι και δωράκια ακριβά της κάνετε) χορηγούς ψάχνουν και όλους μα όλους έτσι μας βλέπουν...Ε Λ Ε Ο Σ....!!!!
++++
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Πουτανα είναι ρε φίλε.
Δώρα θα ζητήσει .
Απλά κάποιοι πέφτουν με τα μούτρα και τα δίνουν όλα .
Χαλαρώστε παιδιά , καλό μαθαίνουν ….
Μια φορά πουτανα μία ζωή πουτανα ...μας θεωρούν μαλακες και ανάξιους άνδρες όλους...ποια μπορεί να γοητευτει και να αισθανθεί κάτι? Μόνο συμφέρον, είναι οι μεγαλύτερες θεατρινες, το επάγγελμα τους είναι το θέατρο..
Οποιαδήποτε γυναίκα ψάχνει πάντα ένα μη συνηθισμένο άνδρα πόσο μάλλον στα μπουρδέλα..
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Μια φορά πουτανα μία ζωή πουτανα ...μας θεωρούν μαλακες και ανάξιους άνδρες όλους...ποια μπορεί να γοητευτει και να αισθανθεί κάτι? Μόνο συμφέρον, είναι οι μεγαλύτερες θεατρινες, το επάγγελμα τους είναι το θέατρο..
Οποιαδήποτε γυναίκα ψάχνει πάντα ένα μη συνηθισμένο άνδρα πόσο μάλλον στα μπουρδέλα..
Λάθος όσα λες !!! Θα πω : Οι μεγαλύτερες ΠΟΥΤΑΝΕΣ δεν δούλεψαν ποτέ στα μπουρδελα αλλά δούλευαν τα καλύτερα παιδιά !!!
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.882
Πόντοι
1.431
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του σάιτ.
Πρωινή βόλτα σήμερα στο κέντρο, μετάξι γειτονιά, περίπου 11.
Έκανα πρώτα μια στάση στο Κ32 υπόγειο,να δω τα δύο κορίτσια που είχε, Άννα νομίζω, μελαχρινή με πλούσιο στήθος, ωραία πόδια και συμπαθητικό πρόσωπο, λίγο ανέκφραστη μου φάνηκε. Περίμενα να βγει και η Λίλυ από δωμάτιο, πιο κοντουλα,πιο τσαχπινα , μελαχρινή, είχε καπάκι και άλλο δωμάτιο, οπότε έφυγα.
Να προσθέσω ότι όσο περίμενα, όσοι συναγωνιστές κατέβαιναν και έβλεπαν Άννα, κανένας δεν περνούσε.
Πήγα απέναντι στο Κ27 ισόγειο, περιμένανε 6-7 στο σαλόνι, έφυγα.
Κάτω στο 27 υπόγειο, οι δύο κολομβιανες κατά τόν τσατσο, ήταν σε ντουο με συναγωνιστή, και η κουβεντουλα μεταξύ των κορασίδων να πηγαίνει σύννεφο ☁️. Δεν είχα υπομονή,ο στόχος είχε κλειδώσει από πριν. Να δω Τατιάνα στο Ιάσωνος 1γ.
Λοιπόν , εμφάνιση έχουν γραφτεί, για τα δικά μου μάτια πολύ καλό.
Υπηρεσίες; Τι να πω; 3 λεπτά μου ρουφούσε τα αρχιδια και 2 λεπτά τον πουτσο. Ε πόσο να αντέξω μετά; Δύο στάσεις, ιεραποστολικό και στα πλάγια,ίσα για να πάρω μυρωδιά πού λένε.
Βγάζω γρήγορα το προφυλακτικό, αρχίζω να χύνω, το παιρνει και το βάζει στο στόμα,να προλάβει.
Τι να πω, υπάρχουν ακόμα κοπέλες που ξέρουν από πριν τι θέλεις.
Ήμουν τυχερός που δεν είχε κόσμο όταν πήγα, γιατί μετά ήταν 3 σε αναμονή.
Θα είναι εδώ μέχρι 15 του Νοεμβρίου, μετά φεύγει Ουκρανία.
Ωράριο που ρώτησα 6 με 6.
Καλό βράδυ σε όλους τους φίλους.
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Λάθος όσα λες !!! Θα πω : Οι μεγαλύτερες ΠΟΥΤΑΝΕΣ δεν δούλεψαν ποτέ στα μπουρδελα αλλά δούλευαν τα καλύτερα παιδιά !!!
Οι πουτανες σε δουλεύουν τόσο γλυκά αλλά και τόσο δυνατά που δεν καταλαβαίνεις τίποτα... είναι επαγγελματίας, καμία πουτανα δεν αγάπησε πελατη, μόνο από συμφέρον.
Είμουνα και είμαι χρόνια σε σχέσεις και καμιά δεν με εκμεταλευτηκε ,μην σου πω το αντίθετο..
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.176
Κριτικές
496
Like
62.347
Πόντοι
39.662
Καταθεση προ ολιγου στην μοντελα instagram influencer Σαμπινα στο Βεργας 7.
Χαδιαρα γατουλα με υγρο μουνι που το ρουφηξα.
Της εγλειψα τις πατουσες, αστραγαλους και γαμπες και την εγλειψα και αναμεσα στα δαχτυλα των ποδιων της οπου γαργαλιοταν λιγακι η ψιψινελ.
Πεντακαθαρο το κοριτσι μας, αλλωστε ειχε παει και για πεντικιουρ σημερα....
Πολυ καλη εως άριστη επιλογη για ποδολαγνους.
Της εγλειφα το μουνι με ανοιχτα τα ποδια της και με κερασε και μια τζουρα κατουρο αφου της ζητησα να κανει ενα squirt.
Της εδωσα και ενα δεκαρικο δωρο να πιει ενα καφε γιατι την ιδρωσε τη φανελα..
Καλο βραδι. :hi:
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
304
Like
629
Πόντοι
81
Μια φορά πουτανα μία ζωή πουτανα ...μας θεωρούν μαλακες και ανάξιους άνδρες όλους...ποια μπορεί να γοητευτει και να αισθανθεί κάτι? Μόνο συμφέρον, είναι οι μεγαλύτερες θεατρινες, το επάγγελμα τους είναι το θέατρο..
Οποιαδήποτε γυναίκα ψάχνει πάντα ένα μη συνηθισμένο άνδρα πόσο μάλλον στα μπουρδέλα..
Φίλτατε έχεις εντελώς λάθος και δεν έχεις ιδέα πως σκέφτονται οι γυναίκες. Σίγουρα έχεις βγάλει συμπέρασμα από προσωπική εμπειρία και δεν έχεις καταλάβει το λάθος που έκανες.

Οι περισσότερες εταίρες με θέλουν για άντρα τους σε αντίθεση με εμένα που δεν το βλέπω έτσι. Οπότε, μάλλον εκείνες έχουν καλύτερη άποψη για εμάς παρά εμείς για αυτές. Εκτός αυτού αύριο θα τα παρατούσανε όλα για να παντρευτούν με πελάτη τους χωρίς να τις ενδιαφέρει με πόσες έχει πάει πριν η μετά από αυτές.

Εμείς κατά πλειοψηφία είμαστε προκατειλημμένοι ως προς αυτές και για αυτό κάνουν ότι κάνουν από αντίδραση.
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Φίλτατε έχεις εντελώς λάθος και δεν έχεις ιδέα πως σκέφτονται οι γυναίκες. Σίγουρα έχεις βγάλει συμπέρασμα από προσωπική εμπειρία και δεν έχεις καταλάβει το λάθος που έκανες.

Οι περισσότερες εταίρες με θέλουν για άντρα τους σε αντίθεση με εμένα που δεν το βλέπω έτσι. Οπότε, μάλλον εκείνες έχουν καλύτερη άποψη για εμάς παρά εμείς για αυτές. Εκτός αυτού αύριο θα τα παρατούσανε όλα για να παντρευτούν με πελάτη τους χωρίς να τις ενδιαφέρει με πόσες έχει πάει πριν η μετά από αυτές.

Εμείς κατά πλειοψηφία είμαστε προκατειλημμένοι ως προς αυτές και για αυτό κάνουν ότι κάνουν από αντίδραση.
Χωρίς παρεξήγηση φιλαράκι μου αυτά τα λες για να παρηγορηθείς... όποιος πάει σε μπουρδέλα δεν είναι άξιος άνδρας και το ξέρουν οι πουτανες .. πρόσφατα μου είπε και μένα μία μικρούλα πόρνη ότι αν ήσουν μικρότερος σε παντρευομουνα τώρα αμέσως, τι σημαίνει αυτό?
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.307
Πόντοι
9.477
Χωρίς παρεξήγηση φιλαράκι μου αυτά τα λες για να παρηγορηθείς... όποιος πάει σε μπουρδέλα δεν είναι άξιος άνδρας και το ξέρουν οι πουτανες .. πρόσφατα μου είπε και μένα μία μικρούλα πόρνη ότι αν ήσουν μικρότερος σε παντρευομουνα τώρα αμέσως, τι σημαίνει αυτό?
Τι είναι αυτά που λες;
Το μπουρδέλο είναι το παλάτι των κρυστάλλων, αρκεί να μπορείς να το δεις.
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
646
Πόντοι
81
Καταθεση προ ολιγου στην μοντελα instagram influencer Σαμπινα στο Βεργας 7.
Χαδιαρα γατουλα με υγρο μουνι που το ρουφηξα.
Της εγλειψα τις πατουσες, αστραγαλους και γαμπες και την εγλειψα και αναμεσα στα δαχτυλα των ποδιων της οπου γαργαλιοταν λιγακι η ψιψινελ.
Πεντακαθαρο το κοριτσι μας, αλλωστε ειχε παει και για πεντικιουρ σημερα....
Πολυ καλη εως άριστη επιλογη για ποδολαγνους.
Της εγλειφα το μουνι με ανοιχτα τα ποδια της και με κερασε και μια τζουρα κατουρο αφου της ζητησα να κανει ενα squirt.
Της εδωσα και ενα δεκαρικο δωρο να πιει ενα καφε γιατι την ιδρωσε τη φανελα..
Καλο βραδι. :hi:
Άκου δεκάρικο δώρο , εσείς χαλάτε την πιάτσα ! , :2funny: βλέπω να γίνεται καμμιά ανατίμηση και να μετατρεπεται
το πήδημα σε είδος υψίστης πολυτελείας ...
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
839
Κριτικές
24
Like
8.007
Πόντοι
2.036
Πριν λιγο εκανα αποπειρα να δοκιμασω την πολυδιαφημισμενη ινσταγκραμερ Σαμπινα στην Βεργας 7....δεν ξερω εαν δουλευε την ωρα που πηγα παντως ειχε τουλαχιστον 12 ατομα αναμονη οποτε εφυγα...αλλη μερα ισως...τελικα μετα απο πολυωρη βολτα κατεληξα Φωκαιας 13 οπου μου εκανε κλικ η μαρια η αλβανιδα μελαχρινη 2αρι βυζι κανονικο σωμα....χαριτωμενο κοριτσι φοραει γυαλακια ...πολυ καλη διαθεση της αρεσει πολυ αυτο που κανει...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom