Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (2 μέλη και 51 επισκέπτες)

Kitsoso

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
141
Πόντοι
0
Φώκαιας νομίζω φυλής κατά εκεί ειρήνη με πρωκτικό πέρασμα σήμερα ήταν εκεί ,είχε λίγα νεύρα..
Έκανε ξεκάθαρο από την αρχή ότι έχει λίγο πρωκτικό και όχι δυνατό..

Με άφησε ούτε δύο λεπτά από κώλο λες και ήμουν τιμωρία..

Αρνητική η ψήφος..

Η ιζαμπελας Φώκαιας ( Ελληνίδα χωρίς πρωκτικό είπε) είχε κλεισμένο το γήπεδο, μπήκε ένας λαρτζ τύπος και είπε την θέλω για 3 φορές ..

Άβυσσος η ψυχή του γαμιά
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
Φώκαιας νομίζω φυλής κατά εκεί ειρήνη με πρωκτικό πέρασμα σήμερα ήταν εκεί ,είχε λίγα νεύρα..
Έκανε ξεκάθαρο από την αρχή ότι έχει λίγο πρωκτικό και όχι δυνατό..

Με άφησε ούτε δύο λεπτά από κώλο λες και ήμουν τιμωρία..

Αρνητική η ψήφος..

Η ιζαμπελας Φώκαιας ( Ελληνίδα χωρίς πρωκτικό είπε) είχε κλεισμένο το γήπεδο, μπήκε ένας λαρτζ τύπος και είπε την θέλω για 3 φορές ..

Άβυσσος η ψυχή του γαμιά
Φυλής καμία καλή;
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
557
Κριτικές
25
Like
3.456
Πόντοι
1.436
Η ιζαμπελας Φώκαιας ( Ελληνίδα χωρίς πρωκτικό είπε) είχε κλεισμένο το γήπεδο, μπήκε ένας λαρτζ τύπος και είπε την θέλω για 3 φορές ..

Άβυσσος η ψυχή του γαμιά
3× 10' = 30'= 60 euro μισάωρο ο τυπάς.... εχω περάσει ενα πρωί κατά 10 φυλής κεντρικά για στανταρακι κ έφαγα πόρτα από 2τσα γιατί τυπάς-αγαπουλης την είχε κλείσει 2 ώρες δωμάτιο 240 euro !!! 2 ώρες σε μπουρδέλο κ τόσα λεφτά.....οχι άβυσσος αλλά τάρταρα η ψυχή μερικών.....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.908
Πόντοι
45.465
τώρα live



Φυλής 109β Κατερίνα ξανθοκαστανη μιλφ με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι,και Ελένη νταρντανοχοντρη με κόκκινα μαλλιά, 2.5-3αρι βυζι, αμφότερες με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 109α Ελένη μελαχρινή λεπτή μιλφ με 1.5αρι βυζι και Βικτόρια με καστανοκοκκινο μαλλί μέχρι τους ώμους, παχουλη με 2αρι συν βυζι, αμφότερες σε. απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Φυλης 86β Αντριαννα μελαχρινή με κανονικό ωραίο σώμα, με ακόμα πιο ωραίο κωλο, 2αρι βυζι, 3-4 μικρά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Άντζελα το μελαχρινό κοντοπουτανο κανονικό σώμα 3αρι βυζι,τατουάζ κάτω από τα βυζια με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β Λάουρα ξανθιά κατσαρομαλλα με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ στο αριστερό μπούτι και στον αυχένα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα

Φιλιππιδου 11α Συλβια μελαχρινή νταρντανα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 κατω Άννα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα κ τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 74 αριστερά Γιάννα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 δεξιά Ειρήνη καστανή κατσαρομαλλα με κανονικό σώμα υπέροχο κωλο, 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 66δ Μπιουτη μελαχρινή μαυρουλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β Ορορα καστανοξανθο κοντοπουτανο με ψιλοκανονικο σώμα 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 7 υπόγειο Εμμι μελαχρινή με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 9 Τζένη ξανθοκαστανη χοντρουλα με 3.5αρι συν βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17α Μαρία ξανθιά σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25α Αφροδίτη/Venus μελαχρινή λατινα με λεπτό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι ωραία πόδια, παρά πολλά τατουάζ , με ελεύθερο στοματικό όχι τελειωτικό.

Φωκαιας 25β Σάρα μελαμψη μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Εύα ξανθιά μιλφ πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β πάνω Εμμανουέλα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό

όσα δεν αναφέρω είναι κλειστά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.908
Πόντοι
45.465
σφηνάκι live

Βεργας 2 Βίκυ ξανθοκαστανη γκιλφ με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους, παχουλη 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 Ιονελα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι πεταχτώ κωλαράκι, τατουάζ πάνω από δεξί στήθος, και Λίνα με καστανομελι μαλλί πιασμένο αλογοουρά παχουλή με 3αρι βυζι , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Βεργας 6α & 6β κλειστά.

Βεργας 7 Μαρία ξανθοκαστανη μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 7 υπόγειο κλειστό.
 

Mike_k

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
4
Like
820
Πόντοι
81
σιγα τα σαμιαμιδια ρε μαστορα, ιδιως η κορινα :confused:
Την έχω πάρει τουλάχιστον 4-5 φορές και ειναι από τα στανταρακια μου κ περνάω πολύ καλά, πρέπει να βρεις το κουμπί της κ περνάς τέλεια παρολη την βρώμα που έχει βγει ότι είναι φόλα.
Φρεσκοπλυμενος κ ξυρισμένος μου τραβάει πιπα υγρή διάρκειας κ ανταποδίδω με κωλογλυφαδα κ τα συναφή. Για τους λάτρεις των πετιτ πάντα.
Μπορει να είναι σπαστικια κάποιες φορές, πχ ρωτάει πόσο μακρυά θα χυσεις, μην με φιλάς στο μάγουλο, μη με χυσεις στην μούρη κτλ, επίσης καυλώνει με τα κοπλιμέντα, όταν το γύρισε στο ξανθό την τρέλαναν.
Τέλος δεν κοιτάει ποτέ ώρα κ δεν φεύγει εάν δεν τελειώσεις.
Αν έδινε γλωσοφιλα ίσως να την συγκρινα με την Τζασμιν σε υπηρεσίες
 
Τελευταία τροποποίηση:

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
15
Like
11.684
Πόντοι
3.246
Ιζαμπελας Φώκαιας ( Ελληνίδα χωρίς πρωκτικό είπε) είχε κλεισμένο το γήπεδο, μπήκε ένας λαρτζ τύπος και είπε την θέλω για 3 φορές ..

Άβυσσος η ψυχή του γαμιά
Τύπε, μάλλον συνήθισε το στουντιακο πρόγραμμα και έκοψε το πρωκτικό. :zfuck:Κριμα γιατί ήταν μαστορισσα του γκροβερ όταν έμαθε να το δίνει απλόχερα και από τις λίγες που αποζητούσε το γλυφοκωλι.:kneel: Να επιβεβαιώσω προηγούμενο συναγωνιστή που ανέφερε το πέρασμά της από Θησέως 40. Ορίστε και ο σχετικός σύνδεσμος: Ιζαμπελα
Να σημειωθεί ότι από τις φωτογραφίες της (που κράτησα στο αρχείο μου για την αυριανή πρωινή μου μαλακια :rolleyes:) έχουν αφαιρεθεί ορισμένα χαρακτηριστικά τατουάζ. Αυτό όμως δεν μας εμποδίζει να την αναγνωρίσουμε τα λαγωνικα της πιάτσας!:rockon:Ιζαμπελα, καλη επάνοδο στη Φωκαιας κι ελπίζω σύντομα με κωλοτρυπιδι στο μενού για εμάς τους πρωκτικομανεις!:zfuck::rockon:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Μάγκες την καλημέρα μου. Μέσα σε μια εβδομάδα, σε 2/2 περιπτώσεις (ονόματα δεν θα πω) η μια μου άρχισε τον παπά " και τι ωραίος που είσαι και είσαι παντρεμένος; Κ γράψε το τηλ μου κ κάνε μου αναπάντητη κ οπότε θες "κάτι" να με παίρνεις" όλα αυτά ενώ ήταν κολλημένη πάνω μου κ με χάιδευε..στο τέλος μέχρι κ νερό παγωμένο μου έφερε. Κ χθες η άλλη μεταξύ σοβαρού κ αστείου, αν θέλω να τα φτιάξουμε και αν θέλω να πάμε μαζί διακοπές κ θα περάσουμε ζάχαρη κτλ κτλ. Προσωπικό συμπέρασμα.. ή καλοκαιριατικα έχουν βαρεσει μπιέλα κ αρχίζουν τις μαλακίες ή έχει αρχίσει κ πέφτει πείνα και ψάχνουν για κάνα αγαπουλη χορηγό..
Ελπίζουμε όλοι το Β
 

Mike_k

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
4
Like
820
Πόντοι
81
Έφαγα μια φλασια συναγωνιστείς, θυμάστε έναν τσάτσο πριν καμιά 20αρια χρόνια στο Μεταξουργείο που είχε όγκο στον λαιμό?
Ήταν πολύ ευγενικός κ ήπιος κάπου μέτα έκοψα κ πήγαινα φυλής.
Στις αναμνήσεις τότε έχουν μείνει ο τσάτσος, το μπουρδελο με το ασανσέρ και οι αμέτρητες ξύλινες σκαλες
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220805_014915.jpg
    Screenshot_20220805_014915.jpg
    286,7 KB · Εμφανίσεις: 49
  • Like
Αντιδράσεις: Ripper

Shadow7

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2022
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Μπαμπατσικο δηλ χοντρή
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Έχει κάτι φολες ς στάνταρ φίλε
Οχι φίλε μοθ δεν την λές χοντρή όπως ακριβώς το είπα μπαμπάτσικη μπορεις να δεις φωτογραφίες στο site, ειναι αντιπροσωπικες. :)
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
303
Like
627
Πόντοι
81
Μάγκες την καλημέρα μου. Μέσα σε μια εβδομάδα, σε 2/2 περιπτώσεις (ονόματα δεν θα πω) η μια μου άρχισε τον παπά " και τι ωραίος που είσαι και είσαι παντρεμένος; Κ γράψε το τηλ μου κ κάνε μου αναπάντητη κ οπότε θες "κάτι" να με παίρνεις" όλα αυτά ενώ ήταν κολλημένη πάνω μου κ με χάιδευε..στο τέλος μέχρι κ νερό παγωμένο μου έφερε. Κ χθες η άλλη μεταξύ σοβαρού κ αστείου, αν θέλω να τα φτιάξουμε και αν θέλω να πάμε μαζί διακοπές κ θα περάσουμε ζάχαρη κτλ κτλ. Προσωπικό συμπέρασμα.. ή καλοκαιριατικα έχουν βαρεσει μπιέλα κ αρχίζουν τις μαλακίες ή έχει αρχίσει κ πέφτει πείνα και ψάχνουν για κάνα αγαπουλη χορηγό..
Σε αυτή την περίπτωση δεν μπορώ να καταλάβω κάτι, άντε λογικό να ψάχνουν άντρα, πως γίνετε να ψάχνουν άντρα από πελάτες αφού ξέρουν ότι πάνε και με άλλες; Εγώ πχ και όχι μόνο εγώ, ενδέχεται να έχω πάει με περισσότερες ιεροδουλες από ότι εκείνες με πελάτες, πως ακριβώς το έχουν σκεφτεί; Θα πηγαίνουν με άλλους, θα πηγαίνουμε με άλλες και όλα μια χαρά; Ε τότε ποιος ο λόγος να κάνεις σχέση; Θα μας τρελάνουν…
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
303
Like
627
Πόντοι
81
Πέρασμα για Μπετυ στο Λιοσίων 73.
Από την πρώτη επαφή η κοπέλα δεν ήθελε να μου πάρει πίπα, γενικά έκανε κάτι γκριμάτσες, έβγαζε την γλώσσα και με κορόιδευε. Στην αρχή νόμιζα ότι έπεζε μετά κατάλαβα ότι κάτι πάει λάθος.. δεν στήθηκε να την πηδήξω, μου είπε γιατί να στηθω.. ε λέω γιατί πλήρωσα για να σε γαμησω όχι για να σε κοιτάζω, μετά έβγαζε την γλώσσα κορόιδευε και δεν καθόταν..
Νόμιζα κάποιος μου κάνει πλάκα, βγήκα στην τσατσα έξω είπα το θέμα και μου απάντησε φύγε δεν θέλουμε ξένους..

Και της απάντησα 1) είμαι πελάτης και πλήρωσα 2) τι ξένος ρε βλήμα Έλληνας είμαι 3) η τσατσά είναι ξένη, πραγματικά νόμιζα κάποιος μου κάνει πλάκα..

Συνέχισα και είπα το αφεντικό σου ξέρει ότι μιλάς έτσι και φέρεσαι έτσι σε πελάτες;
Η τσατσά απάντησε γιατί θα του το πεις εσύ μωρη ;

Μαλακές αν δεν θέλετε να κάνετε την τσατσα η την πουτανα να αλλάξετε επαγγέλμα , η να πάτε σε ψυχολόγο.


Είμαι 27 , γυμνασμενος, καθαρός, ψηλός, Έλληνας, και πάντα ευγενικός.. τι μπορεί δηλαδή να έκανα για να φέρθουν έτσι απορώ ..
Θα ρωτήσω αύριο τους γονείς μου αν τελικά είμαι Έλληνας η μάνα έκανε καμία πονηριά όταν έλειπε στρατό ο πατέρας ..
Παιντι μου, σε εψακνα τόσο καιρό στο Ουγκάντα και σε βρήκα στο Ελλαντα!! :2funny::2funny::2funny: :tooth:
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.890
Like
5.633
Πόντοι
1.056
Να επιβεβαιώσω προηγούμενο συναγωνιστή που ανέφερε το πέρασμά της από Θησέως 40.
Να υποθεσω οτι δεν ειχε δουλεια και γυρισε σε μπουρδελο? Για μπουρδελο παντως ωραιο μουνι.

Για να γαμησεις σε στουντιο με 50 ευρω πρεπει η αλλη να ειναι υπερμουναρα, να εχεις τελειες υπηρεσιες, και να γαμας τουλαχιστον 30 λεπτα!

Οι υπευθυνοι των στουντιο ελπιζω να το διαβαζουν το μυνημα..
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
15
Like
11.684
Πόντοι
3.246
Να υποθεσω οτι δεν ειχε δουλεια και γυρισε σε μπουρδελο? Για μπουρδελο παντως ωραιο μουνι.

Για να γαμησεις σε στουντιο με 50 ευρω πρεπει η αλλη να ειναι υπερμουναρα, να εχεις τελειες υπηρεσιες, και να γαμας τουλαχιστον 30 λεπτα!

Οι υπευθυνοι των στουντιο ελπιζω να το διαβαζουν το μυνημα..
Προφανώς το 50ρικο βγαίνει πιο δύσκολα από το 20ρικο, αλλά οι λάτρεις των στούντιο δεν νομίζω ότι ταυτίζονται με εμάς τους λάτρεις των μπουρδελων. Δυστυχώς, με 50 ευραιους γαμας το πολύ 20λεπτο σε απλό πρόγραμμα σε στούντιο. :jerking:Για μένα πεταμένα λεφτά όταν μπορείς να γαμας με φουλ πρόγραμμα :zfuck:για 10-15 λεπτά με 20 ευραιους. Η μόνη και βασική διαφορά για μένα είναι η καθαριότητα του στούντιο και τίποτα παραπάνω. Η μόνη φορά που γάμησα, κατόπιν έρευνας, σε στούντιο ήταν η Μαρίνα η Σερβα (δηλαδή Αλβανίδα), κυρίως λόγω πρωκτικού και γλωσσοφιλων. Κατά τα άλλα μόνο το σιχαμενο Μετάξι διατηρεί το VFM σε καλά επίπεδα, όσο και να το κακολογουμε...:hi:
 

bakalis11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2014
Μηνύματα
20
Κριτικές
21
Like
242
Πόντοι
290
Παιδιά καλημέρα , ξέρει κανείς που μπορώ να βρω Ειρηνη από περγαμου 27;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.239
Κριτικές
94
Like
46.530
Πόντοι
17.311
Την έχω πάρει τουλάχιστον 4-5 φορές και ειναι από τα στανταρακια μου κ περνάω πολύ καλά, πρέπει να βρεις το κουμπί της κ περνάς τέλεια παρολη την βρώμα που έχει βγει ότι είναι φόλα.
Φρεσκοπλυμενος κ ξυρισμένος μου τραβάει πιπα υγρή διάρκειας κ ανταποδίδω με κωλογλυφαδα κ τα συναφή. Για τους λάτρεις των πετιτ πάντα.
Μπορει να είναι σπαστικια κάποιες φορές, πχ ρωτάει πόσο μακρυά θα χυσεις, μην με φιλάς στο μάγουλο, μη με χυσεις στην μούρη κτλ, επίσης καυλώνει με τα κοπλιμέντα, όταν το γύρισε στο ξανθό την τρέλαναν.
Τέλος δεν κοιτάει ποτέ ώρα κ δεν φεύγει εάν δεν τελειώσεις.
Αν έδινε γλωσοφιλα ίσως να την συγκρινα με την Τζασμιν σε υπηρεσίες
εγω δεν εχω πει οτι ειναι φολα ομως, εχω πει οτι δε μου κανει σαν εικονα.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.890
Like
5.633
Πόντοι
1.056
Σαββατοκυριακο δουλευουν κανονικα οι στεθερες στο προγραμμα τους; η συνηθως πανε για μπανιο τετοιες μερες;

Τι λενε οι πιο εμπειροι;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom