Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 226 άτομα (18 μέλη και 208 επισκέπτες)

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.918
Like
5.771
Πόντοι
1.056
Στο Ιάσωνος 44 το νούμερο 3 μπουρδελο απο αριστερά ειναι τώρα η Ιωαννα η βολεϋμπολιστρια.
Ψηλη αδύνατη με σεξι πονηρό πρόσωπο και απλο προγραμμα στα 10ε.

Στο Ιάσωνος 44 το δεξι με τα σκαλάκια ειναι δυο νεαρες απο το Ουζμπεκιστάν. Η Μαρινα και η Τζούλια .

Όμορφες κοπέλες με ελκυστικα Ασιατικα χαρακτηριστικα προσωπου μαυρομαλλες αδύνατες.

Γαμησα τη Μαρίνα και μου αφησε καλες εντυπώσεις. Λεπτομέρειες στην κριτική.
Αυτες ολες ειναι μονο απογευμα;
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Καλησπέρα κύριοι..
Δε γράφω συχνά,γιατί απλά για να γράψω,πρέπει να'χω κάτι να πω.
Τύποι όπως ο Σμύρνης,ο επιρρεπής,ο helluvatime,o διανοούμενος και κάποιοι που ξεχνώ τα λένε όλα..
Απευθύνομαι απόψε σε παλιούς γνώστες..παλιούς!
Αγκύρας 12α λοιπόν..Βικτώρια..είμαι σίγουρος πως πρόκειται για παλιά ιέρεια του χώρου που κάνει guest εμφανίσεις!
Κάνω λάθος?
Αν έχει ειπωθεί,ζητώ συγγνώμη!
Τα σέβη μου κύριοι..
 

Peterkal7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
98
Κριτικές
11
Like
534
Πόντοι
310
Μια βόλτα στην φυλής τα ίδια και τα ίδια
Πέρασα από την ροντικα στο 109β μάπα το καρπούζι
Έφυγα αχυστος
Θα ακολουθήσει και κριτική
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
838
Κριτικές
66
Like
11.689
Πόντοι
4.706
Οι Οζουμπεκες τι προγραμμα κανουν Μαρινα -Τζουλια στο 44 δεξια και τι ωρες ειναι ??
Έχω περάσει με την Τζούλια, σε απλό πρόγραμμα. Μην το επιχειρήσεις. Η κοπέλα είναι φόλα και δεν μπορεί καθόλου το γαμήσι.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.415
Πόντοι
45.465
Καλησπέρα κύριοι..
Δε γράφω συχνά,γιατί απλά για να γράψω,πρέπει να'χω κάτι να πω.
Τύποι όπως ο Σμύρνης,ο επιρρεπής,ο helluvatime,o διανοούμενος και κάποιοι που ξεχνώ τα λένε όλα..
Απευθύνομαι απόψε σε παλιούς γνώστες..παλιούς!
Αγκύρας 12α λοιπόν..Βικτώρια..είμαι σίγουρος πως πρόκειται για παλιά ιέρεια του χώρου που κάνει guest εμφανίσεις!
Κάνω λάθος?
Αν έχει ειπωθεί,ζητώ συγγνώμη!
Τα σέβη μου κύριοι..
Βικτόρια μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα, πειραγμένα χείλη 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό, δεν αποκλείεται να έχει δουλέψει και αυτή πιο παλιά σε στούντιο όπως η Λυδία/Ναταλία και η Μαρία που γύρισε βέβαια σα σκιά του εαυτού της μετά από το πολύ σοβαρό πρόβλημα υγείας που κατάφερε και ξεπέρασε, η Βικτωρια ρια όντως δεν δουλεύει καθημερινά εκεί
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Τρίτη βάρδια με ρομαντικό γαμησι υπάρχει μύστες μ ;; γτ είμαι κουρασμένος ,
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Βικτόρια μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα, πειραγμένα χείλη 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό, δεν αποκλείεται να έχει δουλέψει και αυτή πιο παλιά σε στούντιο όπως η Λυδία/Ναταλία και η Μαρία που γύρισε βέβαια σα σκιά του εαυτού της μετά από το πολύ σοβαρό πρόβλημα υγείας που κατάφερε και ξεπέρασε, η Βικτωρια ρια όντως δεν δουλεύει καθημερινά εκεί

Βικτόρια μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα, πειραγμένα χείλη 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό, δεν αποκλείεται να έχει δουλέψει και αυτή πιο παλιά σε στούντιο όπως η Λυδία/Ναταλία και η Μαρία που γύρισε βέβαια σα σκιά του εαυτού της μετά από το πολύ σοβαρό πρόβλημα υγείας που κατάφερε και ξεπέρασε, η Βικτωρια ρια όντως δεν δουλε

Βικτόρια μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα, πειραγμένα χείλη 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό, δεν αποκλείεται να έχει δουλέψει και αυτή πιο παλιά σε στούντιο όπως η Λυδία/Ναταλία και η Μαρία που γύρισε βέβαια σα σκιά του εαυτού της μετά από το πολύ σοβαρό πρόβλημα υγείας που κατάφερε και ξεπέρασε, η Βικτωρια ρια όντως δεν δουλεύει καθημερινά εκεί
Είμαι σίγουρος πως είναι η Νατάσα πεταλούδα.
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.555
Πόντοι
736
έχουμε
επιστροφή Ρίτας στο κολωνού 32Α όσοι θυμούνται από κολωνού 15 στο πρώτο αριστερα... είχε
πάει και σε γραφείο μια περίοδο.. στα 15€ σταθερά
και με ενισχυμένο βυζί
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.415
Πόντοι
45.465
Είμαι σίγουρος πως είναι η Νατάσα πεταλούδα.
Δε την έκοψα για τόσο μεγάλη, και ούτε μπόρεσα να διακρίνω το χαρακτηριστικό τατουάζ πίσω, θα τη ξανατσεκαρω, μια δυο φορές τη βδομάδα δουλεύει απ ότι έχω δει από τον Ιούνιο που εμφανίστηκε
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
έχουμε
επιστροφή Ρίτας στο κολωνού 32Α όσοι θυμούνται από κολωνού 15 στο πρώτο αριστερα... είχε
πάει και σε γραφείο μια περίοδο.. στα 15€ σταθερά
και με ενισχυμένο βυζί
Την πέτυχα την περασμένη βδομάδα στο Κ32Α, 3η βάρδια, η τσατσά είπε ότι θα κλείνανε σε λίγο, ξαναπέρασα κατά τις 2:30 και είχανε κλείσει. Δεν ξέρω αν κάθεται τόσο λίγο, αλλά θα περάσω αύριο να της πω κάτι σημαντικό που ξέχασα.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Δε την έκοψα για τόσο μεγάλη, και ούτε μπόρεσα να διακρίνω το χαρακτηριστικό τατουάζ πίσω, θα τη ξανατσεκαρω, μια δυο φορές τη βδομάδα δουλεύει απ ότι έχω δει από τον Ιούνιο που εμφανίστηκε
Την πήρα..ίδιο γαμήσι,ίδιο tatoo χαμηλά στη μεση!
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Κατάθεση πριν λίγο στην Εύα από Φωκαιας 27 ισογειο.
Την πέτυχα στην Αχαρνών από μακριά καθώς πήγαινε στη Φωκαιας και μου κέντρισε την προσοχή .

Πετιτ-σκιννυ μιλφ, γυρω στα 40, μαυρισμένο δέρμα που γυαλίζει, ξανθο μαλλι μακρύ περιποιημένο, και μάγκες μου με μια ωραία φούστα μέχρι τα γόνατα, να κάτι τέτοιο αλλά σε κόκκινο -->
Screenshot_20220806-010120_Samsung Internet.jpg


Εμένα αυτή η φούστα με καυλωσε.

Που λέτε, μπαίνει μέσα στο ρδελο, και λέω αυτήν θα την εγαμησω αποψε δεν την αφήνω.

Ασυζητητί έδωκα το κοσάρικο και μπήκα φουριόζος να γαμησω αυτή τη σεξουαλα Ουκρανή μιλφαρα.

Μπαίνει στο δωμάτιο ευγενικοτατη, με αρκετό μπαλαμουτι, χαϊδεμα, φιλάκια στο σώμα, την στήνω στα 4 και της αρχίζω ένα μουνοσπατουλαρισμα και όσο βαθειά έφθανε η γλώσσα...το μωρό το ευχαριστηθηκε και μου χαϊδευε το μαλλάκι αφού την γύρισα σε κανονική στάση.
Ήρθε και η ώρα της ακάπελης πιπας, αργή βασανιστική, με την καλή έννοια, το κορίτσι ξερει να χειρίζεται το στόμα της και με απλό γλείψιμο σε κάνει μπετόν αρμέ.
Την ξαπλώνω ιεραποστολικο, όπου μπήκα αργά και μαλακά, εκεί έπεσαν κάποια γλωσσοφιλα, την συνέχισα αργά απολαμβανοντας το καυτό μουνακι της το οποίο ήταν ως αντίβαρο στο παγωμένο δωμάτιο των 19° του αρκουδίσιον.

Την έστησα στα 4 όπου εκεί δεν υπήρχαν πια αγάπες, την άρχισα σε ένα μανιακό σφυροκοπημα στο υγρό καυτο μουνι της και αυτή να βγάζει κάτι καυλωτικα βογγητά , ακόμα κι εκεί είχε στυλ η πουτανα, βγάζω την καποτα την πετάω τρίποντο στον κουβά και της τον δίνω στο στόμα, τα πήρε ολα και έκατσε μέχρι την τελευταία σταγόνα.

Μάγκες μου η Εύα είναι μια αρκετά τίμια περίπτωση, αν την έβλεπα στο σαλόνι κατευθείαν μπορεί και να μην έμπαινα, πολύ λεπτή γαρ, αλλά η τύπισσα στον έξω κόσμο έχει όμορφο στυλ και είναι πολύ κομψή.
Είναι η γυναίκα που όλοι θα γυρίσουμε να την κοιτάξουμε.
+1 θετικό είναι η καθαριότητά της, μοσχομυριζει.
Να περνάτε καλά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.415
Πόντοι
45.465
Κατάθεση πριν λίγο στην Εύα από Φωκαιας 27 ισογειο.
Την πέτυχα στην Αχαρνών από μακριά καθώς πήγαινε στη Φωκαιας και μου κέντρισε την προσοχή .

Πετιτ σκιννυ μιλφ, γυρω στα 40, μαυρισμένο δέρμα που γυαλίζει, ξανθο μαλλι μακρύ περιποιημένο, και μάγκες μου με μια ωραία φούστα μέχρι τα γόνατα, να κάτι τέτοιο αλλά σε κόκκινο -->
Screenshot_20220806-010120_Samsung Internet.jpg


Εμένα αυτή η φούστα με καυλωσε.

Που λέτε, μπαίνει μέσα στο ρδελο, και λέω αυτήν θα την εγαμησω αποψε δεν την αφήνω.

Ασυζητητί έδωκα το κοσάρικο και μπήκα φουριόζος να γαμησω αυτή τη σεξουαλα Ουκρανή μιλφαρα.

Μπαίνει στο δωμάτιο ευγενικοτατη, με αρκετό μπαλαμουτι, χαϊδεμα, φιλάκια στο σώμα, την στήνω στα 4 και της αρχίζω ένα μουνοσπατουλαρισμα και όσο βαθειά έφθανε η γλώσσα...το μωρό το ευχαριστηθηκε.
Ήρθε και η ώρα της ακάπελης πιπας, αργή βασανιστική, με την καλή έννοια, το κορίτσι ξερει να χειρίζεται το στόμα της και με απλό γλείψιμο σε κάνει μπετόν αρμέ.
Την ξαπλώνω ιεραποστολικο, όπου μπήκα αργά και μαλακά, εκεί έπεσαν κάποια γλωσσοφιλα, την συνέχισα αργά απολαμβανοντας το καυτό μουνακι της το οποίο ήταν ως αντίβαρο στο παγωμένο δωμάτιο των 19° του αρκουδίσιον.

Την έστησα στα 4 όπου εκεί δεν υπήρχαν πια αγάπες, την άρχισα σε ένα μανιακό σφυροκοπημα στο υγρό καυτο μουνι της και αυτή να βγάζει κάτι καυλωτικα βογγητά , ακόμα κι εκεί είχε στυλ η πουτανα, βγάζω την καποτα την πετάω τρίποντο στον κουβά και της τον δίνω στο στόμα, τα πήρε ολα και έκατσε μέχρι την τελευταία σταγόνα.

Μάγκες μου η Εύα είναι μια αρκετά τίμια περίπτωση, αν την έβλεπα στο σαλόνι κατευθείαν μπορεί και να μην έμπαινα, πολύ λεπτή γαρ, αλλά η τύπισσα στον έξω κόσμο έχει όμορφο στυλ και είναι πολύ κομψή.
Είναι η γυναίκα που όλοι θα γυρίσουμε να την κοιτάξουμε.
+1 θετικό είναι η καθαριότητά της, μοσχομυριζει.
Να περνάτε καλά.
Παλιά δοκιμασμένη τίμια λύση
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.555
Πόντοι
736
να αναφέρω επίσης
πως είδα Έβελιν
και Ίριδα στο κολωνού 27 ισόγειο με 20€, παιδιά δε
μπαίνω σε κωλοδωμάτιο χωρίς φωτισμό όσο
μουνάρες και να ναι οι άλλες
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

AndrosP69

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
61
Like
120
Πόντοι
0
Κατάθεση πριν λίγο στην Εύα από Φωκαιας 27 ισογειο.
Την πέτυχα στην Αχαρνών από μακριά καθώς πήγαινε στη Φωκαιας και μου κέντρισε την προσοχή .

Πετιτ-σκιννυ μιλφ, γυρω στα 40, μαυρισμένο δέρμα που γυαλίζει, ξανθο μαλλι μακρύ περιποιημένο, και μάγκες μου με μια ωραία φούστα μέχρι τα γόνατα, να κάτι τέτοιο αλλά σε κόκκινο -->
Screenshot_20220806-010120_Samsung Internet.jpg


Εμένα αυτή η φούστα με καυλωσε.

Που λέτε, μπαίνει μέσα στο ρδελο, και λέω αυτήν θα την εγαμησω αποψε δεν την αφήνω.

Ασυζητητί έδωκα το κοσάρικο και μπήκα φουριόζος να γαμησω αυτή τη σεξουαλα Ουκρανή μιλφαρα.

Μπαίνει στο δωμάτιο ευγενικοτατη, με αρκετό μπαλαμουτι, χαϊδεμα, φιλάκια στο σώμα, την στήνω στα 4 και της αρχίζω ένα μουνοσπατουλαρισμα και όσο βαθειά έφθανε η γλώσσα...το μωρό το ευχαριστηθηκε και μου χαϊδευε το μαλλάκι αφού την γύρισα σε κανονική στάση.
Ήρθε και η ώρα της ακάπελης πιπας, αργή βασανιστική, με την καλή έννοια, το κορίτσι ξερει να χειρίζεται το στόμα της και με απλό γλείψιμο σε κάνει μπετόν αρμέ.
Την ξαπλώνω ιεραποστολικο, όπου μπήκα αργά και μαλακά, εκεί έπεσαν κάποια γλωσσοφιλα, την συνέχισα αργά απολαμβανοντας το καυτό μουνακι της το οποίο ήταν ως αντίβαρο στο παγωμένο δωμάτιο των 19° του αρκουδίσιον.

Την έστησα στα 4 όπου εκεί δεν υπήρχαν πια αγάπες, την άρχισα σε ένα μανιακό σφυροκοπημα στο υγρό καυτο μουνι της και αυτή να βγάζει κάτι καυλωτικα βογγητά , ακόμα κι εκεί είχε στυλ η πουτανα, βγάζω την καποτα την πετάω τρίποντο στον κουβά και της τον δίνω στο στόμα, τα πήρε ολα και έκατσε μέχρι την τελευταία σταγόνα.

Μάγκες μου η Εύα είναι μια αρκετά τίμια περίπτωση, αν την έβλεπα στο σαλόνι κατευθείαν μπορεί και να μην έμπαινα, πολύ λεπτή γαρ, αλλά η τύπισσα στον έξω κόσμο έχει όμορφο στυλ και είναι πολύ κομψή.
Είναι η γυναίκα που όλοι θα γυρίσουμε να την κοιτάξουμε.
+1 θετικό είναι η καθαριότητά της, μοσχομυριζει.
Να περνάτε καλά.
Τι ωρες δουλεύει η εν λογω κυρια συντροφε tony?
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom