Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 321 άτομα (17 μέλη και 304 επισκέπτες)

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Και δυνατή ψωλή επίσης ακούγεται στα κουζινάκια των μπουρδελακίων.

Και οχι μονο τυπε.Παιζει καλη μπαλα και με κορασιδες εκτος οικων,ειναι δυνατος μυστης σου λεω.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.123
Κριτικές
99
Like
47.562
Πόντοι
21.511
στη φιλιππιδου,
στο 11 ισογειο ευα μελαχρινη ακυρη ποντικομαμη,
στο 11 οροφος αννυ πορνοσταρ απο τα σπαρ.

στη διδυμου,
στο 27 τανια φακλανα,
στο 22 οροφος ολγα, μιλφοθειτσα καστανη με κοντο καρε μαλλι, νταρντανοειδες, καθαριστρια, τεζα αδιαφορη,
στο 22 ισογειο αντζελα, εκφυλοφατσα μελαχρινη με κανονικο σωμα και βυζαρες σε πτωση, αλλα δε με πειθει,
στο 20 ελενη, μελαχρινο με κοτσιδα γυμναστηριακο σαμιαμιδι, πανακυρη εικονα,
στο 18 σκαλακια (σπηλια αλιονας δεινοσαυρου) νικολ, μπαζο ολκης σαν καθυστερημενο βγηκε,
στο 16 ανοιχτο φως, κλειστη πορτα.

ολα τα υπολοιπα κλειστα.

αχαρνων 85 κλειστο.

ελλης 3 ρωξανα, θειτσογκραννυ νταρντανοειδες, πανακυρη εικονα, σαν καθαριστρια.

πετυχα γνωστο για μπυρα, κανω παυση να πουμε καμια μαλακια και συνεχιζεται...
 
Τελευταία τροποποίηση:

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
στη φιλιππιδου,
στο 11 ισογειο ευα μελαχρινη ακυρη ποντικομαμη,
στο 11 οροφος αννυ πορνοσταρ απο τα σπαρ.

στη διδυμου,
στο 27 τανια φακλανα,
στο 22 οροφος ολγα, μιλφοθειτσα καστανη με κοντο καρε μαλλι, νταρντανοειδες, καθαριστρια, τεζα αδιαφορη,
στο 22 ισογειο αντζελα, εκφυλοφατσα μελαχρινη με κανονικο σωμα και βυζαρες σε πτωση, αλλα δε με πειθει,
στο 20 ελενη, μελαχρινο με κοτσιδα γυμναστηριακο σαμιαμιδι, πανακυρη εικονα,
στο 18 σκαλακια (σπηλια αλιονας δεινοσαυρου) νικολ, μπαζο ολκης σαν καθυστερημενο βγηκε,
στο 16 ανοιχτο φως, κλειστη πορτα.

ολα τα υπολοιπα κλειστα.

αχαρνων 85 κλειστο.

ελλης 3 ρωξανα, θειτσογκραννυ νταρντανοειδες, πανακυρη εικονα, σαν καθαριστρια.

πετυχα γνωστο για μπυρα, κανω παυση να πουμε καμια μαλακια και συνεχιζεται...
ΘΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!
Οι παρομοιώσεις είναι για οσκαρ
Έκλαψα …..
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.123
Κριτικές
99
Like
47.562
Πόντοι
21.511
συνεχεια με φωκαιας,
στο 7 υπογειο εμιλυ, πως μπαζεψε ετσι αυτη??? βγηκε με μαλλι αλα γιοκαρινης και υφος, ελα πατε γαμηθειτε και ξεκουμπιστειτε, μου θελετε και να γαμησετε... βα ριε μαιιιιι,
στο 7 ισογειο στελλα απο φυλης 71,
στο 9 κατερινα με γυαλια, μελαχρινος λαχανοντολμας με ζαμπον για γαρνιτουρα, πανακυρη εντελως,
στο 13 δεξια μαρια, που εχει γινει γιουβαρλακι,
στο 17 ισογειο μικαελα,
το 17 οροφος κλειστο,
στο 19 ιζαμπελλα με τα φωνητικα εφφε (πρεπει να γελανε μεχρι και οι γυψοσανιδες ετσι οπως κανει, απορω πως γαματε με τετοιο τσιρκολικι ),
στο 25 οροφος μπενους - βενους - βγαινους,
στο 25 σκαλακια σαρα και τζανινα με πολυ ε ντε λα μαγκετε στυλακι, καλα περιμενετε πελατες εσεις ετσι πατσαβουρια,
το 24 κλειστο,
στο 27 υποϊσογειο εμμανουελα, την ειδα αβαφτη και ψιλοτρομαξα,
στο 27 σκαλακια μαρινα με το σουπερ σερβις,
στο 27 οροφος μελινα, εγινε ξανθια και χαλασε-εσπασε και αλλο.

στη γωνια φυλης και φωκαιας, γκιουφτικο παρκαρισμενο ντατσουν με κρομμυδια για σβησιμο.

με λιγα λογια οι ιδιες και εδω.

στο αλκιβιαδου 16 δεξια ειρηνη, σαν να ειδα τον θεοφανους σε γυναικεια βερσιον με βυζαρες σε πτωση και κωλο. μελαχρινη μιλφ τεζα αδιαφορη με τα γνωστα πατσοκοιλια κατω απο ενα μαυρο διαφανο babydoll... και εδω.

συνεχιζεται...
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
584
Κριτικές
30
Like
3.813
Πόντοι
2.836
στο 19 ιζαμπελλα με τα φωνητικα εφφε (πρεπει να γελανε μεχρι και οι γυψοσανιδες ετσι οπως κανει, απορω πως γαματε με τετοιο τσιρκολικι )
Σαν καθυστερημένο από άσυλο??? Μήπως πέτυχες ποτέ στο Φωκ 19 την ΙΡΙΝΑ τη ρωσιδα τώρα τελευταία ??? Αν έφυγε κ αυτή πάει προς κατρακύλα η περιοχή....
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
742
Like
900
Πόντοι
86
συνεχεια με φωκαιας,
στο 7 υπογειο εμιλυ, πως μπαζεψε ετσι αυτη??? βγηκε με μαλλι αλα γιοκαρινης και υφος, ελα πατε γαμηθειτε και ξεκουμπιστειτε, μου θελετε και να γαμησετε... βα ριε μαιιιιι,
στο 7 ισογειο στελλα απο φυλης 71,
στο 9 κατερινα με γυαλια, μελαχρινος λαχανοντολμας με ζαμπον για γαρνιτουρα, πανακυρη εντελως,
στο 13 δεξια μαρια, που εχει γινει γιουβαρλακι,
στο 17 ισογειο μικαελα,
το 17 οροφος κλειστο,
στο 19 ιζαμπελλα με τα φωνητικα εφφε (πρεπει να γελανε μεχρι και οι γυψοσανιδες ετσι οπως κανει, απορω πως γαματε με τετοιο τσιρκολικι ),
στο 25 οροφος μπενους - βενους - βγαινους,
στο 25 σκαλακια σαρα και τζανινα με πολυ ε ντε λα μαγκετε στυλακι, καλα περιμενετε πελατες εσεις ετσι πατσαβουρια,
το 24 κλειστο,
στο 27 υποϊσογειο εμμανουελα, την ειδα αβαφτη και ψιλοτρομαξα,
στο 27 σκαλακια μαρινα με το σουπερ σερβις,
στο 27 οροφος μελινα, εγινε ξανθια και χαλασε-εσπασε και αλλο.

στη γωνια φυλης και φωκαιας, γκιουφτικο παρκαρισμενο ντατσουν με κρομμυδια για σβησιμο.

με λιγα λογια οι ιδιες και εδω.

στο αλκιβιαδου 16 δεξια ειρηνη, σαν να ειδα τον θεοφανους σε γυναικεια βερσιον με βυζαρες σε πτωση και κωλο. μελαχρινη μιλφ τεζα αδιαφορη με τα γνωστα πατσοκοιλια κατω απο ενα μαυρο διαφανο babydoll... και εδω.

συνεχιζεται...
Αύριο το πρωί καμία
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Τα ρουμανάκια Άννα - Μαρία και Κορίνα τη κοπάνησαν για διακοπές. Πούτσα σας ασφαλώς, αλλά ψηνόμουν να γλύψω λίγο κοκκαλάκι από Κορίνα δεν κρύβω. Στη θέση τους Χριστίνα και τσιγγανοεμμανουέλα όπως έγραψε κι ο τρολο-Φίλιππας. Θα παίξει για καιρό το συγκεκριμένο ντουέτο στα 65άρια απ’ ό,τι μου είπε ο πισωγλετζές τσάτσος του 65 πάνω. Τελικά πρωτοτύπησα πάλι και άδειασα στη Βίκυ.:2funny:
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
511
Πόντοι
300
Παπαφιλη είσαι μεγάλο νούμερο αδελφέ.Διπλωσα απ' τα γέλια με τις περιγραφές,όπως και η κριτική που έγραψες για Βαλέρια,που θα δοκιμαστεί,πραγματικά πες μου μαγαζί να σε κεράσω μπύρα,αδελφέ να είσαι καλά,με την κούραση που έχω και με έκανες και γέλασα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.123
Κριτικές
99
Like
47.562
Πόντοι
21.511
συνεχεια στη χωματιανου,
στο 11αριστερα σκαλακια αλινα, μελαχρινη αδιαφορη, με κατσαρο μαλλι αλα φασουλας ευρωμπασκετ και σωμα με πιασιματα,
στο 11 δεξια οροφος αλεξανδρα, ωραιο κορμι, μετριου αναστηματος, μετρια φατσα, ξανθοκαστανο μαλλι μεχρι ωμους, μικρο βυζακι, αλλα αδιαφορο σαλοναρισμα, που δε σε πειθει για να μπεις. καλη εικονα στο συνολο παντως.

στη λιοσιων,
στο 73 αριστερα οροφος, κατερινα μελαχρινη αδυνατη, ακωλη, μικρα βυζακια, μετριου αναστηματος, αλλα αδιαφορη, εμμυ ξανθια μπαμπατσικη ευπαρουσιαστη, κοντου αναστηματος, μικρα βυζακια και κωλαρα με ελαφρα κυτταριτις και μπετυ η πρωϊνη ακριδα. φαε μωρη λιγο να δειξεις...
στο 73 δεξια σκαλακια σονια και ναταλυ, αφρατογιουβαρλακια και τα δυο με ξανθο βαμμενο μαλλι, αδιαφορα μεχρι αηδιας.

μαγκες ηθελα να περασω και στα βεργαδικα απο εκει, αλλα βαρεθηκα και παω να την κανω.
ηθελα να παρω μαριναρα για καμια ωρα, να παιξουμε τσοντα, αλλα με τοση μπαζιλα απο παντου, με επιασε πονοκεφαλος και το γιωσα.

ηδη μου λειπουν τα γκομενακια μου και τα επικα σπιτικα γαμησια που καναμε... κλαψ κλαψ σνιφ σνιφ :cry:

καλη συνεχεια μορτηδες, i will be back...
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Παπαφιλη είσαι μεγάλο νούμερο αδελφέ.Διπλωσα απ' τα γέλια με τις περιγραφές,όπως και η κριτική που έγραψες για Βαλέρια,που θα δοκιμαστεί,πραγματικά πες μου μαγαζί να σε κεράσω μπύρα,αδελφέ να είσαι καλά,με την κούραση που έχω και με έκανες και γέλασα
Καλησπερα Φιλε Manolo.....κρατα αδελφε μια πισινη......την εχω παρει και περιμενα περισσοτερα .....ψιλοβαριοτανε....ισως δεν βρεθηκε η χημεια μεταξυ εκεινης και εμου.....Καλα να περνας....
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
584
Κριτικές
30
Like
3.813
Πόντοι
2.836
@papaphilips αυτό θα πει Μπουρδελοτσαρκα!! Οργωσες τις περιοχές για τα καλά κ ενημερωσες σαν εφημερίδα με μικρές αγγελίες για τα διαθέσιμα τεμάχια!!!!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.123
Κριτικές
99
Like
47.562
Πόντοι
21.511
Σαν καθυστερημένο από άσυλο??? Μήπως πέτυχες ποτέ στο Φωκ 19 την ΙΡΙΝΑ τη ρωσιδα τώρα τελευταία ??? Αν έφυγε κ αυτή πάει προς κατρακύλα η περιοχή....
οχι, δεν την εχω πετυχει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αύριο το πρωί καμία
τι ωρα ξυπνας ? :think:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.123
Κριτικές
99
Like
47.562
Πόντοι
21.511
Τα ρουμανάκια Άννα - Μαρία και Κορίνα τη κοπάνησαν για διακοπές. Πούτσα σας ασφαλώς, αλλά ψηνόμουν να γλύψω λίγο κοκκαλάκι από Κορίνα δεν κρύβω. Στη θέση τους Χριστίνα και τσιγγανοεμμανουέλα όπως έγραψε κι ο τρολο-Φίλιππας. Θα παίξει για καιρό το συγκεκριμένο ντουέτο στα 65άρια απ’ ό,τι μου είπε ο πισωγλετζές τσάτσος του 65 πάνω. Τελικά πρωτοτύπησα πάλι και άδειασα στη Βίκυ.:2funny:
σιγα τα σαμιαμιδια ρε μαστορα, ιδιως η κορινα :confused:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.123
Κριτικές
99
Like
47.562
Πόντοι
21.511
Παπαφιλη είσαι μεγάλο νούμερο αδελφέ.Διπλωσα απ' τα γέλια με τις περιγραφές,όπως και η κριτική που έγραψες για Βαλέρια,που θα δοκιμαστεί,πραγματικά πες μου μαγαζί να σε κεράσω μπύρα,αδελφέ να είσαι καλά,με την κούραση που έχω και με έκανες και γέλασα
ποια βαλερια ρε παιχτη ? :think:
μαλλον λαθος κανεις στο ονομα :undecided:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
σιγα τα σαμιαμιδια ρε μαστορα, ιδιως η κορινα :confused:
Σαφώς δεν χωρά ούτε κουβέντα, τπτ το ιδιαίτερο. Απλά γουστάρω σκίννυ και τυχαίνει να περνάω καλά μ’ αυτήν (όλως περιέργως).
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mike_k

Kitsoso

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
141
Πόντοι
0
Φώκαιας νομίζω φυλής κατά εκεί ειρήνη με πρωκτικό πέρασμα σήμερα ήταν εκεί ,είχε λίγα νεύρα..
Έκανε ξεκάθαρο από την αρχή ότι έχει λίγο πρωκτικό και όχι δυνατό..

Με άφησε ούτε δύο λεπτά από κώλο λες και ήμουν τιμωρία..

Αρνητική η ψήφος..

Η ιζαμπελας Φώκαιας ( Ελληνίδα χωρίς πρωκτικό είπε) είχε κλεισμένο το γήπεδο, μπήκε ένας λαρτζ τύπος και είπε την θέλω για 3 φορές ..

Άβυσσος η ψυχή του γαμιά
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom