Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 288 άτομα (17 μέλη και 271 επισκέπτες)

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
247
Like
823
Πόντοι
81
Σημερα ρεφαραμε την χθεσινη ηττα στη φωκαιας,επισκεψη στο ιασωνος 44 στο μεσαιο να δω την καινουργια Ναταλι που ανεφερε και συναγωνιστης οτι ειναι καλη,ανεβαινω βγαινει η πονηρη 2τσα και μου παρουσιαζει την Σοφια,αυτην εχω λεει,κανω να φυγω κοντοστεκομαι και την ρωταω,μια καινουργια δεν ειναι σημερα?μου λει την Ναταλι λες?ναι της λεω,ααααα ειναι δωματιο τωρα μολις μπηκε,γιατι δεν λες οτι εχεις και αλλη κοπελα της λεω?τωρα διαθεσιμη ειναι η Σοφια μου λεει,καλα επειδη η Σοφια δεν πιανει μια μπροστα της και ολα τα δωματια ηταν για την Ναταλι,κοιταγε να την προωθησει να κανει και αυτη κανενα μεροκαματο,τεσπα,χωρις να την εχω δει την Ναταλι μπαινω δωματιο,λεω δεν γαμιεται ενα δεκαρικο ειναι γιατι βιαζομουν κιολας,μπαινω στο απεναντι απο τον διαδρομο δωματιο και περιμενα,λεω δεν κοιταω και απο την κλειδαροτρυπα να δω οταν βγει πως ειναι,μην φαμε και καμια ηττα,μολις ακουω πορτα,στο διπλα ηταν,σκυβω και κοιταω,ψηλη αλογα παιδια δεν χωραγε στην κλειδαροτρυπα,φορουσε μασκα,κοντο μαλλι καστανοξανθο,καλο σωμα,οπα λεω μαλλον θα περασουμε καλα,μολις ηρθε μεσα εβγαλε την μασκα,καλο ρωσσικο προσωπο,με αρχιζει στα γλωσσοφιλα κατευθειαν,δαχτυλα εγω παντου,τριψηματα,τσιμπουκι καλο μπαλες,τα παντα ολα,παιδια η κοπελα γουσταρει ειναι τιμια για το δεκαρικο,εστεκε επαξια και στο 20ρικο,ψηλη ισα που την εφτα οταν εβγαλε τα τακουνια,μικρο βυζι 2αρι πρεπει να ειναι ουτε πολυ στητο ουτε και νερουλο μετριο θα ελεγα,η κοπελα ειναι σαν ρωσιδα τουριστρια,πανω απο τριαντα πρεπει να ειναι δεν μπορουσα να συννενοηθω δεν μιλαει ουτε αγγλικα,απο μενα παντως ειναι ναι η συγκεκριμενη,πολυ καλη αφου μετα απο λιγη ωρα πηγα και δευτερη φορα,επαθε πλακα η 2τσα,παλι εδω μου λεει?λεω ναι πειραζει?δεν φευγει η Ναταλι μου λεει,εδω θα ειναι συνεχεια αυτες τις μερες,καλα λεω,εχω δει εγω κοπελες να εξαφανιζοντα σε ωρες,οχι σε μερες.Δεν ξερω αν οντως ειναι καινουργια,δεν εχω την εμπειρια του συναγωνιστη Σμυρνη,αν την δει ας μας πει αν ξερει βεβαια κι αυτος.
Κι εγώ δοκίμασα Ναταλί τού Ατρείδη. Ακριβώς η ίδια εμπειρία (πλην γλωσσόφιλων,δεν τα επεδίωξα).Καλούτσικο τσιμπούκι,πολύ καλό cowgirl και ακόμα καλύτερο στήσιμο στα 4.
Το ίδιο κόλπο η τσατσά και σε μένα.Μάλλον άσεφτη η Σοφία.
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Μία βοήθεια ρε παιδιά. Ψάχνω την Μόνικα από το Φ66 μήπως ξέρει κανείς που έχει πάει
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Μήπως κάποιος έχει δοκιμάσει την Ειρήνη από Έλλης 3; Ηλικία 55+ , σχετικά ψηλή, καστανόξανθη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

Adimassage

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
158
Πόντοι
0
Δυστυχώς έχει φύγει από την Ελλάδα.
Από όσα έχουν γραφτεί, απίθανο να επιστρέψει.
Και για μένα τοπ...
Κρίμα... Είχα δύο χρόνια να περπατήσω από εκεί και τελικά δεν μου έκανε καμία αίσθηση να περάσω... Πολύ κατώτερα μου φάνηκαν από τότε.
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
Μήπως κάποιος έχει δοκιμάσει την Ειρήνη από Έλλης 3; Ηλικία 55+ , σχετικά ψηλή, καστανόξανθη.
Είναι αρκετά καλή στο δωμάτιο, αρκεί να σ'αρέσουν οι ηλικίες αυτές..Κάνει και καλή παρτούζα με Ροξάνα ή Κατερίνα..Καλή πίπα, δε βιάζεται, τη χουφτώνεις,τη γλύφεις -είναι καθαρή-γενικά είναι καταδεκτική. ..
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες! Γαμώ τη βροχή και τ' αρχίδια μου λέω και, μετά από τις πολύ καλές κριτικές, επισκέφθηκα κι εγώ την Ειρήνη στο Φωκαίας 17 πάνω. Την έκοψα γύρω στα 30, ίσως και λίγο παραπάνω, όμορφη κοπέλα είναι, αλλά και πολύ δοτική, ευχάριστη, με διάθεση. Τσιμπουκάρα ακά, γλωσσόφιλα τρελά και απεγνωσμένα, πατουσάκι καλοφτιαγμένο και μαλακό. Γλυκιά κοπέλα, στα μείον το ολίγον νερουλό 1,5 στήθος και ο κώλος που έλειπε - αλλά αν είχε κι αυτά θα ήτανε έσκορτ. Σύμφωνα με τα λεγόμενά της δουλεύει πρωί βράδυ. Το τελικό πρόσημο, ιδιαίτερα αν αρέσει σε κάποιον εμφανισιακά, είναι σίγουρα θετικό :hi:
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
114
Like
1.489
Πόντοι
201
Ρε μάγκες χθες απογευμα περασα μια βόλτα Ιασονως. Τσεκαρα μετά από καιρό την Αναμπελα και διαπίστωσα τρομακτική διαφορά! Έφτιαξε τα δόντια της, φορουσε απίστευτα εσώρουχα και είχε φτιάξει τα μαλλιά της πολυ εντυπωσιακά. Με λίγα λόγια έχει γίνει τρελή μουνάρα για τα δεδομένα του Μεταξιού. Αλλά ρε πουστη μου όταν ανακοινώνει σε όλες τις φυλές του Φαραώ που περνανε και γαμάνε στην περιοχη τελειωτικό στο στόμα πως να ενδώσεις; Θα την ακουμπάς και θα φοβάσαι μη σου κολλησει τίποτα.... Καλημέρα κυριοι!
..... κι εχει κι ένα κορμάκι μπιμπελό... Αν δεν ημουν στην ηλικία που ειμαι θα της τα έδινα κι εγώ στο στόμα αλλά ευτυχώς που σκέφτομαι με το πανω κεφάλι πλεον.
Τα δόντια της έφτιαξαν από το σπέρμα που της έχουμε δώσει~τωρα το μαλλί πως στο διάολο έφτιαξε δεν ξέρω μπορεί να τελείωσαν τίποτα Πακια εκεί και να σγουρινε κι άλλο :tooth:
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.339
Πόντοι
4.587
Μια Νικόλ που δούλευε στην Ιάσωνος 20 πάνω, την έχει δει κανείς σε κανένα άλλο μπουρδελο;
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Τα μουνιά που έχουν περάσει από τη Φυλής πριν το '15, για να μην πω καν για τις Ρωσίδες τη δεκαετία του '90 που μνημονεύουν οι παλιοί, την τρώνε λάχανο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για πες, σε φόλιασε;
θα συμφωνησω μερικως οτι οι Ρωσιδες της δεκαετιας του 90 [ ιδιως απο 1996 κ μετα] ήταν υψηλου επιπεδου για Φυλης. Ομως αυτο που εχει αλλαξει ειναι τα προγραμματα. Τοτε καμμια δεν εκανε γλωσσοφιλα, ακα, πρωκτικο, duo κλπ. τουλαχιστον ετσι θυμαμαι...ολα [ή σχεδον ολα] τα προγραμματα ηταν υπεραπλα .....αρα ναι μεν η ποιοτητα δεν ειναι τοσο υψηλη αλλα τωρα πλεον μπορεις να βρεις καλα κομματια τα οποια ομως κανουν εξτρα που τοτε δεν κανανε.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465
θα συμφωνησω μερικως οτι οι Ρωσιδες της δεκαετιας του 90 [ ιδιως απο 1996 κ μετα] ήταν υψηλου επιπεδου για Φυλης. Ομως αυτο που εχει αλλαξει ειναι τα προγραμματα. Τοτε καμμια δεν εκανε γλωσσοφιλα, ακα, πρωκτικο, duo κλπ. τουλαχιστον ετσι θυμαμαι...ολα [ή σχεδον ολα] τα προγραμματα ηταν υπεραπλα .....αρα ναι μεν η ποιοτητα δεν ειναι τοσο υψηλη αλλα τωρα πλεον μπορεις να βρεις καλα κομματια τα οποια ομως κανουν εξτρα που τοτε δεν κανανε.
υπήρχαν βέβαια" studio" σε διαμερίσματα πολυκατοικιων όπως στην Αριστοτέλους, στην Άνδρου στην Αμοριου κλπ που είχαν μέσα ακόμα και δέκα κοπέλες να δουλεύουν που δεν ήξερες ποια να πρώτο διαλέξεις (από ομορφιά) γνήσιες Ρωσίδες και Τσεχες, κάποιες με 17000 δρχ έκαναν και ελεύθερο στοματικό , ακόμα λιγότερες και κωλο ενώ στα 15000 δρχ αντε να έπαιρνες 69 και γλωσσοφιλα
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Μήπως κάποιος έχει δοκιμάσει την Ειρήνη από Έλλης 3; Ηλικία 55+ , σχετικά ψηλή, καστανόξανθη.

Είναι αρκετά καλή στο δωμάτιο, αρκεί να σ'αρέσουν οι ηλικίες αυτές..Κάνει και καλή παρτούζα με Ροξάνα ή Κατερίνα..Καλή πίπα, δε βιάζεται, τη χουφτώνεις,τη γλύφεις -είναι καθαρή-γενικά είναι καταδεκτική. ..
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου.
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
608
Κριτικές
21
Like
5.629
Πόντοι
1.436
Πριν αρχίσει να βρέχει κατέβηκα στοχευμένα για την Αναστασία στο Βέργας 7.
Εγγυημένη εμπειρία υποτακτικής και υπομονετικής μιλφ.
Έφυγα σερνόμενος, με τρεμάμενα πόδια. Θύμιζα εμετό μετά από μεθύσι.


Αφιερωμένοι οι στίχοι:

"Μου 'λειψες δεν φαντάζεσαι πόσο
Θέλω νά 'ρθω να σ'τον καρφώσω..." :smitten: :smitten:




----------------
Πρέπει να πάω και στη Βικτώρια από Διδύμου και -κάποια στιγμή- να θυμηθώ να γράψω μια ρημάδα κριτική για αυτήν την κοπέλα.

Καλό μεσημέρι :hi:
 

nert

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
183
Like
866
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε όλους.Περασμα από Βέργας από Μπάρμπορα αναμονή δωμάτια γεμάτα...αλλά πέρασα πολύ καλά στο δωμάτιο.Δεν είδα κάτι άσχημο ήταν καθαρά.Καλο μεσημέρι.
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Πριν αρχίσει να βρέχει κατέβηκα στοχευμένα για την Αναστασία στο Βέργας 7.
Εγγυημένη εμπειρία υποτακτικής και υπομονετικής μιλφ.
Έφυγα σερνόμενος, με τρεμάμενα πόδια. Θύμιζα εμετό μετά από μεθύσι.


Αφιερωμένοι οι στίχοι:

"Μου 'λειψες δεν φαντάζεσαι πόσο
Θέλω νά 'ρθω να σ'τον καρφώσω..." :smitten: :smitten:




----------------
Πρέπει να πάω και στη Βικτώρια από Διδύμου και -κάποια στιγμή- να θυμηθώ να γράψω μια ρημάδα κριτική για αυτήν την κοπέλα.

Καλό μεσημέρι :hi:
Θέλω να την επισκεφτώ και γω την Αναστασία. Από υπηρεσίες έχω ακούσει τα καλύτερα.Οσο για την εμφάνιση έχω δει κάτι φώτο αλλά δεν ξέρω αν ανταποκρίνονται στην αλήθεια
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
υπήρχαν βέβαια" studio" σε διαμερίσματα πολυκατοικιων όπως στην Αριστοτέλους, στην Άνδρου στην Αμοριου κλπ που είχαν μέσα ακόμα και δέκα κοπέλες να δουλεύουν που δεν ήξερες ποια να πρώτο διαλέξεις (από ομορφιά) γνήσιες Ρωσίδες και Τσεχες, κάποιες με 17000 δρχ έκαναν και ελεύθερο στοματικό , ακόμα λιγότερες και κωλο ενώ στα 15000 δρχ αντε να έπαιρνες 69 και γλωσσοφιλα
Ορθον. Αλλά μιλάμε για άλλο επίπεδο. Όχι για επίπεδο φυλής με τιμή στο 2.000 δρχ….
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Βροχερές καλησπερες συνουσιαστές.

Είχα διαβάσει μια ενημέρωση από ενα παλικάρι για μια Ναταλία Ρωσιδα απο Ιάσονος 44 όροφο.

Πήγα σήμερα και την επισκέφτηκα πρωί, γυρω στις 11:30.

Πολύ ωραία παρουσία, σώμα λαμπάδα, ύψος γυρω στο 1.75-77 χωρίς τακούνι, με τακούνι ξεπερναει το 1.85, ηλικία γύρω στα 28-33, καστανοξανθη, μαλλι κουρεμένο στα πλάγια, με μια πρώτη ματιά φαίνεται άγρια φάση αλλα ειναι ψυχούλα.
Κωλος ωραίος, βυζακια μικρά αλλα μεγάλες ρωγες να πιπιλάς με ευχαρίστηση.
Γενικά στην εμφάνιση της θυμίζει βίντατζ Ρωσιδα του 90.

Στα του αγώνα, έρχεται αρκετά ευχάριστη στο δωμάτιο, γλωσσοφιλα στα όρθια, φιλιά στο λαιμό και σώμα, και κατεβαίνει αργά και βασανιστικά στον πεοκέφαλο τον οποίο ρουφάει δεόντως και με ευχαρίστηση, αρκετά τίμια η πιπα της, τη προσπαθεί και τη κατέχει.

Στήσιμο πολύ ωραίο στα 4, δεν κλέβει καθόλου, βεβαια ειδα οτι είχε βάλει κρέμα, αλλά ας είναι, έχει ζεστό μουνάκι το οποίο το ευχαριστιέσαι.
Στο ιεραποστολικο ανοίγει διάπλατα τις μπουτάρες της και δέχεται δυνατό σφυροκοπημα και γλωσσοφιλα τα οποία δεν τα τσιγκουνευεται.
Τελείωμα στο στόμα της υπο τον ήχο της βροχής και επειτα από απανωτά χτυπήματα της τσατσας στη πόρτα.

Το κορίτσι δεν μιλάει γρι ελληνικά, μην απορήσετε αμα την δείτε στη Βέργας ή στη Διδύμου σε λίγο καιρό.
Εμφανισιακά είναι επιπέδου φυλης και σε συνδυασμό με το πρόγραμμα της θα σταθεί αξιοπρεπώς οπου και να την βάλουν.

Συμβουλή: πηγαίνετε πρωινές ώρες αν μπορείτε στο Ναταλάκι, ειδικά σήμερα που είχε βροχουλα δεν έβλεπες ψυχή στη περιοχή.
Δουλεύει από τις 9πμ μέχρι 8μμ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom