Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 240 άτομα (33 μέλη και 207 επισκέπτες)

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
υπήρχαν βέβαια" studio" σε διαμερίσματα πολυκατοικιων όπως στην Αριστοτέλους, στην Άνδρου στην Αμοριου κλπ που είχαν μέσα ακόμα και δέκα κοπέλες να δουλεύουν που δεν ήξερες ποια να πρώτο διαλέξεις (από ομορφιά) γνήσιες Ρωσίδες και Τσεχες, κάποιες με 17000 δρχ έκαναν και ελεύθερο στοματικό , ακόμα λιγότερες και κωλο ενώ στα 15000 δρχ αντε να έπαιρνες 69 και γλωσσοφιλα
Στο Αριστοτέλους 142, θυμάμαι χαρακτηριστικά, ότι παρελαύνανε από μπροστά μου 15 ¨κομμάτια", το ένα καλύτερο από το άλλο, και όταν σε ρώταγε η τσατσά, ¨σας ακούω", τι να της έλεγες που είχες ζαλιστεί, απ΄αυτά που ΄χες δεί......
Ποιά να πρωτοδιάλεγες........
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Δεν μπορώ να μην το πω ...στην αριστοτέλους πολλά χρόνια τώρα , δεν θυμάμαι, μούκαναν πασαρέλα 10 υπέροχες γυναικάρες με πολύ σέξυ εσώρουχα και ψιλοτάκουνα ,παρουσιάστρια των κοριτσιών μια μουνάρα νέα πολύ καβλόφατσα που φορούσε εφαρμοστή μαύρη πέτσινη μίνι φούστα και μαύρες μπότες ...δεν μπορούσα να το προσπεράσω έτσι .
Παρακαλώ ποια κοπέλα προτιμάτε ? Εσένα γουστάρω γιατί είσαι πολύ καύλα ..κόπηκε το χαμόγελο σε όλες , με κοιτάει χαμογελαστά σιώπησε λίγο και μου κάνει νεύμα ,οκ πήγαινε στο δωμάτιο..
Η ηδονη να έρθει η μουνάρα στο δωμάτιο που από κανονικά σεξουαλικά ρούχα εμφανίστηκα με κόκκινα εσώρουχα δεν περιγράφεται..με ψόφησε στην πίπα και όχι μόνο..
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Βροχερές καλησπερες συνουσιαστές.

Είχα διαβάσει μια ενημέρωση από ενα παλικάρι για μια Ναταλία Ρωσιδα απο Ιάσονος 44 όροφο.

Πήγα σήμερα και την επισκέφτηκα πρωί, γυρω στις 11:30.

Πολύ ωραία παρουσία, σώμα λαμπάδα, ύψος γυρω στο 1.75-77 χωρίς τακούνι, με τακούνι ξεπερναει το 1.85, ηλικία γύρω στα 28-33, καστανοξανθη, μαλλι κουρεμένο στα πλάγια, με μια πρώτη ματιά φαίνεται άγρια φάση αλλα ειναι ψυχούλα.
Κωλος ωραίος, βυζακια μικρά αλλα μεγάλες ρωγες να πιπιλάς με ευχαρίστηση.
Γενικά στην εμφάνιση της θυμίζει βίντατζ Ρωσιδα του 90.

Στα του αγώνα, έρχεται αρκετά ευχάριστη στο δωμάτιο, γλωσσοφιλα στα όρθια, φιλιά στο λαιμό και σώμα, και κατεβαίνει αργά και βασανιστικά στον πεοκέφαλο τον οποίο ρουφάει δεόντως και με ευχαρίστηση, αρκετά τίμια η πιπα της, τη προσπαθεί και τη κατέχει.

Στήσιμο πολύ ωραίο στα 4, δεν κλέβει καθόλου, βεβαια ειδα οτι είχε βάλει κρέμα, αλλά ας είναι, έχει ζεστό μουνάκι το οποίο το ευχαριστιέσαι.
Στο ιεραποστολικο ανοίγει διάπλατα τις μπουτάρες της και δέχεται δυνατό σφυροκοπημα και γλωσσοφιλα τα οποία δεν τα τσιγκουνευεται.
Τελείωμα στο στόμα της υπο τον ήχο της βροχής και επειτα από απανωτά χτυπήματα της τσατσας στη πόρτα.

Το κορίτσι δεν μιλάει γρι ελληνικά, μην απορήσετε αμα την δείτε στη Βέργας ή στη Διδύμου σε λίγο καιρό.
Εμφανισιακά είναι επιπέδου φυλης και σε συνδυασμό με το πρόγραμμα της θα σταθεί αξιοπρεπώς οπου και να την βάλουν.

Συμβουλή: πηγαίνετε πρωινές ώρες αν μπορείτε στο Ναταλάκι, ειδικά σήμερα που είχε βροχουλα δεν έβλεπες ψυχή στη περιοχή.
Δουλεύει από τις 9πμ μέχρι 8μμ.

Τύπε μου..έχει πιασίματα?...όταν λες κορμί λαμπάδα αδύνατη?
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Γιατι βρωμερο τυπε το μεταξι?? Η τυπισσα απλο αποστειρωμενο προγραμμα εκανε, ολα με καποτα. Ποιος ο λογος να πλυθει ενδιαμεσα??
Βεβαίως . Και το μανταλάκι στο ακά σκοτώνει όλα τα μικρόβια και σε προστατεύει 100%
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Μία βοήθεια ρε παιδιά. Ψάχνω την Μόνικα από το Φ66 μήπως ξέρει κανείς που έχει πάει
Αν είναι αυτή με τα μεγάλα φάρδουλα την είχα πετύχει πριν κανένα δίμηνο σε στούντιο στην Κασσάνδρας ,στο 10 ίσως ,ένα τετράγωνο πριν τα πολλά τα μαζεμένα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Σήμερα βρήκε να ρίχνει πάλι καρέκλες ⛈️ .....................πού ήρθε καινούριο Ρωσίδι στο Φυλής 66.:gumtits:



Τι γκαντεμια είναι αυτή....:headbang:
Γέμισε Ρωσίδια εκ Μολδαβίας.

Σήμερα πέρασα φευγαλέα για ένα τυπικό άδειασμα συντήρησης απ' την έτερη 'Ρωσίδα' τη Σάσα στο Φώκιας 7. Με τακούνια φαίνεται δυνατό μουνι. Χωρίς,χαμηλώνει πολύ το ύψος και μετατρέπεται σε μέτρια κοπέλα.

Σιγη ιχθύος βλέπω για το 'πραγματικό μοντέλο' που 'ριχνει πολλά τουρ εσκορτ' όπως ειπώθηκε ,το καχέκτικ σκούλγκερλ ,τη Λίζα στο Φυλής 74.Επιτέψτε μου εδώ να καγχασω δυνατά. Δηλαδή να ξεσκιστώ στο γέλιο
 
Τελευταία τροποποίηση:

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
υπήρχαν βέβαια" studio" σε διαμερίσματα πολυκατοικιων όπως στην Αριστοτέλους, στην Άνδρου στην Αμοριου κλπ που είχαν μέσα ακόμα και δέκα κοπέλες να δουλεύουν που δεν ήξερες ποια να πρώτο διαλέξεις (από ομορφιά) γνήσιες Ρωσίδες και Τσεχες, κάποιες με 17000 δρχ έκαναν και ελεύθερο στοματικό , ακόμα λιγότερες και κωλο ενώ στα 15000 δρχ αντε να έπαιρνες 69 και γλωσσοφιλα
Κεφαληνίας είχε ένα κάποτε και σιγά σιγά γίνανε 3. Είχαν μερικά διαφημίσεις σε εφημερίδες σαν Μασάζ.
Τις τιμές εγώ τις θυμάμαι στα 10.000 και 12.000 δρχ όταν η φυλής ήταν στα 3000
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.076
Πόντοι
45.465
Τύπε μου..έχει πιασίματα?...όταν λες κορμί λαμπάδα αδύνατη?
Είναι ψηλή γύρω στο 1.75, με κοντό μαλλί φράντζα ξανθό από πάνω από κάτω λίγο πιο σκούρο, έχει κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τιμήθηκε σήμερα, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική καθώς και φωτός του δωματίου.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Είναι ψηλή γύρω στο 1.75, με κοντό μαλλί φράντζα ξανθό από πάνω από κάτω λίγο πιο σκούρο, έχει κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τιμήθηκε σήμερα, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική καθώς και φωτός του δωματίου.
Σε ποια κυρία αναφέρεστε;

Μου φαίνεται Σμύρνη χαλάς κι εσύ . απ' τις φώκιες με υπερυπηρεσίες το γυρνάς στις ψηλές λαμπάδες με απλό.
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Σε ποια κυρία αναφέρεστε;

Μου φαίνεται Σμύρνη χαλάς κι εσύ . απ' τις φώκιες με υπερυπηρεσίες το γυρνάς στις ψηλές λαμπάδες με απλό.
Δεν κανει καθολου απλο προγραμμα η Ναταλια,ειναι εγγυηση μεσα στο δωματιο,μονο κωλο δεν κανει,περνας πολυ καλα.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Από ό,τι συμπεραίνω, πολλοί κρυφοί οίκοι παίζανε παλιά. Τώρα όλοι λειτουργούν στα φανερά και έχουν μαζευτεί στις Red Light Districts της Φυλής και του Μεταξουργείου.

edit: Βασικά τώρα που το σκέφτομαι δεν είναι ότι ήταν κρυφοί, απλά τότε δεν υπήρχε το ίντερνετ. Κι αν μιλάμε για μασατζίδικα ή στούντιο, έτσι κι αλλιώς βρίσκονται σε οποιαδήποτε περιοχή.
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.076
Πόντοι
45.465
τώρα live με συντροφιά το ψιλόβροχο

Φυλής 71α Μαίρη μελαχρινή νταρντανα με 2.5αρι βυζι, κωλαρα και Έλλη μελαχρινή με μακρύ μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71 69β & 69α κλειστά.

Φυλής 67 Ηλέκτρα με κάστανο σκούρο μακρύ μαλλί, σώμα με πιασίματα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.

Φυλής 86β Στέλλα ξανθιά μιλφ με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 86α Άννα με ασιατικά χαρακτηριστικά καστανή λεπτή με 1.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα. Άντζελα μελαχρινή κοντή με κανονικό, σώμα 3αρι βυζι, επιλεκτικά ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στα βυζια.


Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 84α Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Σιμονα μελαχρινή με ψιλοκανονικό σώμα 2άρι βυζί κωλαρα με και Χριστίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Σάρα μελαχρινή κοντή σώμα μέ πιασιματακια μικρό βυζι και Λάουρα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι ωραία κωλαρα, αμφότερες με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κατω Άννα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα κ τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 59 όροφος Σαμπινα πρώην Γιασμην από Φ27 κ 24καστανή με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους κοντή σώμα μέ πιασίματα 2.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Νάταλι από Φ27 ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φυλής 74 αριστερά Άννα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά λεπτή με 1.5αρι βυζι και η ακριβοθωρητη Λίζα ξανθιά κοντή ακόμα πιο λεπτή με μικρό βυζι ωραίο πρόσωπο, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά Άννα μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 72 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ με γυαλάκια κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 66δ Ιωάννα η βόλεϊμπολιστρια καστανοξανθη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, ψηλή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α κλειστό.

Φυλής 56 Αλεξάνδρα μελαχρινή πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β & 54α κλειστά.
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Θέλω να την επισκεφτώ και γω την Αναστασία. Από υπηρεσίες έχω ακούσει τα καλύτερα.Οσο για την εμφάνιση έχω δει κάτι φώτο αλλά δεν ξέρω αν ανταποκρίνονται στην αλήθεια
Είναι πιο παλιές οι φώτο, βέβαια.
Άλλοι καλύπτονται, άλλοι όχι :hi:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.076
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Φωκαιας 7 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 7 ισόγειο Ειρήνη ξανθιά νταρντανοπαχουλη με γυαλάκια, 2.5αρι βυζι, σήμερα ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 9 Σάσα ξανθιά κοπέλα με κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ αριστερά χαμηλά στο στομάχι, απλό πρόγραμμα αυταρχικό και ποδολαγνεια.

Φωκαιας 13 αριστερά κλειστά.

Φωκαιας 13 δεξια Μαρία μελαχρινή με γυαλάκια σώμα με πιασίματα, 2αρι βυζι, διάφορα τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό.

Φωκαιας 17α κλειστό.

Φωκαιας 17β Ειρήνη καστανοξανθη με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ χαμηλά δεξιά στο στομάχι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 19 κλειστό.

Φωκαιας 25α Τζέσικα ξανθιά Ελληνίδα με μακρύ ίσιο μαλλί, λεπτή με 3αρι βυζι, τατουάζ μικρά στα χέρια με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Σάρα μελαμψη κατσαρομαλλα πάλι με δυχρωμια στο μαλλί (ξανθό/μαύρο) λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαιας 27α Καρολίνα ξανθιά με ψιλοκανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαίας 27Β κάτω Μελίνα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω κλειστό.

Φωκαιας 24 Ντιαννα με ξανθό πλατινε μαλλί, κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη και κάτω στον δεξιό αστράγαλο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Κεφαληνίας είχε ένα κάποτε και σιγά σιγά γίνανε 3. Είχαν μερικά διαφημίσεις σε εφημερίδες σαν Μασάζ.
Τις τιμές εγώ τις θυμάμαι στα 10.000 και 12.000 δρχ όταν η φυλής ήταν στα 3000
Σωστός. Κεφαλληνίας 99, το πιό παλιό, Κεφαλληνίας 75 με τα δωμάτια "νησιά", και Κεφαλληνίας 15 πάνω ψηλά(αυτό κράτησε λίγο).
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.937
Like
8.728
Πόντοι
2.306
Σωστός. Κεφαλληνίας 99, το πιό παλιό, Κεφαλληνίας 75 με τα δωμάτια "νησιά", και Κεφαλληνίας 15 πάνω ψηλά(αυτό κράτησε λίγο).
Τυπε τι μου θυμισες, σε ένα από αυτά στη Κεφαλληνίας είχα πάει το είχα βρει από εφημερίδα, κάθισα σαλόνι και μου είπε ο Τσάτσος περίμενε να βγουν οι κοπέλες, πρέπει να μέτρησα δεκατρείς η δεκατέσσερις οι οποίες στήθηκαν μπροστά μου σαν να γίνονταν καλλιστεία.Ποια θα πάρεις μου είπε ο Τσάτσος εγώ είχα κομπλαρη και σηκώθηκα να φύγω και φυσικά ο Τσάτσος με στόλισε κανονικά. Ωραία χρόνια!!
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
408
Κριτικές
155
Like
8.370
Πόντοι
23.733
Κολοβού 27α
Πάμελα : κολάρα τσιμπουκαρα παιχνιδιαρα Λατίνα.
Βενεζουέλα.
Είχαι ξαναδοκιμάστειι τον Ιούνιο.
Ίδια σταθερή υπεραποδοση.
Εγκρινω μετ' επαίνων
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom