Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 201 άτομα (14 μέλη και 187 επισκέπτες)

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
311
Κριτικές
2
Like
233
Πόντοι
21
Απογευματινή βάρδια Ιάσονος στα μεγάλα νούμερα στις τέσσερις πόρτες στη μέση επανο.
Όνομα Ναταλία
Ψιλή ξανθιά με κοντό αγορέ μαλι.σομα κανονικό όχι χοντρό.φατα έτσι κι έτσι.
Πίπα καλή.και χορταστική.
Γαμιση στα τέσσερα που γουσταρε τρελά πολύ τρελά.
Αν προσποιούνταν το έκανε πολύ καλά.
Εγκρινω μετ'έπαινο
ηλικία;
 

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
116
Like
394
Πόντοι
21
Σεντόνια από νάιλον με 0,40 το τεμάχιο. ;)
Στο Φυλής 67 είχε κάτι σαν αυτά το ρολό που έχουν και στα ιατρικά κρεββάτια το χάρτινο,
το τραβας 2 μετρα και το κοβεις.(δεν ξερω αν βγαίνει και σε πιο φαρδυ)
Καλη ιδέα και οικονομικό.Μακάρι να καθιερονόταν σε όλους τους οίκους..(για όποιον ηθελε.)
όποιοι γουστάρουν σταγονΊτσα σπέρμα του προηγούμενου στην κωλοτρυπίδα τους ας μην το τραβανε :grin:
Πάνω απ ολα η υγεια..αμα είναι για να ριξεις εναν...μετα να κλαις το εργαλείο γμσετα......

υ.γ αυτά που ακουμε εδω μεσα για μεταδιδομενα δεν είναι ούτε το 1/10 απο αυτα που σημβαινουν.
Φιλικά παντα με αγάπη τα λέω(υπεν/ζω)για το καλό όλων.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
116
Like
394
Πόντοι
21
Καλή πατέντα, απλά είναι λίγο σπαστικό γιατί φεύγει εύκολα από τη θέση του και κολλάει πάνω σου.
Τουλάχιστον για την πρωτη ξαπλα.μετα στα γόνατα η ορθιος οκ.
Καλα καλοκαιρι ιδρωμένος πρέπει να ναι μλκια...

υ.γ και αλλη μια ιδεα .... τραπεζομάντιλο ταβερνας :D::grin: και μετά το πετας μια χαρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
Εκτός από τις ατέλειωτες πορνοαναμνήσεις από την εποχή που ήταν στον όμιλο Λέλας Καραγιάννη, με Σόνια, Ντάρια , πιο μετά με τη θεά Βίκυ κλπ πρόκειται και για ένα από τα πιο παλιά και ιστορικά κτήρια από αρχιτεκτονικής άποψης!
Εγώ είχα έρωτα με τη Σάσα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
ρε συναγωνιστη τις εψαξα αυτες αλλα λεει ειναι 30φευγα. η χθεσινη ηταν προς 50!
αντε να το ξαναγράψω... να ψάχνεις...
πάρε μπόνους και κριτικές απ όταν πρώτο εμφανίστηκε το 2013 στο Αλκιβιάδου 16β
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836
Το μαγαζί αυτό έχει κλείσει και η μόνη παλιά που έχουμε πετύχει αλλού είναι η Λάνα στο Λιοσίων 73.
Λειτουργεί φίλε μου μέχρι 9-10 ήμερες πριν ήταν μια με μεγάλα βιζιά, κοντό μαλλί ρώτησα για την Αννούλα και μου είπε ότι ενδέχεται να μην γυρίσει. Περνούσα μαζί της συχνά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Ωραίες αναμνήσεις με

Νικολ
Βίκυ
Χριστίνα στο ξεκίνημα της.

Ειδικά η Νικόλ ήταν πιπινι εμφάνισης 7-8 με καλό service.
Η Χριστίνα έμοιαζε με την Jennifer Lawrence.Της το χα πει μια μέρα και με κοιταζε λες και της μίλησα κορακιστικα
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Απογευματινή βάρδια Ιάσονος στα μεγάλα νούμερα στις τέσσερις πόρτες στη μέση επανο.
Όνομα Ναταλία
Ψιλή ξανθιά με κοντό αγορέ μαλι.σομα κανονικό όχι χοντρό.φατα έτσι κι έτσι.
Πίπα καλή.και χορταστική.
Γαμιση στα τέσσερα που γουσταρε τρελά πολύ τρελά.
Αν προσποιούνταν το έκανε πολύ καλά.
Εγκρινω μετ'έπαινο
Ρε μεγάλε με όλο το θάρρος αλλά πως κατάφερες και έγραψες σωστά τη λέξη έπαινος αλλά εκτέλεσες τις:μαλι,σομα, γαμιση τι να σου πω είσαι θεός
 

fmx

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2020
Μηνύματα
5
Like
8
Πόντοι
0
Αρχικά ότι και να λες το μετάξι είναι άθλια βρομερό, δεύτερον φίλε μου κ αποστειρωμένο να κάνει κάποια πρέπει ένα φρεσκάρισμα να γίνεται είτε θες για λόγο ιδρώτα δικού της είτε του πελάτη, είτε θες να να σκουπίσει το καποτολαδο είτε εάν την έγλειφε ο άλλος στα βυζια είτε οτιδήποτε ρε φίλε πρέπει ένα φρεσκάρισμα να γίνει τώρα να βγαίνει απο το ένα δωμάτιο κ να πηγαίνει κατευθείαν στο άλλο είναι απαράαπαρ

Η Χριστίνα έμοιαζε με την Jennifer Lawrence.Της το χα πει μια μέρα και με κοιταζε λες και της μίλησα κορακιστικα
Για πια χριστινα λες;στο περδικκα;
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
102
Κριτικές
11
Like
931
Πόντοι
371

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
102
Κριτικές
11
Like
931
Πόντοι
371
Επί του πιεστηρίου.......
Το Πιπίνου 118 περνάει κι αυτό στην ιστορία......
Ανακαινίζεται μέν, αλλά θα γίνει όπως το Αριστομένους 72, δηλαδή ένας είδος ξενοδοχέιου όπως μου ΄πανε εκεί οι εργάτες.
Ηδη έχουν ξηλωθεί τα πάντα ΄κεί μέσα.
Μόνο καλές αναμνήσεις έχω να θυμάμαι απο Αγκυρας Πιπίνου,και στιγμές ανεπανάληπτες που δέν ειχα ξαναζήσει στην πολυετή μου καριέρα στους οίκους.Διακατέχονταν απο μια σπάνια για το χώρο τιμιότητα και σοβαρότητα αυτοι οι οίκοι,και οι κοπέλες επίσης. Έτσι για την ανάμνηση θα αναφέρω πως σε μια απο τις κοπέλες είχα δανείσει χρήματα τα οποία μου τα επέστρεψε μέχρι τελευταίου ευρω,ανατρέποντας όλα τα λόγια φίλων πως θα έκλαιγα τα λεφτά μου.Επίσης με δυο απο αυτές περάσαμε έντονες στιγμές εκτός οίκων,και πολλά αλλα είχαν συμβει την τετραετιία 2015-2019 περίπου.Τελος θα κλείσω λέγοντας πως οι περισσότερες κοπέλες που εργάστηκαν σε αυτους τους οίκους ζουν μια φυσιολογικη ζωή πλέον ευτυχισμένη!!!!Κάποιες μένουν μόνιμα στην Ελλάδα!!!
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.293
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
A propos.. και για τα αρχιτεκτονικά του Λέλας κλπ _ Το Πιπ 118 και το Αριστομένους 72, ως ένα οικημα , διδασκόταν παλιοτερα στην Αρχιτεκτονική του ΕΜΠ , ως το παλαιότερο δίπατο σπιτι στην κεντρικό τομέα των Αθηνών ... ( οντως),,
---
Τώρα , επίσης όντως, η επιβεβαίωση.. bombita...
->
======
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom