Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 234 άτομα (17 μέλη και 217 επισκέπτες)

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Βασικά δεν ένιωθα το σφουγγαράκι με το πουτσοκέφαλο, αλλά μου φαινόταν πολύ μικρό και δεν μπορούσε να μπει τέρμα μέσα.
Καλά που δεν είχε βάλει και τον Μπομπ εκεί μέσα.

Δοκίμασα τη μουφοπρωηνβιζιτού Αλίνα . Θα επανέλθω στο άλλο νήμα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: vril

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Δεν βλέπω να μιλάει κανένας για τη 'μουνάρα' τη Λίζα στο Φολής 74. Ξεφουσκώσε ο μύθος.
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
408
Κριτικές
155
Like
8.386
Πόντοι
23.733

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Eίναι η Νίκη καυλουσκα το Μεταξουργείο αυττόν το ν καιρό?
δυστυχως αγνοηται απο περσυ πριν το λοκ Οκτωβρη δλδ.... τοτε μου ειχε πει πως δουλευε σε καφενειο καπου μαλλον κολωνο που μενει απο οσο ξερω ... ελπιζω να θελει κανα φραγκο και να επανελθει
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Τελικά η Αθηνά (ή Ελένη) από Πειραιά (που δεν έμενε Πειραιά, κάπου προς Καπανδρίτη έμενε), στο Φωκαίας 24 σκαλάκια, έχει κρεμάσει που λένε τα στρινγκάκια της? Δηλαδή έχει αποχωρήσει από το επάγγελμα? Ξέρει κανείς?
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Βασικά δεν ένιωθα το σφουγγαράκι με το πουτσοκέφαλο, αλλά μου φαινόταν πολύ μικρό και δεν μπορούσε να μπει τέρμα μέσα.
Συνήθως πέρα από ταμπον βάζουν κ τον κολπικό σπογκο είναι στρογγυλό από καουτσούκ κ μπαίνει περίπου σε βάθος 7 εκατοστά ανάλογα με το σωματυπο.
Το βάζουν στο κάτω σημείο της μήτρας πάνω στην είσοδο του τραχειλου, συνήθως η χρήση του είναι ως μέθοδο αντισύλληψης με χαμηλό ποσοστό επιτυχίας αλλά πατεντιαρικα το χρεισιμοποιηουν κ για να εμποδίσουν την ροή του αίματος προσωρινά.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Συνήθως πέρα από ταμπον βάζουν κ τον κολπικό σπογκο είναι στρογγυλό από καουτσούκ κ μπαίνει περίπου σε βάθος 7 εκατοστά ανάλογα με το σωματυπο.
Το βάζουν στο κάτω σημείο της μήτρας πάνω στην είσοδο του τραχειλου, συνήθως η χρήση του είναι ως μέθοδο αντισύλληψης με χαμηλό ποσοστό επιτυχίας αλλά πατεντιαρικα το χρεισιμοποιηουν κ για να εμποδίσουν την ροή του αίματος προσωρινά.
Άβυσσος ο τράχηλος. Ότι θες μπορείς να βρεις εκεί μέσα.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Καλησπέρα μάγκες. Επισκέφθηκα Ιζαμπέλα σήμερα, Φωκαίας 17, ωραίο γκομενάκι και ωραία φάση γενικότερα, υπάρχουν κριτικές μη γράφω κι εγώ, αλλά μου έκανε εντύπωση που άκουγα κάτι άναρθρες κραυγές από το κουζινάκι (ήμουν στο δωμάτιο κολλητά), κάτι α, α, α, αλλά σε τύπου πολύ άναρθρο. Το είπα στην Ιζαμπέλα και γέλαγε, η τσατσά έλεγε, αλλά όσο ήμασταν στο δωμάτιο μαζί οι ήχοι ως διά μαγείας εξαφανίστηκαν και σκέφτηκα ότι προέρχονταν από εκείνη. Αλλά μιλάμε για πολύ παράξενους ήχους, θα έχει φρικάρει η κοπέλα :confused:
17 πάνω ή κάτω ??
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Τελικά η Αθηνά (ή Ελένη) από Πειραιά (που δεν έμενε Πειραιά, κάπου προς Καπανδρίτη έμενε), στο Φωκαίας 24 σκαλάκια, έχει κρεμάσει που λένε τα στρινγκάκια της? Δηλαδή έχει αποχωρήσει από το επάγγελμα? Ξέρει κανείς?
Αν εννοεις την Αθηνα την Πειραιωτισσα που ηταν στο Φ27 σκαλακια,αυτη εχει να εμφανιστει προ πρωτης καραντινας,μου ειχε πει οτι ηθελε να ανοιξει μια δικια της δουλεια,στην πρωτη προσπαθεια που εκανε δεν πηγε καλα και ειχε ξαναγυρισει για λιγο το 2019 μετα εξαφανιστηκε,τωρα αν τελικα καταφερε να ασχοληθει με κατι αλλο δεν ξερω,παντως ηθελε να φυγει απο τον χωρο αυτο,εχει και ενα κοριτσακι αποτι ξερω,πολυ καλη παντως, γουσταρε το γαμησι,βεβαια κανεις δεν ξερει αν και ποτε μπορει και παλι να επανελθει.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.394
Πόντοι
2.786
Αν εννοεις την Αθηνα την Πειραιωτισσα που ηταν στο Φ27 σκαλακια,αυτη εχει να εμφανιστει προ πρωτης καραντινας,μου ειχε πει οτι ηθελε να ανοιξει μια δικια της δουλεια,στην πρωτη προσπαθεια που εκανε δεν πηγε καλα και ειχε ξαναγυρισει για λιγο το 2019 μετα εξαφανιστηκε,τωρα αν τελικα καταφερε να ασχοληθει με κατι αλλο δεν ξερω,παντως ηθελε να φυγει απο τον χωρο αυτο,εχει και ενα κοριτσακι αποτι ξερω,πολυ καλη παντως, γουσταρε το γαμησι,βεβαια κανεις δεν ξερει αν και ποτε μπορει και παλι να επανελθει.
Ακριβώς οπως τα λες, αυτη εννοώ κι εγω. Είχα και το κινητό της κάποτε και κάπου το έχασα? Το έσβησα? Ουτε που ξερω τι έγινε, προφανώς σε κάποια αλλαγη κινητού που μετέφερα επαφές… η δικη της επαφή μάλλον ξέφυγε.

Κρίμα, την είχα τρελό στανταράκι, μεχρι και κωλο είχα πάρει (όπου δεν έδινε).

Τεσπα…. Πάμε για άλλα!!! :)
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Καλησπέρα μάγκες. Επισκέφθηκα Ιζαμπέλα σήμερα, Φωκαίας 17, ωραίο γκομενάκι και ωραία φάση γενικότερα, υπάρχουν κριτικές μη γράφω κι εγώ, αλλά μου έκανε εντύπωση που άκουγα κάτι άναρθρες κραυγές από το κουζινάκι (ήμουν στο δωμάτιο κολλητά), κάτι α, α, α, αλλά σε τύπου πολύ άναρθρο. Το είπα στην Ιζαμπέλα και γέλαγε, η τσατσά έλεγε, αλλά όσο ήμασταν στο δωμάτιο μαζί οι ήχοι ως διά μαγείας εξαφανίστηκαν και σκέφτηκα ότι προέρχονταν από εκείνη. Αλλά μιλάμε για πολύ παράξενους ήχους, θα έχει φρικάρει η κοπέλα :confused:
Έχει πρόβλημα η τσατσα τύπε , εδώ ήταν καλοκαίρι και είχε βάλει την θέρμανση μια φορά ( έξω είχε 36 βαθμούς )…!! Επισης έχω διαπίστωση πως έχει θέμα ψυχιατρικό στάνταρ κουμπώνετε με ιπνοστεντον
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Συνήθως πέρα από ταμπον βάζουν κ τον κολπικό σπογκο είναι στρογγυλό από καουτσούκ κ μπαίνει περίπου σε βάθος 7 εκατοστά ανάλογα με το σωματυπο.
Το βάζουν στο κάτω σημείο της μήτρας πάνω στην είσοδο του τραχειλου, συνήθως η χρήση του είναι ως μέθοδο αντισύλληψης με χαμηλό ποσοστό επιτυχίας αλλά πατεντιαρικα το χρεισιμοποιηουν κ για να εμποδίσουν την ροή του αίματος προσωρινά.
Το έχω δει τανα να το βγάζει από το πράμα της ακριβός όπως το περιέγραψες
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
942
Κριτικές
10
Like
3.388
Πόντοι
736
Χθες κατά τις 21:30 πέρναγα από το βρωμερό μετάξι, παρόλο που δεν είμαι φαν του μέρους ήθελα να δω μια κοπέλα που αναφέρθηκε σε κριτική ονόματι Βανέσα στο Κολωνου 18 δε θυμάμαι καλά ένα τέλος πάντων με ξύλινη πόρτα από την αριστερή πλευρά του δρόμου λίγο πριν τα τσιμπουκαδικα της Κολωνου, τεσπα η ουσία είναι ότι θυμήθηκα ξανά γιατί είναι βρωμερό το μετάξι, η κυρία βρισκόταν σε δωμάτιο μ μελαμψό κύριο εξ κεντρικής Ασίας βγαίνει χαροπη από το δωμάτιο ανοιγοντας μια καποτα με τα δόντια και πάει κατευθείαν στο διπλανό δωμάτιο γι συνεύρεση με άλλο μελαμψό κύριο και εκεί αναρωτήθηκα σε 10-12 ώρες η δε ξέρω εγώ πόσα λεπτά προσωπικής υγιεινής αφιέρωσε η κυρία οεο;;;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.076
Πόντοι
45.465
τώρα live

Κολωνού 53 Κατερίνα ξανθο γκρανι με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 48 νέο Ελένη ξανθό γκρανι παχουλο με 2.5-3αρι πεσμένο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 48 Άντζελα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 ισόγειο ανοιχτό το φως κλειδωμένη η πόρτα.

Κολωνού 47 όροφος Τζούλια ξανθοκαστανη πολύ χοντρή μιλφογκιλφ με 4-4.5βυζια, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος 2ο δεξιά Τζοαννα ξανθιά χοντρή με πολλά τατουάζ, με πρωκτικο.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος ευθεία κλειστό.

Κολωνού 32α Βαλερία με ξανθομελι μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 32γ Μπιανκα μελαχρινή με κανονικό ωραίο σώμα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 32β Καρίνα καστανοξανθη μιλφ με πολύ μακρύ μαλλί σώμα με πιασιματακια 2. 5αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 30β κλειστά.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθοκαστανη με γυαλάκια, κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα

Κολωνού 27α, 27γ & 27β κλειστά.

Κολωνού 23β Αλισα καστανοξανθη παχουλη με 4αρια συν βυζια, τατουάζ πάνω από τα βυζια, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23 κλειστό.

Κολωνού 15 δεξιά Γιάννα μελαχρινή μιλφ πολύ χοντρή με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 αριστερά κλειστό.

Κολωνού 15 νέο δεξιά Λάουρα ξανθιά χοντρή με 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 νέο αριστερά Μαρίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11β κλειστό.

Κολωνού 11α ισόγειο Λάουρα ξανθιά κατσαρομαλλα κοπέλα λεπτή, με 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.


Υ. Γ προχθές είχα πετύχει στα Μεγαλου Αλεξάνδρου 22 να γίνονται εργασίες, σήμερα ήταν βαμμένα, λέτε να ανοίξουν πάλι? παλιά έφερναν μιλφ με αξιόλογες υπηρεσίες
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Σημερα ρεφαραμε την χθεσινη ηττα στη φωκαιας,επισκεψη στο ιασωνος 44 στο μεσαιο να δω την καινουργια Ναταλι που ανεφερε και συναγωνιστης οτι ειναι καλη,ανεβαινω βγαινει η πονηρη 2τσα και μου παρουσιαζει την Σοφια,αυτην εχω λεει,κανω να φυγω κοντοστεκομαι και την ρωταω,μια καινουργια δεν ειναι σημερα?μου λει την Ναταλι λες?ναι της λεω,ααααα ειναι δωματιο τωρα μολις μπηκε,γιατι δεν λες οτι εχεις και αλλη κοπελα της λεω?τωρα διαθεσιμη ειναι η Σοφια μου λεει,καλα επειδη η Σοφια δεν πιανει μια μπροστα της και ολα τα δωματια ηταν για την Ναταλι,κοιταγε να την προωθησει να κανει και αυτη κανενα μεροκαματο,τεσπα,χωρις να την εχω δει την Ναταλι μπαινω δωματιο,λεω δεν γαμιεται ενα δεκαρικο ειναι γιατι βιαζομουν κιολας,μπαινω στο απεναντι απο τον διαδρομο δωματιο και περιμενα,λεω δεν κοιταω και απο την κλειδαροτρυπα να δω οταν βγει πως ειναι,μην φαμε και καμια ηττα,μολις ακουω πορτα,στο διπλα ηταν,σκυβω και κοιταω,ψηλη αλογα παιδια δεν χωραγε στην κλειδαροτρυπα,φορουσε μασκα,κοντο μαλλι καστανοξανθο,καλο σωμα,οπα λεω μαλλον θα περασουμε καλα,μολις ηρθε μεσα εβγαλε την μασκα,καλο ρωσσικο προσωπο,με αρχιζει στα γλωσσοφιλα κατευθειαν,δαχτυλα εγω παντου,τριψηματα,τσιμπουκι καλο μπαλες,τα παντα ολα,παιδια η κοπελα γουσταρει ειναι τιμια για το δεκαρικο,εστεκε επαξια και στο 20ρικο,ψηλη ισα που την εφτα οταν εβγαλε τα τακουνια,μικρο βυζι 2αρι πρεπει να ειναι ουτε πολυ στητο ουτε και νερουλο μετριο θα ελεγα,η κοπελα ειναι σαν ρωσιδα τουριστρια,πανω απο τριαντα πρεπει να ειναι δεν μπορουσα να συννενοηθω δεν μιλαει ουτε αγγλικα,απο μενα παντως ειναι ναι η συγκεκριμενη,πολυ καλη αφου μετα απο λιγη ωρα πηγα και δευτερη φορα,επαθε πλακα η 2τσα,παλι εδω μου λεει?λεω ναι πειραζει?δεν φευγει η Ναταλι μου λεει,εδω θα ειναι συνεχεια αυτες τις μερες,καλα λεω,εχω δει εγω κοπελες να εξαφανιζοντα σε ωρες,οχι σε μερες.Δεν ξερω αν οντως ειναι καινουργια,δεν εχω την εμπειρια του συναγωνιστη Σμυρνη,αν την δει ας μας πει αν ξερει βεβαια κι αυτος.
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Jon smith θελουμε βιντεακι.
 

Συνημμένα

  • download-1594631774-1594631787-1742-1594631798.jpg
    download-1594631774-1594631787-1742-1594631798.jpg
    52,8 KB · Εμφανίσεις: 20

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.238
Κριτικές
4
Like
7.232
Πόντοι
2.586
τώρα live

Κολωνού 53 Κατερίνα ξανθο γκρανι με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 48 νέο Ελένη ξανθό γκρανι παχουλο με 2.5-3αρι πεσμένο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 48 Άντζελα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 ισόγειο ανοιχτό το φως κλειδωμένη η πόρτα.

Κολωνού 47 όροφος Τζούλια ξανθοκαστανη πολύ χοντρή μιλφογκιλφ με 4-4.5βυζια, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος 2ο δεξιά Τζοαννα ξανθιά χοντρή με πολλά τατουάζ, με πρωκτικο.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος ευθεία κλειστό.

Κολωνού 32α Βαλερία με ξανθομελι μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 32γ Μπιανκα μελαχρινή με κανονικό ωραίο σώμα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 32β Καρίνα καστανοξανθη μιλφ με πολύ μακρύ μαλλί σώμα με πιασιματακια 2. 5αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 30β κλειστά.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθοκαστανη με γυαλάκια, κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα

Κολωνού 27α, 27γ & 27β κλειστά.

Κολωνού 23β Αλισα καστανοξανθη παχουλη με 4αρια συν βυζια, τατουάζ πάνω από τα βυζια, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23 κλειστό.

Κολωνού 15 δεξιά Γιάννα μελαχρινή μιλφ πολύ χοντρή με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 αριστερά κλειστό.

Κολωνού 15 νέο δεξιά Λάουρα ξανθιά χοντρή με 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 νέο αριστερά Μαρίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11β κλειστό.

Κολωνού 11α ισόγειο Λάουρα ξανθιά κατσαρομαλλα κοπέλα λεπτή, με 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.


Υ. Γ προχθές είχα πετύχει στα Μεγαλου Αλεξάνδρου 22 να γίνονται εργασίες, σήμερα ήταν βαμμένα, λέτε να ανοίξουν πάλι? παλιά έφερναν μιλφ με αξιόλογες υπηρεσίες

Καθιερώθηκε 15άρι για όποια δεν είναι χοντρή ή/και άνω των 30;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.076
Πόντοι
45.465
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom