Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 154 άτομα (6 μέλη και 148 επισκέπτες)

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Αυτή η Αντριαννα η Αλβανιδα με τον ερπη πολύ βρωμιαρα.. Γλωσσοφυλιαζει μέχρι και αρουραίο άμα δώσει 20ρικο..

Επισης είχα πάει μαζί της σε χοτελ κάπου εκεί στη Λιοσίων πήγαινε σε ένα μόνο , μου χε δώσει τηλ συναγωνιστής.. Μου είπε να τη και γαμισω ακα αν θέλω.. Από εκεί να καταλάβεται
Ο έρπης έχει το χρώμα του δέρματος ή είναι ροζ-κόκκινος.

Υπάρχει και η σύφιλη η οποία δεν εκδηλώνεται σε 4 μέρες αλλά 4 εβδομάδες μετά την μόλυνση!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Εγώ εχθές ήμουν στο αμήν. "Να πάω; Να μην πάω; Προλαβαίνω; Δεν προλαβαίνω;"
Τελευταία στιγμή αποφασίζω να πάω γιατί δεν άντεχα. Φτάνω 12 βράδυ "νταν". Και έτσι όπως μπαίνω Φυλής βλέπω τα περισσότερα φώτα να σβήνουν. :confused:

/
Τα στούντιο στα αρχίδια τους. :coffee:

Υπομονή μέχρι αρχές Ιουλίου που ΔΕΝ θα υπάρχει απαγόρευση κυκλοφορίας & θα μπορούμε σαν άνθρωποι δίχως το μαχαίρι στο λαιμό να τσαρκάρουμε...
Άσε που με το άνοιγμα της 3ης μεταμεσονύχτιας βάρδιας θα έχουμε περισσότερες επιλογές {έστω και τις παλιές γνωστές σάπιες} !
 

zac123

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
8
Like
143
Πόντοι
6
πήρα την ηλέκτρα στο φωκ19 απογευματινή βάρδια. έχει πάρει κάποια κιλά σε σχέση με το παρελθόν αλλά μάλλον λογικό μετά από δύο καραντίνες. στο δωμάτιο έχει το ίδιο νωχελικό στυλ που είχε και παλιά. η πίπα της μου φάνηκε βελτιωμένη, βαθιά και με διάρκεια.
στο σεξ κάναμε μία στάση στα τέσσερα πρώτα μουνί και μετά κώλο. ο κώλος της μου φάνηκε σφιχτός και τελείωσα σχετικά γρήγορα.

στο φειδιππίδου ήταν μία ελένη μελαχρινή, κοντή με κωλάρα που έλεγε πως έκανε φουλ. την έχει πάρει κανείς ?
 
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
74
Like
84
Πόντοι
0
Τελευταία τροποποίηση:
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
εγω χτες εριξα ενα ακα εκει στη φωκαιας ....σε μια γνωστη :grin: :grin: :grin: :rockon: (καλο κομματι)
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.411
Κριτικές
14
Like
3.423
Πόντοι
4.895
Η Σόνια με φουλ στη Φιλιππίδου σήμερα παίζει?
Γενικά είναι πρωινή βάρδια?
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.297
Κριτικές
12
Like
3.358
Πόντοι
746
Πάω προς Μεταξά τώρα. Κάνα καλό σπιτάκι με air-conditionin έχουμε; Την προηγούμενη φορά εσταζα σαν γουρούνι....
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Από τα τσιμπουκλοσπιτα της Καλύμνου μόνο ο όροφος είναι ανοιχτός με την θεία Όλγα σε απλό αποστειρωμενο πρόγραμμα!:headbang:

#Όλα τα άλλα κλειστά...!!! :cry:
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση συναγωνιστή
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.297
Κριτικές
12
Like
3.358
Πόντοι
746
Κατέθεσα στην Εύα στο Μεταξουργείο ισόγειο. Ήταν με την Στέλλα την χοντρή ρώσσιδες και οι 2. Τυπική κατάθεση απλά με ξετρελαίνει που είναι Μινιόν και χαχανιζει. Χαρούμενη προσωπικότητα και με ένα κωλαρακι μουρλια. Το τέλος ηριμθε στα 4. Είναι στην ευθεία μετα το ξενοδοχείο τα γκρί σπίτια στο δεξί χέρι πως λέγεται η οδός; Ξέχασα. Είχε αναμονή το δωμάτιο γύρω στα 15 λεπτά. Έκαναν και "λάθος" και ενώ είχα ζητήσει Εύα μπαίνει η Στέλλα στο δωμάτιο μετά από 3 λεπτά. Λέω σορρι κοπελιά ζήτησα την άλλη. Νευριάζει ανοίγει την πόρτα φωνάζει στην τσατσά ΘΈΛΕΙ ΤΗΝ ΆΛΛΗ ΚΟΠΈΛΑ και βγήκε έξω κοπανοντας την πόρτα. Βρε δεν γαμιεσαι λέω από μέσα μου. Τι είμαστε φιλανθρωπικό ίδρυμα;
Η πλάκα είναι ότι την είχα ξαναγαμησει το 2018. Αφού έλεγε η τσατσά περάστε χαχανιζε και κοιτούσε σε φάση πας να φύγεις μπακαλιάρε ε;
Τότε θυμάμαι γύρισα με το που βγήκα και την ξεμουνιασα.
Καθαρός χώρος, air conditionin και ο κάδος ήταν με σακουλάκι άδειο.

Edit: Κολωνού 45 ήταν στο αριστερά μέσα βαθιά στον διάδρομο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα σας. ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ από χθεσινή Β’ Βάρδια, Πέμπτη 17/06/2021 (19:30-20:30), στο Μεταξουργείο. Οπότε και αυτη την ωρα οι ιδιες θα ειναι κατα 90%.
Επαναλαμβάνω οτι τα κατωθι ειναι χθεσινά, διοτι καποιοι δεν κατανοούν τι γράφω.
[Owo: ελ.στοματικο. cob: εκτονωση στο σωμα/στηθος. Cim: εκτονωση στο στομα]

-Μεγ.Αλεξάνδρου 28 με κουρτινα: Αλεξανδρα και Σούλα. Η πρωτη εχει παχυνει και χανει σε εμφανιση πλεον. Εχει βγαλει το cim από το προγραμμα. Η Σουλα είναι μπαζο επιπεδου Τροφωνίου. Ορκ. Τρομαζω που την σκεπτομαι. Χοντρη γκιλφ με τατουαζ στο ενα χερι. Σε φουλ προγραμμα.

-Μεγ.Αλεξ 28Α: Ειρηνη και Ελένη. Γνωστες. Αμφοτερες σε owo & cim. Η Ειρηνη παραμενει αξιοπροσεκτη εμφάνιση, μετριοτητα μεσα.

-Περδίκκα 1: Ζέτα και Λολα. Η πρωτη είναι τσουπωτη με ραστα μαλλιά & σκορπιο τατουαζ στο χερι (την εχω δει αλλού με άλλο ονομα). Η ΛΟΛΑ ειναι νεα στο μαγαζι: ψηλή νεαρή με μαυρα μακρια μαλλιά πιασμενα αλογοουρα. Ωραιο σωμα. Βλεμμα όμως φόλας.

-Ιάσονος 39 (δηλ πολυχώρος)
#1: Πάολα & Κατερινα. Χοντρες ξανθιές.
#2 (δηλ το υπογειο): η Ανδριανα. Αδύνατη μαυρομαλλα με έκφυλο και ψυχρο βλέμμα (εγγυημενη η φόλα). Ξεκινησε το 2016 από Ιάσ. 19 όροφο & κατόπιν συνεχισε στα Ιάσ. 20Β, Ιάσ. 30Α και Καλλέργη 33. Το καλοκαιρι ηταν στο Περδικκα 1 ως Χριστίνα.

-Ιάσονος 37: Κατερινα και Τανια. Σε απλο. Η Κατερινα προμιλφ με πιασιματα. Χαζοχαρουμενο προσωπο. Η Τανια νταρντανα μαυρομαλλα προμιλφ. Αδιαφορη.

-Ιάσονος 32 όροφος: Η Άναμπελ. Τα ανελυσα λεπτομερώς άλλη μέρα. Νεαρή πετίτ συμπαθητική, αλλά φολάρα μεσα. Αφηστε την στους Αφγανοσύρους.

-Ιάσονος 32 ισογειο δεξια: η Μπιάνκα με τα γυαλιά μυωπιας.

-Λεωνίδου 28 ισόγειο: η Ντιάνα. Γνωστη από πολυετή θητεία στο Ιάσ. 19 ισόγειο.

-Λεωνίδου 28 όροφος: η Σοφία. Μαυρη με μακριά ραστα κόκκινα μαλλιά.

-Ιάσονος 20Β οροφος: η Νικόλ (ξανθομαλλούσα κανονικη αδυνατη με 15€) και η παχουλή Γαβριέλλα (στα 10€ αυτή).

-Ιάσ. 20Α: η Δανάη. Ξανθια γκιλφ. Με τον γνωστό τσάτσο Τσουκαλά, ο οποιος δεν θα εκανε σημερα σεφτέ.

-Ιάσ. 16 ισόγειο: η Αλιόνα. Τσουπωτη μελαχροινή.

-Ιάσ. 16 όροφος (νέος οικος κι αυτος): Αντριάνα, η γνωστή μούμια από ΜΑλεξ 28 υπόγειο.

-Κολωνού 11: όλα κλειστά. [Την Τριτη ήταν ανοικτό μόνο το ισογειο με Βιολέτα/φυσικα επέστρεψε]

-Κολωνού 27 ισόγειο: Καρολίνα και Παμελα. Λατινες αδυνατες ομορφες. Η Παμελα εχει μακριά μαυρα μαλλια πιασμενα αλογοουρά & σαλοναρει γρηγορα. Αμφοτερες σε απλό και 15€.

-Κολ. 27 υπόγειο: η Φλωρίνα. Κακοδεμένος μπόγος.

-Κολ. 30Α: η ξανθιά Ντάρια εκ Ρουμανίας. Από το 2011 εχει ριζωσει στον εν λόγω οίκο.

-Κολ. 32Α: η Βάλια/ Βαλέρια. Η ψηλή μοντελοπιπίνα με μακρια καστανά μαλλιά & στητό στηθος. Θεά. Μακράν η πιο όμορφη στην περιοχη (ακομη και απο κοπελες στη Φυλής). Βαθμός 9,5/10. Βάσει εμφανισης είναι για στούντιο ή γραφείο. Σε απλό και 15€. Δεν γνωρίζω μέσα, αλλά εχω μπει στον πειρασμό να περάσω.

-Λεωνίδου 6: η Ναταλία. Μια κοντή αδυνατη ξανθιά. Φαινεται εχει ρεπό η Ιονέλλα ή εμεινε στην 1η βάρδια.

-Ακομινάτου 2 ισόγειο: η Αλίνα. Μια τσουπωτη σε owo & cob.

-Aκομινάτου 2 όροφος, Δεληγιώργη 39, Καλλέργη 33: ΚΛΕΙΣΤΑ. Ανοικτό μόνο το τραβελόσπιτο στο Δεληγ. 30.

ΥΓ. Φαίνεται δεν άρεσαν σε κάποιους σε άλλο φόρουμ τα όσα ανέφερα για την Ανδριάνα Χωμ11 και το ζήτημα για τον επιχείλιο ερπη ή μη. Η αλήθεια ειναι οτι γινομαι πολύ κακός οταν αντιμετωπίζω τετοια ανηθικα θέματα.

Culture Report: Η νουβέλα "Παλαιοβιβλιοπώλης Μέντελ" ειναι μια ιστορία σχετικά με την βιβλιοφιλία και τους μορφωμένους ανθρώπους, καθώς και πως αχρηστεύεται η Τέχνη οταν αντιμετωπίζει τα δεινά του πολέμου. Απο τον τεραστιο Στέφαν Τσβάιχ το ανάγνωσμα τής παρελθούσης ημέρας.
Φίλε να 'σαι καλά για την όμορφη ενημέρωση θα διαφωνήσω λίγο για την Τάνια και Κατερίνα ότι είναι προμίλφ, είναι μικρές μωρέ ακόμα...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.020
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 71α Λίζα ξανθιά ψιλολιγνη με μικρό βυζι και τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71 , 69β, 69α κλειστά.

Φυλής 67 Ηλέκτρα με κάστανο πολύ μακρύ κατσαρο μαλλί, σώμα με πιασιματακια 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 86β κλειστό.

Φυλής 86α Λάουρα ,ξανθιά με κανονικό σώμα ωραία πεταχτη κωλαρα 2αρι βυζι και Άντζελα το μελαχρινό κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β Αλινα μελαχρινή παχουλη με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 84α Σιμονα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι κωλαρα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65β Μπιουτη μαυρουλα πολύ χοντρή με 4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 65α Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11β Μελίνα ξανθιά με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Σονια καστανή μιλφογκιλφ νταρντανα με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικο.

Φυλής 59 κάτω Εβελινα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια 2.5αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 59 πάνω & 74 αριστερά κλειστά

Φυλής 74 δεξιά Άννα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 72 Κατερίνα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φυλής 66δ Ραμονα ξανθιά με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66α, 56, 54β κλειστά.

Φυλής 54α Αλεξάνδρα μελαχρινή με πολύ λεπτό ωραίο σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
 
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
74
Like
84
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος από τους πιο παλιούς τι απέγινε 1 ξανθό αδύνατο granny που δούλευε προ διετίας κολωνου 47 ισόγειο βραδινή βάρδια με φουλ πρόγραμμα και μετά πήγε μ Αλεξάνδρου 22 βραδινή; Νομίζω Σουζάνα την έλεγαν. Τελευταία την είχα δει ιασωνος νομίζω στο 44. Αν έχει κάποιος πληροφορίες ή τηλ ας στείλει pm. Ευχαριστώ
 

Lee M@rvin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
112
Πόντοι
0
Λες την Άννα Κου φίλε; Αν ναι πες δυο πράγματα κατευθείαν εδώ (αν και αν ήταν αυτή υποψιάζομαι πως έφαγες φόλα). Και γενικά πέτα τις κριτικές και στη ροή εδώ όχι μόνο στo section των κριτικών
Ναι αυτήν λέω. Πήγε να αποφύγει το δυνατό γαμήσι με σχόλια περί ανακόντας αλλά την "στρίμωξα" και τον έφαγε κανονικότατα. Αν εξαιρέσουμε αυτό, που για μένα δεν είναι φάουλ γιατί δεν νομίζω πως υποκρίνοταν και δεν με έκοψε στην τελική, overall ήταν σαν κάνω σεξ με την γκόμενα μου. Να σημειώσω πως είμαι ψηλος, γυμνασμένος με εμφάνιση άνω του μέσου όρου. Σε άλλους δεν ξέρω πως συμπεριφέρεται.
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.671
Πόντοι
1.436
Όποιος τύχει να περάσει 2η βάρδια από Φυλής, θα ήμουν ευγνώμων αν έγραφε μήπως είναι η Νέλλυ στο109 όροφο.
:hi:
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
511
Πόντοι
300
Πέρασμα από Αχαρνών 85 βρήκα την Εβελίνα,που την έχω πάρει πολλές φορές.
Για μένα σταθερή αξία.
Καθαρή προσεκτική,γλωσσοφιλα και ακαστοματικο.Μια στάση(έχω γίνει κόκορας πλέον???)Ήρθε από πάνω μου και σε 5 λεπτα τέλος.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
Καλησπέρα σας. ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ από χθεσινή Β’ Βάρδια, Πέμπτη 17/06/2021 (19:30-20:30), στο Μεταξουργείο. Οπότε και αυτη την ωρα οι ιδιες θα ειναι κατα 90%.
Επαναλαμβάνω οτι τα κατωθι ειναι χθεσινά, διοτι καποιοι δεν κατανοούν τι γράφω.
[Owo: ελ.στοματικο. cob: εκτονωση στο σωμα/στηθος. Cim: εκτονωση στο στομα]

-Μεγ.Αλεξάνδρου 28 με κουρτινα: Αλεξανδρα και Σούλα. Η πρωτη εχει παχυνει και χανει σε εμφανιση πλεον. Εχει βγαλει το cim από το προγραμμα. Η Σουλα είναι μπαζο επιπεδου Τροφωνίου. Ορκ. Τρομαζω που την σκεπτομαι. Χοντρη γκιλφ με τατουαζ στο ενα χερι. Σε φουλ προγραμμα.

-Μεγ.Αλεξ 28Α: Ειρηνη και Ελένη. Γνωστες. Αμφοτερες σε owo & cim. Η Ειρηνη παραμενει αξιοπροσεκτη εμφάνιση, μετριοτητα μεσα.

-Περδίκκα 1: Ζέτα και Λολα. Η πρωτη είναι τσουπωτη με ραστα μαλλιά & σκορπιο τατουαζ στο χερι (την εχω δει αλλού με άλλο ονομα). Η ΛΟΛΑ ειναι νεα στο μαγαζι: ψηλή νεαρή με μαυρα μακρια μαλλιά πιασμενα αλογοουρα. Ωραιο σωμα. Βλεμμα όμως φόλας.

-Ιάσονος 39 (δηλ πολυχώρος)
#1: Πάολα & Κατερινα. Χοντρες ξανθιές.
#2 (δηλ το υπογειο): η Ανδριανα. Αδύνατη μαυρομαλλα με έκφυλο και ψυχρο βλέμμα (εγγυημενη η φόλα). Ξεκινησε το 2016 από Ιάσ. 19 όροφο & κατόπιν συνεχισε στα Ιάσ. 20Β, Ιάσ. 30Α και Καλλέργη 33. Το καλοκαιρι ηταν στο Περδικκα 1 ως Χριστίνα.

-Ιάσονος 37: Κατερινα και Τανια. Σε απλο. Η Κατερινα προμιλφ με πιασιματα. Χαζοχαρουμενο προσωπο. Η Τανια νταρντανα μαυρομαλλα προμιλφ. Αδιαφορη.

-Ιάσονος 32 όροφος: Η Άναμπελ. Τα ανελυσα λεπτομερώς άλλη μέρα. Νεαρή πετίτ συμπαθητική, αλλά φολάρα μεσα. Αφηστε την στους Αφγανοσύρους.

-Ιάσονος 32 ισογειο δεξια: η Μπιάνκα με τα γυαλιά μυωπιας.

-Λεωνίδου 28 ισόγειο: η Ντιάνα. Γνωστη από πολυετή θητεία στο Ιάσ. 19 ισόγειο.

-Λεωνίδου 28 όροφος: η Σοφία. Μαυρη με μακριά ραστα κόκκινα μαλλιά.

-Ιάσονος 20Β οροφος: η Νικόλ (ξανθομαλλούσα κανονικη αδυνατη με 15€) και η παχουλή Γαβριέλλα (στα 10€ αυτή).

-Ιάσ. 20Α: η Δανάη. Ξανθια γκιλφ. Με τον γνωστό τσάτσο Τσουκαλά, ο οποιος δεν θα εκανε σημερα σεφτέ.

-Ιάσ. 16 ισόγειο: η Αλιόνα. Τσουπωτη μελαχροινή.

-Ιάσ. 16 όροφος (νέος οικος κι αυτος): Αντριάνα, η γνωστή μούμια από ΜΑλεξ 28 υπόγειο.

-Κολωνού 11: όλα κλειστά. [Την Τριτη ήταν ανοικτό μόνο το ισογειο με Βιολέτα/φυσικα επέστρεψε]

-Κολωνού 27 ισόγειο: Καρολίνα και Παμελα. Λατινες αδυνατες ομορφες. Η Παμελα εχει μακριά μαυρα μαλλια πιασμενα αλογοουρά & σαλοναρει γρηγορα. Αμφοτερες σε απλό και 15€.

-Κολ. 27 υπόγειο: η Φλωρίνα. Κακοδεμένος μπόγος.

-Κολ. 30Α: η ξανθιά Ντάρια εκ Ρουμανίας. Από το 2011 εχει ριζωσει στον εν λόγω οίκο.

-Κολ. 32Α: η Βάλια/ Βαλέρια. Η ψηλή μοντελοπιπίνα με μακρια καστανά μαλλιά & στητό στηθος. Θεά. Μακράν η πιο όμορφη στην περιοχη (ακομη και απο κοπελες στη Φυλής). Βαθμός 9,5/10. Βάσει εμφανισης είναι για στούντιο ή γραφείο. Σε απλό και 15€. Δεν γνωρίζω μέσα, αλλά εχω μπει στον πειρασμό να περάσω.

-Λεωνίδου 6: η Ναταλία. Μια κοντή αδυνατη ξανθιά. Φαινεται εχει ρεπό η Ιονέλλα ή εμεινε στην 1η βάρδια.

-Ακομινάτου 2 ισόγειο: η Αλίνα. Μια τσουπωτη σε owo & cob.

-Aκομινάτου 2 όροφος, Δεληγιώργη 39, Καλλέργη 33: ΚΛΕΙΣΤΑ. Ανοικτό μόνο το τραβελόσπιτο στο Δεληγ. 30.

ΥΓ. Φαίνεται δεν άρεσαν σε κάποιους σε άλλο φόρουμ τα όσα ανέφερα για την Ανδριάνα Χωμ11 και το ζήτημα για τον επιχείλιο ερπη ή μη. Η αλήθεια ειναι οτι γινομαι πολύ κακός οταν αντιμετωπίζω τετοια ανηθικα θέματα.

Culture Report: Η νουβέλα "Παλαιοβιβλιοπώλης Μέντελ" ειναι μια ιστορία σχετικά με την βιβλιοφιλία και τους μορφωμένους ανθρώπους, καθώς και πως αχρηστεύεται η Τέχνη οταν αντιμετωπίζει τα δεινά του πολέμου. Απο τον τεραστιο Στέφαν Τσβάιχ το ανάγνωσμα τής παρελθούσης ημέρας.
"Φαίνεται δεν άρεσαν σε κάποιους σε άλλο φόρουμ τα όσα ανέφερα για την Ανδριάνα Χωμ11 και το ζήτημα για τον επιχείλιο ερπη ή μη. Η αλήθεια ειναι οτι γινομαι πολύ κακός οταν αντιμετωπίζω τετοια ανηθικα θέματα." Η ενημέρωση είναι ενημέρωση συναγωνιστή και καλά κάνεις και ενημερώνεις για αυτό που είδες !!! Τώρα το πως το βλέπει ο καθένας οκ άποψή του!

Υ.Γ. Οι εκδόσεις 'ΑΓΡΑ' έχουν ψαγμένα βιβλία και είναι μια "τρύπα" το μαγαζί .
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom