Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 274 άτομα (33 μέλη και 241 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.185
Κριτικές
496
Like
62.430
Πόντοι
39.662
Κατάθεση στη Χριστινα στο Ιασ 44 τερμα δεξιά με τα τσιμεντένια σκαλάκια. Πεντακάθαρη με τρυφερό δερμα και όμορφο ελκυστικό κορμί.
Χαραμιζεται στο 10ρικο η κορασίς...
Της πρότεινα να το πάει στα 15ε για να έχει ποιοτικοτερους πελατες οπως εμενα δηλαδη.
Μαζι της και μια ξανθούλα Ευα πιτσιρικα την οποια δεν εχω ξαναδεί. Ομορφούλα Μολδαβόφάτσα, κανουν και παρτούζα.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
402
Κριτικές
149
Like
8.080
Πόντοι
11.971
Για τη δεύτερη Βενεζουελανα πιγα στο κολονου 27α μα είχε αδιαθετισει .κατευθινθηκα για ντζορτζια στη δυδιμου αλλά μπα κλειστό.και κατέθεσα στη Σάνσα Φώκαιας 7
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Φιλιππίδου 11Β που πέρασα ένα χεράκι την Αλίσια χτες, άκουσα οτι θα έκλειναν στη μια...

Και το περίεργο είναι οτι τα Studio λειτουργούν κανονικά μετά την απαγορεύση!!
Εγώ εχθές ήμουν στο αμήν. "Να πάω; Να μην πάω; Προλαβαίνω; Δεν προλαβαίνω;"
Τελευταία στιγμή αποφασίζω να πάω γιατί δεν άντεχα. Φτάνω 12 βράδυ "νταν". Και έτσι όπως μπαίνω Φυλής βλέπω τα περισσότερα φώτα να σβήνουν. :confused:

/
Τα στούντιο στα αρχίδια τους. :coffee:
 

Lee M@rvin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
112
Πόντοι
0
Έγραψα χθες κριτική για Άννα από φ27α (αυτή που είναι και τα απογεύματα φ27β) και δεν ανέβηκε. Το ίδιο είχε συμβεί στο παρελθόν με κριτική στην Στεφανία μασάζ. Έχω περάσει εξαιρετικά με πληροφορίες από το site και θέλησα και εγώ να συνεισφέρω στην ενημέρωση. Δεν ξέρω τι δεν άρεσε στον admin αλλά προφανώς και δεν ξαναγράφω κριτική. Τουλάχιστον θα έπρεπε να απαντάει κάποιος για τον λόγο της απόρριψης.
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.290
Πόντοι
1.011
Αυτή η Αντριαννα η Αλβανιδα με τον ερπη πολύ βρωμιαρα.. Γλωσσοφυλιαζει μέχρι και αρουραίο άμα δώσει 20ρικο..

Επισης είχα πάει μαζί της σε χοτελ κάπου εκεί στη Λιοσίων πήγαινε σε ένα μόνο , μου χε δώσει τηλ συναγωνιστής.. Μου είπε να τη και γαμισω ακα αν θέλω.. Από εκεί να καταλάβεται

Ναι κ εμένα μου το χε προτείνει στο Χ11 μιά φορά πριν χρόνια. Γενικά η υγιεινή δεν μοιάζει να είναι προτεραιότητα
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Ρε μαγκες ξερουμε αν η διασημη Ροντικα θα επιστρεψει ποτε ???
Mες στο καλοκαιρι λογικά -πχ 15 Ιουλίου- θα γυρίσει, όλοι επιστρέφουν στο χρήμα, σαν τον δολοφόνο στον τόπο του εγκλήματος...
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Να προστατέψω όλους τους Συνουσιαστές από μία Φόλα στην Λεωνίδου 28 (αριστερά σκάλες). Μιλάω για την μαύρη από την Γκάνα -Σοφία νομίζω- (δε θυμάμαι ονόματα γαμώτο). Χαμένο δεκάευρο, καμία συμμετοχή, μην πάει κανείς, τελεία.
 

Borgia21

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
197
Κριτικές
56
Like
11.257
Πόντοι
18.036
Καλησπέρα σας. ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ από χθεσινή Β’ Βάρδια, Πέμπτη 17/06/2021 (19:30-20:30), στο Μεταξουργείο. Οπότε και αυτη την ωρα οι ιδιες θα ειναι κατα 90%.
Επαναλαμβάνω οτι τα κατωθι ειναι χθεσινά, διοτι καποιοι δεν κατανοούν τι γράφω.
[Owo: ελ.στοματικο. cob: εκτονωση στο σωμα/στηθος. Cim: εκτονωση στο στομα]

-Μεγ.Αλεξάνδρου 28 με κουρτινα: Αλεξανδρα και Σούλα. Η πρωτη εχει παχυνει και χανει σε εμφανιση πλεον. Εχει βγαλει το cim από το προγραμμα. Η Σουλα είναι μπαζο επιπεδου Τροφωνίου. Ορκ. Τρομαζω που την σκεπτομαι. Χοντρη γκιλφ με τατουαζ στο ενα χερι. Σε φουλ προγραμμα.

-Μεγ.Αλεξ 28Α: Ειρηνη και Ελένη. Γνωστες. Αμφοτερες σε owo & cim. Η Ειρηνη παραμενει αξιοπροσεκτη εμφάνιση, μετριοτητα μεσα.

-Περδίκκα 1: Ζέτα και Λολα. Η πρωτη είναι τσουπωτη με ραστα μαλλιά & σκορπιο τατουαζ στο χερι (την εχω δει αλλού με άλλο ονομα). Η ΛΟΛΑ ειναι νεα στο μαγαζι: ψηλή νεαρή με μαυρα μακρια μαλλιά πιασμενα αλογοουρα. Ωραιο σωμα. Βλεμμα όμως φόλας.

-Ιάσονος 39 (δηλ πολυχώρος)
#1: Πάολα & Κατερινα. Χοντρες ξανθιές.
#2 (δηλ το υπογειο): η Ανδριανα. Αδύνατη μαυρομαλλα με έκφυλο και ψυχρο βλέμμα (εγγυημενη η φόλα). Ξεκινησε το 2016 από Ιάσ. 19 όροφο & κατόπιν συνεχισε στα Ιάσ. 20Β, Ιάσ. 30Α και Καλλέργη 33. Το καλοκαιρι ηταν στο Περδικκα 1 ως Χριστίνα.

-Ιάσονος 37: Κατερινα και Τανια. Σε απλο. Η Κατερινα προμιλφ με πιασιματα. Χαζοχαρουμενο προσωπο. Η Τανια νταρντανα μαυρομαλλα προμιλφ. Αδιαφορη.

-Ιάσονος 32 όροφος: Η Άναμπελ. Τα ανελυσα λεπτομερώς άλλη μέρα. Νεαρή πετίτ συμπαθητική, αλλά φολάρα μεσα. Αφηστε την στους Αφγανοσύρους.

-Ιάσονος 32 ισογειο δεξια: η Μπιάνκα με τα γυαλιά μυωπιας.

-Λεωνίδου 28 ισόγειο: η Ντιάνα. Γνωστη από πολυετή θητεία στο Ιάσ. 19 ισόγειο.

-Λεωνίδου 28 όροφος: η Σοφία. Μαυρη με μακριά ραστα κόκκινα μαλλιά.

-Ιάσονος 20Β οροφος: η Νικόλ (ξανθομαλλούσα κανονικη αδυνατη με 15€) και η παχουλή Γαβριέλλα (στα 10€ αυτή).

-Ιάσ. 20Α: η Δανάη. Ξανθια γκιλφ. Με τον γνωστό τσάτσο Τσουκαλά, ο οποιος δεν θα εκανε σημερα σεφτέ.

-Ιάσ. 16 ισόγειο: η Αλιόνα. Τσουπωτη μελαχροινή.

-Ιάσ. 16 όροφος (νέος οικος κι αυτος): Αντριάνα, η γνωστή μούμια από ΜΑλεξ 28 υπόγειο.

-Κολωνού 11: όλα κλειστά. [Την Τριτη ήταν ανοικτό μόνο το ισογειο με Βιολέτα/φυσικα επέστρεψε]

-Κολωνού 27 ισόγειο: Καρολίνα και Παμελα. Λατινες αδυνατες ομορφες. Η Παμελα εχει μακριά μαυρα μαλλια πιασμενα αλογοουρά & σαλοναρει γρηγορα. Αμφοτερες σε απλό και 15€.

-Κολ. 27 υπόγειο: η Φλωρίνα. Κακοδεμένος μπόγος.

-Κολ. 30Α: η ξανθιά Ντάρια εκ Ρουμανίας. Από το 2011 εχει ριζωσει στον εν λόγω οίκο.

-Κολ. 32Α: η Βάλια/ Βαλέρια. Η ψηλή μοντελοπιπίνα με μακρια καστανά μαλλιά & στητό στηθος. Θεά. Μακράν η πιο όμορφη στην περιοχη (ακομη και απο κοπελες στη Φυλής). Βαθμός 9,5/10. Βάσει εμφανισης είναι για στούντιο ή γραφείο. Σε απλό και 15€. Δεν γνωρίζω μέσα, αλλά εχω μπει στον πειρασμό να περάσω.

-Λεωνίδου 6: η Ναταλία. Μια κοντή αδυνατη ξανθιά. Φαινεται εχει ρεπό η Ιονέλλα ή εμεινε στην 1η βάρδια.

-Ακομινάτου 2 ισόγειο: η Αλίνα. Μια τσουπωτη σε owo & cob.

-Aκομινάτου 2 όροφος, Δεληγιώργη 39, Καλλέργη 33: ΚΛΕΙΣΤΑ. Ανοικτό μόνο το τραβελόσπιτο στο Δεληγ. 30.

ΥΓ. Φαίνεται δεν άρεσαν σε κάποιους σε άλλο φόρουμ τα όσα ανέφερα για την Ανδριάνα Χωμ11 και το ζήτημα για τον επιχείλιο ερπη ή μη. Η αλήθεια ειναι οτι γινομαι πολύ κακός οταν αντιμετωπίζω τετοια ανηθικα θέματα.

Culture Report: Η νουβέλα "Παλαιοβιβλιοπώλης Μέντελ" ειναι μια ιστορία σχετικά με την βιβλιοφιλία και τους μορφωμένους ανθρώπους, καθώς και πως αχρηστεύεται η Τέχνη οταν αντιμετωπίζει τα δεινά του πολέμου. Απο τον τεραστιο Στέφαν Τσβάιχ το ανάγνωσμα τής παρελθούσης ημέρας.
 

Συνημμένα

  • 20210617.png
    20210617.png
    869,9 KB · Εμφανίσεις: 29

Πρακτωρ Θου-Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
227
Κριτικές
6
Like
1.009
Πόντοι
361
Καλησπέρα σας. ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ από χθεσινή Β’ Βάρδια, Πέμπτη 17/06/2021 (19:30-20:30), στο Μεταξουργείο. Οπότε και αυτη την ωρα οι ιδιες θα ειναι κατα 90%.
Επαναλαμβάνω οτι τα κατωθι ειναι χθεσινά, διοτι καποιοι δεν κατανοούν τι γράφω.
[Owo: ελ.στοματικο. cob: εκτονωση στο σωμα/στηθος. Cim: εκτονωση στο στομα]

-Μεγ.Αλεξάνδρου 28 με κουρτινα: Αλεξανδρα και Σούλα. Η πρωτη εχει παχυνει και χανει σε εμφανιση πλεον. Εχει βγαλει το cim από το προγραμμα. Η Σουλα είναι μπαζο επιπεδου Τροφωνίου. Ορκ. Τρομαζω που την σκεπτομαι. Χοντρη γκιλφ με τατουαζ στο ενα χερι. Σε φουλ προγραμμα.

-Μεγ.Αλεξ 28Α: Ειρηνη και Ελένη. Γνωστες. Αμφοτερες σε owo & cim. Η Ειρηνη παραμενει αξιοπροσεκτη εμφάνιση, μετριοτητα μεσα.

-Περδίκκα 1: Ζέτα και Λολα. Η πρωτη είναι τσουπωτη με ραστα μαλλιά & σκορπιο τατουαζ στο χερι (την εχω δει αλλού με άλλο ονομα). Η ΛΟΛΑ ειναι νεα στο μαγαζι: ψηλή νεαρή με μαυρα μακρια μαλλιά πιασμενα αλογοουρα. Ωραιο σωμα. Βλεμμα όμως φόλας.

-Ιάσονος 39 (δηλ πολυχώρος)
#1: Πάολα & Κατερινα. Χοντρες ξανθιές.
#2 (δηλ το υπογειο): η Ανδριανα. Αδύνατη μαυρομαλλα με έκφυλο και ψυχρο βλέμμα (εγγυημενη η φόλα). Ξεκινησε το 2016 από Ιάσ. 19 όροφο & κατόπιν συνεχισε στα Ιάσ. 20Β, Ιάσ. 30Α και Καλλέργη 33. Το καλοκαιρι ηταν στο Περδικκα 1 ως Χριστίνα.

-Ιάσονος 37: Κατερινα και Τανια. Σε απλο. Η Κατερινα προμιλφ με πιασιματα. Χαζοχαρουμενο προσωπο. Η Τανια νταρντανα μαυρομαλλα προμιλφ. Αδιαφορη.

-Ιάσονος 32 όροφος: Η Άναμπελ. Τα ανελυσα λεπτομερώς άλλη μέρα. Νεαρή πετίτ συμπαθητική, αλλά φολάρα μεσα. Αφηστε την στους Αφγανοσύρους.

-Ιάσονος 32 ισογειο δεξια: η Μπιάνκα με τα γυαλιά μυωπιας.

-Λεωνίδου 28 ισόγειο: η Ντιάνα. Γνωστη από πολυετή θητεία στο Ιάσ. 19 ισόγειο.

-Λεωνίδου 28 όροφος: η Σοφία. Μαυρη με μακριά ραστα κόκκινα μαλλιά.

-Ιάσονος 20Β οροφος: η Νικόλ (ξανθομαλλούσα κανονικη αδυνατη με 15€) και η παχουλή Γαβριέλλα (στα 10€ αυτή).

-Ιάσ. 20Α: η Δανάη. Ξανθια γκιλφ. Με τον γνωστό τσάτσο Τσουκαλά, ο οποιος δεν θα εκανε σημερα σεφτέ.

-Ιάσ. 16 ισόγειο: η Αλιόνα. Τσουπωτη μελαχροινή.

-Ιάσ. 16 όροφος (νέος οικος κι αυτος): Αντριάνα, η γνωστή μούμια από ΜΑλεξ 28 υπόγειο.

-Κολωνού 11: όλα κλειστά. [Την Τριτη ήταν ανοικτό μόνο το ισογειο με Βιολέτα/φυσικα επέστρεψε]

-Κολωνού 27 ισόγειο: Καρολίνα και Παμελα. Λατινες αδυνατες ομορφες. Η Παμελα εχει μακριά μαυρα μαλλια πιασμενα αλογοουρά & σαλοναρει γρηγορα. Αμφοτερες σε απλό και 15€.

-Κολ. 27 υπόγειο: η Φλωρίνα. Κακοδεμένος μπόγος.

-Κολ. 30Α: η ξανθιά Ντάρια εκ Ρουμανίας. Από το 2011 εχει ριζωσει στον εν λόγω οίκο.

-Κολ. 32Α: η Βάλια/ Βαλέρια. Η ψηλή μοντελοπιπίνα με μακρια καστανά μαλλιά & στητό στηθος. Θεά. Μακράν η πιο όμορφη στην περιοχη (ακομη και απο κοπελες στη Φυλής). Βαθμός 9,5/10. Βάσει εμφανισης είναι για στούντιο ή γραφείο. Σε απλό και 15€. Δεν γνωρίζω μέσα, αλλά εχω μπει στον πειρασμό να περάσω.

-Λεωνίδου 6: η Ναταλία. Μια κοντή αδυνατη ξανθιά. Φαινεται εχει ρεπό η Ιονέλλα ή εμεινε στην 1η βάρδια.

-Ακομινάτου 2 ισόγειο: η Αλίνα. Μια τσουπωτη σε owo & cob.

-Aκομινάτου 2 όροφος, Δεληγιώργη 39, Καλλέργη 33: ΚΛΕΙΣΤΑ. Ανοικτό μόνο το τραβελόσπιτο στο Δεληγ. 30.

ΥΓ. Φαίνεται δεν άρεσαν σε κάποιους σε άλλο φόρουμ τα όσα ανέφερα για την Ανδριάνα Χωμ11 και το ζήτημα για τον επιχείλιο ερπη ή μη. Η αλήθεια ειναι οτι γινομαι πολύ κακός οταν αντιμετωπίζω τετοια ανηθικα θέματα.

Culture Report: Η νουβέλα "Παλαιοβιβλιοπώλης Μέντελ" ειναι μια ιστορία σχετικά με την βιβλιοφιλία και τους μορφωμένους ανθρώπους, καθώς και πως αχρηστεύεται η Τέχνη οταν αντιμετωπίζει τα δεινά του πολέμου. Απο τον τεραστιο Στέφαν Τσβάιχ το ανάγνωσμα τής παρελθούσης ημέρας.
Ακόμα απορώ πώς αυτό το
μωρό η Βαλέρια παραμένει στην Κολωνού και δεν την έχει τσιμπίσει κάποιος να την φέρει σε στούντιο... Έτσι πρόχειρα πρόχειρα σκέφτομαι καμιά 20αριά ονόματα
από στουντιοκόριτσα που θα μπορούσε να χει τη θέση τους
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
402
Κριτικές
149
Like
8.080
Πόντοι
11.971
Να προστατέψω όλους τους Συνουσιαστές από μία Φόλα στην Λεωνίδου 28 (αριστερά σκάλες). Μιλάω για την μαύρη από την Γκάνα -Σοφία νομίζω- (δε θυμάμαι ονόματα γαμώτο). Χαμένο δεκάευρο, καμία συμμετοχή, μην πάει κανείς, τελεία.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου φολιαστικά παρόμοιος προ δεκαημέρου με τον ίδιο ακριβώς τρόπο.μακριαααααα
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Ακόμα απορώ πώς αυτό το
μωρό η Βαλέρια παραμένει στην Κολωνού και δεν την έχει τσιμπίσει κάποιος να την φέρει σε στούντιο... Έτσι πρόχειρα πρόχειρα σκέφτομαι καμιά 20αριά ονόματα
από στουντιοκόριτσα που θα μπορούσε να χει τη θέση τους
Μέσα τι λέει;
Διότι είναι μεν ένα κριτήριο η εξωτερική εμφάνιση αλλά -θεωρώ- όχι το μόνο. Λόγου χάριν, η Σιμώνα του Φ84, αν ήθελε, θα μπορούσε να ήταν κάπου παραπάνω. Τρομερή γκόμενα εμφανισιακά. Να τα λέμε όλα.
:hi:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
90
Like
10.187
Πόντοι
17.885
Μέσα τι λέει;
Διότι είναι μεν ένα κριτήριο η εξωτερική εμφάνιση αλλά -θεωρώ- όχι το μόνο. Λόγου χάριν, η Σιμώνα του Φ84, αν ήθελε, θα μπορούσε να ήταν κάπου παραπάνω. Τρομερή γκόμενα εμφανισιακά. Να τα λέμε όλα.
:hi:
έχω ακούσει πολλά για αυτήν, εγώ ΔΕΝ πέρασα ποτέ μαζί της γιατί απ ότι έχω ακούσει και αυτό που έχω δει είναι ότι απλά είναι ΚΟΡΜΙ/ΜΟΝΤΕΛΑ/κτλ αλλά κάπως κρυόμπλαστρη/αρκείται στο πολύ καλό παρουσιαστικό της! Θα σου πω στο σημείο αυτό όμως ότι προχτές που την είδα και πανέμορφη παραμένει και ΕΧΕΙ ΓΛΥΚΑΝΕΙ.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Καλησπέρα σας. ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ από χθεσινή Β’ Βάρδια, Πέμπτη 17/06/2021 (19:30-20:30), στο Μεταξουργείο. Οπότε και αυτη την ωρα οι ιδιες θα ειναι κατα 90%.
Επαναλαμβάνω οτι τα κατωθι ειναι χθεσινά, διοτι καποιοι δεν κατανοούν τι γράφω.
Το υπόλοιπο 10% θα έχει να κάνει με τις πιθανότητες το να μην ξύπνησε κάποια κοπέλα να πάει στην δουλειά ή να την πάτησε αμάξι...

Γιατί για να δούμε αλλαγή κοπέλας με καινούρια δύσκολο...

:cool2:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Έγραψα χθες κριτική για Άννα από φ27α (αυτή που είναι και τα απογεύματα φ27β) και δεν ανέβηκε. Το ίδιο είχε συμβεί στο παρελθόν με κριτική στην Στεφανία μασάζ. Έχω περάσει εξαιρετικά με πληροφορίες από το site και θέλησα και εγώ να συνεισφέρω στην ενημέρωση. Δεν ξέρω τι δεν άρεσε στον admin αλλά προφανώς και δεν ξαναγράφω κριτική. Τουλάχιστον θα έπρεπε να απαντάει κάποιος για τον λόγο της απόρριψης.
Λες την Άννα Κου φίλε; Αν ναι πες δυο πράγματα κατευθείαν εδώ (αν και αν ήταν αυτή υποψιάζομαι πως έφαγες φόλα). Και γενικά πέτα τις κριτικές και στη ροή εδώ όχι μόνο στo section των κριτικών
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
προφανώς και δεν φταις εσύ αλλά θα μοιραστώ μαζί σας τι με ΕΧΕΙ ΕΞΟΡΓΊΣΕΙ από το άνοιγμα των οίκων...
κλαίνε και οδύρονται γιατί ΔΕΝ έχουν δουλειά...
Τώρα δείτε...
Νικόλ από Διδύμου...ε οκ μέτρια πράγματα στη δουλειά
Τζούλια θωρηκτό από Διδυμου 27: Πολύ καλά πάμε στη δουλειά
Τσατσά από Φυλής και Φωκαίας γωνία εκεί που είναι η Κατερίνα η Ρουμάνα: Δεν έχει δουλειά, όλα είναι μαύρα παλικάρι μου...Οσο μιλούσαμε 1 έφυγε από δωμάτιο, η Κατερίνα ήταν στο δωμάτιο, μετά μπήκε με ΕΜΕΝΑ στο δωμάτιο, και μετά από μένα ΕΙΧΕ δωμάτιο!
ΘΕΛΟΥΝ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ! ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ? 500Euro είσπραξη?
Αρα αν η Τζουλιάνα και η ΚΑΘΕ Τζουλιάνα έχει ντοκτορά, μεταπτυχιακό, διηπειρωτικό, διαγαλαξιακό ή δεν ξέρω τι ασ βρούνε αλλού δουλειά ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ, άντε γιατί πέρα από μαλακίες μιλάμε ότι είτε δεν έχουν επαφή ότι τα νέα παιδιά παίρνουν ένα 500άρικο είτε δεν ξέρω τι
Όπως τα λες. Και βγάζουν 1,5 - 2κ το μήνα και πουλάνε και παπά. Αν έχουμε το Θεό μας δλδ, η Τζούλια το θωρηκτό ρε μλκ να έχει δουλειά που πρέπει να πληρώνει για να την γαμάνε.
Φαντάσου τώρα να πάνε να δουλέψουν όλες αυτές με βασικό πως θα τους φανεί (αν βρουν κιόλας, γιατί πόσοι πια εργοδότες να ψάχνουν επαγγελματίες τρομπονίστριες)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.125
Κριτικές
1.245
Like
193.748
Πόντοι
45.465
ΥΓ. Φαίνεται δεν άρεσαν σε κάποιους σε άλλο φόρουμ τα όσα ανέφερα για την Ανδριάνα Χωμ11 και το ζήτημα για τον επιχείλιο ερπη ή μη. Η αλήθεια ειναι οτι γινομαι πολύ κακός οταν αντιμετωπίζω τετοια ανηθικα θέματα.
δε πειράζει το κέφι σου να κάνεις και φυσικά για ότι σημαντικό να ενημερώνεις, δεν έχει να κάνει η αλήθεια με το ποσό κακός μπορεί να γίνεις
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.236
Κριτικές
90
Like
10.187
Πόντοι
17.885
Όπως τα λες. Και βγάζουν 1,5 - 2κ το μήνα και πουλάνε και παπά. Αν έχουμε το Θεό μας δλδ, η Τζούλια το θωρηκτό ρε μλκ να έχει δουλειά που πρέπει να πληρώνει για να την γαμάνε.
Φαντάσου τώρα να πάνε να δουλέψουν όλες αυτές με βασικό πως θα τους φανεί (αν βρουν κιόλας, γιατί πόσοι πια εργοδότες να ψάχνουν επαγγελματίες τρομπονίστριες)
όχι όσον αφορά τη Τζούλια θα με βρεις απέναντί σου! Τζούλια πας ΜΟΝΟ όταν θες bbw γούστα! Εγώ μια στο τόσο που θέλω κάτι τέτοιο ΔΕΝ έχω κανένα παράπονο! Η Τζούλια και η κάθε Τζούλια είναι ειδικές κατηγορίες! Είναι σαν την Αλιόνα! Πας για ΤΣΙΜΠΟΎΚΙ, Ενώ ξέρεις ότι πλέον είναι...γρια! Πας όμως γιατί γουστάρεις αυτή τη φάση!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom