Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 262 άτομα (9 μέλη και 253 επισκέπτες)
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
511
Πόντοι
300
Θα τοποθετηθώ για εμένα:
Η χειρότερη φόλα που έχω φάει ποτέ.
Μόλις μας γλύτωσες γιατί την είχα σταμπαρει.Βεβαια πάντα υπάρχει το ένστικτο,όμως δεν είναι λίγες οι φορές που φάγαμε την φολα
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Ρε παίχτες αυτή η Αλεξάνδρα η αδύνατη από Φ 66δ και Φ 54 που πήρε μεταγραφή στο στούντιο λ Αθηνών 373 μήπως την έχει δεί κανείς στα συγκεκριμένα μπουρδέλα μπας και ξαναγύρισε ?
Προ ημερών που τσέκαρα στο Φυλής 54 ήταν.
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Να γράψω και κάτι που μπορεί να ενδιαφέρει ορισμένους:
Μετά και τη διεύρυνση του ωραρίου της επιτρεπόμενης κυκλοφορίας (έως 1:30π.μ.), οι οίκοι δεν φαίνεται να κλείνουν αργότερα. Πάλι στις 12:00 το βράδυ κλείνουν.
:hi:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.210
Κριτικές
35
Like
5.870
Πόντοι
6.796
Αυτή η Αντριαννα η Αλβανιδα με τον ερπη πολύ βρωμιαρα.. Γλωσσοφυλιαζει μέχρι και αρουραίο άμα δώσει 20ρικο..

Επισης είχα πάει μαζί της σε χοτελ κάπου εκεί στη Λιοσίων πήγαινε σε ένα μόνο , μου χε δώσει τηλ συναγωνιστής.. Μου είπε να τη και γαμισω ακα αν θέλω.. Από εκεί να καταλάβεται
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
271
Like
162
Πόντοι
1
καμια περιπτωση να εχει πετυχει καποιος την ντιανα απο διδυμου?(κωλαρα αεροδρομιο κλπ)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Να γράψω και κάτι που μπορεί να ενδιαφέρει ορισμένους:
Μετά και τη διεύρυνση του ωραρίου της επιτρεπόμενης κυκλοφορίας (έως 1:30π.μ.), οι οίκοι δεν φαίνεται να κλείνουν αργότερα. Πάλι στις 12:00 το βράδυ κλείνουν.
:hi:
Φιλιππίδου 11Β που πέρασα ένα χεράκι την Αλίσια χτες, άκουσα οτι θα έκλειναν στη μια...

Και το περίεργο είναι οτι τα Studio λειτουργούν κανονικά μετά την απαγορεύση!!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.241
Κριτικές
90
Like
10.243
Πόντοι
17.885
καμια περιπτωση να εχει πετυχει καποιος την ντιανα απο διδυμου?(κωλαρα αεροδρομιο κλπ)
θα σου πω ένα καλό και ένα κακό...
1) κακό: το αφεντικό της Διδύμου είναι μια μαλάκω με ότι αυτό συνεπάγεται! (δεν ξέρω το αφεντικό του Ρώσσικου μπλοκ εκεί, πλάκα πλάκα να ρωτήσω να μάθω)
Τα κορίτσια που δούλευαν εκεί είναι στις πατρίδες τους το ίδιο και η Ντιάννα ΠΡΟΣ ΩΡΑΣ

2) Το καλό: Το ρόστερ της Διδύμου είναι προβληματικό, ΔΕΝ "κλείνει", βάρδιες δεν καλύπτονται, πολλές από αυτές το κάναν το επάγγελμα του τύπου "guest", τα σπίτια ΔΕΝ είναι ανοιχτά με κανονικές βάρδιες επομένως οι πελάτες πάνε αλλού/δημιουργούν άλλα στανταράκια άρα σύντομα θα ΠΡΕΠΕΙ να γυρίσουν στα πόστα τους για να στρώσει το εκεί οικοσύστημα
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.241
Κριτικές
4
Like
7.240
Πόντοι
2.586
Αυτή η Αντριαννα η Αλβανιδα με τον ερπη πολύ βρωμιαρα.. Γλωσσοφυλιαζει μέχρι και αρουραίο άμα δώσει 20ρικο..

Επισης είχα πάει μαζί της σε χοτελ κάπου εκεί στη Λιοσίων πήγαινε σε ένα μόνο , μου χε δώσει τηλ συναγωνιστής.. Μου είπε να τη και γαμισω ακα αν θέλω.. Από εκεί να καταλάβεται
Ό,τι πρέπει για γλυφομούνι ακούγεται!!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.241
Κριτικές
90
Like
10.243
Πόντοι
17.885
Έτσι και αλλιώς δεν είναι τυχαίο που το Διδυμου 27 προς ώρας μαζεύει όλο το χαρτί! Εκεί σχεδόν όλες μένουν Ελλάδα μόνιμα άρα ήταν άμεσα διαθέσιμες, γύρισαν πίσω με τη μια και όλοι όσοι πήγαιναν εκεί βρήκαν τα στανταράκια τους με τη μια! Αντίθετα η άλλη Διδύμου: Οι Μαρίες μένανε σε κάτι δωματιάκια, η Ντιάννα σε ακριβό νοικι, κανα 2 Ρωσσίδες που θα μπορούσαν να δουλέψουν και είναι εδώ είναι μαλακισμένες, περιμένουν παύση του covid, κάνουν ηλιοθεραπεία και μπάνια

Α, είχα πάει για γατοτροφή, είδα το Φωκαίας 13 ανοιχτό και ΤΑΑΑΑΑΚ ΜΟΥ ΚΑΝΕ Η ΚΑΡΔΙΑ! Σκέφτηκα πως ήρθε η Τζουλιάννα και τελικά ήταν μια άλλη μαλάκω! Α σχτίρ! Τουλάχιστον πήρα γατοτροφή! :cheesy:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.241
Κριτικές
90
Like
10.243
Πόντοι
17.885
Να γράψω και κάτι που μπορεί να ενδιαφέρει ορισμένους:
Μετά και τη διεύρυνση του ωραρίου της επιτρεπόμενης κυκλοφορίας (έως 1:30π.μ.), οι οίκοι δεν φαίνεται να κλείνουν αργότερα. Πάλι στις 12:00 το βράδυ κλείνουν.
:hi:
ναι ρε συ αυτά περίμενέ τα από 1η Ιουλίου που θα αρθεί η απαγόρευση κυκλοφορίας
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.144
Κριτικές
81
Like
7.258
Πόντοι
6.265
Έτσι και αλλιώς δεν είναι τυχαίο που το Διδυμου 27 προς ώρας μαζεύει όλο το χαρτί! Εκεί σχεδόν όλες μένουν Ελλάδα μόνιμα άρα ήταν άμεσα διαθέσιμες, γύρισαν πίσω με τη μια και όλοι όσοι πήγαιναν εκεί βρήκαν τα στανταράκια τους με τη μια! Αντίθετα η άλλη Διδύμου: Οι Μαρίες μένανε σε κάτι δωματιάκια, η Ντιάννα σε ακριβό νοικι, κανα 2 Ρωσσίδες που θα μπορούσαν να δουλέψουν και είναι εδώ είναι μαλακισμένες, περιμένουν παύση του covid, κάνουν ηλιοθεραπεία και μπάνια

Α, είχα πάει για γατοτροφή, είδα το Φωκαίας 13 ανοιχτό και ΤΑΑΑΑΑΚ ΜΟΥ ΚΑΝΕ Η ΚΑΡΔΙΑ! Σκέφτηκα πως ήρθε η Τζουλιάννα και τελικά ήταν μια άλλη μαλάκω! Α σχτίρ! Τουλάχιστον πήρα γατοτροφή! :cheesy:
Η Τζουλιάννα μάλλον δεν θα ξαναέρθει,συναγωνιστά.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.144
Κριτικές
81
Like
7.258
Πόντοι
6.265
Βρήκα την τσατσά με την οποία δουλευαν μαζί και μου είπε ότι έφυγε και της είπε ότι μάλλον δεν θα έρθει ξανα,καθώς ήταν και λίγο το κέρδος.
Βεβαια,100% σιγουρος δεν ειμαι με ότι λένε αυτές.Επίσης κάτι αντίστοιχο ειπώθηκε και στο απέναντι site.Κρίμα,γιατί ήταν στανταρ μου.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.241
Κριτικές
90
Like
10.243
Πόντοι
17.885
Βρήκα την τσατσά με την οποία δουλευαν μαζί και μου είπε ότι έφυγε και της είπε ότι μάλλον δεν θα έρθει ξανα,καθώς ήταν και λίγο το κέρδος.
Βεβαια,100% σιγουρος δεν ειμαι με ότι λένε αυτές.Επίσης κάτι αντίστοιχο ειπώθηκε και στο απέναντι site.Κρίμα,γιατί ήταν στανταρ μου.
προφανώς και δεν φταις εσύ αλλά θα μοιραστώ μαζί σας τι με ΕΧΕΙ ΕΞΟΡΓΊΣΕΙ από το άνοιγμα των οίκων...
κλαίνε και οδύρονται γιατί ΔΕΝ έχουν δουλειά...
Τώρα δείτε...
Νικόλ από Διδύμου...ε οκ μέτρια πράγματα στη δουλειά
Τζούλια θωρηκτό από Διδυμου 27: Πολύ καλά πάμε στη δουλειά
Τσατσά από Φυλής και Φωκαίας γωνία εκεί που είναι η Κατερίνα η Ρουμάνα: Δεν έχει δουλειά, όλα είναι μαύρα παλικάρι μου...Οσο μιλούσαμε 1 έφυγε από δωμάτιο, η Κατερίνα ήταν στο δωμάτιο, μετά μπήκε με ΕΜΕΝΑ στο δωμάτιο, και μετά από μένα ΕΙΧΕ δωμάτιο!
ΘΕΛΟΥΝ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ! ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ? 500Euro είσπραξη?
Αρα αν η Τζουλιάνα και η ΚΑΘΕ Τζουλιάνα έχει ντοκτορά, μεταπτυχιακό, διηπειρωτικό, διαγαλαξιακό ή δεν ξέρω τι ασ βρούνε αλλού δουλειά ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ, άντε γιατί πέρα από μαλακίες μιλάμε ότι είτε δεν έχουν επαφή ότι τα νέα παιδιά παίρνουν ένα 500άρικο είτε δεν ξέρω τι
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.144
Κριτικές
81
Like
7.258
Πόντοι
6.265
προφανώς και δεν φταις εσύ αλλά θα μοιραστώ μαζί σας τι με ΕΧΕΙ ΕΞΟΡΓΊΣΕΙ από το άνοιγμα των οίκων...
κλαίνε και οδύρονται γιατί ΔΕΝ έχουν δουλειά...
Τώρα δείτε...
Νικόλ από Διδύμου...ε οκ μέτρια πράγματα στη δουλειά
Τζούλια θωρηκτό από Διδυμου 27: Πολύ καλά πάμε στη δουλειά
Τσατσά από Φυλής και Φωκαίας γωνία εκεί που είναι η Κατερίνα η Ρουμάνα: Δεν έχει δουλειά, όλα είναι μαύρα παλικάρι μου...Οσο μιλούσαμε 1 έφυγε από δωμάτιο, η Κατερίνα ήταν στο δωμάτιο, μετά μπήκε με ΕΜΕΝΑ στο δωμάτιο, και μετά από μένα ΕΙΧΕ δωμάτιο!
ΘΕΛΟΥΝ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ! ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ? 500Euro είσπραξη?
Αρα αν η Τζουλιάνα και η ΚΑΘΕ Τζουλιάνα έχει ντοκτορά, μεταπτυχιακό, διηπειρωτικό, διαγαλαξιακό ή δεν ξέρω τι ασ βρούνε αλλού δουλειά ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ, άντε γιατί πέρα από μαλακίες μιλάμε ότι είτε δεν έχουν επαφή ότι τα νέα παιδιά παίρνουν ένα 500άρικο είτε δεν ξέρω τι
Έλα ντε;Και εγώ κάθε φορά που πήγαινα και της τον έδινα,μια χαρά ροη είχε.Κα αν το βάλεις κάτω ένα πήδημα είναι ένα μεροκάματο και βάλε για κάποιον με βασικό μισθό.
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Κατάθεση πριν λίγο στην θεία Βερόνικα στο Διδύμου 8...
Στην Βερόνικα την θεία η ψωλή μπαίνει ευθεία, ξέρει να γαμιεται ξέρει να τον παίρνει, γουστάρει να τα παίρνει στο στόμα, η θεία Βερόνικα είναι εγγύηση για γαμησια ποίηση.
 

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
117
Like
412
Πόντοι
21
7 πολλά είπες με την εν λόγω. Επίσης δεν βγάζει καθόλου τα ρούχα. Κάνει ντυμένο γαμησι για να μην χάνει χρόνο σε μαλακίες.
Παιδιά μια διευκρίνιση μιλαμε για την Χριστίνα ξανθια αφρατοκωλαρα γενικα μπαμπατσικη
 

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
117
Like
412
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά.ειχα δει στο Ιάσωνος 46β πριν 4 μέρες περίπου μια καινούρια κοπέλα απ οτι είπε η υπηρεσία.τίμια εμφανίση για 10αρικο.κοντά στο 1,75 καλό κορμί και πρόσωπο .ισιο μαλλί μέχρι τους όμους.δεν κράτησα ονομα.την επόμενη μερα δεν ηταν και ηταν μόνο η Χριστίνα απο το μολ (όπως μπαίνεις Αριστερά )
Μπορεί κανείς να κάνει ενα update για 46β εως 44 ολα εκει αν παίζει τπτ αξιολογο για βράδυ? Μια Χριστίνα στο 44 δεξιά ειναι αλλη απ την Χριστίνα του μολ απ οσο κατάλαβα ..?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom