Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Λοιπον κυριοι στα γρηγορα, Daisy και Mia ουτε απ΄ εξω απο το ξενοδοχειο μην περασετε, μου ρθε αναγουλα..


Χαους, τα ειπε ο Ηδονιστης ....ουτε εξω απο την πορτα...μη φας κανα παλτο χειμωνιατικα
 

Hdonistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
125
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
1
τον λογο ομως δεν μας ειπαι..
ο λογος φιλε ειναι οτι δεν εχει ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ (οπως παντα δηλαδη) σχεση με τις φωτογραφιες. Μια κακοβαμενη ξανθια χωρις βυζι και καθολου σεξουαλικοτητα.Σε καλυψα? :)
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
που παει να πει στην περιπτωση μου οτι κ δε μιλαω ποτε για το σερβις.για μενα απο σενα εξαρταται το σερβις που θα σου προσφερει η
εκαστοτε απορη κορασιδα...αυτο που μετραει ειναι η καλη και θετικη διαθεση που εχει να ικανοποιησει τις επιθυμιες σου
Δεν συμφωνώ συναγωνιστή και λίγο "επικίνδυνη" η άποψη σου!!!!
Πληρώνουμε για να μην τραβάμε "κουπί"!!!
Παίζει ρόλο και η εμπειρία μας, αλλά όταν πληρώνουμε πιο σημαντικό ρόλο παίζει η εμπειρία της κορασίδος!!!!
Η καλή διάθεση και το φιλότιμο της κορασίδος τις περισσότερες φορές δεν φτάνει δυστυχώς!!!!!
Δηλ. να τις "εκπαιδεύσουμε" να είναι καλύτερες πουτάνες με εμάς για όση ώρα είναι με εμάς και να τις πληρώνουμε κιόλας?
Όταν λοιπόν προτείνουμε κάποια πρέπει να είμαστε σίγουροι ότι θα προσφέρει σε όλους ότι πρόσφερε σε εμάς!!!
Αν λόγο χημείας ή εμπειρίας ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο, εμείς περάσαμε καλά, αλλά γνωρίζουμε ότι η κορασίδα με άλλους θα κάνει αγγαρεία....ΜΑΥΡΟ!!!!
Σε ζητήματα εμφάνισης να δεχτώ υποκειμενικότητες και γούστα!!!
Σε ζητήματα σέρβις....ή θα ιδρώνει την φανέλα με όλους ή την κρατάμε για πάρτη μας και δεν γράφουμε τίποτα!!!!
Να πήγαίνουμε για να βγάζουμε την "πουτάνα" από μέσα στην άλλη?....ή το έχει ή να πάει σπίτι της!!!!!
Για αυτό δεν πληρώνουμε?.....ή κάνουμε διαγωνισμό ποιος θα κάνει την άλλη ποιο πουτάνα από όσο είναι για να καυχιόμαστε?
Αν κάποιος πληρώσει κάποια και δεν περάσει καλά και οι περισσότεροι δεν περάσουν καλά, αλλά βρεθούν μόνο 2-3 που πέρασαν καλά....φταίνε όλοι οι υπόλοιποι που δεν μπόρεσαν να την διασκεδάσουν και να την κάνουν να βγάλει την καλή της διάθεση?
Τότε γιατί την πλήρωσαν?
Τις καλησπέρες μου συναγωνιστή!!!!
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
ο λογος φιλε ειναι οτι δεν εχει ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ (οπως παντα δηλαδη) σχεση με τις φωτογραφιες. Μια κακοβαμενη ξανθια χωρις βυζι και καθολου σεξουαλικοτητα.Σε καλυψα? :)
εμενα ναι... :rockon:
Για τον Πειρατη δεν ξερω..
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Δεν συμφωνώ συναγωνιστή και λίγο "επικίνδυνη" η άποψη σου!!!!
Πληρώνουμε για να μην τραβάμε "κουπί"!!!
Παίζει ρόλο και η εμπειρία μας, αλλά όταν πληρώνουμε πιο σημαντικό ρόλο παίζει η εμπειρία της κορασίδος!!!!
Η καλή διάθεση και το φιλότιμο της κορασίδος τις περισσότερες φορές δεν φτάνει δυστυχώς!!!!!
Δηλ. να τις "εκπαιδεύσουμε" να είναι καλύτερες πουτάνες με εμάς για όση ώρα είναι με εμάς και να τις πληρώνουμε κιόλας?
με βρισκεις απολυτα συμφωνο!
και ο Θαλης βεβαια παιζει με την νοτα της χημειας! κι αυτο σωστο

Να το πω πιο ωμα...αν καποιος απο μας ειναι χοντρος, τριχωτος, ασχημος και απλυτος, με τα μισα δοντια μαυρα και τα υπολοιπα χρυσα (τα λεω χοντρα τωρα  :2funny:), τι να σου κανει η κοπελα? οσο επαγγελματιας κι αν ειναι...οποτε το μαυρο του εν λογω, θα ειναι υποκειμενικο σε βαθμο Λάθους!
 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
με βρισκεις απολυτα συμφωνο!
και ο Θαλης βεβαια παιζει με την νοτα της χημειας! κι αυτο σωστο

Να το πω πιο ωμα...αν καποιος απο μας ειναι χοντρος, τριχωτος, ασχημος και απλυτος, με τα μισα δοντια μαυρα και τα υπολοιπα χρυσα (τα λεω χοντρα τωρα  :2funny:), τι να σου κανει η κοπελα? οσο επαγγελματιας κι αν ειναι...οποτε το μαυρο του εν λογω, θα ειναι υποκειμενικο σε βαθμο Λάθους!

Εγώ πάντως που είμαι τριχωτός...στα όρια του πίθηκου , δεν είχα κανένα πρόβλημα ποτέ...το αντίθετο μάλιστα και παραθέτω και αποδείξεις  :grin:
 

Συνημμένα

  • Kranidis&Girls.jpg
    Kranidis&Girls.jpg
    76,3 KB · Εμφανίσεις: 34

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
με βρισκεις απολυτα συμφωνο!
και ο Θαλης βεβαια παιζει με την νοτα της χημειας! κι αυτο σωστο

Να το πω πιο ωμα...αν καποιος απο μας ειναι χοντρος, τριχωτος, ασχημος και απλυτος, με τα μισα δοντια μαυρα και τα υπολοιπα χρυσα (τα λεω χοντρα τωρα  :2funny:), τι να σου κανει η κοπελα? οσο επαγγελματιας κι αν ειναι...οποτε το μαυρο του εν λογω, θα ειναι υποκειμενικο σε βαθμο Λάθους!
Αν είναι ο πελάτης όπως λες τότε η κοπέλα να μην τον δεχτεί....όπως έκανε η LiliOli με τον μουσάτο!!!
Μην το αναλύουμε άλλο.....
Έχω αποκρυσταλλομένη άποψη....σε ζητήματα σέρβις δεν υπάρχουν ναι μεν αλλά και υποκειμενικά ζητήματα!!!!
Πήρες τα λεφτά?....τέλος!!!!!!
 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
Αν είναι ο πελάτης όπως λες τότε η κοπέλα να μην τον δεχτεί....όπως έκανε η LiliOli με τον μουσάτο!!!
Μην το αναλύουμε άλλο.....
Έχω αποκρυσταλλομένη άποψη....σε ζητήματα σέρβις δεν υπάρχουν ναι μεν αλλά και υποκειμενικά ζητήματα!!!!
Πήρες τα λεφτά?....τέλος!!!!!!

Αυτά τα λες ψηλέ γιατί είσαι νέος & ωραίος . Αν ήσουν σαν ανάποδο γαμώτο , θα έλεγες τα ίδια ?  ;)

Υ.Γ Μιλάω μόνο για την εμφάνιση .
 

jacksparrow

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αν είναι ο πελάτης όπως λες τότε η κοπέλα να μην τον δεχτεί....όπως έκανε η LiliOli με τον μουσάτο!!!
Μην το αναλύουμε άλλο.....
Έχω αποκρυσταλλομένη άποψη....σε ζητήματα σέρβις δεν υπάρχουν ναι μεν αλλά και υποκειμενικά ζητήματα!!!!
Πήρες τα λεφτά?....τέλος!!!!!!

κατσε φιλε.. επειδη εχω γνωριστη με 2 παιδια απο εδω μεσα με ξερουν δεν ειμαστε κ gtp δεν λεω οτι ειμαι ο θεος αλλα ωπα. επειδη ειχα μουσια 12 ημερων να με δωσει πορτα. ενταξη αυτο ειναι ξεφτιλα.. ουτε σαν λεσι πηγα ουτε τπτ..
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
κατσε φιλε.. επειδη εχω γνωριστη με 2 παιδια απο εδω μεσα με ξερουν δεν ειμαστε κ gtp δεν λεω οτι ειμαι ο θεος αλλα ωπα. επειδη ειχα μουσια 12 ημερων να με δωσει πορτα. ενταξη αυτο ειναι ξεφτιλα.. ουτε σαν λεσι πηγα ουτε τπτ..
Φίλε μου δεν σε είπα λέσι!!!!
Απλώς η πουτανίτσα με βάση τα γούστα της δεν σε δέχτηκε σωστά?
Άρα δεν πληρώθηκε σωστά?
Είχε το δικαίωμα?...ναι
Αν σε έβαζε μέσα και πλήρωνες και "έπερνες" σε σέρβις το απόλυτο τίποτα από αυτήν, θα σου άρεσε περισσότερο?
Νομίζω ότι σεβάστηκε τα λεφτά σου φίλε (και σαν πελάτη σε σεβάστηκε νομίζω) και ας το πήρες ανάποδα εσύ!!!
Αυτό είπα...όχι ότι είσαι λέσι.....
 

jacksparrow

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σωστα,σωστα,σωστα,οχι.. οκ απλα επειδη ο γραπτος λογος παντα θα μεινει γραπτος κ για να μην παρεξηγιομαστε καλο ηταν που ξεκαθαριστικε..
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Φίλε μου δεν σε είπα λέσι!!!!
Απλώς η πουτανίτσα με βάση τα γούστα της δεν σε δέχτηκε σωστά?
Άρα δεν πληρώθηκε σωστά?
Είχε το δικαίωμα?...ναι
Αν σε έβαζε μέσα και πλήρωνες και "έπερνες" σε σέρβις το απόλυτο τίποτα από αυτήν, θα σου άρεσε περισσότερο?
Νομίζω ότι σεβάστηκε τα λεφτά σου φίλε (και σαν πελάτη σε σεβάστηκε νομίζω) και ας το πήρες ανάποδα εσύ!!!
Αυτό είπα...όχι ότι είσαι λέσι.....

Οι σιτιουριστριες δεν εχουν εκλογη για ποιον θα δουνε, ουτε ειναι στο χερι τους αν θα σε δεχθουν η οχι, εκτος αν εισαι αρρωστος η εχεις καποια αναπηρια που μπορει να κινδυνευσει την ζωη σου. Αν μυριζεις τοτε  μπανακι με μοσχοσαπουνο και κατευθειαν στην δουλεια!

Δεχονται πελατες απο 18 μεχρι ..................67 (αυτην την ηλικια την εβγαλε στην φορα τανα για παιχτη στο Παρισι)οποτε το οτι εστειλε τον πειρατη σπιτι μεγαλο μαυρο και σε αυτην και στο γραφειο, αν δουλευει με γραφειο!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Οι σιτιουριστριες δεν εχουν εκλογη για ποιον θα δουνε, ουτε ειναι στο χερι τους αν θα σε δεχθουν η οχι, εκτος αν εισαι αρρωστος η εχεις καποια αναπηρια που μπορει να κινδυνευσει την ζωη σου. Αν μυριζεις τοτε  μπανακι με μοσχοσαπουνο και κατευθειαν στην δουλεια!

Δεχονται πελατες απο 18 μεχρι ..................67 (αυτην την ηλικια την εβγαλε στην φορα τανα για παιχτη στο Παρισι)οποτε το οτι εστειλε τον πειρατη σπιτι μεγαλο μαυρο και σε αυτην και στο γραφειο, αν δουλευει με γραφειο!!
Προτιμώ να με "κόψει" η πουτάνα και να μην πληρώσω παρά να πληρώσω και να τα κλαίω μετά!!!!
Διαλέγετε και παίρνετε.....εγωισμό ή ρεαλισμό?
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Προτιμώ να με "κόψει" η πουτάνα και να μην πληρώσω παρά να πληρώσω και να τα κλαίω μετά!!!!
Διαλέγετε και παίρνετε.....εγωισμό ή ρεαλισμό?

Υπαρχει και το τριτο. Τα παιρνεις απο το κομοδινο στο 20λεπτο και την κανεις αν δεν εχει ορεξη να πηδηχθει!  :grin:
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
σημερα ειχα ορεξη για πλακιτσα και περιπετεια . πονταροντας 99% πως οι φωτογραφιες του μουφο-πρακτορειου (aka ladiestours) ειναι ψευτικες , και επειδη βρισκομουν πολυ κοντα στο γνωστο χοτελι που χρησιμοποιουν παντα , εστειλα μηνυμα ζητωντας 1 ωρα με την MIA. πριν προλαβω να παρω καν αναφορα sms , μου απανταει ο μουφας "ok , 1hour 250e". ναι καλα του λεω παπαρα και στελνω απαντηση "fuck you - 200e in your site" , oποτε και μου στελνει διορθωση "200 is ok" . μεσα σε ελαχιστα λεπτα , και μονο απο την συνενοηση , προσπαθησε ο μαλακας LT να δαγκωσει αγρια , αλλα δεν ηξερε με ποιον παλευει.

ενω κλεινουμε ραντεβου στην ωρα "Α" , εγω χτυπαω την πορτα στην "Α παρα δεκα" , οποτε μου ανοιγει την πορτα μια κοπελιτσαπου καμια σχεση δεν εχει με το κοριτσι των φωτογραφιων. χαιρετω ευγενικα, κανω μεταβολη και φευγω. εχοντας ηδη ετοιμο απο πριν το sms, στελνω στο LT το ακολουθο : "i am in hotel , i hope the pictures are real " . επειδη προφανως το sms μου εφτασε πριν τον ειδοποιησει η κοπελα οτι ο πελατης "δεν" , μου απανταει ο αχρηστος (που να ηξερε) "yes 100% real" ! πρωτη μου φορα ειχα ανταλλαγη μηνυματων σε τοσο γρηγορο χρονο! δεν προλαβαινα να στελνω και μου ερχοταν αμεσως απαντηση μεσα σε 10 sec το πολυ!!! μεχρι να κατεβω με το ασανσερ στο lobby και να βγω απο το ξενοδοχειο , και εχοντας μαθει οτι δεν μπηκα μεσα, μου στελνει απειλιτικο μηνυμα οτι θα με βαλει στη μαυρη λιστα.

ε, ψιτ εσυ ο νταβατζακος του LT . ναι βρε εσενα λεω που εχεις και ελληνικο καρτοκινητο και ξερω οτι διαβαζεις το φορουμ.

ΠΑΡΕ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΛΑ ΚΛΑΣΕ ΜΑΣ ΜΙΑ ΜΑΝΤΡΑ ΑΝΟΗΤΕ. ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΦΗΜΙΖΕΙΣ ΜΕ ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΠΑΨΕΙΣ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΣΑΙ ΩΣ ΛΑΔΕΜΠΟΡΑΣ , ΙΣΩΣ ΤΟΤΕ ΟΟΟΟΟΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΜΑΣ ΛΕΦΤΑΚΙΑ. ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΑΝΟΗΤΕ , ΤΟΥΜΠΕΚΙ ΚΙ ΟΧΙ ΑΠΕΙΛΕΣ ΚΑΙ ΝΤΑΗΛΙΚΙΑ ΔΙΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΥΑΛΟ . ΜΕ ΤΟΣΑ ΣΤΡΟΥΜΦ ΣΤΟ ΚΑΤΟΠΙ ΣΟΥ... ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΝΑ ΠΟΥΛΑΣ ΚΑΙ ΝΤΑΗΛΙΚΙ

υγ. κε διαχειριστα. φτιαξε κι ενα προφιλ για την mia σε παρακαλω , να την στολισω αναλογως κι εκει
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Καλά τώρα βρε Viper....στεναχωρήθηκες ειλικρινά που θα σε βάλει στην μαύρη λίστα το LT? :think:
Χάρη θα σου κάνει!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom