Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
τωρα να πω την αληθεια,
αυτην την Βικα_ΛΤ την ζαχαρωνω...
απο την αλλη για το ΛΤ δεν εχω την καλυτερη αποψη...και το φοβαμαι αρκετα... :think:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Τα γούστα είναι υποκειμενικά, σωστά;
ειναι...και για σενα , και για τον Νικηφορο, και για μενα, και για ολους!
αν ειναι αληθινο το μπουκ σημερα, 5ωρο την εκλεισε παντως ενας!
 

Hdonistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
125
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
1
Λοιπον κυριοι στα γρηγορα, Daisy και Mia ουτε απ΄ εξω απο το ξενοδοχειο μην περασετε, μου ρθε αναγουλα..
Μπορει να μου εξηγησει καποιος γιατι το γραφειο της Laura και Emanuelle δεν σηκωνουν ποτε το γαμωτηλεφωνο. Ενω ειχα κλεισει με την Εμανουελ μου ριξαν ακυρο και μου πε η τσατσα(σε αρκετα καλα ελληνικα) οτι δεν μπορει καμια τους.
Επισης γιατι δεν μπορω να μιλησω ποτε με λιλιολι και λικα??(τι σκατα ονοματα ειναι αυτα παρεπιπτοντως???)
Τελος Κρισταλ και Βικα λενε τιποτα?αν καποιος συντροφος εχει πληροφοριες ας τις μοιραστει με την ομηγυρη..
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
φιλε φτερουγα , μηπως σε πεταξαν μεσα στο δωματιο με τη βια ? οχι ε? μηπως σου ειχαν δεμενα τα ματια να μην βλεπεις ? ουτε αυτο ? μηπως σε ειχαν φιμωσει να μην βγαλεις αχνα ? μηπως σου αρπαξαν τα χρηματα μεσα απο την τσεπη με τη βια και δεν σε αφηναν να φυγεις ? ε , τοτε γιατι εκατσες και πληρωσες τα ωραια σου λεφτακια για κατι που κι εσυ ο ιδιος χαρακτηριζεις ως σαβουρα ? ε ? μηπως τελικα ισχυουν οσα εγραφα www.bourdela.com/forum/index.php?topic=1837.msg2348181#msg2348181]εδω[/url] ? οεο?
"Kομίζεις γλαύκα εν Αθήναις!" λεβέντη!  :grin:
 

Hdonistis

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
125
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
1
τωρα να πω την αληθεια,
αυτην την Βικα_ΛΤ την ζαχαρωνω...
απο την αλλη για το ΛΤ δεν εχω την καλυτερη αποψη...και το φοβαμαι αρκετα... :think:
στο τσαφ θα την εκλεινα αφου η κρυσταλ ηταν μπουκωμενη..εεε ειχε δουλεια θελω να πω, αλλα τελευταια στιγμη η τσατσα μου πε οτι η κοπελα ηταν κουρασμενη..
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Λοιπον κυριοι στα γρηγορα, Daisy και Mia ουτε απ΄ εξω απο το ξενοδοχειο μην περασετε, μου ρθε αναγουλα..
Μπορει να μου εξηγησει καποιος γιατι το γραφειο της Laura και Emanuelle δεν σηκωνουν ποτε το γαμωτηλεφωνο. Ενω ειχα κλεισει με την Εμανουελ μου ριξαν ακυρο και μου πε η τσατσα(σε αρκετα καλα ελληνικα) οτι δεν μπορει καμια τους.
Επισης γιατι δεν μπορω να μιλησω ποτε με λιλιολι και λικα??(τι σκατα ονοματα ειναι αυτα παρεπιπτοντως???)
Τελος Κρισταλ και Βικα λενε τιποτα?αν καποιος συντροφος εχει πληροφοριες ας τις μοιραστει με την ομηγυρη..
Αμάν αδελφέ μου, αγχώθηκα! Θένε ρέγουλα αυτές οι δουλειές...
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
στο τσαφ θα την εκλεινα αφου η κρυσταλ ηταν μπουκωμενη..εεε ειχε δουλεια θελω να πω, αλλα τελευταια στιγμη η τσατσα μου πε οτι η κοπελα ηταν κουρασμενη..
αν πας αδελφε, πες (για Βικα λεω)...
ισως την Πεμπτη, εχουμε γιορτη! ;)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
χαρα στο κουραγιο σας να δινετε 250 αρια για μια ωριτσα..πραγματικα απιστευτο!!!

υγ.!!! τι εγινε ρε παιδια??17 γκομενες στην Θεσσαλονικη??Που καποτε ειχαμε 3 και πιανανε τις 2???
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
Eν τάχει για Λίκα. Γυρίστ' ανάποδα την ηλικία της αγγελίας & προσθέστε 3-5 χρονάκια. Πρόθυμη κι ευγενική, αν ήταν καθαρίστρια θα χαλάλιζα ένα πράσινο. Τώρα που έσταξα δύο, μού 'κανε δώρο τα χαρτομάντηλα.
φιλε φτερουγα , μηπως σε πεταξαν μεσα στο δωματιο με τη βια ? οχι ε? μηπως σου ειχαν δεμενα τα ματια να μην βλεπεις ? ουτε αυτο ? μηπως σε ειχαν φιμωσει να μην βγαλεις αχνα ? μηπως σου αρπαξαν τα χρηματα μεσα απο την τσεπη με τη βια και δεν σε αφηναν να φυγεις ? ε , τοτε γιατι εκατσες και πληρωσες τα ωραια σου λεφτακια για κατι που κι εσυ ο ιδιος χαρακτηριζεις ως σαβουρα ? ε ? μηπως τελικα ισχυουν οσα εγραφα www.bourdela.com/forum/index.php?topic=1837.msg2348181#msg2348181]εδω[/url] ? οεο?
"Kομίζεις γλαύκα εν Αθήναις!" λεβέντη!  :grin:
Ίδωμεν τι κομίζω . Αφου όμως οτι λεω έχει ηδη αναφερθεί και αναλυθει, θα ήταν ενδιαφερον να εξηγηθει για ποιο λογο πιανονται τοσοι παικτες κοροιδα - μεταξυ αλλων κι εσυ καθως μας πληροφορησες για την προσφατη ηττα σου με την Λικα - και πετανε εν μεσω οικονομικης κρισης σχεδον μισο βασικο μισθο σε μια σαβουρα αντι να της ριξουν μια μουτζα και να φυγουν τρεχοντας .

υγ. η λεξη "λεβέντης" ειναι τουρκικη , οποτε δεν ταιριαζει πολιτισμικα με τους στιχους απο τα Ομηρικα.  :grin:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ViperMC  καλα τα λες !!!
Χρειαζεται και καποιος να τα χωνει στους Παιχτες καπου καπου για να τους φερνει στον ισιο δρομο !! ;)
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
καλημερα στο θρεντ...
καποιοι ξενυχτουσαν χτες!!! ;)


 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
να πω κι εγω ενα αρχαιο που ξερω...
μιας και εχουμε σημερα τον εκπληκτικο αριθμο 18!!!

Ουκ εν τω πολλω το ευ!!!
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
καλα mr.bean που την ειδες? η κολητη της ειναι η abelia?

ναι και δεν λέω σε καμιά περίπτωση ότι είναι μοντέλο , έχει όμως καλούτσικο προσωπάκι , ματάρες που σε καρφώνουν στο ρούφηγμα και το κυριότερο κάνουν λεσβιακό που πραγματικά το γουστάρουν. Αυτά....
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Oτι πρεπει για Μπαζωμα με αλλα λογια mr.bean  !!! :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom