Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
Ξεχασες το χοντροι!!  :2funny: :2funny: :2funny: Να δεις ομως πως κολλανε τα πιπινια στους 67αρηδες!!  :2funny: :2funny:

Εσυ στα 40 πως τα πας?? Σου καθονται??  :2funny: :2funny:

Που , πάνω στο αυτοκόλλητο της πάνας κολλάνε τα πιπίνια...να το δω αυτό και να πεθάνω  :2funny: :2funny: :2funny:

Εμένα δεν μου κάθονται πιπίνια για αυτό πάω με πουτάνες...δεν είδες πως είμε 2 σελίδες πίσω ?

Χαιρετώ τώρα...πρέπει να φύγω . Κάποια άλλη στιγμή να συνεχίσουμε την κουβέντα μας .  :grin:
 

Συνημμένα

  • anfa007[2].jpg
    anfa007[2].jpg
    19,1 KB · Εμφανίσεις: 21

geo_2007

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
214
Κριτικές
5
Like
106
Πόντοι
1
η daria εχει πιο πολλα ραντεβου απο την abelia. lol
για πειτε τωρα συναγωνιστες η abelia μοιαζει στις φωτο?
η krystal παντως που ειδα το σαββατο ηταν ιδια 100%. για να λεμε και τα καλα.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Kai η Αβελια ιδια ειναι αλλα ειπαμε απο Τεταρτη για να εχει καθαριση !!!
Mπραβο στην Daria και στους Μπαζοφονιαδες που την κανουν μαγκα !!!

Aπλα επειδη μολις γυρισα απο τον Πειραια που πηρα και εγω ενα Μπαζο περιοπης Βουλγαρικο με 5αρες βυζαρες η γυναικα μου ζητησε 30 Γιουρια για να την γαμησω απο παντου και 20 για το Χοτελι !!!
Οχι και 150 και Μπαζο !!! :tickedoff:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Το 30άρι για τη γκόμενα βλέπω το άφησες ασχολίαστο  :grin:
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
897
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
Δεν συμφωνώ συναγωνιστή και λίγο "επικίνδυνη" η άποψη σου!!!!
Πληρώνουμε για να μην τραβάμε "κουπί"!!!
Παίζει ρόλο και η εμπειρία μας, αλλά όταν πληρώνουμε πιο σημαντικό ρόλο παίζει η εμπειρία της κορασίδος!!!!
Η καλή διάθεση και το φιλότιμο της κορασίδος τις περισσότερες φορές δεν φτάνει δυστυχώς!!!!!
Δηλ. να τις "εκπαιδεύσουμε" να είναι καλύτερες πουτάνες με εμάς για όση ώρα είναι με εμάς και να τις πληρώνουμε κιόλας?
Όταν λοιπόν προτείνουμε κάποια πρέπει να είμαστε σίγουροι ότι θα προσφέρει σε όλους ότι πρόσφερε σε εμάς!!!
Αν λόγο χημείας ή εμπειρίας ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο, εμείς περάσαμε καλά, αλλά γνωρίζουμε ότι η κορασίδα με άλλους θα κάνει αγγαρεία....ΜΑΥΡΟ!!!!
Σε ζητήματα εμφάνισης να δεχτώ υποκειμενικότητες και γούστα!!!
Σε ζητήματα σέρβις....ή θα ιδρώνει την φανέλα με όλους ή την κρατάμε για πάρτη μας και δεν γράφουμε τίποτα!!!!
Να πήγαίνουμε για να βγάζουμε την "πουτάνα" από μέσα στην άλλη?....ή το έχει ή να πάει σπίτι της!!!!!
Για αυτό δεν πληρώνουμε?.....ή κάνουμε διαγωνισμό ποιος θα κάνει την άλλη ποιο πουτάνα από όσο είναι για να καυχιόμαστε?
Αν κάποιος πληρώσει κάποια και δεν περάσει καλά και οι περισσότεροι δεν περάσουν καλά, αλλά βρεθούν μόνο 2-3 που πέρασαν καλά....φταίνε όλοι οι υπόλοιποι που δεν μπόρεσαν να την διασκεδάσουν και να την κάνουν να βγάλει την καλή της διάθεση?
Τότε γιατί την πλήρωσαν?
Τις καλησπέρες μου συναγωνιστή!!!!
εδω χωραει μεγαλη συζητηση συναγωνιστη κ θιγεις μειζονος σημασιας θεμα...!
ολα αυτα που λες για τις τανες ειναι καλα δλδ ολοι θα θελαμε να εχουν καλη διαθεση,φιλοτιμο,εμπειρια,καλο σερβις,να ιδρωνουν τη φανελλα
και πολλα αλλα...επισης ολοι διαβαζουμε για την ιδια τανα αλλοι να γραφουν διθυραμβικες κριτικες και αλλοι να τη μαυριζουν περιγραφοντας
εντελως διαφορετικες συμπεριφορες δλδ σα να ειναι διαφορετικο ατομο την καθε φορα... :think:!
τωρα απο καθαρα προσωπικη μου εμπειρια θα σου πω οτι (επειδη ειναι αβυσσος η ψυχολογια της καθε μιας) αν την δεις κ της συμπεριφερθεις
καθαρα σαν τανα (σκασε μωρη κ παρε μου μια πιπα... :2funny:) παει χαλασε η δουλεια...στραβωνουν κ μετα σου δινουν οτι λιγοτερο μπορουν
να σου δωδουν... :kissass2: :kissass2:!και συνηθως η κατασταση ειναι μη αναστρεψιμη (εγω βεβαια πιο πολυ εχω παραστασεις απο long dates).
αμα ομως της συμπεριφερθεις αναλογα (ε,δε λεμε να την κανεις κ τεμεναδες... :rockon:) θα σου δωσει παντα κατι περισσοτερο...
συμπερασμα για να μην φιλοσοφω η νοοτροπια 'πλερωνω κ κανω οτι θελω' εχει πολλες φορες αντιθετα αποτελεσματα...τις καλησπερες μου επισης!!!
 

Tulip

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
145
Like
0
Πόντοι
1
Σε αυτο το λινκ ειναι η Γκαμπι
και οντως ειναι στα 180!

Όταν ξυπνήσουν τα πρόβατα που  :zfuck: κατσίκες και γίδες με τις τιμές που μας προσφέρουν τότε κάτι μπορεί να αλλάξει....έχει γίνει τις τελευταίες 2 εβδομάδες η Θεσσαλονίκη πασαρέλα από μπάζα και αδρανή υλικά και μαλακιζόμαστε στο ποια είναι λιγότερο χάλια για της χαρίσουμε 400 με 450 το 2ωρο....όλες αυτές που ευχαριστούν τον νταβά και το Θεό που τις έστειλε εδώ να μπανιαριστούν με ζεστό νερό και να πατήσουν μάρμαρα.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Σωστό σε βρίσκω φίλε Τulip :)
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
Kai η Αβελια ιδια ειναι αλλα ειπαμε απο Τεταρτη για να εχει καθαριση !!!
Mπραβο στην Daria και στους Μπαζοφονιαδες που την κανουν μαγκα !!!

Aπλα επειδη μολις γυρισα απο τον Πειραια που πηρα και εγω ενα Μπαζο περιοπης Βουλγαρικο με 5αρες βυζαρες η γυναικα μου ζητησε 30 Γιουρια για να την γαμησω απο παντου και 20 για το Χοτελι !!!
Οχι και 150 και Μπαζο !!! :tickedoff:

τι εννοεις να καθαρίσει tres ? μου ξέφυγε κάτι ????
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Aπλα επειδη μολις γυρισα απο τον Πειραια που πηρα και εγω ενα Μπαζο περιοπης Βουλγαρικο με 5αρες βυζαρες η γυναικα μου ζητησε 30 Γιουρια για να την γαμησω απο παντου και 20 για το Χοτελι !!!
Από εδώ και μπρος για μένα είσαι ο.....Σκαπανέας!!!!! :rockon:
Ο άνθρωπος που ανέβηκε έναν λόφο και κατέβηκε ένα....ΒΟΥΝΟ!!!! :grin:
Αθάνατος..... :priest:


Ο ύμνος αυτός που σε δοξάζει στις καρδιές μας!!!!! :rockon: :rockon:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Οποτε πρεπει να παω οφθαλμιατρο !!! :-
Thanks θα το κοιταξω !!! ;)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Tωρα βεβαια το οτι μου εδωσε μετα απο μιση ωρα πισω τα 200 δηλαδη ολο το ποσο δειχνει οτι μαλλον και αυτη πρεπει να την κοιταξει οφθαλμιατρος !!! :-
Οποτε αμα την ξαναδεις πεστης να παει να κοιταχτη Παιχτη !! ;)
Την Καλημερα μου !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom