Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

petrangr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα συμμαχοι..διαβαζω πολυ γραφω λιγο :)και ριχνω την ερωτηση..εμμανουελα απο gold ladies.εχει κανεις σχολιο??πολυ προστιχοφατσα και με προκαλει να ρισκαρω να κλαψω 250 φορες η να τη θυμαμαι 250 μερες.. :fuck1: αν κανεις εχει δοκιμασει ασ πει καμια γνωμη..
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
αυτη η yana λεει τιποτα?
ειναι δυνατο μωρο....
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
ρωτα στο κατω θρεντ...
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
Εγραψε ο φτερουγας κατι ειπα και εγω ψαξε λιγο πισω! Γενικα δεν τα αξιζει τα φραγκα που ζητα και δεν δεχονται και παζαρια!
ασχετα αν πηδιοταν για 150Ε πριν λίγο καιρο! ;)
το κορμι υπαρχει αλλα απο υπηρεσιες βραστα!
no cim-cif-anal μονο τις κουμπαρες και απο συμμετοχη κατω απο την βαση...
οποτε κωλοκυθοπιτα!
φτερουγα κατσε γραψε κριτικη! αλλιως θα κλαψει πολυς κοσμος!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
καλησπερα συμμαχοι..διαβαζω πολυ γραφω λιγο :)και ριχνω την ερωτηση..εμμανουελα απο gold ladies.εχει κανεις σχολιο??πολυ προστιχοφατσα και με προκαλει να ρισκαρω να κλαψω 250 φορες η να τη θυμαμαι 250 μερες.. :fuck1: αν κανεις εχει δοκιμασει ασ πει καμια γνωμη..
 

stratas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
7
Like
231
Πόντοι
280
καλημέρα  στη παρέα ,επειδή κατεβαίνω για δουλειές Θεσσαλονίκη και ο χρόνος είναι περιορισμένος μήπως κάποιος συναγωνιστής μπορεί να απαντήσει τα κορίτσια του Ζ που μένουν συνήθως,δεν θέλω όνομα ξενοδοχείου απλώς που κοντά για νακανονίσω το χρόνο μου
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
καλημέρα  στη παρέα ,επειδή κατεβαίνω για δουλειές Θεσσαλονίκη και ο χρόνος είναι περιορισμένος μήπως κάποιος συναγωνιστής μπορεί να απαντήσει τα κορίτσια του Ζ που μένουν συνήθως,δεν θέλω όνομα ξενοδοχείου απλώς που κοντά για νακανονίσω το χρόνο μου


στο λιμάνι εκεί που κουνιούνται οι μεγάάάλες βάρκες...
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
οι πολυ μεγαλες!  ;)
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
897
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
Σοφε μου, ανεβασε καμια λεπτομερη κριτικη!
πες μας για το σερβις της...αξιζει δλδ?
καλημερα...για το σερβις (20.000km :2funny:) θα σε παραπεμψω στη δηλωση του μακη χαβου 'δε μιλαω ποτε για τη διαιτησια... :rockon:)
που παει να πει στην περιπτωση μου οτι κ δε μιλαω ποτε για το σερβις.για μενα απο σενα εξαρταται το σερβις που θα σου προσφερει η
εκαστοτε απορη κορασιδα...αυτο που μετραει ειναι η καλη και θετικη διαθεση που εχει να ικανοποιησει τις επιθυμιες σου κ γι αυτο εγραψα
οτι το εχει...
για το συντροφο που ρωτησε για τα εξτρα κανει απο ολα κ χρεωνει 100 το αναλ (δε πηρα),εδωσα 400(ωχ) για 2ωρο με τρια μπαλλακια... :dancing:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
δε μιλαω ποτε για το σερβις.για μενα απο σενα εξαρταται το σερβις που θα σου προσφερει η
εκαστοτε απορη κορασιδα...αυτο που μετραει ειναι η καλη και θετικη διαθεση που εχει να ικανοποιησει τις επιθυμιες σου κ γι αυτο εγραψα
οτι το εχει...
Respect !!! ;)
 

kab

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2009
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα!Παιδιά για Lilioli ξέρεις κανείς τίποτα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom