Νέα

Αξέχαστες ατάκες ή φράσεις που σας είπαν την ώρα του σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotos71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα στους Φιλους....αντε...να πω και εγω κατι...
1.με εργαζομενη του χωρου ...στην Σουρμελη για οσους θυμουνται.....την πηδουσα πισωκολλητα και μου ελεγε¨'γαμας σαν ταυρι".....καποια αλλη φορα απο το πηδημα πηγαινοερχοταν το κρεββατι και μου ειπε"σιγα ρε Μαλακα...θα πεσουμε στα Μακαρονια...."ειχε εστιατοριο απο κατω...τελικα μια φορα απο το γαμισι που της εκανα φυγανε οι ταβλες και πεσαμε απο το κρεββατι....και
2.με 50 ρωσσιδα ....αυτην την ειχα ξεμουνιασει....πρωι...μεσημερι .....βραδυ....επι τρεις μηνες....σς καποια φαση μου πεταει"εσυ δεν εισαι ανθρωπος...εισαι ρομποτ!!!!!''.....καλη της ωρα οπου και να βρισκεται...μαλλον στο χωμα θα ειναι αλλα περασα καλα.....
καλα να περνατε...
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936

ThoJoan

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2023
Μηνύματα
515
Like
8.543
Πόντοι
1.046
Εμένα μου έχει τύχει χωρισμενη με παιδιά που ήθελε σεξ στο διπλανό δωμάτιο.Φυσικα το απέφυγα.....μα τι διάολο τοσο αναίσθητες είναι?
Χωρισμένη είναι. Ψαχνετε η γυναίκα να μην είναι μόνη της.Τι να κάνει. Που να πάει εκτός από το σπιτι της!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Χωρισμένη είναι. Ψαχνετε η γυναίκα να μην είναι μόνη της.Τη να κάνει. Που να πάει εκτός από το σπιτι της!
αυτη μαλλον αλλου το πηγαινε γιατι και γω μονος μενω..θα μπορουσε να ερθει σε μένα.
 

ThoJoan

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2023
Μηνύματα
515
Like
8.543
Πόντοι
1.046
αυτη μαλλον αλλου το πηγαινε γιατι και γω μονος μενω..θα μπορουσε να ερθει σε μένα.
Για άλλου το πήγαινε σιγουρα.Να γνωρίσεις τα παιδιά της και να είναι κάπως ποιο άνετη.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.559
Πόντοι
2.256
Μέλος του bou (σας λέω και ποιος με μνμ δεν έχω θεμα) με έβαζε στα γόνατα για να με χυσει στο στόμα και μου έλεγε "βγάλε γλώσσα έξω,πες αααααα"
Εσύ μη χάσεις!!! Εκεί, στα γόνατα!!!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.559
Πόντοι
2.256
Υπάρχει ένα μέλος το οποίο είναι παπάς!!!
Γαμάει Μεγάλη Εβδομάδα μια κορασίδα του χώρου και την ώρα που χύνει της λέει : "Κάτσε μωρή να πάρεις το Άγιο φως"!!!!

Υ. Γ Να ξέρετε ότι όλα τα ξερνάνε , ΌΛΑ!!!!! :wink:
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.522
Κριτικές
9
Like
2.111
Πόντοι
496
Αν και δεν είναι ατάκα - παρά περισσότερο ορολογία - με την ευρεία έννοια, τέσπα για να μην ανοίγω θέμα, η αναζήτηση με έφερε εδώ LOL...

Πώς λέγεται η απόσταση της μουνότρυπας από την κωλοτρυπίδα;
Απάντηση: αρχιδοαπλώστρα!
Διότι όταν καβαλάς τη γυναίκα τα παπάρια απλώνονται (ακουμπούν) εκεί, τώρα αν σου κρέμονται και περισσότερο (ειδικά όταν γερνάς) τότε το πλατς πλουτς είναι εντονότερο!
 

gamer89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
1.380
Πόντοι
201
Δίνω πίπα μέσα σε τουαλέτες ενός club σε ένα έκφυλο καριολάκι .

Λιάρδα και οι 2 από τα ποτά πάνω στο τσιμπούκι χωρίς προειδοποίηση τη χύνω στο στόμα αρχίζει φτύνει και εγώ συνεχίζω και τη χύνω στο πρόσωπο.
Η αντίδραση της επική:
-Σου έχω δώσει το δικαίωμα ότι με χύνουν στο στόμα?? Για ποια με πέρασες ? Φέρε μου χαρτί γρήγορα να καθαριστώ.
Κλασική τουαλέτα του μπαρ που δεν έχει χαρτί....

Εγώ ζαλισμένος από τα ποτά και μόλις έχω κάνει ένα από τα καλύτερα χυσίματα της ζωής μου βγάζω από τη κωλότσεπη ε΄να χαρτομάντηλο και της το δίνω να "σκουπίσει" τα πολλά καθώς την είχανε πάρει τα σκάγια και στο πρόσωπο.

Τότε αρχίζει να βρίζει μου δίνει χαστούκι και σκουπίζει τα χύσια με τα χέρι της μου πετάει το χαρτομάντηλο στο πρόσωπο και φεύγει.



Μύστες ,αντί για χαρτομάντηλο της είχα δώσει καταλάθος 10ευρω .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αξέχαστο σκηνικό....
 

MOYNOPILOT

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2023
Μηνύματα
45
Like
183
Πόντοι
0
το 15 γνωριζω απο badoo κορασιο εκ ρωσσιας,32χρονο,εμενε γλυφαδα για 4 μερες σε σεμιναριο,γιατρος απο αγ.πετρουπολη,οπου πηγα για μια βδομαδα..το μουνι που κυκλοφορουσε σολο απιστευτο,θα σας τα πω αλλη φορα,κατεβαινω γλυφαδα σημαιοστολισμενος,την περιμενα εξω απο το ξενοδοχειο,σκαει μυτη ενας μουνος,καλοντυμενος,σικατος,κυριλε ντυσιμο οχι ξεκολε,κουβεντα ποτακι..περασε η ωρα,την αλλη μερα ραντεβου για να παμε ακροπολη,την πηγα ακροπολη,αυτη τα αρχαια εγω τον κωλο της χαζευα,μαμ της λεω μετα?θαλασσινα,ντααααα μου λεει,βουρ ασπροπυργο παραλια..αφου φαγαμε την ρωτησα αν γουσταρει τζακουζι,σιγα μην ελεγε οχι, σκαραμαγκα σφαιρα ο δικος σου,μπαινουμε αρχιζουμε το χαμουρεμα,φοραγε καλτσες μηρου,σκετη καυλα..αρχιζει πιπα μαεστρικη,..προφυλακτικα ο μλκας δεν ειχα μαζι,σηκωνομαι να παω να παρω με τον πουτσο σαν στυλιαρι,που πας μου λεει,condom απανταω...εχω εγω ,α ωραια λεω...τσιμπουκι εκανε ανευ,μολις την τον εβαλα αρχιζει το μουγκανημα,σαν να θελει να χεσει,σαν τον ηχο της αγελαδας που φωναζει,τιποτε αλλο...λεω μεσα μου τωρα θα χεστει..εκει αυτη οση ωρα γαμηθηκαμε το ιδιο ρεπερτοριο,δεν αλλαξε τραγουδι...με τσιμπουκωσε τα καταπιε ολα,αλλα γαμησι με προφυλακτικο...παντως γελαδοηχο η χεζοηχο πρωτη και τελευταια φορα συναντησα...
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
682
Like
1.628
Πόντοι
206
Χύσε με ρε μαλάκα στη μουνάρα μου, να με γονιμοποιήσεις , να τελειώνουμε!
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.522
Κριτικές
9
Like
2.111
Πόντοι
496
Μια φορά - πριν πολλά χρόνια που ήμουν ημιπιτσιρικάς - καβάλαγα ένα call girl...

- Έλα άντρα μου, σκίσε με με την ψωλάρα σου!
- Ε μην λέμε ό,τι θέλουμε. Δεν είμαι και κανένας John Holmes :confused:

Άλλη ατάκα με την ίδια κορασίδα:

- Γλύψε με εδώ στις βροντότριχες...
- Τι είναι αυτές;
- Εδώ στο στήθος, τις έχω για να τις γλύφουν οι ανώμαλες!
- Κι εγώ ανώμαλη είμαι!


ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΜΕΓΑΛΕΙΑ, ΔΙΗΓΩΝΤΑΣ ΤΑ ΝΑ ΚΛΑΙΣ...

Πέρασαν τα χρόνια, γι'αυτό μην μετανιώσετε σε ό,τι κάνατε, θα έρθει ο καιρός που δεν θα είστε νέοι....
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Δίνω πίπα μέσα σε τουαλέτες ενός club σε ένα έκφυλο καριολάκι .

Λιάρδα και οι 2 από τα ποτά πάνω στο τσιμπούκι χωρίς προειδοποίηση τη χύνω στο στόμα αρχίζει φτύνει και εγώ συνεχίζω και τη χύνω στο πρόσωπο.
Η αντίδραση της επική:
-Σου έχω δώσει το δικαίωμα ότι με χύνουν στο στόμα?? Για ποια με πέρασες ? Φέρε μου χαρτί γρήγορα να καθαριστώ.
Κλασική τουαλέτα του μπαρ που δεν έχει χαρτί....

Εγώ ζαλισμένος από τα ποτά και μόλις έχω κάνει ένα από τα καλύτερα χυσίματα της ζωής μου βγάζω από τη κωλότσεπη ε΄να χαρτομάντηλο και της το δίνω να "σκουπίσει" τα πολλά καθώς την είχανε πάρει τα σκάγια και στο πρόσωπο.

Τότε αρχίζει να βρίζει μου δίνει χαστούκι και σκουπίζει τα χύσια με τα χέρι της μου πετάει το χαρτομάντηλο στο πρόσωπο και φεύγει.



Μύστες ,αντί για χαρτομάντηλο της είχα δώσει καταλάθος 10ευρω .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αξέχαστο σκηνικό....

Εσύ τύπε μόνο που δεν ξέρασες πάνω της.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
το 15 γνωριζω απο badoo κορασιο εκ ρωσσιας,32χρονο,εμενε γλυφαδα για 4 μερες σε σεμιναριο,γιατρος απο αγ.πετρουπολη,οπου πηγα για μια βδομαδα..το μουνι που κυκλοφορουσε σολο απιστευτο,θα σας τα πω αλλη φορα,κατεβαινω γλυφαδα σημαιοστολισμενος,την περιμενα εξω απο το ξενοδοχειο,σκαει μυτη ενας μουνος,καλοντυμενος,σικατος,κυριλε ντυσιμο οχι ξεκολε,κουβεντα ποτακι..περασε η ωρα,την αλλη μερα ραντεβου για να παμε ακροπολη,την πηγα ακροπολη,αυτη τα αρχαια εγω τον κωλο της χαζευα,μαμ της λεω μετα?θαλασσινα,ντααααα μου λεει,βουρ ασπροπυργο παραλια..αφου φαγαμε την ρωτησα αν γουσταρει τζακουζι,σιγα μην ελεγε οχι, σκαραμαγκα σφαιρα ο δικος σου,μπαινουμε αρχιζουμε το χαμουρεμα,φοραγε καλτσες μηρου,σκετη καυλα..αρχιζει πιπα μαεστρικη,..προφυλακτικα ο μλκας δεν ειχα μαζι,σηκωνομαι να παω να παρω με τον πουτσο σαν στυλιαρι,που πας μου λεει,condom απανταω...εχω εγω ,α ωραια λεω...τσιμπουκι εκανε ανευ,μολις την τον εβαλα αρχιζει το μουγκανημα,σαν να θελει να χεσει,σαν τον ηχο της αγελαδας που φωναζει,τιποτε αλλο...λεω μεσα μου τωρα θα χεστει..εκει αυτη οση ωρα γαμηθηκαμε το ιδιο ρεπερτοριο,δεν αλλαξε τραγουδι...με τσιμπουκωσε τα καταπιε ολα,αλλα γαμησι με προφυλακτικο...παντως γελαδοηχο η χεζοηχο πρωτη και τελευταια φορα συναντησα...


Γέννησε τελικα η φοράδα;
 

Vas(2)

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2020
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
251
Πόντοι
20
Πριν μερικα χρόνια με ένα μεγάλο ξεκωλο που την είχα απωθημένο βρεθήκαμε σπίτι της για ξέσκισμα αφου καταθέτω πρώτο round μετά από λίγο την ρωτάω κανεις καλη πίπα ?γιατί έχω ακούσει τα καλυτερα. Μου απαντάει μόλις αρχίσω να ρουφαω θα σου μπει το σεντόνι στον κωλο, εκεί δεν άντεξα μου φύγαν οι μύξες από τα γέλια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom