Νέα

Αξέχαστες ατάκες ή φράσεις που σας είπαν την ώρα του σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotos71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Είμαι με μια πιτσιρικά και της ζητάω μέρες κώλο

Μου λέει εσυ τι θα μου δώσεις;

Τι θες να σου δώσω;

Θέλω να με πας στην Ιταλία.

Θα σε πάω.



Ε, ακόμα την πάω…
στο μουνι τι σου ζήτησε? ναυπλιο?
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.009
Πόντοι
3.936
OP
OP
S

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.242
Like
1.912
Πόντοι
216
Είμαι με μια πιτσιρικά και της ζητάω μέρες κώλο

Μου λέει εσυ τι θα μου δώσεις;

Τι θες να σου δώσω;

Θέλω να με πας στην Ιταλία.

Θα σε πάω.



Ε, ακόμα την πάω…
Έπρεπε να την πας σε καμία πιτσερία "Μιλάνο", "Ρόμα" , σε κανένα καφέ "Sicily" κλπ.

Να κρατήσεις το λόγο σου αδερφέ...
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.009
Πόντοι
3.936
Έπρεπε να την πας σε καμία πιτσερία "Μιλάνο", "Ρόμα" , σε κανένα καφέ "Sicily" κλπ.

Να κρατήσεις το λόγο σου αδερφέ...

Δεν το σκέφθηκα ο μαλακας.

Στερνή μου γνώση, να σ’ειχα πρώτα.

Βρομόσκυλο ήταν.

Την έστειλα μετά από λίγο καιρό.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άκου εκεί Ιταλία.

Μωρή εάν σε πάω στο αεροδρόμιο θα μας σταματήσουν για κτηνιατρικό έλεγχο.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.009
Πόντοι
3.936
Παίδες λίγο άσχετο, αλλά εγώ θα ήθελα να ρωτήσω το εξής: Γιατί οι πουτάνες γαμιούνται με κλειστά τα μάτια και σπάνια δίνουν γλωσσόφιλα;

Ονειρεύονται ότι είσαι πρίγκιπας δικέ μου.
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.484
Κριτικές
2
Like
18.784
Πόντοι
3.836
Παίδες λίγο άσχετο, αλλά εγώ θα ήθελα να ρωτήσω το εξής: Γιατί οι πουτάνες γαμιούνται με κλειστά τα μάτια και σπάνια δίνουν γλωσσόφιλα;
Δε θέλω να σε κομπλάρω αλλά με τα μέλη μας, γαμιούνται με τα μάτια ανοιχτά και δίνουν γλωσσόφιλα μέχρι το λαρύγγι.
Μικρός είσαι ακόμα (στο site), θα μάθεις τα κόλπα.
Big Eyes What GIF by Rosanna Pansino
 
Τελευταία τροποποίηση:

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.828
Like
2.868
Πόντοι
456
Παίδες λίγο άσχετο, αλλά εγώ θα ήθελα να ρωτήσω το εξής: Γιατί οι πουτάνες γαμιούνται με κλειστά τα μάτια και σπάνια δίνουν γλωσσόφιλα;
Δουλειά της είναι να γαμιετε, όχι να δίνει γλωσοφιλα,, και καλά κάνει, αυτό σε καμία χώρα δεν γινετε
 

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
423
Πόντοι
281
Δουλειά της είναι να γαμιετε, όχι να δίνει γλωσοφιλα,, και καλά κάνει, αυτό σε καμία χώρα δεν γινετε
Το γλωσσοφιλο ειναι πιο προσωπικο και για αυτο το αποφευγουν.
 

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.981
Κριτικές
1
Like
4.608
Πόντοι
456
Δουλειά της είναι να γαμιετε, όχι να δίνει γλωσοφιλα,, και καλά κάνει, αυτό σε καμία χώρα δεν γινετε
Στ αρχιδια μας για τις αλλες χωρες.

Εδω ειμαστε απογονοι του Λεωνιδα και του Αχιλλεους,θα βγαζουν το γλωσσιδι σαν οχιες ή μπουλο
 
Εγγρ.
12 Ιαν 2022
Μηνύματα
133
Like
735
Πόντοι
81
Ας καταθέσω κι εγώ προς άπαντες συναδέλφους την εμπειρία μου με παντρεμένη κορασίδα και μανούλα ετών 32(!!!) εκ Πατρών...
Ενώ στην αρχή το έπαιζε κιουρια όταν βρεθήκαμε από κοντά την πρώτη φορα, την άκουσε όλο το οικοδομικό τετράγωνο να φωνάζει "είμαι καργιοοοοοοοολα", " είμαι πουταααααααανα" και έχυνε ασταμάτητα με σπασμούς...την δεύτερη φορά πλέον απελευθερώθηκε και τα πήρε όλα από παντού λέγοντας μου μάλιστα πόσο γουστάρει που θα γυρίσει πίσω στον μαλακα τον άντρα της χυμένη και ξεφτυλισμενη...
Τόσο ξεφτυλισμενη που μου είχε ζητήσει να την κατουρήσω την επόμενη φορά που θα βρισκόμασταν...!!!
Κάτι που δυστυχώς δεν έγινε γιατί στο μεσοδιάστημα μου άρχισε τις αγάπες και τους έρωτες και κόντεψα να πάθω ψυχολογικό τραλαλά...γέμισε νυχιες ο παιδικός μου κόσμος...!!!
Πάντως οι ατάκες της ήταν οσκαρικές
"Χυστα όλα μέσα στη γαμημενη τη μήτρα μου ρε πουστη...χύνω η βρωμοπουτανα σου...πάρε με γλυκά από τον κωλο (μέχρι να μπει γιατί μετά έσπρωχνε μόνη της)...στα μούτρα τα θέλω τα χυσια σου, κάνουν καλό στο δέρμα...
Όταν δε τα έπαιρνε στο στόμα, αφού τα κατάπινε, έβγαζε έναν αναστεναγμό ευχαρίστησης λέγοντας μου πόσο θρεπτικά είναι...!!!
Είχε πει πολλά, ξεχνάω και κάποια...
 

stakaman21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
522
Like
639
Πόντοι
86
Ας καταθέσω κι εγώ προς άπαντες συναδέλφους την εμπειρία μου με παντρεμένη κορασίδα και μανούλα ετών 32(!!!) εκ Πατρών...
Ενώ στην αρχή το έπαιζε κιουρια όταν βρεθήκαμε από κοντά την πρώτη φορα, την άκουσε όλο το οικοδομικό τετράγωνο να φωνάζει "είμαι καργιοοοοοοοολα", " είμαι πουταααααααανα" και έχυνε ασταμάτητα με σπασμούς...την δεύτερη φορά πλέον απελευθερώθηκε και τα πήρε όλα από παντού λέγοντας μου μάλιστα πόσο γουστάρει που θα γυρίσει πίσω στον μαλακα τον άντρα της χυμένη και ξεφτυλισμενη...
Τόσο ξεφτυλισμενη που μου είχε ζητήσει να την κατουρήσω την επόμενη φορά που θα βρισκόμασταν...!!!
Κάτι που δυστυχώς δεν έγινε γιατί στο μεσοδιάστημα μου άρχισε τις αγάπες και τους έρωτες και κόντεψα να πάθω ψυχολογικό τραλαλά...γέμισε νυχιες ο παιδικός μου κόσμος...!!!
Πάντως οι ατάκες της ήταν οσκαρικές
"Χυστα όλα μέσα στη γαμημενη τη μήτρα μου ρε πουστη...χύνω η βρωμοπουτανα σου...πάρε με γλυκά από τον κωλο (μέχρι να μπει γιατί μετά έσπρωχνε μόνη της)...στα μούτρα τα θέλω τα χυσια σου, κάνουν καλό στο δέρμα...
Όταν δε τα έπαιρνε στο στόμα, αφού τα κατάπινε, έβγαζε έναν αναστεναγμό ευχαρίστησης λέγοντας μου πόσο θρεπτικά είναι...!!!
Είχε πει πολλά, ξεχνάω και κάποια...
χωρίς καπότα την πήρες ?
 

Gamikoulas99

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
90
Like
144
Πόντοι
0
Το 2018 επισκέφτηκα ένα φίλο που ζει και εργάζεται στην Βρετανία. Εκεί γνώρισα μια όμορφη Ιρλανδή φίλη του (κοκκινομάλλα με λευκό δερματάκι και πράσινα μάτια, αδύνατη με 3αρι στητό βυζι) και καταλήξαμε στο γαμησι με συνοπτικές διαδικασίες.
Φοβερή στο τσιμπουκι και λάτρης του σπέρματος. Από τα πρώτα πράγματα που μου είπε όταν αρχίσαμε ήταν ότι γουστάρει να τα καταπίνει και να μην αφήνει ούτε στάλα. Την έχω λοιπόν και την σφυροκοπαω στα τέσσερα μου τον βγάζει από το μουνάκι της και τον χώνει στεγνά (που λέει ο λογος γιατί είχε πνιγεί στα ζουμιά) στον κωλο της. Δουλεμένο αλλά στενό κωλαρακι. Ξεχάστηκα ο άνθρωπος και έτσι μέσα στην καυλα αδειάζω μέσα στο κωλαράκι της (με καπότα εννοείται).
Μόλις ένιωσε τα τινάγματα τον έβγαλε, πέταξε την καποτα και άρχισε να τον γλύφει ενώ παράλληλα με έβριζε που δεν κρατήθηκα για να της τα πετάξω στο στόμα.
Και τι δεν είπε η ρουφιανα. Δεν της έφτασαν αυτά που μάζεψε και μετά καπάκι άρχισε να μου τον παίζει και να μου λέει, you cum or die (χύνεις ή πεθαίνεις)….αχαχαχαχαχαχα
Εννοείται δεν το ξανάκανα το ίδιο λάθος….
 

IOS13

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
371
Πόντοι
21
Το 2018 επισκέφτηκα ένα φίλο που ζει και εργάζεται στην Βρετανία. Εκεί γνώρισα μια όμορφη Ιρλανδή φίλη του (κοκκινομάλλα με λευκό δερματάκι και πράσινα μάτια, αδύνατη με 3αρι στητό βυζι) και καταλήξαμε στο γαμησι με συνοπτικές διαδικασίες.
Φοβερή στο τσιμπουκι και λάτρης του σπέρματος. Από τα πρώτα πράγματα που μου είπε όταν αρχίσαμε ήταν ότι γουστάρει να τα καταπίνει και να μην αφήνει ούτε στάλα. Την έχω λοιπόν και την σφυροκοπαω στα τέσσερα μου τον βγάζει από το μουνάκι της και τον χώνει στεγνά (που λέει ο λογος γιατί είχε πνιγεί στα ζουμιά) στον κωλο της. Δουλεμένο αλλά στενό κωλαρακι. Ξεχάστηκα ο άνθρωπος και έτσι μέσα στην καυλα αδειάζω μέσα στο κωλαράκι της (με καπότα εννοείται).
Μόλις ένιωσε τα τινάγματα τον έβγαλε, πέταξε την καποτα και άρχισε να τον γλύφει ενώ παράλληλα με έβριζε που δεν κρατήθηκα για να της τα πετάξω στο στόμα.
Και τι δεν είπε η ρουφιανα. Δεν της έφτασαν αυτά που μάζεψε και μετά καπάκι άρχισε να μου τον παίζει και να μου λέει, you cum or die (χύνεις ή πεθαίνεις)….αχαχαχαχαχαχα
Εννοείται δεν το ξανάκανα το ίδιο λάθος….
Γνωστές πότισες οι Ιρλανδέζες αλλά πίστευα ότι έμενε στο αλκοόλ... μιλώντας και από προσωπική εμπειρία... μήπως φώναξε και sláinte,??(γεια μας στα ιρλανδικά)
 

Gamikoulas99

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
90
Like
144
Πόντοι
0
Γνωστές πότισες οι Ιρλανδέζες αλλά πίστευα ότι έμενε στο αλκοόλ... μιλώντας και από προσωπική εμπειρία... μήπως φώναξε και sláinte,??(γεια μας στα ιρλανδικά)
Χαχαχαχ εννοείται!!! Πάντως για Ιρλανδή δεν έπινε πολύ αλκοόλ. Ίσως επειδή της άρεσαν τα ζωικά….
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.432
Πόντοι
3.296
"Καίγονται τα γεμιστά!Τα ξέχασα στο φούρνο!"
Και έφυγε απ το ντογκυ που την ειχα στησει,τρεχοντας προς την κουζινα
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
974
Like
11.115
Πόντοι
2.246
"Καίγονται τα γεμιστά!Τα ξέχασα στο φούρνο!"
Και έφυγε απ το ντογκυ που την ειχα στησει,τρεχοντας προς την κουζινα
Αυτο με τη μανια τους να πηδιουνται ( παντρεμενες) στο σπιτι τους ποτε δεν το καταλαβα.Ειχα περιπτωση με 3 μεγαλα παιδια, που μου κραταγε μουρη γιατι δεν περναγα απο το σπιτι της το πρωι να της τα δωσω στο στομα.Εν τω μεταξυ πολυ φραγκατη οικογενεια, τιγκα στις καμερες και το σπιτι και το εξοχικο που ηθελε να παμε και αυτη τιτανιο βλημα.Θα αποσυνδεσω το καταγραφικο ελεγε, δεν την εμπιστευομουν με τη καμμια
 

jason155

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2016
Μηνύματα
284
Κριτικές
38
Like
4.250
Πόντοι
5.391
Τις καλύτερες ατάκες τις ελεγε σταθερά μια κοπέλα που τραβιομουν χρονια(όχι σχέση σταθερη)όταν σπούδαζα Πάτρα.

Είχε φετίχ με roleplay οπότε είχαν παίξει διαφορες ατάκες υψηλού επιπέδου.

Αξέχαστο είναι όταν ήθελε να κάνω πως την βιαζω , με αυτήν την ουρλιάζει σε κάποια φαση πολυ δυνατα "οχι οχι σε παρακαλω οχι,βοήθεια" και στα καπακια ακουω τον διπλα να ανοιγει την πορτα και να λεει "εισαι καλα?", οπότε το γύρισε μετα για να μην με μαντρώσουν οι γείτονες, στο " ξεσκισε με , να ακούσουν όλοι ποσο καλά με γαμας"

Το βούλωσε ο δίπλα και συνεχίσαμε τις ανωμαλίες μας.

Επίσης είχα γαμησει μια 45αρα μπαροβια ψιλόχαλια την ίδια περίοδο με προφορά φουλ χωριού που μου είχε ριξει το "Σκαψ'μ το μνιμ" και άνθρωπος είμαι και γω λύγισα και άρχισα να γελάω.
 

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
275
Like
2.444
Πόντοι
441
Μέλος του bou (σας λέω και ποιος με μνμ δεν έχω θεμα) με έβαζε στα γόνατα για να με χυσει στο στόμα και μου έλεγε "βγάλε γλώσσα έξω,πες αααααα"
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Αυτο με τη μανια τους να πηδιουνται ( παντρεμενες) στο σπιτι τους ποτε δεν το καταλαβα.Ειχα περιπτωση με 3 μεγαλα παιδια, που μου κραταγε μουρη γιατι δεν περναγα απο το σπιτι της το πρωι να της τα δωσω στο στομα.Εν τω μεταξυ πολυ φραγκατη οικογενεια, τιγκα στις καμερες και το σπιτι και το εξοχικο που ηθελε να παμε και αυτη τιτανιο βλημα.Θα αποσυνδεσω το καταγραφικο ελεγε, δεν την εμπιστευομουν με τη καμμια
Εμένα μου έχει τύχει χωρισμενη με παιδιά που ήθελε σεξ στο διπλανό δωμάτιο.Φυσικα το απέφυγα.....μα τι διάολο τοσο αναίσθητες είναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom