Νέα

Αξέχαστες ατάκες ή φράσεις που σας είπαν την ώρα του σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotos71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SailorGr

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.140
Κριτικές
26
Like
10.761
Πόντοι
2.046
IMG_8742.jpeg
Όταν έχυσε μέσα και ειπε παρτα πουτανα - σου κανα το κωλο μουνι.
IMG_8741.jpeg
Στα βραζιλιανικα σου το ειπε??????
 

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.865
Πόντοι
201
Τελευταία ο altec 73 όταν βρισκόμασταν έλεγε όλες τις cult εκφράσεις από παλιά που λεγαμε μικρα παιδια.βαστα θα σπρώξω,τσιμπουκια ο τίγρης με σήμα το λιοντάρι ,σου εχω κανει τον κολο μουνι,ρουφα το τρομπονι και τέτοια.το αποκορύφωμα ήταν στο ξενοδοχείο bora bora,με γαμουσε από κολο τραβωντας με απο τα μαλια στα 4 μπροστα στην μπαλκονοπορτα και με έβαζε να φωνάζω δυνατα "με γαμας και κλανω και παιδιά δεν κανω".τον κοιτούσα πίσω από τον ώμο μου στα 4 και να μου λέει ΄΄στον πληθυντικό γαμιολα και ποιο δυνατα'',και γω κόκκινη από ντροπή να φωνάζω δυνατα "με γαματε και κλανω και παιδιά δεν κάνω κύριε!"με τη φωνή μου να κόβεται κάθε φορά που έμπαινε με δύναμη μέσα μου και να με ξαναβαζει να το φωνάζω ξανά και ξανά,μέχρι που ακούσαμε από τα διπλά δωμάτια "φτάνει το ακούσαμε ξεκωλιαρα"
 

Συνημμένα

  • διαφορα (1).png
    διαφορα (1).png
    115 KB · Εμφανίσεις: 42
Τελευταία τροποποίηση:

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
358
Like
660
Πόντοι
81
Ένα υπέροχο θέμα το οποίο είχα σκεφτεί και εγώ να μοιραστώ καθώς τις θεωρώ περισσότερο ανώμαλεςκαι διεστραμένες από εμάς, μερικά περιστατικά που μου έρχονται.
1) Παντρεμένη στον Πριαμο κεραώνει τον μαλακα της πρώτη φορά στα 12 χρόνια επειδή έμαθε πως έχει άλλη. Αφού την πνίγω στη πίπα και έλεγε αυτή είναι πουτσα που μου αξίζει! Όταν την ξεπάτωνα στα 4, άρχιζενα φωνάζει...
" Έκανες κερατα τον άντρα μου ! Έκανες κερατα τον άντρα μου το καταλαβαίνεις; Και εκεί την πιάνω από το μαλλί της τα Ρίχνω όλα στη μάπα είχα μαζέψει 3 μέρες απόθεμα και της λέω .. " Έκανα κέρατα τον μαλακα σου και εσένα την πρώτη πουτανα " η τύπισσα έτρεμε και εχυνε..

2) Ξεκωλο από Instagram που καβλαντίζω είναι μεθυσμένη και της λέω δεν έρχεσαι από εδώ να δούμε καμία ταινία να γνωριστούμε χαλαρά. Σκάει ντυμένη σαν τη πουτανα με κοντό φόρεμα και καλσόν κάλτσες, εφόσον την έχω τρελάνει στη φάπα και στη πουτσα σε κάποια στιγμή όπως την ξεμπυνιαζω από πάνω της με ρωτάει. " Είναι κανένας άλλος σπίτι; Της λέω ο πατέρας μου μέσα στο δωμάτιο κοιμάται. Και μου λέει η τύπισσα δεν τον φέρνεις και αυτόν μέσα να γίνει χαμός; Εκεί με έπιασε αηδία αλλά επειδή ήτανε τόσο πουτανα τραβιέται την χύνω στα μάτια και στα μαλλιά και όπως είναι της λέω τα μαζεύεις και φεύγεις έφυγε το πουτανακι με τα χυσια στα μαλλιά και σκισμένο καλσόν.

3) Παντρεμένη που τα έχει με ναυτικό και την γαμαω εδώ και 4 χρόνια όποτε ο μαλακας της μπαρκάρει, αφού την έχω λιώσει στη πίπα πάνω από 1 ώρα και πάμε στο δωμάτιο μου λέει δεν φαντάζεσαι πόσο χαίρομαι που τον κάνω κέρατα μαζί σου! Την έβαλα στα 4 την γαμήσα κώλο μόνο ενώ έβλεπε την φωτογραφία του γάμου. Ήτανε υπέροχο να βλέπεις τον χαμογελαστό μαλακα της στον γάμο ενώ εσύ της έσκισες την κωλοτρυπιδα.

4) Κολλητή- πολύ καλή φίλη μιας γκόμενας που είχα έρχεται σπίτι μου για να τη βοηθήσω στην σχολή, νόμιζα στην αρχή ότι έκανε τεστ η τότε δικιά μου να δει αν ειμαι πιστός. Έχει σκάσει καλοκαίρι με σορτσάκι κωλομαγουλο και ένα κορδόνι που φαινόταν εννοείται σκεφτόμουν πως να τη γαμήσω αλλά λέω είναι παγίδα. Αφού έβλεπε ότι δεν έκανα κίνηση η κάτι μου λέει " Πάντως την Ευ... την εχειε λιώσει στο σεξ και στη πίπα μας λέει τέτοιο μέγεθος μόνο σε τσόντες βλέπεις λέει αλήθεια; Και της λέω τι να σου πω και γελάω .. μου λέει " Άσε θα το διαπιστώσω εξάλλου μια πίπα δεν είναι κέρατο " γονάτισε τα ήπιε όλα και την επόμενη μέρα ήρθε ντυμένη σαν τη πουτανα οπου την γαμουσα συχνά. Κα τα τα άλλα κολλητές ..

5) Ξεκωλιαρσ με τατουάζ από Θεσσαλονίκη που τώρα μένει Αμερική την γαμαω και μου λέει γίνε πιο επιθετικός.. αρχίζω να τις Ρίχνω σφαλιάρες φτυσιματακαι χαστούκια και μου λέει... " Με πέρασες καμία πουτανα;" .
Επειδή ήτανε τσόλι και γούσταρα να το γαμαω όσο ήμουν πάνω της λέω όχι μωρό μου εσύ είπες να γίνω πιο επιθετικός Ε και το κάνω πιο πορνό απλά σε πειράζει; " Όχι συνέχισε μου λέει.

Ξεφτιληστε τες στη πουτσα μη της λειπάστε είναι πιο ανώμαλες από εμάς φυσικά αναφέρομαι πάντα με συνεναιση είτε είναι γκόμενα σας είτε κάτι πρόσκαιρο.
Ρε φίλος εντάξει αλλά είσαι πολύ σκληρός!Εγώ όταν γαμαω παντρεμένη και έχει φωτογραφία του άντρα της,την σκεπάζω.:(
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
681
Like
1.628
Πόντοι
206
Τελευταία ο altec 73 όταν βρισκόμασταν έλεγε όλες τις cult εκφράσεις από παλιά που λεγαμε μικρα παιδια.βαστα θα σπρώξω,τσιμπουκια ο τίγρης με σήμα το λιοντάρι ,σου εχω κανει τον κολο μουνι,ρουφα το τρομπονι και τέτοια.το αποκορύφωμα ήταν στο ξενοδοχείο bora bora,με γαμουσε από κολο τραβωντας με απο τα μαλια στα 4 μπροστα στην μπαλκονοπορτα και με έβαζε να φωνάζω δυνατα "με γαμας και κλανω και παιδιά δεν κανω".τον κοιτούσα πίσω από τον ώμο μου στα 4 και να μου λέει ΄΄στον πληθυντικό γαμιολα και ποιο δυνατα'',και γω κόκκινη από ντροπή να φωνάζω δυνατα "με γαματε και κλανω και παιδιά δεν κάνω κύριε!"με τη φωνή μου να κόβεται κάθε φορά που έμπαινε με δύναμη μέσα μου και να με ξαναβαζει να το φωνάζω ξανά και ξανά,μέχρι που ακούσαμε από τα διπλά δωμάτια "φτάνει το ακούσαμε ξεκωλιαρα"
Σου άνοιξε την πατούρα για τα καλά
 

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
767
Κριτικές
30
Like
7.459
Πόντοι
7.613
Το κερατάς και μαλακας είναι αφροδισιακό όταν πηδαω παντρεμένες (τις βάζω να το λένε συνέχεια...) Ακόμα και να τον παίρνουν τηλέφωνο όσο γαμιομαστε ή τις πιπωνω (το έχουν κάνει αρκετές, όχι όλες)


Οι ξένες συνήθως έχουν το hun. Και πιο συγκεκριμένα το "hun rip my holes" καθότι και αρκετά χοντρός ο πουτσος μου.
 

Xaramofais

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
419
Κριτικές
17
Like
2.747
Πόντοι
2.591
Πιτσιρικάς πηδάω ένα κοριτσάκι στο δωμάτιό του...
Ανάσκελα αυτή και εγώ από πάνω να δίνω πόνο...

Σε μία φάση αρχίζει να φωνάζει:
"Νεροό...!!
Νεροοό...!!
Νεροοοοό..!!"

Λέω από μέσα μου:
"Το ξεπάτωσα το κοριτσάκι, έχει αφυδατωθεί."

Αρχίδια... είχε ένα κερί στο γραφείο και είχε αρπάξει η βιβλιοθήκη φωτιά..!! :tooth:
Δάκρυσα από τα γελια:2funny::2funny::2funny:να Σάι καλα φιλε
 

mpoukas

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2007
Μηνύματα
134
Like
37
Πόντοι
1
"Πάρ' τα μωρή πουτάνα, άρρωστη, τυφλή!"
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
895
Κριτικές
48
Like
4.643
Πόντοι
2.836
ατάκες ιερόδουλης του Μεταξουργείου (μάλλον σε οίκο της Κολωνού) κάπου στο δεύτερο μισό της 10ετίας του 80, 1986-87), εγώ φοιτητής και ψαρωμένος καθότι πρώτη φορά με εργαζόμενη:
"δεν την ξέρω εγώ την πούτσα σου αγόρι μου ... έλα αγάπη μου, εκεί θα μείνεις; ... έλα αγόρι μου, έχουμε κι άλλες δουλειές".
Έκανα τρεις 10ετίες να ξαναπάω σε μαγαζί :grin:
 

Megaman18

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2024
Μηνύματα
42
Like
114
Πόντοι
0
Ρε φίλος εντάξει αλλά είσαι πολύ σκληρός!Εγώ όταν γαμαω παντρεμένη και έχει φωτογραφία του άντρα της,την σκεπάζω.:(
Πας καλά ούτε καν εφόσον η ψολα θέλει να τον βλέπει την ώρα που τον τρώει από πίσω κανένα θέμα από μένα. Μη παντρεύεστε μάγκες αλήθεια αυτές που νομίζετε πως είναι πιστές είναι τα μεγαλύτερα χωνια
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Τελευταία ο altec 73 όταν βρισκόμασταν έλεγε όλες τις cult εκφράσεις από παλιά που λεγαμε μικρα παιδια.βαστα θα σπρώξω,τσιμπουκια ο τίγρης με σήμα το λιοντάρι ,σου εχω κανει τον κολο μουνι,ρουφα το τρομπονι και τέτοια.το αποκορύφωμα ήταν στο ξενοδοχείο bora bora,με γαμουσε από κολο τραβωντας με απο τα μαλια στα 4 μπροστα στην μπαλκονοπορτα και με έβαζε να φωνάζω δυνατα "με γαμας και κλανω και παιδιά δεν κανω".τον κοιτούσα πίσω από τον ώμο μου στα 4 και να μου λέει ΄΄στον πληθυντικό γαμιολα και ποιο δυνατα'',και γω κόκκινη από ντροπή να φωνάζω δυνατα "με γαματε και κλανω και παιδιά δεν κάνω κύριε!"με τη φωνή μου να κόβεται κάθε φορά που έμπαινε με δύναμη μέσα μου και να με ξαναβαζει να το φωνάζω ξανά και ξανά,μέχρι που ακούσαμε από τα διπλά δωμάτια "φτάνει το ακούσαμε ξεκωλιαρη

Το λες και διάλογο μεταξύ @Ωρίων και @CaptainK
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Στα λέει ωραία captain όταν σε πηδάει ο Ρίο;
Συνήθως λέει ότι θέλει να φάει πεντανόστιμη σαρακοστιανή αλοιφή. Αλλά εσύ που γαμιεσαι με τραβεστί θα ξέρεις καλύτερα φίλε μου.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Συνήθως λέει ότι θέλει να φάει πεντανόστιμη σαρακοστιανή αλοιφή. Αλλά εσύ που γαμιεσαι με τραβεστί θα ξέρεις καλύτερα φίλε μου.

Είμαι ανωμαλάρα και κάνω ότι γουστάρω.

Άλλοι το παίζουν καπετάνιοι και τους γαμάνε οι μούτσοι τους
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Είμαι ανωμαλάρα και κάνω ότι γουστάρω.

Άλλοι το παίζουν καπετάνιοι και τους γαμάνε οι μούτσοι τους
Εμένα δεν μου πέφτει λόγος φίλε μου. Είναι δικαίωμα σου και εύχομαι να βρεις την τραβεστί που σου ταιριάζει και να κάνετε πολλά παιδιά.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Εμένα δεν μου πέφτει λόγος φίλε μου. Είναι δικαίωμα σου και εύχομαι να βρεις την τραβεστί που σου ταιριάζει και να κάνετε πολλά παιδιά.

και εσένα σου εύχομαι να σε γκαστρώσει σύντομα ο Ρίο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom