Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 612K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Vyzolover

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
158
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
"Δε με ενδιαφέρει τι λες για μένα, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου"
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Τώρα ολοι εσεις νομίζετε οτι ξερετε καλύτερα τη δουλειά αυτή απο την Ελένη που έχει τετοια μαγαζιά χρόνια....και της κάνετε και υποδείξεις.....και της λέτε να χρεώνει τις ίδιες τιμές γιατι θα κλείσει.....μάλιστα....
Εγώ ένα πράγμα ξέρω....πριν 3 χρόνια περίπου που άρχισα να πηγαίνω σε μασατζίδικα υπήρχαν 15-20 μαγαζιά....τώρα είναι τριπλάσια....σας λεει κάτι αυτό?
Εδώ γράφονται για διάφορα μαγαζιά,η για call girls οι χειρότερες κριτικές,και ακριβώς απο κάτω έρχεται ο άλλος και ζητάει διευθυνσεις και τηλέφωνα....το δε προμοτάρισμα πέφτει σύννεφο,άλλοτε με εξυπνο και άλλοτε με πολύ άγαρμπο τρόπο.....
Εν πάσει περιπτώσει,σταματήστε τις κλάψες,εγω ξέρω ότι όσα μαγαζιά "θάβονται" εδω μέσα,ειναι ολη τη μέρα γεμάτα....
σαν πελάτες μιλάμε.....και το εχουμε αυτο το δικαιωμα...η Ελένη ας κάνει οτι θέλει .... Αλλά μη νομίζεις οτι αυτή η δουλειά απαιτεί ιδιαίτερες επιχειρηματικές ικανότητες ....μάλλον καμμία ....άλλου ειδους ικανότητες ναι...οχι επιχειρηματικές....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
σαν πελάτες μιλάμε.....και το εχουμε αυτο το δικαιωμα...η Ελένη ας κάνει οτι θέλει .... Αλλά μη νομίζεις οτι αυτή η δουλειά απαιτεί ιδιαίτερες επιχειρηματικές ικανότητες ....μάλλον καμμία ....άλλου ειδους ικανότητες ναι...οχι επιχειρηματικές....

Τι εννοείς δεν απαιτεί ιδιαίτερες επιχειρηματικές ικανότητες? μπουρδέλλο διευθυνει η γυναίκα,δεν διευθυνει τράπεζα....εσυ κι εγώ νομιζεις οτι μπορουμε να την κάνουμε αυτή τη δουλειά? να εισαι σίγουρος,οτι αν μπορούσαμε θα την κάναμε...

Οσο για τους πελάτες.....στο μαγαζί δεν έχω πάει...αλλά αν κρίνω απο αυτά που διαβάζω εδω,η Ελένη ακριβως δεν θέλει εμας για πελάτες....θέλει ανθρώπους άλλης οικονομικής επιφάνειας....σε αυτούς απευθύνεται...όπως και το μαγαζί της Π.Ιωακειμ....αγαπητέ φίλε,δεν κάνεις τέτοια επένδυση για να κυνηγήσεις τους πελάτες του Καιτόσπιτου και του Μελινόσπιτου....αλλο αν για να χτυπας 150αρια και 200αρια χρειάζεσαι τις κατάλληλες κοπέλλες που να προσφέρουν τις ανάλογες υπηρεσίες...εδω συμφωνούμε απόλυτα.Αλλά αυτό είναι θέμα της επιχείρησης,οχι δικό μας....
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Οσο για τους πελάτες.....στο μαγαζί δεν έχω πάει...αλλά αν κρίνω απο αυτά που διαβάζω εδω,η Ελένη ακριβως δεν θέλει εμας για πελάτες....θέλει ανθρώπους άλλης οικονομικής επιφάνειας....σε αυτούς απευθύνεται...όπως και το μαγαζί της Π.Ιωακειμ....αγαπητέ φίλε,δεν κάνεις τέτοια επένδυση για να κυνηγήσεις τους πελάτες του Καιτόσπιτου και του Μελινόσπιτου....αλλο αν για να χτυπας 150αρια και 200αρια χρειάζεσαι τις κατάλληλες κοπέλλες που να προσφέρουν τις ανάλογες υπηρεσίες...εδω συμφωνούμε απόλυτα.Αλλά αυτό είναι θέμα της επιχείρησης,οχι δικό μας....

Εγώ, παρ' όλο που πηγαίνω και στο Καιτοσπιτο και στο Μελινοσπιτο (μια και αναφέρθηκες σε αυτά) θα ήμουν διατεθειμένος να δώσω παραπάνω χρήματα με την αυστηρή προϋπόθεση όμως ότι και οι υπηρεσίες θα είναι αναλόγως αναβαθμισμένες. Κάτι που δεν το βλέπω όμως...
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Τι εννοείς δεν απαιτεί ιδιαίτερες επιχειρηματικές ικανότητες? μπουρδέλλο διευθυνει η γυναίκα,δεν διευθυνει τράπεζα....εσυ κι εγώ νομιζεις οτι μπορουμε να την κάνουμε αυτή τη δουλειά? να εισαι σίγουρος,οτι αν μπορούσαμε θα την κάναμε...

Οσο για τους πελάτες.....στο μαγαζί δεν έχω πάει...αλλά αν κρίνω απο αυτά που διαβάζω εδω,η Ελένη ακριβως δεν θέλει εμας για πελάτες....θέλει ανθρώπους άλλης οικονομικής επιφάνειας....σε αυτούς απευθύνεται...όπως και το μαγαζί της Π.Ιωακειμ....αγαπητέ φίλε,δεν κάνεις τέτοια επένδυση για να κυνηγήσεις τους πελάτες του Καιτόσπιτου και του Μελινόσπιτου....αλλο αν για να χτυπας 150αρια και 200αρια χρειάζεσαι τις κατάλληλες κοπέλλες που να προσφέρουν τις ανάλογες υπηρεσίες...εδω συμφωνούμε απόλυτα.Αλλά αυτό είναι θέμα της επιχείρησης,οχι δικό μας....
Παροτι ειναι περιττο θα το πω, εχεις απολυτο δικιο και συμφωνω!!
Δεν εχουν ολα τα προιοντα και υπηρεσιες το ιδιο αγοραστικο κοινο, αλλοι πανε στα μπουρδελα με 20-25 ευρω, αλλοι με 80 στα μασαζ και τα
στουντιο, αλλοι στα κολγκερλς με 150-200 αλλοι στα σιτι τουρ, τα πανακριβου μασαζ 250-300 και αλλοι πηδανε σουπερ μοντελ και τραγουδιαρες με χιλιαρικα!!!!
Μεχρι εκει που μπορει ο καθενας χωρις παρεξηση παρακαλω πολυ, απο κανεναν δεν ειμαι καλυτερος η πιο μαγκας, ουτε ειμαι στην κορυφη της πυραμιδας κι αν η Ελενη και η καθε μια κανει λαθος θα φανει σε βαθος χρονου και δεν θα ειναι και πολυ...
Παντως ετοιμαστειτε ερχοντε πεινες δυστυχως, οπως ολα ετσι και η κριση με καθυστερηση ερχεται σε μας...
Για αλλους θα υπαρξουν πικρες και για αλλους ευκαιριες.


 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Ο φίλος ggary1000 έχει δικιο....η κρίση θα τους πιάσει όλους τελικά,αργά η γρήγορα....ακούω και διαβάζω ότι πλέον και ακριβά ξενοδοχεία,εστιατόρια,καταστήματα,κλπ.,βάζουν λουκέττο....τα μασατζίδικα δεν θα ξεφύγουν,άλλωστε έχουν γίνει πάρα πολλά...

Εκείνο πάντως που μου κάνει εντύπωση για το μαγαζί που συζητάμε (είπαμε,δεν εχω πάει) είναι οτι,απ' ότι διαβάζω,διασταυρώνονται οι πελάτες....αυτό δεν το έχω συναντήσει ούτε σε μασατζίδικα του 50ρικου....και είναι λογικό ένας άνθρωπος ευπορος,ισως και αναγνωρίσιμος,να μην θελει σε καμμια περίπτωση να τον δουνε μεσα σε τετοιο μαγαζί....

Φίλε ohyes,οταν λες οτι θα δόσεις παραπάνω χρήματα,εννοείς 1 φορά? δεν δουλευουν αυτά τα μαγαζιά ετσι,δυστυχώς.....για να πάρεις τις υπηρεσίες που θέλεις,πρέπει να γινεις τακτικός πελάτης....και επειδή,όπως ολοι ξέρουμε,η γυναικα την πουτανιά την έχει μέσα της,η ιδια γκόμενα που π.χ. σε μένα προσφέρει τυπικές υπηρεσίες,στον τακτικό πελάτη θα κάνει άλλα....

Και κάτι ακόμα,που το θυμήθηκα με αφορμή την συζήτηση που είχαμε για την Ματζαγριωτάκη....ξέρεις πόσοι συναγωνιστές πάνω στην καυλα τους,και προκειμένου να πετυχουν αυτό που θέλουν,βγάζουν μεσα στο δωμάτιο 200ρια και 300ρια? τα οποία φυσικά πάνε ατόφια στις μασατζούδες,το μαγαζί δεν παίρνει ειδηση...αυτά απο πρώτο χερι στα λέω....και μετά ακουω συζητήσεις για το αν το ένα μαγαζί χρεωνει 80 και το άλλο 70....
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Και κάτι ακόμα,που το θυμήθηκα με αφορμή την συζήτηση που είχαμε για την Ματζαγριωτάκη....ξέρεις πόσοι συναγωνιστές πάνω στην καυλα τους,και προκειμένου να πετυχουν αυτό που θέλουν,βγάζουν μεσα στο δωμάτιο 200ρια και 300ρια? τα οποία φυσικά πάνε ατόφια στις μασατζούδες,το μαγαζί δεν παίρνει ειδηση...αυτά απο πρώτο χερι στα λέω....και μετά ακουω συζητήσεις για το αν το ένα μαγαζί χρεωνει 80 και το άλλο 70....

Λες να μην ξέρω? (Και εγώ από πρώτο χέρι σού ...απαντώ και επιβεβαιώνω).
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Γι' αυτό λένε οτι εμεις οι άντρες σκεφτόμαστε με το "κάτω κεφάλι"....αν εκείνη την ώρα σκεφτείς οτι με τα λεφτά αυτά παίρνεις 2 ωρες ενα θεόμουνο και το ευχαριστιέσαι (και σε κρεββάτι ετσι,οχι στο μασαζοκρεβατο),θα την στειλεις στο διαολο και θα φυγεις...αλλά μας πιάνει ο εγωισμός και τα σκάμε.....
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Απορώ γιατί ασχολείστε με την Ελένη και τις τιμές του νέου ιδρύματος.
Αν σας φαίνονται ακριβές απλά μην πάτε. As simple as that.
...ή μήπως θέλετε να πάτε ;;
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Απορώ γιατί ασχολείστε με την Ελένη και τις τιμές του νέου ιδρύματος.
Αν σας φαίνονται ακριβές απλά μην πάτε. As simple as that.
...ή μήπως θέλετε να πάτε ;;
εγώ δεν μίλσα για τις τιμές ....εχω δώσει πολλά περισσότερα....για τον τρόπο που πάει να στα πάρει ....ασυνέπεια στα ραντεβού τόσο στην ώρα οσο και στις επιλογές , έκλεισα με την τάδε μου ήρθε άλλη ...κοροιδία στο πρόγραμμα για να σου φορτώσει δύωρο..... γι αυτό ειπα απλά δεν ξαναπάω....
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Τι εννοείς δεν απαιτεί ιδιαίτερες επιχειρηματικές ικανότητες? μπουρδέλλο διευθυνει η γυναίκα,δεν διευθυνει τράπεζα....εσυ κι εγώ νομιζεις οτι μπορουμε να την κάνουμε αυτή τη δουλειά? να εισαι σίγουρος,οτι αν μπορούσαμε θα την κάναμε...

Οσο για τους πελάτες.....στο μαγαζί δεν έχω πάει...αλλά αν κρίνω απο αυτά που διαβάζω εδω,η Ελένη ακριβως δεν θέλει εμας για πελάτες....θέλει ανθρώπους άλλης οικονομικής επιφάνειας....σε αυτούς απευθύνεται...όπως και το μαγαζί της Π.Ιωακειμ....αγαπητέ φίλε,δεν κάνεις τέτοια επένδυση για να κυνηγήσεις τους πελάτες του Καιτόσπιτου και του Μελινόσπιτου....αλλο αν για να χτυπας 150αρια και 200αρια χρειάζεσαι τις κατάλληλες κοπέλλες που να προσφέρουν τις ανάλογες υπηρεσίες...εδω συμφωνούμε απόλυτα.Αλλά αυτό είναι θέμα της επιχείρησης,οχι δικό μας....
με την συμπεριφορά όμως του ¨κορόιδο¨ δεν θα ΄πιάσει ουτε τους πελάτες που αναφέρεις ...τα χρήματα δεν ειναι πολλά γι αυτό το χώρο ....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.959
Κριτικές
490
Like
36.544
Πόντοι
41.447
εγώ δεν μίλσα για τις τιμές ....εχω δώσει πολλά περισσότερα....για τον τρόπο που πάει να στα πάρει ....ασυνέπεια στα ραντεβού τόσο στην ώρα οσο και στις επιλογές , έκλεισα με την τάδε μου ήρθε άλλη ...κοροιδία στο πρόγραμμα για να σου φορτώσει δύωρο..... γι αυτό ειπα απλά δεν ξαναπάω....

ΜΑΥΡΟ να βαλουνε μυαλο
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Τελικά,θα με "αναγκάσετε" να πάω επι τόπου για να εχω προσωπική άποψη....για να πάρω φουλ πρόγραμμα,τι να βασταω επανω μου?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.155
Κριτικές
4
Like
1.601
Πόντοι
266
...ΜΗΝ πετάτε λεφτά σε ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ, λέμε...
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Πάντως με το Π. Ιωακειμ που προσπαθεί να δουλέψει στο ιδιο segment δεν εχει καμια σχεση. τοσο σε υπηρεσιες όσο και σε ποιοτητα κοριστιων. η μερα με τη νυχτα. κακη απομιμηση. και αυτη μονο στο χρημακαι στο ''στυλ''. εδω κολλαει οτι ''τα μεταξωτα βρακια θέλουν επιδεξιους κώλους''. και της ελενης - ο κώλος- δεν ειναι.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.959
Κριτικές
490
Like
36.544
Πόντοι
41.447
Πάντως με το Π. Ιωακειμ που προσπαθεί να δουλέψει στο ιδιο segment δεν εχει καμια σχεση. τοσο σε υπηρεσιες όσο και σε ποιοτητα κοριστιων. η μερα με τη νυχτα. κακη απομιμηση. και αυτη μονο στο χρημακαι στο ''στυλ''. εδω κολλαει οτι ''τα μεταξωτα βρακια θέλουν επιδεξιους κώλους''. και της ελενης - ο κώλος- δεν ειναι.

σωστότατος!
 

dickos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
σκεφτομαι για επισκεψη στο ιδρυμα
ποια κοματια αξιζουν ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom