Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
σκεφτομαι για επισκεψη στο ιδρυμα
ποια κοματια αξιζουν ?
καινουργιο ειναι το ιδρυμα .....καλυτερα να δεις μόνος σου τα κομμάτια .....μόνο πρόσεχε στις τιμές ...κάνε την εξήγησή σου από την αρχή...ΞΕΚΑΘΑΡΑ αυτό που θέλεις ...
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Τελικά,θα με "αναγκάσετε" να πάω επι τόπου για να εχω προσωπική άποψη....για να πάρω φουλ πρόγραμμα,τι να βασταω επανω μου?
Δεν ξερω αν πηγες φιλε Αντυ εγω ομως πηγα χθες, ζητησα Ελενη, πουθενα...
Μια Χρυσα η καπως ετσι, ηταν deputy serif και απο τεμαχια, μια Ιφιγενεια τρωγοταν και μια Μαντω
που ομολογω μ'αρεσε!! 28++ηλικια, αλλα ηταν της σχολης να γνωριστουμε πρωτα,
ειμαι εγκεφαλικος τυπος, αν μου κανεις κλικ... Τι κλικ και ξεκλικ φωτο θα βγαλουμε???
μεχρι που οταν καταλαβεις ποσα χαλασες γινεις και εσυ εγκεφαλικος τυπος...με εγκεφαλικο!
Μπα... ετσι μου το κανανε Σκουφα, αλλα βαρεθηκα, οτι εφαγα-εφαγα, παω για αλλα!!
Ο χωρος κιτς η μαλλον πιο σωστα ΚΙΤΣ η ακομα καλυτερα ΚΑΡΑ-ΚΙΤΣ!!
Δε λεω... φουλ εξοπλισμενο, παλατι σε σχεση με αλλα, ομως οχι upper class μην τρελαθουμε...
Προγραμματα μονο μασαζ 80-90-(150 με σαμπανια και κρυο πιατο που περιλαμβανει και
χαβιαρι), εγω μπριζολιτσα ηθελα η εστω ενα λαικο φραπεδακι με το καλαμακι του... κακο ειναι?
Τι χαβιαρι και μαλακιες, που ζει... Την ΕΕΕ περιμενει??? (Ενωση Ελληνων Εφοπλιστων)
Δεν αρνηθηκαν τη συγγενεια με το Ο44 αλλα... ειναι λεει αλλο μαγαζι.
Λυμηθηκα πραγματικα που δεν ειχα ενα στιλο μαζι μου, να τους κανω δωρο για να μου γραφουν!!!!
Ειπαμε, ειμαι λεβεντομαλακας, τα χωνω ΟΚ αλλα οχι και ετσι!!


 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.163
Κριτικές
4
Like
1.613
Πόντοι
266
Δεν ξερω αν πηγες φιλε Αντυ εγω ομως πηγα χθες, ζητησα Ελενη, πουθενα...
Μια Χρυσα η καπως ετσι, ηταν deputy serif και απο τεμαχια, μια Ιφιγενεια τρωγοταν και μια Μαντω
που ομολογω μ'αρεσε!! 28++ηλικια, αλλα ηταν της σχολης να γνωριστουμε πρωτα,
ειμαι εγκεφαλικος τυπος, αν μου κανεις κλικ... Τι κλικ και ξεκλικ φωτο θα βγαλουμε???
μεχρι που οταν καταλαβεις ποσα χαλασες γινεις και εσυ εγκεφαλικος τυπος...με εγκεφαλικο!
Μπα... ετσι μου το κανανε Σκουφα, αλλα βαρεθηκα, οτι εφαγα-εφαγα, παω για αλλα!!
Ο χωρος κιτς η μαλλον πιο σωστα ΚΙΤΣ η ακομα καλυτερα ΚΑΡΑ-ΚΙΤΣ!!
Δε λεω... φουλ εξοπλισμενο, παλατι σε σχεση με αλλα, ομως οχι upper class μην τρελαθουμε...
Προγραμματα μονο μασαζ 80-90-(150 με σαμπανια και κρυο πιατο που περιλαμβανει και
χαβιαρι), εγω μπριζολιτσα ηθελα η εστω ενα λαικο φραπεδακι με το καλαμακι του... κακο ειναι?
Τι χαβιαρι και μαλακιες, που ζει... Την ΕΕΕ περιμενει??? (Ενωση Ελληνων Εφοπλιστων)
Δεν αρνηθηκαν τη συγγενεια με το Ο44 αλλα... ειναι λεει αλλο μαγαζι.
Λυμηθηκα πραγματικα που δεν ειχα ενα στιλο μαζι μου, να τους κανω δωρο για να μου γραφουν!!!!
Ειπαμε, ειμαι λεβεντομαλακας, τα χωνω ΟΚ αλλα οχι και ετσι!!

...Ρε φιλαράκι...αυτά τα μαγαζιά ΔΕΝ είναι για τη πλέμπα...Μόνο οι συγκλητικοί πάνε...
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Ειμαι συγκλητικος εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Λυμηθηκα πραγματικα που δεν ειχα ενα στιλο μαζι μου, να τους κανω δωρο για να μου γραφουν!!!!
εναλλακτικα μπορεις να ζητας να σε τραβηξουν μια φωτο με το κινητο τους για να σε θυμουνται  :tooth: :tooth: :tooth:

ε ρε ξυλο που θελουνε  :knuppel: :knuppel: :knuppel:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Δεν ξερω αν πηγες φιλε Αντυ εγω ομως πηγα χθες, ζητησα Ελενη, πουθενα...
Μια Χρυσα η καπως ετσι, ηταν deputy serif και απο τεμαχια, μια Ιφιγενεια τρωγοταν και μια Μαντω
που ομολογω μ'αρεσε!! 28++ηλικια, αλλα ηταν της σχολης να γνωριστουμε πρωτα,
ειμαι εγκεφαλικος τυπος, αν μου κανεις κλικ... Τι κλικ και ξεκλικ φωτο θα βγαλουμε???
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
μια απορια συναγωνιστες, σχετικα με τον κοινο χωρο, το σαλονι οπου καθονται ολοι (οσοι ετυχε να πανε ταυτοχρονα)...
Πως γινεται η επιλογη της θεραπευτριας ??  Θα γινεται πασαρελα κοινη για ολους μαζι και θα διαλεγει πρωτος οποιος εχει σειρα  ???
Σε πανε σε δωματιο και εκει σου ερχοντε μια-μια, οσο για τα σαλονακια αναμονης ειναι δυο...
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Σε πανε σε δωματιο και εκει σου ερχοντε μια-μια, οσο για τα σαλονακια αναμονης ειναι δυο...
σιγα να μη εχεις επιλογή απο όλες ....ουτε στην Ομηρου δεν επαιζε αυτο .... η δουλεια μοιραζεται ...
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
σιγα να μη εχεις επιλογή απο όλες ....ουτε στην Ομηρου δεν επαιζε αυτο .... η δουλεια μοιραζεται ...
Εμενα μου εστειλαν 7-8 ηταν ολες κι ολες αυτες? ηταν οι μισες...?
Στην πλειοψηφια μπαζα!!!! Εξαιρουντε δυο αξιογαμητες, Ιφιγενεια και Μαντω.
Στα μπαζα δεν τον εδινα οχι τσαμπα, ουτε να με πληρωνουν και αυτο δεν ειναι ουτε πλακα,
ουτε υπερβολη... Αποψη μου...!!

 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Εμενα μου εστειλαν 7-8 ηταν ολες κι ολες αυτες? ηταν οι μισες...?
Στην πλειοψηφια μπαζα!!!! Εξαιρουντε δυο αξιογαμητες, Ιφιγενεια και Μαντω.
Στα μπαζα δεν τον εδινα οχι τσαμπα, ουτε να με πληρωνουν και αυτο δεν ειναι ουτε πλακα,
ουτε υπερβολη... Αποψη μου...!!
τοτε τις ειδες ολες μαλλον.....
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
:2on1:
τοτε τις ειδες ολες μαλλον.....
Επισκεψη προχθες για τριτη φορα σε 10 μερες, το "οχυρο" δεχθηκε ενισχυσεις απο Αντριαννα και Βαλια
της Ο44 μια που οι αλλες ειναι ειτε πολυ μπαζα ειτε πολυ "κυριες", το αποτελεσμα= :cum: :jerking:
με υποσχεσεις για  :pipa2:
 

news

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Κανείς δεν πάει εδώ? Για κάποιες μέρες ήταν στην κορυφή. Λέει τίποτα?
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Κανείς δεν πάει εδώ? Για κάποιες μέρες ήταν στην κορυφή. Λέει τίποτα?
Τα καλα κομματια του μαγαζιου, Ιφιγενεια και Μαντω (εχω παει δυο φορες με την καθε μια)
δεν... τουλαχιστον οχι σε μενα, οποτε σαν τις αλλες βρισκω και αλλου με λιγοτερα και στανταρακι
μπριζολιτσα... γιατι να παιδευομαι εκει??


 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
δεν νομιζω εκει μεσα να προσφερουν μπριζολιτσα?ισωσ τησ εκπαιδευει για να τησ μεταφερει στην ομηρου αργοτερα για τα περετερω!!παντωσ εχει απιστευτα καβλακια
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
δεν νομιζω εκει μεσα να προσφερουν μπριζολιτσα?ισωσ τησ εκπαιδευει για να τησ μεταφερει στην ομηρου αργοτερα για τα περετερω!!παντωσ εχει απιστευτα καβλακια
Εγω παντως Παρασκευη που πηγα ειχε φερει λεει και αλλες απο Ομηρου...
Οποτε μαλλον φερνει "εμπειρες" εκει ωστε να δουν με τα ματια τους οι "δυσκολες" πως παιζεται το παιχνιδι
και να ψηθουν... μια που η Ελενη λεει πως ολες ψηνονται, καθε μια με τον τροπο της...
ΦΕΞΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΛΥΣΤΡΗΣΑ!!!!!!
Μαλλον ηταν και η τελευταια φορα που πηγα, ρουμανακια και ρωσιδακια ειναι φουλ η αγορα,
αλλα με καλα Ελληνακια οπως η Κατερινα απο Σκ10 (οχι Σκατα... Σκουφα!!) η Ιφιγενεια
και η Μαντω ειναι το ζητημα να παιξουμε μπαλιτσα...!!!
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
εχω τιμησει και εγω το μαγαζι νταιανα και αντριανα μονο φραπεδακι . δεν βλεπω βελτιωση μαλλον θα ριξω μαυρο . εστω μια  :pipa1: θα ηταν καλα . απο κοριτσια πολλα ομορφα αλλα τα περισσοτερα δεν παιζουν μονο βιτρινα  ή τα κρατα για κατι ακριβο !!!!!
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
παιδεσ ξερει κανεισ αν προσφερει κανα πιπινι καινουργιο πουτανακι μπριζολιτσα??
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
ρε παιδια διαβαζω καποια πραγματα για το νεςο μαγαζι της ελενης και λεω  τα γαυτα.
το μαγαζι αυτο κατα αρχην διαφερη με της ομηρου αν εχει παρει καποιες κοπελες απο εκει ειναι για να γιομιζη το ροστερ και απο οτι ξερω ειναι συμαζεμεναις με τους πελατες παλιους η καινουργιους.
παραληλα οποιος ειδε εχει πολυ νεο κοσμο και καλο ολα μικρα που πρωτη φορα δουλευουν στο χωρο αυτο και ειναι ολες; ελληνιδες ειδικα τεσσερης ειναι αλλο πραμα απλως θελει λιγη υπομονη να μαθουν η κοπελες πρωτα να ειμαστε και εμεις λιγο ελαστικη και θα ερθουν τα υπολοιπα μονα τους.
με τους χωρους που εχει μεσα σου  δινεται η δυνατητα με τα προγματα που υπαρχουν και την κοπελα που θα διαλεξουμαι να υπαρξη ζεστασια και επαφη γνωρημιας εχω παει και εγω καμποσες φορες και εβρηκα την ιθακη μου.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
αυτες που ειναι ρεσεψιον χρυσανθη μαντω και χριστινα μη περιμενεται τιποτα.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
... πρωτα να ειμαστε και εμεις λιγο ελαστικη και θα ερθουν τα υπολοιπα μονα τους.
με τους χωρους που εχει μεσα σου  δινεται η δυνατητα με τα προγματα που υπαρχουν και την κοπελα που θα διαλεξουμαι να υπαρξη ζεστασια και επαφη γνωρημιας εχω παει και εγω καμποσες φορες και εβρηκα την ιθακη μου.

Ελαστικοί με τα φράγκα μας ???!!! :think:
Αφού είναι γνωστό το σκηνικό και η προέλευση του μαγαζιού! :sunglasses: Αν είναι για μασάζ και μόνο πάω και αλλού, πολύ καλύτερα και πολύ φθηνότερα, αγαπητέ! Όχι να κάνω "πλούσια" την Ελενάρα με το παραμύθι της/τους ...!!! :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom