Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 612K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΦΡΙΞΟΣ !

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
Για να μην μακρυγορουμε:
1) κανεις δεν μπορει να μας εμπαιζει ζητωντας υπερογκα ποσα για μια χειρομαλαξη με επιδορπιο
2)οσο καλα γκομενακια και να μας κανουν την χειρολαμαξη ειναι αδιανοητο σε περιοδο κρισης να μας πιανουν τον κωλο
3)ελενη ξερω οτι διαβαζεις για αυτο ριξε τις τιμες ή αλλαξε τη δομη του μαγαζιου κανοντας κατι πρωτοποριακο π.χ soappymassage (για να δικαιολογειται και το κοστος)
4)σε στηριξα πολλα χρονια και εχω γραψει αρκετα θετικα για το μαγαζι, αλλα και τα αρνητικα πρεπει να γραφονται και να διορθωνονται....
ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΥΡΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΩΣ ΟΤΟΥ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ
για να μην μακρυγορούμε ....εμένα μου κάνει και η μπουλντοζα στη Κηφησού  με 30 γιουρο ....
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
ΔΗΛΑΔΗ ρε παιδιά 150 για μια χειρομάλαξη και αυτό μόνο στους παλιούς ???  ΤΕΛΙΚΑ αξίζει να το δοκιμάσουμε ή οχι . αν εχει κάτι πολύ ΚΑΛΟ ασ τα δώσω αλλα αν είναι να πάω και να δω μόνο ΜΠΑΖΑ που να σκέφτονται τι κάνουν και πως το κάνουν  . όχι και πάλι όχι !!!!!
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
ποια ειναι η Λυκαβητου 10 ????

δεν εχουμε ολοι GPS , ελεος  :fuck1:
Λυκαβητου λεγεται η προεκταση της Αμερικης η οποια ειναι καθετος σε Παν/μιου, Ακαδ, Σολωνος και Σκουφα,
στριβει δεξια απο Παν/μιου...
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
για να μην μακρυγορούμε ....εμένα μου κάνει και η μπουλντοζα στη Κηφησού  με 30 γιουρο ....

Ποιά? Η δεύτερη ή η τρίτη σταθμευμένη δεξιά, ως καβάτζα ...?! :2funny:
Όπου ... αερίζεται και ο πισινός! :kissass2: :grin:
 

argentina@2001

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2010
Μηνύματα
103
Like
0
Πόντοι
1
ΔΗΛΑΔΗ ρε παιδιά 150 για μια χειρομάλαξη και αυτό μόνο στους παλιούς ???  ΤΕΛΙΚΑ αξίζει να το δοκιμάσουμε ή οχι . αν εχει κάτι πολύ ΚΑΛΟ ασ τα δώσω αλλα αν είναι να πάω και να δω μόνο ΜΠΑΖΑ που να σκέφτονται τι κάνουν και πως το κάνουν  . όχι και πάλι όχι !!!!!
  150  ευρω  για  χειρομαλαξη?  οι  αλλοι  στην  ολλανδια  δωσαν  60  ευρω  εισοδο  στο  κλαμπ  και  τρελαθηκαν  στις  παρτουζες.  παιδια  μην  σας  πιανουν  μαλακ....ς
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
κυριακες ειναι ανοικτο;;να περασω;;αξιζει;;
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
ξερει κανεις εαν η Λυκαβηττου ειναι καθετη με την Σκουφα? και εαν ναι το 10 που ειναι ? :knockinb:

η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ δύσκολο να το βρείς.Αλήθεια γιατί κάνετε σαν τις γυναίκες που δεν ξέρουν που είναι ούτε η ομόνοια? :S
 

cortazar

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Ας λάβουμε επιτέλους και λίγο ενημέρωση...
5 σελίδες και ακόμα δεν έχω διαβάσει κάτι ουσιαστικό για το μαγαζί.
Έχει 14 δωματια ΟΚ! Έχει και 14 κοπέλες? Καμμια καλή? Το χρηματοκιβώτιο γιατι? Δεν υπάρχει ντους στο δωμάτιο?

Τώρα η τιμή. 150ευρώ και 120 στους πελάτες Ομήρου?
Αν εγώ πάω που με ξέρει η Ελένη απο την Ομήρου (είναι εκεί?) θα έχω έκπτωση?

 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Ας λάβουμε επιτέλους και λίγο ενημέρωση...
5 σελίδες και ακόμα δεν έχω διαβάσει κάτι ουσιαστικό για το μαγαζί.
Έχει 14 δωματια ΟΚ! Έχει και 14 κοπέλες? Καμμια καλή? Το χρηματοκιβώτιο γιατι? Δεν υπάρχει ντους στο δωμάτιο?

Τώρα η τιμή. 150ευρώ και 120 στους πελάτες Ομήρου?
Αν εγώ πάω που με ξέρει η Ελένη απο την Ομήρου (είναι εκεί?) θα έχω έκπτωση?
δωματια εχει για ολα τα γουστα... μην γινεται παραπληροφορηση... εχει το απλο με τιμες ομηρου εχει και τα συνθετα με τιμες διπλασιες και περισσοτερης ωρα χειρομαλαξης.... τωρα αν βαλεις σε μια ζυγαρια τις παροχες και τις υπηρεσιες απο την μια και το κοστος απο την αλλη θα δεις οτι το μαγαζι ειναι NVFM (NOT VALUE FOR MONEY)
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
δωματια εχει για ολα τα γουστα... μην γινεται παραπληροφορηση... εχει το απλο με τιμες ομηρου εχει και τα συνθετα με τιμες διπλασιες και περισσοτερης ωρα χειρομαλαξης.... τωρα αν βαλεις σε μια ζυγαρια τις παροχες και τις υπηρεσιες απο την μια και το κοστος απο την αλλη θα δεις οτι το μαγαζι ειναι NVFM (NOT VALUE FOR MONEY)
Συμφωνω φίλε....
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.611
Κριτικές
36
Like
35.089
Πόντοι
18.565
Δηλαδη 5 επισκεψεις στο εν λογω ιδρυμα ειναι οσο ενα οικονομικο εισητηριο για Ταυλανδη+φτηνο ξενοδοχειο με χρηματοκιβωτιο μεσα για 10 μερες. Δεν  :knockinb:μαστε λεω εγω. Ακου 150 ευρω η επισκεψη..... :jerking:
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
ΔΗΛΑΔΗ ρε παιδιά 150 για μια χειρομάλαξη και αυτό μόνο στους παλιούς ???  ΤΕΛΙΚΑ αξίζει να το δοκιμάσουμε ή οχι . αν εχει κάτι πολύ ΚΑΛΟ ασ τα δώσω αλλα αν είναι να πάω και να δω μόνο ΜΠΑΖΑ που να σκέφτονται τι κάνουν και πως το κάνουν  . όχι και πάλι όχι !!!!!

Θα δεις σχεδόν τις ίδιες κοπέλες που έβλεπες και στην ομήρου απλά θα τις πληρώσεις 20-50 € παραπάνω για τις ίδιες υπηρεσίες σε πολύ καλύτερο χώρο. Αν σε ενδιαφέρει το περιβάλλον που  :knockinb: τότε πήγαινε αλλιώς όχι.
Α και κάτι άλλο. Τη τελευταία φορά οι υπηρεσίες στο παλιό μαγαζί από συγκεκριμένη κοπέλα που πάει και στο νέο ήταν άθλιες ενώ και από την αρχή η μαρίνα επέμενε φορτικά να πάω να δω το νέο και να μιλήσω με την λένα. Δε ξέρω αν είναι τυχαίο αλλά μυρίζομαι ότι μέσω συμπεριφορών και παραινέσεων προσπαθούν να μας κατευθύνουν δίπλα.  
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Απαράδεκτη η συμπεριφορά του μαγαζιού .....δεν υπάρχει ο στοιχειώδης σεβασμός στον πελάτη ...οχι για να περάσει καλά ..αλλά να μην αισθανθει τελικά μαλάκας ....το κοντέρ να γράψει και οτι πάρουμε...δεν ειναι ετσι Ελένη ..θα τα πάρεις ΜΟΝΟ μία φορά .....δεύτερη δεν θα υπάρξει.....
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Θα δεις σχεδόν τις ίδιες κοπέλες που έβλεπες και στην ομήρου απλά θα τις πληρώσεις 20-50 € παραπάνω για τις ίδιες υπηρεσίες σε πολύ καλύτερο χώρο. Αν σε ενδιαφέρει το περιβάλλον που  :knockinb: τότε πήγαινε αλλιώς όχι.
Α και κάτι άλλο. Τη τελευταία φορά οι υπηρεσίες στο παλιό μαγαζί από συγκεκριμένη κοπέλα που πάει και στο νέο ήταν άθλιες ενώ και από την αρχή η μαρίνα επέμενε φορτικά να πάω να δω το νέο και να μιλήσω με την λένα. Δε ξέρω αν είναι τυχαίο αλλά μυρίζομαι ότι μέσω συμπεριφορών και παραινέσεων προσπαθούν να μας κατευθύνουν δίπλα.  
ισα ισα προσπαθουν να μας διωξουν απο το διπλα.... στο διπλα θελει μονο τους φραγκατους... οι υπολοιποι στην ομηρου οπως ξερατε....
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
0
Πόντοι
16
  με το συμπάθειο κυρά Ελένη αντε τράβα και γαμησου και εσυ και οι ημιπουτάνες σου εκει...κοροιδεύεις τον κοσμάκη
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Τώρα ολοι εσεις νομίζετε οτι ξερετε καλύτερα τη δουλειά αυτή απο την Ελένη που έχει τετοια μαγαζιά χρόνια....και της κάνετε και υποδείξεις.....και της λέτε να χρεώνει τις ίδιες τιμές γιατι θα κλείσει.....μάλιστα....
Εγώ ένα πράγμα ξέρω....πριν 3 χρόνια περίπου που άρχισα να πηγαίνω σε μασατζίδικα υπήρχαν 15-20 μαγαζιά....τώρα είναι τριπλάσια....σας λεει κάτι αυτό?
Εδώ γράφονται για διάφορα μαγαζιά,η για call girls οι χειρότερες κριτικές,και ακριβώς απο κάτω έρχεται ο άλλος και ζητάει διευθυνσεις και τηλέφωνα....το δε προμοτάρισμα πέφτει σύννεφο,άλλοτε με εξυπνο και άλλοτε με πολύ άγαρμπο τρόπο.....
Εν πάσει περιπτώσει,σταματήστε τις κλάψες,εγω ξέρω ότι όσα μαγαζιά "θάβονται" εδω μέσα,ειναι ολη τη μέρα γεμάτα....
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Τώρα ολοι εσεις νομίζετε οτι ξερετε καλύτερα τη δουλειά αυτή απο την Ελένη που έχει τετοια μαγαζιά χρόνια....και της κάνετε και υποδείξεις.....και της λέτε να χρεώνει τις ίδιες τιμές γιατι θα κλείσει.....μάλιστα....
Εγώ ένα πράγμα ξέρω....πριν 3 χρόνια περίπου που άρχισα να πηγαίνω σε μασατζίδικα υπήρχαν 15-20 μαγαζιά....τώρα είναι τριπλάσια....σας λεει κάτι αυτό?
Εδώ γράφονται για διάφορα μαγαζιά,η για call girls οι χειρότερες κριτικές,και ακριβώς απο κάτω έρχεται ο άλλος και ζητάει διευθυνσεις και τηλέφωνα....το δε προμοτάρισμα πέφτει σύννεφο,άλλοτε με εξυπνο και άλλοτε με πολύ άγαρμπο τρόπο.....
Εν πάσει περιπτώσει,σταματήστε τις κλάψες,εγω ξέρω ότι όσα μαγαζιά "θάβονται" εδω μέσα,ειναι ολη τη μέρα γεμάτα....

Τα σπασες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom