Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 611K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
ετσι ειναι το σωστο μεν, αλλα δε θα ηταν ασχημα να γνωριστουμε κιολας  :grin: :grin: :grin:
ετσι ειναι το σωστό ...μεταξύ μας ....οι αλλοι συναγωνιστές φοβουνται τους γνωστους απο οικογενειακη ζωή τους....το σέβομαι...
 

Vyzolover

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
158
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παιδια δεν εχω παει στο μαγαζι αλλα 150...παρα πολλα...οσο καλες κι αν ειναι οι υπηρεσιες...
 

Hellios

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
μεχρι να κληροδοτηθει εγω τι φταιω να πληρωνω 150ρια????
φιλε βαλεντινε αν ειναι να πηγαινω να κανω μασαζ και να λυνω διαφορικες εξισωσεις στο μυαλο μου  κατα την διαρκεια της συνεδριας πως θα πεισω την μασατζου να μου ακουμπησει το καβλι και στο τελος να μην το καταφερνω, καλυτερα να πηγαινω στουρναρη και σολωμου που στο 20 λεπτο εχει καβαλησει το καβλι μου.... πιστευα πως η ελενη ηταν η διαφορα γιατι προσφερε καλη χειρομαλαξη ομορφα τεμαχια και γινοταν η δουλεια.... ΟΜΩΣ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕ προσπαθει να κανει το κατι διαφορετικο αλλα θα παρει τα αρχιδια μου.... και μια τετοια επενδυση τοσο χρηματων ειναι κριμα να μην παει καλα....

Θα έκανα κι εγώ request τη διεύθυνση του μαγαζιού , αλλά δε τη θέλω. Με αυτά που διάβασα, παπάρια. Σιγά μη πάω. Και τι είναι αυτά που αναφέρετε ρε ; 120άρια και 150άρια . Πάμε καλά ή το έχουμε "κάψει" ;
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
ειναι κριμα να κανεις μια τετοια επενδυση και στο τελος να αφηνεις τον πελατη δυσαρεστημενο... παρολο τις πλασμα τις οδοντοκρεμες τα χρηματοκιβωτια και τις μπατονετες.... να χαλαρωσουμε θελουμε ρε συ σε εναν ευχαριστο περιβαλλον οχι να κρυψουμε τα χρυσαφικα μας
Aφού έχει και χρηματοκιβώτιο  :jerking:, θα κρατάω και τις χρυσές λίρες μου μαζί, μην τις αρπάξουν από το σπίτι μου..!!! χαχαχαχα  :rockon: :rockon:
 

Hellios

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
φίλε την ιδια αποψη εχω και εγω....μονο με αντρες που τα χώνουν πιανουν αυτα τα μαγαζιά...οσο για τη διακριτικοτητα δεν εχω πρόβλημα τη στιγμη που και ο γνωστός θα εινα για τον ιδιο λόγο σε αυτο το χώρο ...
Εγώ προτείνω να γκρεμίσει τους τοίχους και να βάλει διάφανο τζάμι ή πλέξι-γκλάς , να βλεπόμαστε και όταν  :knockinb:  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Για να μην μακρυγορουμε:
1) κανεις δεν μπορει να μας εμπαιζει ζητωντας υπερογκα ποσα για μια χειρομαλαξη με επιδορπιο
2)οσο καλα γκομενακια και να μας κανουν την χειρολαμαξη ειναι αδιανοητο σε περιοδο κρισης να μας πιανουν τον κωλο
3)ελενη ξερω οτι διαβαζεις για αυτο ριξε τις τιμες ή αλλαξε τη δομη του μαγαζιου κανοντας κατι πρωτοποριακο π.χ soappymassage (για να δικαιολογειται και το κοστος)
4)σε στηριξα πολλα χρονια και εχω γραψει αρκετα θετικα για το μαγαζι, αλλα και τα αρνητικα πρεπει να γραφονται και να διορθωνονται....
ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΥΡΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΩΣ ΟΤΟΥ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
...ΜΗΝ πετάτε τα λεφτά σας σε ΝΤΑΒΑΤΖΟΥΔΕΣ που ψάχνουν (και όπως φαίνεται ΒΡΙΣΚΟΥΝ) ΚΟΡΟΪΔΑ...
 

goose71

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα,

χθες εγραψα κατι εδω και ως δια μαγειας χαθηκε!!!
εγω απτοητος θα ξαναγραψω !!!!

που ειναι ρε παιδια αυτο το μαγαζι για να παει κανεις λεω !!! που ειναι , οδο αριθμος κατι
πως θα παω να δω την Ελενα απο κοντα ?
 

goose71

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
ποια ειναι η Λυκαβητου 10 ????

δεν εχουμε ολοι GPS , ελεος  :fuck1:
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
0
Πόντοι
16
καλησπερα,

χθες εγραψα κατι εδω και ως δια μαγειας χαθηκε!!!
εγω απτοητος θα ξαναγραψω !!!!

που ειναι ρε παιδια αυτο το μαγαζι για να παει κανεις λεω !!! που ειναι , οδο αριθμος κατι
πως θα παω να δω την Ελενα απο κοντα ?


oδος λυκαβηττου 10 , κολωνακι και ελενα ειναι η ιδιοκτητρια.
 

goose71

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
:2funny:

Ευχαριστω πολυ φιλε μου
θα ψαξω να το βρω στον χαρτη
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375

goose71

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
ξερει κανεις εαν η Λυκαβηττου ειναι καθετη με την Σκουφα? και εαν ναι το 10 που ειναι ? :knockinb:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.970
Κριτικές
90
Like
32.027
Πόντοι
24.700

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.970
Κριτικές
90
Like
32.027
Πόντοι
24.700
τι να κανω, βλεπεις εσεις ειστε ποιο εξυπνοι  :zfuck:
πολυ καλο το ploigos

ευχαριστω πολυ

Ίσως να μην είμαστε τόσο έξυπνοι  :zfuck: όπως λές. Αλλά σίγουρα ψάχνουμε λίγο περισσότερο όταν θέλουμε να  :fuck2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom